26 Відредаговано Larsen (2016-10-31 22:03:13)

Re: Электро Logan

MACK написав:

Так чому ж ти не купив собі таку цяцю?

Так от якраз серйозно про це думаю. От тільки як надумаю завести друге авто. Як єдине авто в сім'ї, по зрозумілим причинам, Ліф зовсім не варіант. smile

MACK написав:

А я живу в 9-ти поверхівці на чтотирнадцять підїздів

Ну так я ж не про тебе казав в тому повідомленні на яке ти відповів, а про тих хто на них зараз їздить. Я думаю що вони роблять так. Ну принаймі більшість з них.

MACK написав:

купа машин ночує під вікнами і в них частенько б`ють вікна і щось крадуть, знімають колеса, зливають бензин та т.і.

Коли я жив в багатоповерхівці, то автом на щодень практично не користувався. Тому і електрокар мені б не був потрібним.

MACK написав:

Так от в місні мало в кого є дім зі своїм подвір`ям.

Так Ліфів ще меньше. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



27 Відредаговано MACK (2016-10-31 22:28:45)

Re: Электро Logan

Larsen написав:

Так Ліфів ще меньше.

Так їх багато і не буде, тому що це просто дорога іграшка. Як друга машина в сім`ї? Ха! А в нас багато сімей що мають хоть по одній машині? Сім`ї депутатів не рахувати.  wink У моїх знайомих, в кого багато грошенят, Каєн і Панамера, нахіба їм той Ліф? Мені він тех не потрібен, тому що одна машина в сім`ї повинна буди як умога більше універсальною, гуму змінив, бак заправив і готовий до визду на 1000 км.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

28

Re: Электро Logan

Я знаю людей, которые могут себе позволить и Теслу, но оно им нафиг не надо, но я знаю людей, которые в целях экономии  ездили бы на электрокаре, но у них нет средств на него. Ото такэ.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

29 Відредаговано Larsen (2016-10-31 23:14:57)

Re: Электро Logan

MACK написав:

Так їх багато і не буде, тому що це просто дорога іграшка. Як друга машина в сім`ї? Ха! А в нас багато сімей що мають хоть по одній машині?

Все правильно. Я теж так думаю. Тільки не іграшка, а дуже цікавий варіант другого авто.

MACK написав:

У моїх знайомих, в кого багато грошенят, Каєн і Панамера, нахіба їм той Ліф?

Так більшість теперішніх користувачів Ліфів, першим (а то і другим/третім) автом мають теж далеко не Логани. wink
А треба саме тому що екологія, тому що дуже зручне авто Ліф (тихе, динамічне, просте в керуванні, безпроблемне і т.д.). Звісно не всі це цінять, впринципі і на Крузаку по місту можна вишивати. Але це вже індивідуальні вподобання. wink

MACK написав:

Мені він тех не потрібен, тому що одна машина в сім`ї повинна буди як умога більше універсальною

Це правильно! Саме тому в мене зараз не Ліф. Я ж кажу - як єдине авто в сім'ї, Ліф аж ніяк не варіант.

Basilio_Cat написав:

я знаю людей, которые в целях экономии  ездили бы на электрокаре

Так нема ніякої економії від електрокара, якщо порахувати всі витрати. Я маю на увазі в нас. В Європі інша справа.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

30 Відредаговано MACK (2016-10-31 23:26:27)

Re: Электро Logan

Basilio_Cat написав:

Я знаю людей, которые могут себе позволить и Теслу, но оно им нафиг не надо, но я знаю людей, которые в целях экономии  ездили бы на электрокаре, но у них нет средств на него. Ото такэ.

Ну где-то так. Кто может себе позволить Ролс-Ройс берёт BMW 750Ld xdrive, тоже драйвовый и экономный вариант.  wink

Larsen написав:

ак більшість теперішніх користувачів Ліфів, першим (а то і другим/третім) автом мають теж далеко не Логани. А треба саме тому що екологія, тому що дуже зручне авто Ліф

Друже, маленкі і тиндітні жінки полюбляють позашляховики (той же Каєн), тому що вони в ньому почуваються більш захищенними, та і ти побачивши в дзеркалі цей летючий голандець трохи візмеш правіше. А про екологію нам говорити рано, кругом купи сміття. Я особисто все сміття або викидаю у бачок, або спалюю, ну то таке.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

31

Re: Электро Logan

Ну ладно чего вы так, я например выезжаю за поездку по городу в 15 км вижу четыре лифа и пару тесла, каенов меньше вижу. Забираю ребенка из школы и только с первого сентября пять лифов появилось кто детей забирает и одна тесла, поэтому и пишу что за последний год просто бум электромобилей вокруг себя вижу, даже пусть это и второй авто в семье, но для  города и каждодневных поездок звучит заманчиво.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

32

Re: Электро Logan

Graas написав:

Ну ладно чего вы так, я например выезжаю за поездку по городу в 15 км вижу четыре лифа и пару тесла, каенов меньше вижу

Я их тоже вижу на Механизаторской, вижу розетки на стоянке в Шато Ледо. До этого я наблюдал тучи такси Джили и Самандов с ГБО и куда они все попрятались?  dntknw

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

33 Відредаговано Larsen (2016-11-01 07:59:59)

Re: Электро Logan

MACK написав:

маленкі і тиндітні жінки полюбляють позашляховики

Не всі! Далеко не всі. Є навіть такі які їх просто ненавидять. Кажу по власному досвіду.

