3,576

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Игорь Петрович1 написав:

В Киеве резко увеличилась госпитализация больных короной. Расход кислорода для больных резко поднялся в Александровской больнице.

Если глянуть статистику - то примерно 2\3 заболевших сейчас госпитализируют sad

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0



3,577

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Все йде знову до локдауну...
Івано-Франківськ і Черніці у червоній зоні...З 26.02 знову все закривається..
Один журналіст зробив рейд у Богородчанській лікарні, де розгорнули мобільний госпіталь у палатках...Зробили показуху на всю країну...
Заповненість лікарні меньше ніж 30%...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,578

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

3,579

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,580

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, саме так. В результаті залишаться лише рептілоіди.
Адже всі знають що рептілоїди, вони легких шляхів не шукають.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,581

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, я в цьому плані оптиміст і вважаю що людство з цими всіма проблемами справиться. Ну от взяти наприклад перенаселення. Ще в 80-х роках порахували що Земля не зможе прокормити 8 мільярдів. А нас вже стільки, і при цьому ми нарешті практично побороли голод в країнах третього світу. Здавалось би. А все тому що ГМО. upp
І так зі всіма іншими проблемами. Тим більше що жодна з названих проблем в принципі не несе екзистеційної загрози для цивілізації вцілому. Ну і звичайно, я впевнений що проблеми ці піддаються вирішенню.
Тому якщо не виникне якихось форс мажорів, все буде ок. Хоча в перспективі 100-300 років взагалі то дуже тяжко щось казати. За наступні 100-300 років настільки сильно все може змінитись що взагалі подібні запитання можуть стати не актуальними, а масив нових проблем може бути таким що зараз і уявити не можливо. Так що...
Але я оптиміст. Ми ж змогли планету нагнути? Змогли. Значить і осідлаємо, і поїдемо!  crazy_pilot  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,582

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, ну так абстрагуйся від "дерев" і подивись на "ліс" зі сторони. В історії людства було багато різного. Однак рівень життя вцілому постійно росте. І населення вже перевалило за те чим нас лякали, і всеодно зараз людям живеться значно краще ніж тоді коли нас було в два рази меньше, і непорівняльно краще ніж тоді коли нас був лише один мільярд (десь початок 20-го століття). І природні ресурси, які зараз вже багато де вичерпані, не заважають мати більше благ на людину ніж тоді коли ті ресурси під ногами валялись. Нічого не погіршується. Протяжність життя збільшується, дитяча смертність зменьшується, захворюваність зменьшується, матеріальне благополуччя росте, навантаження зменьшується. Все розвивається в правильному напрямку. А ті проблеми про які говорять, вони потенційні. Про них якраз таки говорять для того, щоб почати їх вирішувати до того як вони щось погіршать. Той самий клімат - з ним вже боряться, хоча він ніяк ще не погіршив нашого життя. І це правильно. І саме тому що люди здатні значно швидше адаптуватися і змінювати своє середовище ніж це робиться шляхом еволюції у інших форм життя подібного масштабу, нам не загрожує вимирання. upp
Ну і тому, власне, я оптиміст. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,583

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

кстати я с этим не согласен.

Ну, ти ж мою думку спитав? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,584

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

это у тебя в Луцке все гуд. в Африке (например)

Ми говоримо про масштаби нашої цивілізації. От коли в Африці стане хоча б так тяжко жити як було в дуже навіть успішних 80-х роках, можна буде задуматись. Але навіть і тоді це ще не буде катастрофа, бо ж в 80-х ніхто не вважав що цивілізація помирає. wink
Ні, місцеві проблеми нічого не значать в масштабах людства. Це не означає що клімат не може стати прблемою в майбутньому, якщо нічого не робити. Саме тому роблять, і я впевнений проблеми не буде.

Yanus написав:

я имел в виду искусственное уменьшение количества гомосапиенса самими гомосапиенсами.

Такої потреби, як бачиш, теж нема. З ростом населення рівень життя продовжує покращуватись. Уяви яке населення можна було б зараз підтримати з рівнем життя 1900-го року. wink Але знову ж таки - є прогрес, технології розвиваються, так що не думаю що в цьому виникне потреба. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,585 Відредаговано Larsen (2021-02-24 21:20:58)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

я не вижу собственно другого эффективного решения проблемы

Ну так і в 80-х ніхто не бачив шляхів вирішення проблеми перенаселення і навіть голоду який був тоді. Але його шукали, і знайшли.
Так само буде і з кліматом, і з ресурсами. Насправді в масштабах планети десятки років і навіть століття це мить. А для нас це взагалі ціла епоха, за яку можна знайти нові, не існуючі досі шляхи для вирішення будь-яких проблем. Ну, принаймі тих про які ми знаємо.

