14,476

Re: Следующий автомобиль

Ні комфорту ні багажника)

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



14,477

Re: Следующий автомобиль

Сіренький, так, машина для двох. Зате відносно дешево, і справжній джип, з двома мостами і рамою! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,478

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Є бажання щось подібне взяти? wink

Сіренький написав:

Яка орієнтована вартість твого рав 4 на сьоднішній день?

Моєму логану буде 10років. Наче і трудитися але час своє бере.
Дивлюся на Спортедж, СХ4, Вітара, ну можливо РАВ, але в нього багато мінусів як на мене. Цікавий мені і МПС але ціна дорога, хоча авто принципово інше. Єдине дизайн його не моє.
Зараз заливляюся на Хонду ЦРВ 2016-2018р. Як на мене досить збалансоване авто. Правда все із другого материка із своїми +-.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14,479 Відредаговано SanychGT (2020-12-05 00:40:49)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Один з найдинамічніших в класі

Оце так новина...!? Це якщо брати самий потужний бензиновий двигун, який чомусь ніхто не бере... і одразу чіпувати... тоді да.
Був на тестдрайві 2.0 дизель на 150 коней. По відчуттям і по заявленим цифрам  до 110км/год по місту і на трасі на рівні Логана 0,9. Це було мяко кажучи не вражаюче.

Larsen написав:

чудова комплектація з деякими опціями недоступними іншим (шторки на вікнах задніх дверей, захист кромок дверей), і при цьому дешевше Форестера чи гібридного РАФіка.

У такій комплектації під 50 тисяч було...
А взагалі дуже убоге авто, на яке усе потрібно докупляти. За 40 тис долярів отримати галогенні фари, ручні регулювання , тряпкові сидіння, убоге мультимедіа і т.д і т.п.

  0

14,480 Відредаговано Larsen (2020-12-05 00:51:15)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Це якщо брати самий потужний бензиновий двигун, який чомусь ніхто не бере...

Я розглядав 2.0 tsi. Дизелі нецікаві впринципі. smile

SanychGT написав:

У такій комплектації під 50 тисяч було...

Ні, я нарахував в конфігураторі десь в районі 37-39. Тут правда слід зазначити що завдяки дуже гнучкому вибору опцій у мене була можливість не включати деякі речі які мені і даром непотрібні, а в пакетних комплектаціях конкурентів всеодно присутні. Для порівняння Форестер в топі 42 і там замість камер кругового огляду лише дві, кришка багажника хоч з приводом але не має безконтактного відкривання, відносно архаїчна приборка, задній диван не регулюється по довжині... У РАВ4 гібрида в топі теж 42, і з комплектацією вже краще, але нема андроід авто / еппл карплей. Так що Кодіак в плані комплектації дуже навіть цікавий.
Але в нього своїх недоліків вистачає. Особисто для мене це експлуатаційно вибагливий двигун, гірше сконфігурований багажник, високий трансмісійний тонель в салоні, не найплавніша в світі трансмісія і підвіска... Короче до ідеала далеко. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,481

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ні, я нарахував в конфігураторі десь в районі 37-39. Тут правда слід зазначити що завдяки дуже гнучкому вибору опцій у мене була можливість не включати деякі речі які мені і даром непотрібн

Зараз прайс у доларах виглядає приємніше мабуть через курс гривні. Або дісно так ціни зкинуло, бо не беруть.
Набираючи опції у нас було очікування більше 3 місяців. Електрорегулювання одного сидіння +500 чи євро чи долларів. Краща мультимедіа +1500, навігація +700 і т.д.
А так продаж тільки певна комлектація+ пакет.
На інфокарі було відео. Хороша комлектація там уходила за 53 тис якщо не помиляюся... але це було роки 2 назад.

  0

14,482

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Зараз

Це я ще весною рахував. Зараз можливо щось і змінилось.

SanychGT написав:

у нас було очікування більше 3 місяців

Я свого РАФіка теж 3 місяці чекав. smile

SanychGT написав:

Хороша комлектація там уходила за 53 тис якщо не помиляюся...

