701

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank, Можу приєднати до Вайбер групи по розборці Рено.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0



702 Відредаговано Tank (2019-10-29 12:17:39)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

OKurylyshyn, буду дуже вдячний! Номер в особисті повідомлення кину.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

703

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

176980 км

Заміна замка з електроприводом правих передніх дверей.

Знайшов по запиту за зображенням в Google. Продавець повідомив, що замок з кабріолета і ціна 550 грн, але мене влаштовувало, аби тільки працював як слід. Довелолсь розбирати корпус, щоб замінити тросик внутрішньої рукояті, бо в кабріо він набагато довший. Замок у гарному стані і працює відмінно. Залишилось знайти заміну замка для задніх правих дверей. Знімання/встановлення внутрішньої обшивки дверей перетворилось на рутинну операцію.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: Clone-771

704 Відредаговано Tank (2020-02-13 21:11:11)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

180610 км

В саму морозну ніч розірвалась накладка захисна джгута проводки багажника. Це вже в друге замінюю її. Приблизно на 5 (+/-) років вистачає.
https://d.radikal.ru/d23/2002/68/bba5c5151d6c.jpg

Проводи були вже підготовлені минулого разу до швидкого роз'єднання, тому багато часу це не повинно була забрати, але під час протягування джгута проводів через гофру, відірвався в місці пайки один з проводів-подовжувачів. Довелось паяти його знову.

Нову захисну накладку купува через Exist за 172 грн. У офіціалів вона дорожча приблизно на 30 грн. За відчуттями вона значно еластичніша ніж стара.

https://c.radikal.ru/c30/2002/78/2aa5b45812bc.jpg

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

705

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

182755 км

Чергове ТО: заміна моторного масла, масляного фільтра (8200768913), повітряного фільтра та фільтра салону.

https://b.radikal.ru/b15/2003/0e/f0cb5c919219.jpg

https://b.radikal.ru/b27/2003/08/b16fcb31841c.jpg

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

706

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank, подскажите, на второй фото это искажение или действительно резиновый уплотнитель кривоват ? сравниваю высоту уплотнителя и край корпусе фильтра
заранее спасибо

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0

707

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Это искажение фото

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

708

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

183945 км (Тиждень тому)

Заміна зимової гуми на літню.

Зимова гума за сезон пробігла 8149 км. Всього з початку експлуатації пробіг зимової гуми складає 23336 км.

lktrgl, не то чтобы кривоват. Просто он резиновый, а резина - это гибкий материал и выглядит на фото именно так. (Сорри, давно не заходил)

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: lktrgl1

709

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank, ТО проводите вдома на Міра, чи деінде?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

710 Відредаговано Tank (2020-06-11 15:11:28)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

floyd47, зазвичай практично все роблю сам біля гаража і без використання ями. На НАРА ганяю тільки у випадках, коли не має можливості зробити щось без спецобладнання або не вистачає вільного часу і тільки їм довіряю (багатьох хлопців там знаю вже більше 13 років). Послугами дрібних і гаражних СТО не користуюсь зовсім - надивився на їхню творчість вдосталь.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

711 Відредаговано Tank (2020-10-30 23:20:35)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Сьогодні, в очікуванні дощової погоди, отримав раніше замовлені килимки EVA для свого Megane-2. Трошки не стандартні, а з деякими витребеньками: зроблнені 5 см відвороти ліворуч і праворуч килимка (щоб не човгати по повстяному покриттю брудним взуттям), полиця для лівої ноги водія також закрита повністю і металевий підп'ятник. Все це коштувало 2180 грн (разом з доставкою в моє місто). Все було упаковано в містку коробку з логотипом виробника і коврики не були скрученими, окрім маленького коврика для центрального тунелю, якому таким чином зафіксували його відповідну форму. Це зумовлено тим, що матеріал не дуже еластичний і при згинанні виробу норовить випрямитись неначе пружина. Не знаю на скільки вони будуть стійкими до витирання - час покаже, але гумові килимки, про всяк, не став викидати на смітник.
Мабуть чорний колір виглядав би більш логічно в чорному шкіряному салоні, але я вирішив, що сірий краще буде приховувати бруд з підошв.

https://d.radikal.ru/d01/2010/a2/4916b28a45a6.jpg https://c.radikal.ru/c09/2010/9b/d37e539136bd.jpg

https://b.radikal.ru/b32/2010/57/ac4df8b9fb2d.jpg https://b.radikal.ru/b12/2010/bd/0fc7051632f7.jpg

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

712

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

187221 км

Перехід з літньої гуми на зимову.