Yanus написав:

(это версия не моя а ученых)

Вчені говорять те що є зараз. Це ж вчені в 80-х казали що не прокормить Земля 8млрд. Чому? Тому що для технологій того часу це дійсно було так. Але ж технології розвиваються завдяки тим самим вченим. Тому не треба те що говорять вчені інтерпретувати як пророцтва. Вони не стверджують того, що нам невідомо. А нам невідомо як і що розвинеться навіть у доволі близькому майбутньому.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,586 Відредаговано Larsen (2021-02-24 21:36:29)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, пройдусь по пунктах:
1) просто мегаотстающая зеленая энергетика от потреб населения - це ще тільки початок. Все буде.
2) сокращение питьевой воды - це локальні проблеми. Хмар меньше не стало, значить і прісної води теж. Питання її локалізації взагалі не серйозне навіть.
3) скопление мусора (отравление среды) не только в океане, но просто безумное количество его на земле (хотя на морском дне и на воде его в разы больше) - до межі яка може хоч якось натякнути на загрозу цивілізації ще дуже і дуже далеко. Засирати ще можна довго. Але цю проблему вже підняли, а значить і вирішувати її будуть задовго до повного засирання планети.
4) катастрофическое уменьшение (полное исчезновение) видов животных в следствии жизнедеятельности людей - ну, по-перше це не проблема для цивілізації. По-друге, види і так постійно якісь зникають. Наші предки всі теж повимирали, залишивши планету нам. Це нормальний процес еволюції. Види які не здатні пристосуватись до нових умов, вимирають. Однак навіть це чомусь вважається проблемою з якою дуже навіть активно борються. Останнім часом багато видів врятували від вимирання, і далі буде ще краще. Так що тут все норм.
5) катастрофическое таяние мерзлоты (не только ледников) и освобождение СО2 и метана, и сероводорода... а так же растущее СО2 от жизнедеятельности человека - ну це глобальне потепління. Знаючи наскільки до нього зараз серйозно ставляться, рішення буде.
6) проблемы животноводства в связи с растущим населением. - Штучне м'ясо тобі на допомогу. За одно меньше видів вимирати буде. wink Ні ну серйозно, які проблеми з харчовою промисловістю, якщо зараз у нас надлишок їжі в глобальних масштабах? Нема такої проблеми...
Доречі, є і цікаві моменти. В зв'язку з глобальним потеплінням, за останні десятиріччя сильно збільшилась кількість рослинності в масштабах планети. А це збільшує поглинання вуглекислого газу і виділення кисню, що якраз таки протидіє парниковому ефектиу. Так що і планета трішки намагається допогти. Не все так погано!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,587

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

даже не было норм компов, а не говоря уже супер компьютеров

Ніякий комп не може передбачити які відкриття і навіть які технології будуть зроблені і розроблені в майбутньому. wink А от зате компи можуть допомогти в вирішенні багатьох перерахованих проблем. Так що дуже добре що тепер вони в нас є.  upp

Yanus написав:

уже б тогда задумывались бы о сокращении населения методами уменьшения репродукции и банального уничтожения.

Так тоді про це якраз таки говорили! Прям паніка була як боротись з перенаселенням поки не пізно. Але тут винайшли ГМО, і питання вирішилось. І ніякий комп не спрогнозував би цього відкриття.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,588

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, так, одним словом - я оптиміст. Але не просто так, від балди. Як я вже сказав - наша історія дає привід бути оптимістом.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,589 Відредаговано Larsen (2021-02-24 21:56:11)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

не было такого большого ускорения (Т-ры, мусора, обезвоживания, и т.д. )

Але і наукового і технічного прогресу такого як зараз теж ніколи не було. Так що нічого страшного. Знаєш коли треба буде хвилюватись? Тоді коли рівень життя почне погіршуватись в глобальних масштабах. От тоді можна буде вважати що вже якась проблема стала серйозною. Але наразі рівень життя росте, отже з проблемами справляємось!  upp
І навіть якщо рівень життя почне падати, в нас ще буде величезний запас для пошуків вирішення проблеми, адже падати можна дуже далеко, при цьому все ще залишаючись цивілізацією, і не потребуючи децимації населення. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,590

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, А в масштабах століть, можливо ми взагалі перейдемо в вітруальну реальність, позбувшись фізичних тіл і всіх з ними пов'язаних проблем. А можливо і запасні планети освоїмо, так, на всякий випадок, а то мало там які астероїди літають куди не треба. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,591 Відредаговано Larsen (2021-02-24 22:39:40)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

считаешь что именно уровень жизни человечества в вообщем и есть лакмусовая бумажка здоровья планеты.