Ну, за такі гроші авто такого класу я не вважаю за доцільне брати. Там з 55 вже Туарег починається. І він там в цю ціну не такий вже й голий бубен, в нього є фішки яких у Кодіака впринципі бути не може. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,483 Відредаговано alex.cver (2020-12-05 08:33:19)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Один з найдинамічніших в класі, чудова комплектація з деякими опціями недоступними іншим (шторки на вікнах задніх дверей, захист кромок дверей), і при цьому дешевше Форестера ч

Те чего дешевле? У нас двое обновились знакомых, писал уже. Один Форика нового за 33
второй Кодьяка за 38.5. нифига себе дешевле smile  правда разные комплектации мб но оба брали далеко не в барабане.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,484 Відредаговано alex.cver (2020-12-05 09:04:35)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Дивлюся на Спортедж, СХ4, Вітара, ну можливо РАВ, але в нього багато мінусів як на мене. Цікавий мені і МПС але ціна дорога, хоча авто принципово інше. Єдине дизайн його не моє.
Зараз заливляюся на Хонду ЦРВ 2016-2018р. Як на мене досить збалансоване авто. Правда все із другого материка із своїми +-.

Спортяга с#урвился, как только перестал 2л бенз ставить. У Спортяги брать толькко дизель и только 2.0 ибо 1.6 дизель мал и проблемный. А там уже цена РАВ4 почти. С 1.6 бензом ее смешно брать. Оно не то шо не едет, оно не катиться даже. Но если сильно сэкономить то можно для города авто. Сузуки мал и габаритами и дешманское авто за вообщем то немалые деньги. СХ4 это не СУВ это по сути хэчбек низкий, правду чуть больше Витары. Рав4 харош но плохая цена и вариатор,  а это ужос. От рено Каджар с его 1.2  люди вообще шарахаются, неликвидное авто совсем, а 1.5 дизель дохлый для того авта. От и выходит что лучше ЦРВ 16 года с АКПП,не вариатор же как сча везде. Или уже за хорошие деньги типа Форестер, Атеку, Тюксон или Мазду СХ5 или гибридную РАВ4, но меня пока батареи пугают...

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,485 Відредаговано Александр007 (2020-12-05 09:38:30)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver,
Гибрид пугает цена.
Больше нацелена для Европы с эко стандартам.
За все платит покупатель...
Немного экономит в городе.
На трассе как и без гибрида

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,486 Відредаговано Larsen (2020-12-05 13:47:03)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Один Форика нового за 33 второй Кодьяка за 38.5.

Шо ж ти голобубновий базовий дволітровий Форік з нафаршированим Кодіаком рівняєш? Я порівнював топову комплектацію Форіка, яка коштує 42, і вона була трошки гірша за Кодіак, який в кофігураторі набирав десь 37-39.

alex.cver написав:

но оба брали далеко не в барабане.

На даний момент, найдешевша конфігурація Форестера коштує 35. Це звичайно не повний барабан, їх барабанів просто не продають, але ні в яке порівняння з Кодіаком за 39 він не йде. Ну і не забуваємо що голобубновий Кодіак все ж таки 31 коштує, і навіть Скаут лише 33.

По комплектації і ціні Кодіак виграє перед Форестером. Форестер кращий в інших речах, таких як прохідність, надійність, експлуатаційна невибагливість...

alex.cver написав:

вариатор,  а это ужос

alex.cver написав:

Или уже за хорошие деньги типа Форестер

Мсьє не вкурсі що Форестер теж "ужос варіатор"? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,487

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Немного экономит в городе.

Там не в економії кайф, адже різниця в ціні ту всю економію перекриє. Там кайф в тому як він їде, як реагує на педаль. Короче треба на ньому поїздити щоб зрозуміти. upp
Хоча не факт що за цей "кайф" всі готові віддати такі гроші. Діло особисте. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,488

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Мне не понять...
Нищеброд ...гибрид дорого..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,489

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

гибрид дорого..