Літня гума за сезон пробігла - 3276 км, а всього з початку експлуатації - 9522 км.
Пробіг зимової гуми на цей день складає - 23336 км.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

713

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

188200 км

Незрозуміла дивина вчора відбулась.

Після запуску двигуна на панелі приладів з'явилось повідомлення "SERVICE DUE". За моїми розрахунками, у зв'язку зі значним зниженням інтенсивності і дальності моїх пересуваннь, таке повідомлення повинно було з'явитися не раніше ніж через рік від сьогоднішнього дня. Тому я був дуже здивований і не розумів яким чином я прогавив і не підготувався до чергового ТО? Але заглянувши в бортжурнал на форумі, таки був збентежений ще більше, бо автівка ще не проїхала і половини міжсервісного пробігу, як я і розраховував. Звісно скинув "SERVICE DUE", але питання лишається: що то було і у чому причина?

P.S. Тиждень тому знімав і ставив акумулятор, але ж не може від цього... Що ще?

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

714

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

там виставляється кілометраж чи кількість днів. мабуть піійшов по днях.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Tank1

715

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Раз в рік, або 15000км, в залежності що швидше наступить.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Tank1

716

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

_AlexSander_, OKurylyshyn, дякую! У мене виникла було підозра, але я прогнав її. Не повірив, що він по рокам рахує теж. Зрозуміло тепер.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

717

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

189085 км

Діагностика ходової на фірмовому СТО (122 грн)

Інколи під час повної зупинки авто після руху (в момент коли автівка саме зупиняється в 0 км/год) відчувався "диг" спереду справа, як начеб-то щось металеве стає на місце. Була підозра, що якесь із шарових з'єднаннь "грає". В ході перевірки в самій ходовій нічого підозрілого не знайшли, а навпаки - наслухався компліментів, що вперше бачать 11 річну машину з таким відмінним станом ходової. Це гарні новини, бо я підозрював накінечники рульових тяг, які на автівці ще ні разу не замінювались. З ходовою все відмінно!
Але є і негаразди.
1) Кажуть, що рульова рейка надмірно люфтить, хоча я ще цього і не відчуваю зовсім. Три роки тому я міняв втулку рульової рейки (після ремонту авто пройшло близько 35000 км) і перед тією заміною було чутно на кермі, що втулка відходила своє, а зараз такого ще нема. Вирішив нічого з цим не робити, а їздити і спостерігати.
2) Обірвані два гумових кріплення глушника, а третє от-от обірветься. Це доведеться поправити, щоб не загубити глушник.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: Migen, samol, Lavrik3

718 Відредаговано floyd47 (2021-03-11 23:24:21)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank написав:

а третє от-от обірветься.

шоб не сталося неприємної несподіванки по дорозі до СТО, я свого часу дублював оту гумку в*язальним дротом. тобто, коли гумка остаточно порветься, то труба залишиться бовтатися на дроті.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Tank1

719 Відредаговано Tank (2021-03-12 18:27:43)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank написав:

2) Обірвані два гумових кріплення глушника, а третє от-от обірветься. Це доведеться поправити, щоб не загубити глушник.

Маленька поправочка.
Виявляється, що тільки дві точки кріплення вихлопної, а не три. Одна обірвана, а друга от от...
Вже замовив оба кріплення оригінальні: заднє - 546 грн + середнє - 672 грн = 1218 грн всього. Сам поміняю.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

720

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank написав:

Вже замовив оба кріплення оригінальні

а де замовляли? не в еґзисті? купував у них витратні до чергового ТО; дещо дешевше, аніж у Нарі.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

721

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

Tank написав:

Сьогодні, в очікуванні дощової погоди, отримав раніше замовлені килимки EVA

Что скажите про эти коврики? Действительно песок и грязь задерживают и (возможно) немного её скрывают?

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

722 Відредаговано Tank (2021-03-13 21:48:02)

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

floyd47 написав:

а де замовляли? не в еґзисті? купував у них витратні до чергового ТО; дещо дешевше, аніж у Нарі.