Ми не про здоров'я планети говорили:

Yanus написав:

как ты видишь будущее человечества

Щодо здоров'я планети, то цей термін настільки філософський, що ми можемо до нескінченності думати і вигадувати що це таке, те здоров'я. Яка планета здоровіша, Земля чи Юпітер? А може Венера? Ніхто не скаже. Чому? Тому що здоров'я це функція живого організма. Яким планета не являється. Але можна поговорити і про це, я впринципі в насторї. smile

Yanus написав:

посмотри на проблему состоянии здоровья планеты через призму природы!

А хто сказав що природа взагалі корисна для здоров'я планети? Ти не задумувався про те що життя це взагалі хвороба неживої матерії?

Yanus написав:

или ты банальный потребитель и тебе глубоко

Ні, я банальний представник виду гомо сапієнс сапієнс, який з метою виживання виду в конкурентній боротьбі вважає найкращим те, що найкраще для його виду. Якось так. smile

Yanus написав:

среди мусора и грязной воды в перенаселенном городе будут жить твои отпрыски и их отпрыски.

Ну от я думаю що не будуть. І я вже пояснив кілька разів чому я так думаю. Ти звичайно можеш думати інакше, і навіть не буду заперечувати. Адже довести як воно буде ніхто не може. Це все лише наші фантазії, не більше. Ти фантазуєш яка велика буде жoпа, я фантазую як попри все, цивілізація продовжить і надалі розвиватись. І обоє ми можемо привести безліч аргументів які підтримують нашу версію. Однак жодна з цих версій в нашому часі не буде доведена.

Yanus написав:

посмотри где животные могут на сегодня себя восстановить и даже приумножить?

В зоопарках, заповідниках, заказниках і навіть в природі, ті види для яких це застосовно. Однак ми не про майбутнє інших видів говоримо, а про людство. А воно може чудово існувати без більшості інших видів. Так що не проблема це зовсім.

Yanus написав:

почему нет?

Тому що Бритва Оккама.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,592

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

стариков особенно много. это груз. решение создание вируса - просто. эффективно. надежно.

В Украине этот вопрос решен проще - увеличение пенсионного возраста за пределы средней продолжительности жизни и увеличение стажа для получения пенсии... На ряду с нищинскими пенсиями для тех, кто создавал национальный продукт это работает куда там вирусам!!!! Так, что все просто.

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

3,593 Відредаговано Larsen (2021-02-24 22:43:12)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, во бач, навіть ДФ знає значно простіші і ефективніші способи децимації наслення ніж пандемія, яка по ходу крім населення гробить економіку, яку ти намагаєшся нею рятувати. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,594 Відредаговано Larsen (2021-02-24 23:32:16)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

я говорил именно про здоровье планеты

Ні, ще раз цитую:

Yanus написав:

как ты видишь будущее человечества

Людство і планета, дуже різні речі.

Yanus написав:

человек вместе с собой

Враховуючи що рівень життя і кількість населення лише збільшуються з року в рік, я з тобою категорично не погоджуся. Ми не просто себе не вбиваємо, ми навпаки множимся, збільшуємо протяжність життя, а також його якість. Так що все навпаки.
Ти думаєш що ми себе вбиваємо, тому що наслухався про існуючі проблеми. Так, вони є. Але вони наразі нас не вбивають. Однак можуть почати це робити в майбутньому, якщо ми з ними не будемо боротись. Власне тому про них стільки шуму, стільки уваги і зусиль по пошуку рішень.

Yanus написав:

ты даже снйчас продолжаешь смотреть на проблемы опять через призму человека.

Я дивлюсь через призму того, про що ти просив. А саме: людства.

Yanus написав:

наше существование прямо зависит от него. (здоровья планеты) например, где людей больше и живут лучше. в пустыне или в лесу у речки?

