651

Re: О мудром...

Мені всі зелебобики також казали про несистемність.. А я казав, що несистемний без інтелекту і маріонетка олігархів це добре? Ви сядете на літак, де пілот ніколи не був за штурвалом, чи дасте кермо своєї машини людині, яка ніколи не кермувала? У відповідь образи і потурання в порохоботстві з свинарчуками та запевненні що Зе гарний менеджер...
Жріть і не обляпайтеся! И я не разочарований, бо і чекав цього трешу, дебілізму і деградації..

А Славко Вакарчук слабак, хай хрипить свої пісенькі далі і в політику вже не лізе...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



652

Re: О мудром...

Valerik написав:

А я казав

Це не конструктивна позиція. wink Тобі зараз ватани розкажуть що Майдан робити не треба було, бо "вони ж казали" що все погано закінчиться...

Valerik написав:

Ви сядете на літак...

Вже ці всі слогани спростовувались, навіть не буду повторювати. Коротко - ці метафори незастосовні до реальності. Є не меньш колоритні метафори відносно всіх кандидатів, в тому числі і Порошенка.

Valerik написав:

запевненні що Зе гарний менеджер...

Президент не менеджер. В нього трошки інші функції.

Valerik написав:

А Славко Вакарчук слабак

Виявилось що так.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

653 Відредаговано Valerik (2020-12-19 17:07:18)

Re: О мудром...

Larsen написав:

Вже ці всі слогани спростовувались, навіть не буду повторювати. Коротко - ці метафори незастосовні до реальності. Є не меньш колоритні метафори відносно всіх кандидатів, в тому числі і Порошенка.

Знов слогани..Та виїденого яйця не варті всі спростування...Він вже розбив літак, але Слава Богу ще не в тотал..(не визнав ЛНР ДНР і не підписав ніяких угод з Росією, та принаймні прийняли Антиколомойський закон) Шанси успішно вирулити далі є (я сподіваюся) , але не з цією командою біля керма

Larsen написав:

Президент не менеджер. В нього трошки інші функції.

Так отож...І інтелект треба мати, діловий досвід в сфері управління, знатися на юриспрундеції (яку він нібито вивчав) етикет та принаймні бажання навчатися і переймати ці навички..
Поки що я бачу Свирида Петровича Галахвастова "собственной персоной" "Ежели человек навченый высотой своего ума поднимется выше Лаврской колокольни, то все ему оттуда покажутся махонькими як миши! Не, пардон! Як крисы!!! Это же очень и очень!!!"

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

654

Re: О мудром...

Valerik написав:

Та виїденого яйця не варті всі спростування...

Ні, це слогани не варті виєденого яйця. Власне як і вся інша пропаганда. wink

Valerik написав:

Він вже розбив літак

Знову безглузда метафора не в тему. Кажи як є - Зеленський продався, вліз в корупцію, виявився зрадниким і все інше. Але не вигадуй наступні байки про літаки і стоматологів.

Valerik написав:

Поки що я бачу Свирида Петровича Галахвастова

І ще якісь метафори... Ні друже, ти бачиш Зеленського, в усій його красі.  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

655

Re: О мудром...

Larsen написав:

Знову безглузда метафора не в тему. Кажи як є - Зеленський продався, вліз в корупцію, виявився зрадниким і все інше. Але не вигадуй наступні байки про літаки і стоматологів.

Він продався ще на початку кампанії коли погодився влізте в це все, їм кермували представники тих еліт, які втратили владу у 2014, він брехав і бреше,  унього немає власної думки і політичної позиції... Так я бачу блазня у всій красі, особливо мені було неприємно, коли він під час своєї довгої конференції в фудкорі декілька годин плів казна що і влаштував наїзд на представників західного бізнесу в особі Томаша Фіали і інвестиційної кампанії "Драгон Капитал", що стало ясно, що хлопець нічого не відстрілює...
А тим не менш влада красиво кинула інвесторів в зелену енергетику заради порятунку збиткового бізнесу Ахметова.
Тому, Ларсен, ми зараз про одне і те ж саме говоримо, тільки чомусь пробуємо друг-на-друга порохобсько-зелеботські ярлики та штампи вішати..Хоча треш вже трапився і я маю надію що повторення не буде вже в історії..Бо суспільство отримало щеплення популізмом і несистемністю.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

656

Re: О мудром...

Valerik, во, тепер правильно пишеш. А то автобуси, літаки... smile

Valerik написав:

пробуємо друг-на-друга порохобсько-зелеботські ярлики та штампи вішати

Я не пробую. smile

Valerik написав:

маю надію що повторення не буде вже в історії

Зараз головне щоб на наступних виборах, коли б вони не були, часом під шумок не перемогли риги. Як це трапилося в 2010. Пам'ятаєш як тоді було? Ющенко так всіх розчарував, що вибрали того, проти кого стояв Майдан. Зараз, коли і Порошенко і Зеленський всіх дістали, виникає подібна небезпека. Маю надію що все ж таки це не трапиться, але це зараз найбільша загроза.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

657

Re: О мудром...

