301

Re: Тормозные диски

Свої диски замінив разом з рідними колодками на 105тис.
Диски явно можна було катати ще десь 20тис але візуально мені не подобався їх знос.
Загальна товщина  була в межах допустимого.
Колодок ще десь на 10т. точно вистачило б.
Щоб не лазити двічі - замінив все разом. Колодки брав БОШ, диски Ферододо .
Диски візуально не сподобалися. Наступний раз купував би щось інше.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



302

Re: Тормозные диски

Еще очень зависит от колодок. 12 тыс. назад купил новые диски мотрио и продавец на лоске посоветовал первые колодки брать твердые, типа быстрее притрутся диски, я че-то с дуру повелся. Сейчас смотрю колодки как новые, а на дисках ступенька с милиметр, буду срочно менять на трв. Какая фирма колодок не помню

Mcv / К7м / 2008
  0

303

Re: Тормозные диски

Якщо колодки Ремса, то вони дуже жорсткі, і тому бистро стирають диски.  imho2  Бош самий оптимальний варіант.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

304

Re: Тормозные диски

Мені сподобалися колодки TRW...
На наступну заміну точно тільки їх буду брати і гальмівні диски планую теж TRW брати.
Колодок вистачає на 60-70тис км. Диски стоять вентильовані, вистачає на 3 заміни колодок.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0