Так, на екзисті замовляв. Але інколи буває, що на НАРА дешевше виходить.

barabashkakvn написав:

Что скажите про эти коврики? Действительно песок и грязь задерживают и (возможно) немного её скрывают?

Коврики понравились. Я, когда получил их, то не верилось, что они будут так хороши. Тем более, что после резиновых, эти не очень эластичные и были сомнения на счёт их практичности. Но в итоге всё оказалось очень неплохо. Грязь они не то, чтобы скрывают, но гораздо меньше её видно, и не так часто нужно вытряхивать, и не вываливается за пределы коврика мусор, а падает в углубления. Думал, что мыть будет сложно, но оказалось, что они гораздо проще очищаются, чем обычные коврики. Вертикально поставил, пару взмахов мочалкой с водой и коврик чистый. Потом хорошенько тряхнул его и вода вся ушла. Положительные впечатления от них.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: floyd47, _Slava2

723

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

189136 км

Чергове ТО (і перше ТО не по пробігу автівки, а по строку).

Заміна масла, масляного фільтру, повітряного фільтру і фільтру салону. Всі розхідники купував на Exist.UA:
Масло Elf Evolution 900 SXR 5W-30, 4 л - 768 грн;
Фільтр масляний Renault 82 00 768 913 - 106 грн;
Повітряний фільтр Renault 82 00 431 051 - 231 грн;
Фільтр салону вугільний Renault 77 01 064 235 - 351 грн.
Всього: 1456 грн.

Зауважу, що 4л масла не достатньо, тому решту доливав із залишків, що залишились і зберігались у щільнозакритій посудині ще з попереднього ТО.

Також поглянув на заднє кріплення вихлопної системи. Воно зруйноване і тримається тільки на нейлоновому шнурі, який є частиною цієї конструкції та, скоріш за все, виконує функцію страховки при руйнуванні кріплення. Думаю, що в такому вигляді вихлопна перебувала останні 1,5-2 роки. Підстрахував ще одним шнурком. Скоро буде заміна.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

724

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

189248 км

Заміна заднього кріплення глушника.

Під час діагностики на СТО було встановлено, що потребують заміни кріплення глушника. Було сказано, що одне зруйновано, а друге руйнується.
Маючи такі дані, я замовив два оригінальних кріплення. По каталогу Renault на автівку підходять два різних каталожних номери з різною ціною: 82 00 035 448 та дорожчий на 126 грн 82 00 035 447. Я розсудив, що вони крім різниці в ціні можуть мати і конструктивні відмінності і замовив по одній запчастині з такими номерами і різними цінами.

Після отримання запчастин розгледів, що вони майже абсолютно однакові...

https://a.radikal.ru/a27/2103/e5/de1e43e8f8fa.jpg

і різниця тільки в тому, що на дорожчому варіанті отвори для болтів кріплення виконані у вигляді паралельних продовгуватих фрезеруваннь, а на дешевшому просто круглі.

https://c.radikal.ru/c40/2103/7d/1ab6694f480f.jpg

Почати вирішив із заднього кріплення. Легко знімається і легко ставиться. Всього три болти: два під головку на 10, що вкручуються в кронштейн глушника і один під головку на 13, який притискає деталь до кузова автівки.

Заднє кріплення майже зруйнувалось і глушник тримався на останньому нейлоновому ремінці.

https://b.radikal.ru/b23/2103/16/b1f0c7513e94.jpg
https://a.radikal.ru/a38/2103/a7/31cbd154246f.jpg

А далі виявилось, що переднє кріплення зовсім не зруйноване і навіть не має таких ознак. Є одна тріщинка в резині демпфера, але в такому місці і на такій стадії, що про руйнування цього підвісу поки що не має сенсу розмовляти. Вирішив, звісно ж, нічого не міняти там. Також вияснив, що заднє і переднє кріплення однакові і мають один каталожний номер 82 00 035 448.
Нажаль, я не маю оглядової ями і не мав можливості поглянути наперед: що там і як встановлено і який має стан.
Одне нове кріплення лишилось в запасі.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

725

Re: ЛОГАНовод став МЕГАНавтом (by Tank)

ви можете повернути товар на еґзист; гроші повернуть. не пам*ятаю, який там у них "гарантійний" термін.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Tank1