51 Відредаговано VVB (2020-12-10 12:03:55)

Re: Продам свій Логан

maple написав:

І так, я військовий пілот АН 26

storstark Респект и удачи в продаже!

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0



52

Re: Продам свій Логан

VVB написав:
maple написав:

І так, я військовий пілот АН 26

storstark Респект и удачи в продаже!

Victor Victor Bravo
Дякую) трохи вспилив зранку. Все добре, вибачте мужики.

  0

53

Re: Продам свій Логан

Оновив фотки мого F4 Corsair. smile

  0

54

Re: Продам свій Логан

Якщо не секрет, яка машина наступна?

  0

55

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Оновив фотки мого F4 Corsair. smile

Это мне Юра данные скинул по вашему авто. Сыну не спешно ищу

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

56 Відредаговано maple (2020-12-12 15:38:10)

Re: Продам свій Логан

Машинка поїхала в Черкаси, з першого огляду. Що хотів за те й продав. Але вона була дійсно в ідеалі, покупець радий як слон. І мені за людину приємно.
Всім дякую. Тему офіційно можна закрити.

  0
Спасибо сказали: Engineer, PGP, SanychGT, _Slava, Лево, Сіренький, az74, Sivil, Lavrik, sayrus10

57 Відредаговано maple (2020-12-12 16:32:09)

Re: Продам свій Логан

Garko написав:

Якщо не секрет, яка машина наступна?

Згодом;) Це буде не Америка і не бляха.

  0

58

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Що хотів за те й продав

Поздравляю!

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0
Спасибо сказали: maple1

59

Re: Продам свій Логан

VVB написав:
maple написав:

Що хотів за те й продав

Поздравляю!

Дякую!

  0

60

Re: Продам свій Логан

Мой Степвей ушел за 4 недели в феврале на РИА. Скидывал конечно. Раза с 4 просмотра забрали. Перекупам тупо не захотел продавать, да и такие стремные были что ппц они. Человек взял даже без тех. поверки на СТО, показал ему все бумаги по ТО, рассказал все чесно что делалось по гарантии а также все минусы и плюсы авто, сам показал сколы и сзади царапину на бампере и сверху чуток. Оказалось что не работал сигнал бибика. Я и не знал, не пользовался. Даж записался к дилеру Рыно, но чел срочно позвонил давайте мол завтра беру, я сам сигнал сделаю. Скинул ему ещё сотку на сигнал и все было отлично. Люди приличные попались, не жалко в такие руки отдавать авто было smile Оказалось что живут от нас с километр пешком. Им машинка понравилась ну и пробег там был конечно 61 тыс. Ещё поездит если следить за ней.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

61

Re: Продам свій Логан

maple, Вітаю!!!

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: maple1

62 Відредаговано maple (2020-12-13 09:34:41)

Re: Продам свій Логан

alex.cver
У мене було так, що це був перший адекватний чоловік, з тих які телефонували, сказав що намір купити залізобетонний. При тому, що про якісь особливі деталі по телефону навіть не питав. Сказав, що в першу чергу зацікавлений малим пробігом. Приїхав він до мене в 9:30 ранку, а в 11 ми вже були в МРЕО. Я йому віддав дві літри масла та концентрат антифризу,, два комплекти шин та чохол на авто. По його очах було видно, що його просто пре від радості. В нього колись був робочий логан, але на нього впала бетонна плита. Це був поціновувач Логанів. Чоловік займається проектуванням та встановленням сонячних панелей. Тож може й собі замовлю). В цілому я задоволений, звичайно трохи ще є відчуття що віддав щось дуже рідне. Це був мій перший автомобіль, який я викохував, але одна людина з потенційних покупців мені сказала, ні в якому разі не можна шкодувати. Тому я до цієї поради дослухався.

По наступному авто скажу спойлер " Korea can do", я думаю хто в темі, той відразу зрозуміє. Я вже навіть на неї пересів smile.
Ще раз дякую вам, одноклубники. Для мене наш форум залишиться особливим. Хоч часу багато не проводив на ньому, але регулярно читав, та є відчуття що знаю кожного з вас особисто;)
До речі, Гєна Samol телефонував мені, але зо три години до того вже була назначена зустріч з майбутнім власником.

  0
Спасибо сказали: PGP, Lavrik2

63

Re: Продам свій Логан

Насправді, ми шкодуємо не за автомобілем, а за спогадами з ним пов'язаними. Тому, не треба сумувати, бо продано лише авто, а спогади лишились.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: maple1

64

Re: Продам свій Логан

Engineer написав:

Насправді, ми шкодуємо не за автомобілем, а за спогадами з ним пов'язаними. Тому, не треба сумувати, бо продано лише авто, а спогади лишились.

Абсолютно згоден!

  0

65

Re: Продам свій Логан

maple, щиро вітаю з вдалим продажем!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: maple1

66

Re: Продам свій Логан

Вітаю з Днем Ангела, здоровя, успіхів, 1000000 км. без поломок

  0
Спасибо сказали: maple1

67

Re: Продам свій Логан

floyd47 Garko
Дякую хлопці! )

  0

68

Re: Продам свій Логан

maple, вітаю з успішним продажем авто!  upp

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: maple1