Вже ні. Давно ні. Ми вже давно створили штучне середовище в якому живемо. І без нього вже майже не можемо. А де краще жити, відповіть тривіальна: в місті. І пох де воно розташоване. В пустелі, як наприклад Ер-Ріяд чи Лас Вегас, жити по любому краще ніж в якомусь селі в лісі з річкою. А якщо ще й з дикими хижаками, яких ми недовинищили то й тим більше...

Yanus написав:

а вот жизнь кипит в неживой материи - это само по себе уже абсурд не находишь?

Я не розумію що ти хотів сказати. Жива матерія і нежива матерія мають доволі чіткі і однозначні визначення. Планета - нежива матерія. Біосфера - жива. Що в чому у тебе кипить?

Yanus написав:

значит банальный потребитель.

Ну, якщо ти це так називаєш, називай. Але тоді поміть що саме еволюція зробила нас такими. Саме завдяки тому що ми такі "споживачі" (в твоїй термінології), ми перемогли в боротьбі з іншими видами за виживання. Так що де факто, це добре.  upp

Yanus написав:

мы уже так живем

Ні.

Yanus написав:

просто открой глаза и посмотри вокруг. но это еще "цветочки".

Відкрив, подивився, не побачив того апокаліпсиса який тит тут розмалював. Це може статися в майбутньому, якщо нічого не робити, але робити будуть, і вже роблять, так що я думаю що справляться.  upp

Yanus написав:

в Чернобыле друг мой.

Так, чудовий заповідник!  upp

Yanus написав:

и причина этому отсутствие человека

Іншими словами, там ми програли боротьбу за виживання. Хочеш щоб так було скрізь? "Бий людей - рятуй природу!", я правильно тебе розумію? wink

Yanus написав:

а то что в зоопарке родится пару куриц - это не о чем даже в говорить

А навіщо більше? Ті види від яких є користь, розводяться в потрібних і значно більших кількостях (так, в тому числі і курки). А всі інші корисні тільки тим що на них цікаво позирити.  lol1

Yanus написав:

балалайка тоже инструмент

Слухай, я з тобою серйозно тут спілкуюсь. Я думаю ти цього хотів? Тому будь-ласка, не зкочуйся на блазнювання. Ок? Я можу просто перестати, якщо тобі не цікаво.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,595

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

на тебе жизнедеятельность населения...

Все правильно. Я вже вкотре тобі повторюю - проблеми є. Але вони наразі не призводять до занепаду цивілізації. Отже ще є час їх вирішити. Розумієш, ні?

Yanus написав:

чет ты там говоришь? нет проблем с водой?    тучки у тебя там есть ты писал

Ну ти ще давай скажи що у когось лід на вулиці, він впав і вбився. От все, кінець людства! lol
Це локальні проблеми. В масштабах планети їх нема. А проблема локалізації технічна, і не становить екзистенційної загрози для людства. Розумієш, ні? Складно пояснюю?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,596

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, ось твій варіант розвитку подій. Правда всеодно людство вижило ок. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,597

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

я писал что это в перспективе

І я писав що в перспективі.

Yanus написав:

если население не уменьшиться

Або яещо не буде знайдено дійового вирішення проблеми. А зменьшення населення це не вихід, це вже наслідок проблеми. Причому поганий наслідок.

Yanus написав:

(и его по моему мнению уже начали уменьшать искусственно)!

Ні, його не почали зменьшувати, воно досі збільшується. Ну і взагалі, коли говориш про свої підозри, так і пиши: "я думаю що вже почали зменьшувати". А то так говориш, наче це факт якийсь. wink

Yanus написав:

хотя наверно уже можно и так писать что убиваем уже убивая сейчас природу.

Ще раз: населення, середній вік, якість життя - все це збільшується! Це факт. Що кого куди вбиває? Короче, зав'язуй панікувати!

Yanus написав:

мы размножаемся и очень сильно, так что еще не заметно для некоторых пока начало собственных людских потерь.

Це оксиморон.

Yanus написав:

это был ответ на твое

Я зрозумів. Ти не розумієш що таке жива і нежива матерія, тому просто заплутався в тому що написав. Ну нічого, впринципі ми не про це говоримо, так що можна це пропустити.

Yanus написав:

да

Звичайно ні!