Так риги вже перемогли.. Зеля це ригський реванш під ковпаком клоуна..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: floyd471

658

Re: О мудром...

Valerik написав:

Так риги вже перемогли.. Зеля це ригський реванш під ковпаком клоуна..

А це вже безглузда гіпербола. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

659

Re: О мудром...

Valerik написав:

..Бо суспільство отримало щеплення популізмом і несистемністю.

ха-ха-ха! а ви про граблі пам*ятаєте? не далі, як сьогодні вдень на базарі продавчиня-молодичка спитала у мене: навіщо ж ми совєцький союз розвалили? (бо ж мовляв, зара погано, а тоді було гарно. але ж по її прожитим рокам зрозуміло, шо совка вона реально не може пам*ятати, якщо взагалі ше на світі була...). то як тій бідолашній людині поясниш, шо у країні банально харчі закінчилися? вона ж все одно не повірить. й надалі буде вірити у "свєтлоє будущєє", про яке їй у вуха залили чи то "риги", чи то "опєздєжопці".
так шо, про "щеплення"--то ви зарано... а таких, як ми з вами, щепити не потрібно; ми вже з часів совка гарно, на все життя, прищеплені.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

660

Re: О мудром...

floyd47 написав:

на базарі продавчиня-молодичка спитала у мене

Треба було спитати які телеканали вона дивиться. Дуже схоже на жертву мордорської пропаганди.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

661

Re: О мудром...

Larsen написав:

А це вже безглузда гіпербола.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Valerik1

662

Re: О мудром...

floyd47, це ще далеко не ригі. Ригі значно гірші. Дивно що ти цього не знаєш...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

663

Re: О мудром...

Ларсен, ну смішно.. Все повторюється по спіралі.. Повне нехтування зекоМАНДОЮ законодавства про люстрацію.. Хто повилазив на гору на рівні ДБР, ОГПУ (співзучно з назвою НКВС у 1924..1934 рр), гарні заступники голови ОП? Як вам "гасударєво око"? Не будьте наївними хто ляльководи всього? А на місцях які кадри? Кого і як призначили міністром освіти? Зе та квартал завжди були на підтанцьовках у синіх, я після Майдану 2004 їх називав "Манкуртами" і зараз всі їх покровителі почали зміцнюватися

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

664 Відредаговано floyd47 (2020-12-19 19:23:09)

Re: О мудром...

Larsen написав:

це ще далеко не ригі.

все починається з маленького. сьогодні татаров/мертвечук/портнов, завтра приїде з ростову гопнік. почне компенсацію вимагати за втрачені "кращі роки його життя". неля (штепа) вже сатисфакцію отримала (грошову--теж). хто наступний? майданні вбивці-"беркутівці"?
це тільки те, шо видно неозброєним оком.

Larsen написав:

Дивно що ти цього не знаєш...

не буду це коментувати.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Valerik1

665

Re: О мудром...

Valerik написав:

Ларсен, ну смішно..

А мені зовсім не смішно. В таких речах не до сміху.

Valerik написав:

Повне нехтування зекоМАНДОЮ законодавства про люстрацію..

Саме так. Що Порошенко, що Зеленський, в цьому плані однаково нікчемні. Власне це була одна з причин чому Порошенко злився, і вочевидь стане однією з причин чому зільється Зеленський.

Valerik написав:

Зе та квартал завжди були на підтанцьовках у синіх

Це так здається, бо ці два сорта лайна ти вже не відрізняєш. wink



floyd47 написав:

завтра...

А це вже ти вангуєш. Тим більше що по факту, якщо уважно слідкувати, то насправді позиція Зеленського змінюється в сторону від кремля. Що там далі буде ніхто не знає, але наразі йому до ригів дуже і дуже далеко.

floyd47 написав:

завтра приїде з ростову гопнік

Наразі це ти так тільки гадаєш. А якби були ригі, то він би не просто приїхав, а вже був би презом. Ну або його аналог. wink

floyd47 написав:

не буду це коментувати.

А по факту прокоментував. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

666

Re: О мудром...

floyd47 написав:

все починається з маленького. сьогодні татаров/мертвечук/портнов, завтра приїде з ростову гопнік. почне компенсацію вимагати за втрачені "кращі роки його життя". неля (штепа) вже сатисфакцію отримала (грошову--теж). хто наступний? майданні вбивці-"беркутівці"?
це тільки те, шо видно неозброєним оком.

