3,976

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас вышел со мной на связь, вопрос закрыли.

Renault Logan 1,5 dCi (с) 2016
  0
Спасибо сказали: Stas2201



3,977

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Мені теж Стас гроші віддав за мобілку, яку я заказував

smila.ucoz.ua - інформаційний сайт міста Сміла
  0
Спасибо сказали: Stas2201

3,978

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Engineer написав:

Мені десь місяць назад подзвонив. Сказав, що має можливість частково повернути кошти. Оскільки мені моє замовлення ще було актуальне, я спитав, чи не краще Стасу виконати замовлення. Єдиною умовою було чітке інформування по строках. Стас сказав, що йому краще виконати замовлення і завтра він все замовить і надасть інформацію. І знов пропав, не відповідає ні на дзвінки, ні на повідомлення. Я був вимушений замовити в іншомі місці, прийшло за два дні) Від Стаса - тиша.

Все, і зі мною питання закрили, без обід.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Stas2201

3,979

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Rothmanz написав:

О, може і я дочекаюся....

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

3,980

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Всім привіт. Вийшов в люди.
Не питайте чому, як так сталося і т.д.
Було допущено багато помилок при спробі врятувати тонучий титанік. Він таки потонув, але ресурсів потягнув з собою більше)))
Не з метою збагачення то все було, самі розумієте сподіваюся.
Якщо ще з кимось не розрахувався, то пишіть мені. Я вже буду на зв"язку.

У всіх прошу вибачення, зла не тримайте. Висновки зроблені, уроки вивчені. Більше так не буде, як було раніше. Змінені принципи роботи. Девайси в наявності, ніяких передоплат тепер.

Прайс-лист здесь https://goo.gl/L2Kt1n
  1
Спасибо сказали: Engineer, Deniskov, Nomac, Don Kortes, Lavrik, ficus, Jeffrey, Larsen, sayrus, Clone-7710

3,981 Відредаговано Nomac (2020-12-11 16:41:58)

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Девайси в наявності, ніяких передоплат тепер.

Вот это отличный план) Я вот жене телефон так и не купил, но то наверное к лучшему, часть которые вернул и должен быть телефон, ушли на покупку посудомоечной машины))))

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0
Спасибо сказали: Stas2201

3,982

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Було допущено багато помилок при спробі врятувати тонучий титанік. Він таки потонув, але ресурсів потягнув з собою більше)))

гроші то--наживне, з репутацією--складніше...
від щирого серця: нехай щастить!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

3,983

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас и со мной рассчитался.
Процесс идет.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

3,984 Відредаговано ulan91 (2020-12-24 17:47:32)

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Всім привіт. Вийшов в люди.
Не питайте чому, як так сталося і т.д.
Було допущено багато помилок при спробі врятувати тонучий титанік. Він таки потонув, але ресурсів потягнув з собою більше)))
Не з метою збагачення то все було, самі розумієте сподіваюся.
Якщо ще з кимось не розрахувався, то пишіть мені. Я вже буду на зв"язку.

У всіх прошу вибачення, зла не тримайте. Висновки зроблені, уроки вивчені. Більше так не буде, як було раніше. Змінені принципи роботи. Девайси в наявності, ніяких передоплат тепер.

Интересно в какие ты люди вышел.Когда наконец-то мы решим вопрос по всем заказам? Одно закрываем-второе "вот-вот" должно прийти и опять "мороз". Сколько давалось "вторых шансов"? Я даже шел тебе на встречу,делал новые заказы, сбрасывал живые деньги,а ты ведешь себя как последний говнюк
Как же это достало,сил просто нету. При чем я тебе предлагаю-вышли ж уже то,что у тебя в ассортименте лежит, хоть оно мне по сути нах не нужно. Нет, ты все равно выходишь на связь раз в месяц, кормишь обещаниями и пропадаешь.
Искренне надеюсь что с тобой в жизни ВСЕ будут поступать так,как ты поступаешь...

  0

3,985

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Всім привіт. Вийшов в люди.
Не питайте чому, як так сталося і т.д.
Було допущено багато помилок при спробі врятувати тонучий титанік. Він таки потонув, але ресурсів потягнув з собою більше)))
Не з метою збагачення то все було, самі розумієте сподіваюся.
Якщо ще з кимось не розрахувався, то пишіть мені. Я вже буду на зв"язку.

У всіх прошу вибачення, зла не тримайте. Висновки зроблені, уроки вивчені. Більше так не буде, як було раніше. Змінені принципи роботи. Девайси в наявності, ніяких передоплат тепер.

Написал в вайбер.

  0

3,986

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Новогоднее мини чудо таки произошло. Со Стасом закрыли вопрос.

  0

3,987 Відредаговано Don Kortes (2020-12-30 13:23:45)

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас оказался в сложной ситуации. Ни у кого не просил денег для помощи. Посил только подождать. Лично от меня спасибо всем, кто это терпение проявил.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd471

3,988

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Всім привіт. Вийшов в люди.
Не питайте чому, як так сталося і т.д.
Було допущено багато помилок при спробі врятувати тонучий титанік. Він таки потонув, але ресурсів потягнув з собою більше)))
Не з метою збагачення то все було, самі розумієте сподіваюся.
Якщо ще з кимось не розрахувався, то пишіть мені. Я вже буду на зв"язку.

У всіх прошу вибачення, зла не тримайте. Висновки зроблені, уроки вивчені. Більше так не буде, як було раніше. Змінені принципи роботи. Девайси в наявності, ніяких передоплат тепер.

     Вирішив написати під красивим  спітчем-вибаченням  Stasа220, а громада хай зробить висновок чому вартують його слова.
   Пишу в хронологічному порядку.
   Зробив замовлення 19.02.2020 року , пройшло  рік  та 11 днів.
   11.12.2020 року отримав  повідомлення : "Прошу вибачення за затримку замовлення, якщо ще актуально, то товар (відеореєстратор та мультиметр) в наявності".
    Я відповідаю, що відеореєстратор вже купив, а можу взяти з замовлення мультиметр та дещо з його дріб"язку, який в нього був у переліку. Зробив це з метою, щоб менше було повертати грошима. 
   18.12.2020 року отримую повідомлення: " Зрозуміло, сформую посилочку і найближчим часом відправлю, решту поверну грошима ."  З того часу пройшло більше двох місяців, а посилочка формується до цих пір, це при тому,що "товар в наявності".
    04.02.2021 відправив Stasу220 повідомлення : "Stas220, де Ви ? " Поки,що відповіді не отримав.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

3,989

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Пиши в вотс ап, в Вайбере не отвечает или названивать, писать бесполезно. Мне потихоньку отдает лолг

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0
Спасибо сказали: знд1