226

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Упс... ) ну дропніть тоді пост, хто властєлін теми

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0



227 Відредаговано alex.cver (2020-12-17 21:07:48)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alexkart написав:

я же говорю, что для этого есть соответствующие темы, такие как БЖ, Следующий автомобиль и т.д.

А вот тут согласен. Тему попутал, думал это Следующее авто. Хотя косвенно выбирают авто, но правда между двумя. Правда у вас тут хамить принято, с этим не согласен. Но то уже больше воспитание.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

228

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Доброго дня.
Можливо напишу дещо запізно, але може комусь мій досвід буде цікавий. Вибирав іншу модель автомобіля (Renaught Sandero), але двигуни там такі ж самі (є ще варіант з дизелем 1.5). Зупинився на двигуні 0.9T. І ось чому. Я випробував на тест драйві обидва двигуни. Оскільки до цього користувався тільки Ланосом з двигуном 1.5, то порівнювати буду з ним.
Двигун 1.0 - відчувається, що динаміка слабка, слабша за Ланос, десь як у Сенса. Хоча на швидкостях до 70-80 км/год набирає швидкості авто більш-менш непогано. Але при швидкосі більше за 90 набирати швидкість стає досить складно.
Двигун 0.9Т - помітно динамічніший за Ланос. Швідкість в 130-140 набирає дуже легко і динамічно. Коли вимкнено кнопку ЕСО, то при натисканні на газ взагалі вдавлює в крісло від значного прискорення. Але мені здається, що Тойота Авенсіс 3 з двигуном 2.0 ще динамічніша, хоча й несуттєво.
Дизель та газ взагалі не розглядалися. 
Але до нової машини ще треба звикнути. Не можу звикнути при розвороті під гірку. Я звик, що за деяких обставин машина глохне і я торомозом керую відкачуванням назад. А тут навіть якщо машина заглохне, то знову миттєво заводиться.

  0
Спасибо сказали: svserj1

229

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Выключите Старт-стоп.

Sandero 0.9 механика
  0