Yanus написав:

уже живем в начале его

Ні, ти написав що вже в ньому! Знову змінюєш свої твердження на льоту...
А на початку - це вірно. Тільки за однієї умови, що той початок таки дійде до кінця, а не буде зупинений по дорозі. Я от вважаю що буде. А ти кажеш: "роззуй очі, ми вже там". Так там чи не там? Визначся вже якось:

Yanus написав:

мы уже так живем

Yanus написав:

ну если ты не видишь, а это нормально для "банального потребителя" коим ты являешься.

Я бачу те що є, а не те чим ти собі уявляєш це все може закінчитись. Щодо "банального споживача", я вже казав, якщо ти так називаєш результат природнього відбору, тоді я не проти. Якщо ти не хочеш бути таким, можеш вимирати, як це зробили інші "неспоживачі".  upp

Yanus написав:

не утрируй.

Це об'єктивний факт.

Yanus написав:

одно название "заповедник". ничего общего с остальными заповедниками.

Як нічого спільного? Туди теж обмежений доступ. Що і є причиною росту популяції інших видів.

Yanus написав:

для банального потребителя

Ні, для логіки. Подобається це твоєму інтуітивно-емоційному сприйняттю реальності, чи ні.

Yanus написав:

. (не важно. а то обидишься).

На тебе - ніколи не ображуся! Ну ти ж розумієш?  storstark

Yanus написав:

а кому мы проиграли?

Тим видам які там зараз живуть, очевидно.

Yanus написав:

природы там построила АЭС с ошибкой в работе самой АЭС ?

А хто ще?! Ти що, не вважаєш людей частиною природи?  shok Ну, я розумію логіка не твоє, але щоб аж так...  facepalm  lol  lol  lol

Yanus написав:

люди могут жить в гармонии с природой

А що таке гармонія з природою? Думаєш та твоя "природа" (що б ти не розумів під цим словом) хоче щоб люди жили в гармонії з нею? Чи щоб вони взагалі жили? Ні, в природі є види, вони борються за виживання. І купа видів з радістю знищили б людей, щоб зайняти їхню нішу, і розмножитись якомога більше. Ось такі вони, блін, тупі споживачі. І такі всі види без винятку. Людина, якраз таки, перший вид, який хоч якось, хоч десь, хоч в чомусь намагається рятувати інші види, від яких їй нема ніякої користі! Але це вже не гармонія. Коли люди жили в гармонії, вони якраз таки бездумно нищили все навколо себе. І для цього їм не треба було АЕС. Ні, з моменту як наші предки винайшли спис, лук і ніж, всі інші види стали неконкурентоздатними. Подивись скільки видів винищили наші предки, які жили в тій самій гармонії...
Тому якщо є бажання зберегти якісь види, просто по приколу, треба створювати умови для їх існування. Так як ми це робимо для себе самих. Інакших варіантів нема. Вони не мають шансів вижити в боротьбі з домінуючим видом.

Yanus написав:

у них будет выбор: убивать до конца себя и планету, или убивать себя (уменьшать население) что был шанс на выживание не едениц, и абсолютно нормального количества людей (даже есть примерно цифры, сколько спокойно без вреда природе может жить людей в млрд штук. правда немного разниться в цифрах в разных статьях)

Ні, ще є варіант продовжувати розвивати своє штучне середовище. Чому ти про нього весь час забуваєш, хоча я тільки про нього тобі вже тут купу разів пишу? dntknw
Щодо цифер в статтях, ще раз - в 80-х роках вони були одні, зараз стали значно більші, і чому це ти вірішив що в майбутньому вони ще більшими не стануть? Звичайно стануть. Інакше бути не може, адже ніхто не відміняв прогрес.

Yanus написав:

пока люди не перестанут жить сами как вирус,

Люди не живуть як вірус. Люди живуть так як і всі інші види. Ну, хіба що, як я вже казав, зараз починають захищати інших, чим інші види ніколи не займаються.

Yanus написав:

но решить промлебу может только уменьшение населения людства.

Це безглуздо, адже зменьшення населення це якраз таки наслідок проблеми! Це всеодно що перелом лікувати ампутацією...  facepalm Зменьшувати наслення щоб його не зменьшила якась проблема - це не боротьба з проблемою, це самогубство з переляку.  lol

Yanus написав:

при чем чем раньше оно начнется тем лучше.

Можеш почати з себе!  upp Що, не хочеш? А кажеш що добре це так, тільки нехай інші від клацання пальців Таноса зникають, правильно?  lol  lol  lol

Yanus написав:

как по мне оно уже началось. 