Дорого, але і не так щоб прям захмарно. Топовий гібридний РАВ4 коштує рівно стільки ж як топовий ні разу не гібридний Субару Форестер. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,490

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Сравнил  shok
У богатых свои причуды.
Проблема гибрид или нет  tbsenile .
Или электро.....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,491 Відредаговано Сіренький (2020-12-05 15:24:46)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Спортяги брать толькко дизель и только 2.0

+1. Повністю згоден

alex.cver написав:

А там уже цена РАВ4 почти.

це якщо дивитися нові авто. + у РАВ 4 є певні нюанси які мене зупиняють, навіть якби були гроші.

alex.cver написав:

Сузуки мал и габаритами и дешманское авто за вообщем то немалые деньги. СХ4 это не СУВ это по сути хэчбек низкий, правду чуть больше Витары.

Так. це не СУВ але цілком компромісне авто.
Не бачу йому аналогів при його ціні+можна газ.

alex.cver написав:

Мазду СХ5

жорстка, бабська

alex.cver написав:

Тюксон

як варіант нового авто думаю так
стка

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14,492

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

таке але щось трохи дешевше

Якщо питання саме по позашляховим властивостям, то з відносно не дорогих краще дастера нема. Хоча він на муфті але її досить для форсувань багатьох перешкод. Кути заїзду в дастера досить хороші. Він легкий а це теж покращує енергообзроюваність авто.

  0

14,493

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Зараз заливляюся на Хонду ЦРВ 2016-2018р

Досить цікаве авто. Надійна машина. Розчарований точно не будеш

  0

14,494

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Форестер, Атеку, Тюксон или Мазду СХ5 или гибридную РАВ4...

За Кугу забыли?
У шефа Куга 16-о года,2-х литровый дизель на механике. В следующем году думает продавать. Машина мне нравится ,но цена около 20уе для меня неподъемная.

ВАЗ-2103 1973->>Ланос-1.4 2007->> Рено Сандеро-1.2 2013.
  0

14,495

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Досить цікаве авто. Надійна машина. Розчарований точно не будеш

Лише битки в моєму бюджеті.
Можна ризикувати напряму, можна дивитися тут.
Навіть ГБО можна, вже консультувався.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14,496

Re: Следующий автомобиль

sergey100675 написав:

За Кугу забыли?
У шефа Куга 16-о года,2-х литровый дизель на механике. В следующем году думает продавать. Машина мне нравится ,но цена около 20уе для меня неподъемная.

Да, Куга тож норм, особенно если в полном приводе с 2л дизелем, вроде ничо ездит. Но я шо то стал антистронник дизеля. Если его можно избежать, и не парит расход по бензину,  его нужно избежать. Но не категорично, 2л дизель, это уже можно жить. Все равно зимой не лУблу дизель.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: sergey1006751

14,497

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Лише битки в моєму бюджеті.
Можна ризикувати напряму, можна дивитися тут.
Навіть ГБО можна, вже консультувався.

Да и биток выбирать по своему карману обслуживания, так чтобы цена ТО была желательно не как у Рыно или не намного больше Рыно smile ШЮтка, в каждой шутке если доля шутки smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

14,498

Re: Следующий автомобиль

бензин или дизель? На примере Таурега.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

14,499

Re: Следующий автомобиль

sergey100675 написав:

За Кугу забыли?

напеано просто не моє авто. На роботі теж є 2.0, автомат, повний.
З недоліків - сидіння, автомат коробка не надійна, витрата палива велика, тупо тече криша, дорогі ТО, особливо дсг коробки (в них вони називаються Повершифт, здається, 100-150т і приїхали., ще присутні глюки типу щось потрібно перепрошивати)  ну і салон авто не подобається. Зовні нічого.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: sergey1006751

14,500

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

. Все равно зимой не лУблу дизель

лиють в Кугу з бочок по 17-18грн дизель і їздить норм. Так само і Вольво ХС70, ХС 60. Ну якщо погана то погано їде. Пробіги вже в усіх за 120-140т.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0