MACK написав:

А про екологію нам говорити рано

Звісно рано, адже Ліфів ще дуууууже мало. Але тенденція помітна.  upp

MACK написав:

або спалюю, ну то таке.

Палити сміття не можна!  rtfm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

34

Re: Электро Logan

Larsen написав:

Звісно рано, адже Ліфів ще дуууууже мало.

Сьогодні зранку, в дворі, повз мене прошелестів новенький...

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

35 Відредаговано az74 (2016-11-01 11:30:18)

Re: Электро Logan

Leaf'чиков сейчас по Киеву вполне достаточно. В течении утреннего пути за полчаса вижу штуки три.
Так что имеет право на быть

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

36 Відредаговано Larsen (2016-11-01 11:36:43)

Re: Электро Logan

Так вже і в Луцьку вони зовсім не екзотика. Такщо процес пішов! І це при при тому що заправок мало, і авто офіційно не завозять. Отже попит на них доволі великий.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

37

Re: Электро Logan

Месяц назад видел в Белой Церкви BMW i3, а у нас на Оболони - BMW і8 !!! Надо было видеть, как он со своим клиренсом крался по двору !!!  dumbom

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

38

Re: Электро Logan

Zevs написав:

а у нас на Оболони - BMW і8 !!! Надо было видеть, как он со своим клиренсом крался по двору !!!

Я ржал, когда Эрик Давидыч в видео показывал посадку-высадку в i8... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

39 Відредаговано svserj (2020-10-22 09:37:08)

Re: Электро Logan

Оголошена вартість доступного електрокара Dacia Spring
https://mmr.net.ua/autoworld/137937

З.Ы. Как всегда... Рассказывали, что будет стоить около 10-ки в эвро, а получается уже 18 и ещё скорее всего это база. Всё как с Логаном, в самом начале -пока туда сюда и цена выросла в полтора раза.

  0

40

Re: Электро Logan

svserj написав:

Рассказывали, что будет стоить около 10-ки в эвро, а получается уже 18 и ещё скорее всего это база.

Вот вы же наивные. Тесла модел 3 тоже была типа самым дешевым(доступным) электомобилем за 35 тыс долларов с розничной ценой 55 тыс долларов.

  0

41

Re: Электро Logan

svserj написав:

а получается уже 18

Це в Угорщині. У нас може й більше буде...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

42

Re: Электро Logan

SanychGT написав:
svserj написав:

Рассказывали, что будет стоить около 10-ки в эвро, а получается уже 18 и ещё скорее всего это база.

Вот вы же наивные. Тесла модел 3 тоже была типа самым дешевым(доступным) электомобилем за 35 тыс долларов с розничной ценой 55 тыс долларов.

Ціна в США без всяких федеральних/окремого штату бонусів
http://puu.sh/GFCbr/b7ea60283c.png

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

43 Відредаговано SanychGT (2020-10-22 16:54:27)

Re: Электро Logan

Mellon написав:

Ціна в США без всяких федеральних/окремого штату бонусів

Дитячий садочок...
Через чотири роки випуску і електрологан буде дешевшим, але все рівно дорожчим ніж обіцяли.

Летом 2018 был опубликован список автомобилей, которых чаще всего сдавали в обмен с доплатой (trade in) на Model 3: Toyota Prius, BMW 3 серии, Honda Accord, Honda Civic и Nissan Leaf. Из этого списка только Nissan Leaf является полностью электрическим, а Toyota Prius — гибридом. Что интересно, большинство этих автомобилей стоят значительно дешевле чем Model 3 (стоимость которой в 2018 году начинается от 49 000$).

С 1 января 2019 года федеральные налоговые льготы США на покупку электромобилей сократятся вдвое - до $3,75 тысяч, с 1 июля - еще в два раза. Таким образом, ожидания тех, кто хотел получить Model 3 за $27,5 тысяч, не оправдаются, отмечает The Washington Post.

До недавнего времени в продаже была доступна лишь Tesla Motor 3 с запасом хода 496 км и более мощным двигателем, стоящая от $54 тысяч до учета льгот.

  0

44

Re: Электро Logan

Стартовали продажи модели Dacia Spring, самого дешёвого электромобиля в Европе
https://wroom.ru/news/12545?utm_referre … mpaign=dbr

  0

45

Re: Электро Logan

Стартовали продажи модели Dacia Spring, самого дешёвого электромобиля в Европе
https://wroom.ru/news/12545?utm_referre … mpaign=dbr

  0

46

Re: Электро Logan

машина может разогнаться до сотни за 19,1 секунды

Правда традиционный бензиновый хэтчбек Dacia Sandero всё равно стоит вдвое дешевле.

hmm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

47

Re: Электро Logan

Электромобили Renault получат инновационный двигатель
https://www.autocentre.ua/news/novinka/ … 87738.html

  0