А коли чума косила Європу, теж рептілоїди захищали планету від перенаселення? wink

Yanus написав:

нда... лишь это твои дети не читали...

Я писав в теперішньому часі. Дітям води вистачає.  tongue

Yanus написав:

конечно же если людство наконец  то прийдет к такой жизни, где как в Швеции

Прийде, якщо буде треба. І не тільки до такого.  upp Навіть наше задрипане життя тут, вже на порядок краще ніж те що творилося в середні віки. А далі буде ще краще! Цивілізація розвивається. Як не крути.

Yanus написав:

тогда Larsen, можно и размножиться больше. но опять таки... шарик не резиновых.

А знаєш що тут головне? Що в тебе ж ніхто питати не буде, коли вже можна, а коли ще ні. Правда? Процес то природній. Воно все саморегулюється. Навіть в цивілізації. Подивись наскільки меньша народжувальність в розвинених країнах. І ні, це не тому що рептилоїди її обмежують. Просто потреби нема. Так що ти переплутав причини з наслідками.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,598 Відредаговано Дядя Федор (2021-02-25 10:55:18)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

В Україні вперше за півтора місяця виявили понад 8 тисяч нових випадків COVID-19

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована на Івано-Франківщині (711), Житомирщині (711), Закарпатті (654), у Києві (652) та на Вінничині (639).

https://www.radiosvoboda.org/a/news-cov … 20836.html

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

3,599 Відредаговано RUNO (2021-02-25 12:01:21)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

что короновирус искусственный и заточен специально, то что прогнозирующее ООН ближайшие десятилетия старение населения

Он искусственный, в этом я не сомневаюсь. Но я не верю, что он умышленно выпущен на волю. Он не выгоден никому, разве что пенсионным фондам. Сокращать население с помощью вирусов - это сомнительное предприятие. Достаточно взглянуть на развитые страны, чтобы понять, что коронавирус бьет по ним но не бьет по бедным странам Африки и Азии. Т.е. он может сокращать пожилое население в странах, где богатые пенсионные фонды, где и без него идет сокращение численности населения но не трогает беднейшие страны, где стариков мало, но именно за счет этих стран идет прирост населения на планете. Если умные мужи планеты хотели бы сокращения численности населения, они бы пошли по простому пути - улучшению жизни людей в беднейших странах. Потому что с улучшением жизни в стране происходит уменьшение детей в семьях. Чтобы начать сокращать население на планете, достаточно чтобы в семье было 2 ребенка. Если верить теориям заговора и предполагать, что сегодня хотят сократить численность населения, мы бы увидели, как начали сокращать его рождаемость в бедных странах. Иначе начав сокращать население по всему миру, через несколько поколений мы увидим остатки европейцев и подавляющую численность азиатов и африканцев. А вместе с этим и увидим серьезную смену культурных традиций и менталитета. Кто в здравом уме на это пойдет?
Но и сокращать численность пожилого населения не имеет смысла. Сегодня да - это уменьшение размеров выплат по пенсиям. Но уже через несколько десятилетий такими, как старики, нахлебниками станут почти все жители Земли. Потому что мир стоит на пороге появления новой расы людей - биороботов, которые будут выполнять любую работу, которую сегодня выполняет человек и не требовать зарплаты. Миллиарды людей останутся не у дел и эту проблему тоже будут учиться решать.

Larsen написав:

одним словом - я оптиміст

Я не такий оптиміст. І ось чому. В 20 столітті людство навчилось вбивати ідеально. Тобто є деякі держави, які при бажанні можуть покласти кінець людству через ядерну зброю. Але прогрес не стоїть на місці і стає все більше методів як вбити все. Поки що це на рівні держав, де у керівників вистачає глузду це не робити. Але ось такі приклади як в лабораторії Уханю показують, що скоро зробити ідеальний вірус зможуть навіть якісь фанатики терористи. Навіть без фанатиків тепер, після появи коронавірусу з'являться ті, хто побачив як можна заробляти гроші на епідеміі і вони будуть йти на те, щоб робити в лабораторії нові віруси. Бо якщо боротьба з вірусами стає бізнесом, будуть ті, хто схоче заробити. Отже людство чекає низка епідемій і може бути ймовірність, що якась химера таки зробить з людством те, що зробив метеорит з динозаврами. Так що підстав до великого оптимізму нема. Це ми ще не говоримо про те, що прийде час, коли роботи будуть мати настільки розвинутий інтелект, що  почнуть себе відчувати суперлюдьми, яким не потрібні "древні" люди з їх довгою еволюцією. Війна між людством та роботами. Десь я це бачив. А, Скайнет в Термінаторі  big_smile

  0

3,600 Відредаговано Larsen (2021-02-25 13:59:16)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

бла бла бла...