Так отож... саме і воно..Дивно це не бачити, а процес невпинно йде..У той час як будь які спроби притягнути до відповідальності когось з іншого табору блокуються з самої гори..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

667 Відредаговано Larsen (2020-12-19 19:42:10)

Re: О мудром...

Valerik написав:

Дивно це не бачити, а процес невпинно йде..

Процес цей йде ще з 2014 року. Чи ти забув як поновлювались всі люстровані кому не лінь через суди, і як пресувались добровольці? Один президент який підпадає під люстрацію чого вартий... Ну а Зеленський в цьому плані ще гірший...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

668

Re: О мудром...

Ларсен, я процитую Міміно "Я тебе один умный вещь скажу, только ти не обижайся! Харашо?"

Якщо для тебе Зеленський і Порошенко однакові, то ти схоже багато чого досі не зрозумів і продовжуєш не бачити (або удавати що не бачиш) те про що я і Floyd47 кажемо...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

669

Re: О мудром...

Valerik написав:

Якщо для тебе Зеленський і Порошенко однакові

... тоді тебе щось засліпило. Ти явно не бачиш написаного мною.
Однак по аналогії: якщо для тебе однакові Зеленський і ригі, то ти схоже багато чого не розумієш і продовжуєш не бачити (або удавати що не бачиш) те про що я тобі кажу...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

670

Re: О мудром...

Larsen написав:

якщо уважно слідкувати, то насправді позиція Зеленського змінюється в сторону від кремля.

так-так, трамп таки просрав вибори президента США.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

671 Відредаговано Valerik (2020-12-19 19:52:24)

Re: О мудром...

А що? Мені все очевидно.. Хто проліз в силові структури і як вони працюють, в угоду кому зробили кризу на енергетичному ринку, хто почианє раптово вигравати продажні суди по "Приват-Банку" і грабувати державу..Кого призначають на посади міністрів і голів РДА?? Ти що досі в зелено-рожевих окулярах?
Зеленський це абсолютно порожнє Зеро, а от його ляльководи і соратники (навіть згадай молодість Разумкова) хто і звідки? Які методи і цінності політичні несуть? так звісно риги це в більшості ОПЗЖ, тільки от багато спірних питань в парламенті (те ж саме призначення міністра освіти) де ОПЗЖ працює синхронно з так званою більшсістю, де притомних і розумних проукраїнських депутатів (які в принципі і мали б в уяві їх виборців становити нову силу) не більше 50..60 чоловік.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: floyd471

672 Відредаговано Larsen (2020-12-19 19:54:57)

Re: О мудром...

Valerik написав:

Ти що досі в зелено-рожевих окулярах?

Valerik написав:

тільки чомусь пробуємо друг-на-друга порохобсько-зелеботські ярлики та штампи вішати..

wink



Valerik написав:

Зеленський це абсолютно порожнє Зеро, а от його ляльководи

Ну насправді навіть не важливо хто є автором цієї зради, Зеленський чи ляльководи. Факт що зрада є, і цього достатньо.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

673

Re: О мудром...

Зеленьский нікого не зраджував..Він нікому в цьому житті нічого не винен окрім батьків, він так і сказав..
А от вас, виборців, обвели наколо пальця, бо вес це і планувалося.. Більше того, він мав капітулювати ще в 2019 р, відійти від Заходу, влаштувати дефолт по зовнішніх зобов'язаннях та посунутися у бік РФ.. Йому це не дали настрої в суспільстві.. А так, враховуючи хто до нього перед виборами прилітав на поклон (не пам'ятаю хто автор журналістського розслідування, може і Бігус) то все зрозуміло кому він що обіцяв... От і все.. Він зрадив тебе, що ти йому повірив (обманувся сам) але не своїх партнерів...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

674 Відредаговано Larsen (2020-12-19 20:11:22)

Re: О мудром...

Valerik написав:

Зеленьский нікого не зраджував..

Драсті привіт! Присягу кому складав? Народу України, ні? І що, не зрадив на твою думку?

Valerik написав:

А от вас

Ще раз нагадаю: wink

Valerik написав:

тільки чомусь пробуємо друг-на-друга порохобсько-зелеботські ярлики та штампи вішати..


Valerik написав:

Йому це не дали настрої в суспільстві..

Ну от, вже відмінність від ригів. Їх би настрої в суспільстві не зупинили.

Valerik написав:

ти йому повірив

Друже, на відміну від тебе, я ніколи не вірю ніяким політикам. Чого і тобі бажаю. wink
І взагалі, ти забув що в цій дискусії я виступаю з позиції "проти всіх", а не з позиції "за Зеленського"? Чи для тебе всі хто "не за Порошенка", автоматично "за Зеленського"? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

675

Re: О мудром...

Ти ж голосував за Зеленського, сам признався і розумієш зараз, що це зрада... Але відмовляєшся визнавати (чи робиш вигляд) те. про що ми з Floyd47 торочимо...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0