Ти точно в адекваті? Це нормально самому спитати думку, і у відповідь сказати "бла-бла-бла"?  dntknw
Але не переживай, я вже казав що на тебе не ображаюсь. Ну, ти ж розумієш, на таких не ображаються.  storstark

Yanus написав:

твоя жизнь банального потребителя исключает возможность с тобой в этой теме точно. 

В тебе просто занадто низький рівень когнітивного сприйняття щоб зрозуміти про що мова.


RUNO написав:

Я не такий оптиміст. І ось чому. В 20 столітті людство навчилось вбивати ідеально.

Ну там трошки про інші речі мова йшла. А саме про те чи в результаті проблем викликаних розвитком цивілізації, не доведеться приймати якісь болючі міри, або страждати іншим чином.
Щодо можливого "самогубства" по типу третьої світової, то тут в мене теж ставлення не на стільки оптимістичне.

RUNO написав:

скоро зробити ідеальний вірус зможуть навіть якісь фанатики терористи.

Так уханський вірус не розробляли цілеспрямовано. Це випадковий результат. Наразі робити віруси з якимись властивостями на замовлення, не так щоб і можливо. А гратися з тими що є, звичайно можна. Однак це було можна і 50 років тому. Бактеріологічну зброю не сьогодні вигадали. І напілили їх за цей час багато. Тільки це не якийсь там сарс-ков2, там є зарази на порядки небезпечніші. Однак, не дивлячись на те що це вміли і робили давно і багато, в руки безбашенних екстремістів ця зброя, як і ядерна, і навіть якісь нещасні ядерні відходи, не потрапили. Ну або нема таких екстремістів, які заради терату захочуть знищить не тільки себе, а і свій народ. Джихад взагалі то не передбачає нищення вірних.
Тим не меньше, загроза застосування бактеріологічної зброї терористами не нова, ми з нею вже давно живемо. Просто про це мало говорять. Ядерна зброя якось популярніша в цьому плані.

RUNO написав:

якщо боротьба з вірусами стає бізнесом,

А стає? Віруси ж мутують. Варіант зробити вірус і вакцину щоб потім на ній заробляти небезпечний - може закінчитись тим що зарбляти не залишиться кому. wink

RUNO написав:

і може бути ймовірність, що якась химера таки зробить з людством те, що зробив метеорит з динозаврами

Така ймовірність завжди була, є, і ще довго буде. І навіть без лабораторій. І людство вже не раз сильно страждало від цього. Але це дійсно можливо. Принаймі мені не відомо нічого що б це спростовувало. Так ми можемо всі вимерти в результаті якоїсь пандемії, а точніше її наслідків. Як і від метеориту. Як і від інших форс мажорів.

RUNO написав:

Так що підстав до великого оптимізму нема.

Щодо форс мажорів, тут оптимізм викликає тільки те, що їх ймовірність дуже мала. Так, щось може статись прям завтра. Але ймовірність вбитися в ДТП на порядки більша. Тим не меньше ми ж оптимістично сідаємо за кермо і переходимо дорогу? Тоді й не варто песимістичніше дивитись на форс мажорні загрози людству. Як вважаєш? wink

RUNO написав:

прийде час, коли роботи будуть мати настільки розвинутий інтелект, що  почнуть себе відчувати суперлюдьми, яким не потрібні "древні" люди з їх довгою еволюцією. Війна між людством та роботами. Десь я це бачив. А, Скайнет в Термінаторі 

А ще можуть рептилоїди прилетіти і нас всіх в рабство загнати.  lol
Зі штучним інтелектом - безмежне поле для роздумів. Можна про це дуже багато говорити. Але насправді ніякі прогнози щодо нього не є більш обгрунтованими ніж інші. Тут впринципі можливе все. Можливо він ніколи не стане незалежним, можливо навпаки ми станемо частиною його, можливо він просто нас замінить як наступний щабель еволюції, по нашій же волі (ми ж дітям все віддаємоі помираємо?), а можливо буде з нами ж боротись за виживання, з різними можливими результатами. Все це можливо, так що запасаємось поп корном. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0