5,226

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

Вони просто самі такі.

Так, можу лише визнати що так воно і є. Я не мешкаю в цих будинках, але досить часто тут по роботі буваю. В будь-який час доби можна зустріти власника авто, мешканця цих 3-4 будинків, який їде назустріч односторонньому руху. Аргументація  в них така: я тут мешкаю - мені так можна. І посилаються на виключення з правил до знаку 3.1
А те що вони порушують вимоги знаку 3.21 (який там і встановлено, а не 3.1) вони второпати не в силах.

  0
Спасибо сказали: Larsen, floyd472



5,227

Re: Видео с видеорегистраторов

PGP написав:

Його просто випустили, всім пох що їм просто в обличчя плюють.

Гараз. Які процесуальні дії Ви провели, аби порушник був покараний??? Може звернулися в осередок поліцейський із заявою про притягнення порушника до адмін відповідальності на підставі Ваших показів та запису реєстратора? Чи може звернулися до полісменів із заявою про включення тої ділянки до постійного патрулювання???
Якщо Ви ніколи не поспішаєте і маєте сили, натхнення, готовність отримати від порушника по писку, спокійно сприймаєте пошкодження рухомого майна - пропоную схему. Узрівши чувирлу, швидко набираєте поліцію, тим часом переднім бампером ледь не цілуєте авто порушника. Саме в цей час черговий бере слухавку і Ви істошно починаєте горлати про те шо Вас намагаються сплюндрувати, диктуєте номер авто, хто за кермом тощо...не ведіться на задкування автівки порушника...лізьте цілуватися і уповайте щоб доки приїдуть поліціянти Вас не відп.......не завдали тілеснисних ушкоджень...якщо вже відп...понівечили тіло, тоді швидку, не тримайтеся на ногах, втрачайте свідомість, щоб кривднику навісили середню важкість, а може там і так буде мінімум середня...
І вже коли будете відпочивати на лікарняному ліжку, до Вас прийде розуміння, що не маючи підтримки фінансової, державних органів і т.д., краще за все вмитися і їхати далі...

  0

5,228

Re: Видео с видеорегистраторов

Sash_KO написав:

І вже коли будете відпочивати на лікарняному ліжку, до Вас прийде розуміння, що не маючи підтримки фінансової, державних органів і т.д., краще за все вмитися і їхати далі...

"...ласкаво просимо в країну під назвою Україна!" ©аваков.
разів вісім (на протязі вже місяця) я телефонував на 102 за парковку на газоні перед будинком (п. 15.10.є ПДР України). принаймні тричі на власні очі бачив коло неї патрульні наряди. кожного дня, йдучи до свого гаражу, бачу її там, на тому ж місці. жодних змін... видно, чоловік тієї автівки--вельми впливова людина. гадаю, тільки цеглина або скляна пляшка змінить ситуацію на краще...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

5,229

Re: Видео с видеорегистраторов

Коли держава не забезпечує захист правопорядку, актуальності набирає суд Лінча.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd47, Лево2

5,230

Re: Видео с видеорегистраторов

Sash_KO написав:

Може звернулися в осередок поліцейський із заявою про притягнення порушника до адмін відповідальності на підставі Ваших показів та запису реєстратора? Чи може звернулися до полісменів із заявою про включення тої ділянки до постійного патрулювання???

Ви самі в це вірите, що на такі звернення про порушення ПДР, поліція адекватно відреагує?

Тут ще одне питання: може я такий наївний раз вважаю що, нижче приведені пункти ПДР, написані не тільки для мене?

1. Загальні положення
1.3 Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.
1.4 Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

  0

5,231

Re: Видео с видеорегистраторов

А навіщо тоді бігти з чувирлою говорити? Оросив би шмарклями мармизу і тікати. Хотів улаштувати революцію, але навиків Адольфа Алоісовича немає і контреволюційна сволоч дала проїхати...
Просто візьміть за аксіому - тримайте своє роздратування, гнів, почуття соціальної не справедливості при собі, оскільки "...про наслідки можливі, не подумать один лиш тільки раз, вже крадеться ппц з своєю усмішкою хижой..." а вже потім Вас же невинно звинуваченого, запросять у кабінета на канхвету...

  0

5,232 Відредаговано PGP (2020-12-01 20:24:23)

Re: Видео с видеорегистраторов

Sash_KO, Ви думаєте я ходив йому моду бити? Ні, просто намагався чемно і спокійно йому розтлумачити, що він порушує, і що б здав назад і об'їхав, там не далеко все. Але якщо на мене бикувати, я мовчати не буду.

  0

5,233

Re: Видео с видеорегистраторов

PGP написав:

просто намагався чемно і спокійно йому розтлумачити, що він порушує,

у мене в аналогічних випадках 98%--бикування та відверте неприховане хамство; решта 2%--розуміння своєї неправоти та якісь вибачення. шо характерно, оті 2%--вже доволі літні люди. особисті спостереження: чим молодша людина, тим вона більш нахабна та нагла.
одна молода жіночка на доволі коштовній автівці так мені і сказала: "мнє ваш єврасаюз нє нужен і дарам!". такі от ми є...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

5,234

Re: Видео с видеорегистраторов

floyd47 написав:

такі от ми є...

Це не "ми", це "вони". Ми не такі!  rock  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,235

Re: Видео с видеорегистраторов

Взагалі вмикати режим "шеріфа" це не правильно... яке ви  маєте право на це ? це можна розцінити як погрозу життю і пристрелити вас наприклад  wink 

Сьогодні була ситуація чимось схожа... йду я до магазину з 19л бутлем по воду... на вузькому проході стоїть ланос.. там реально пройти ледь-ледь можна...там дорожка з брущатки. До магазину я ще якось просунувся.. а назад з повним бутлем напряжніше... врізав ногою по колесі, завища сигналка і я пішов собі далі... хай подякує що по колесу і що ногою  wink

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

5,236

Re: Видео с видеорегистраторов

Я ще хто знає є группа така в фейсбуку  dtp.kiev.ua ... там чувак засновник Антонов... так ось він реально вмикає режим шерифа.. зупинає поршуників, щось там поясняює... я все не дочекаюсь коли вже його пристрелять  roll

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

5,237

Re: Видео с видеорегистраторов

Grafik87 написав:

є группа така в фейсбуку  dtp.kiev.ua

Є, тут в нас вже їхні відоси викладали раніше. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,238

Re: Видео с видеорегистраторов

Зафільмував легке, але все одно прикре ДТП.
І на диво мене вперше пропустила Беха. Дякую водію.

  0

5,239

Re: Видео с видеорегистраторов

PGP написав:

Зафільмував легке, але все одно прикре ДТП.
І на диво мене вперше пропустила Беха. Дякую водію.

Модель регистратора подскажите? Неплохая съемка.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0

5,240

Re: Видео с видеорегистраторов

sukraine написав:
PGP написав:

Зафільмував легке, але все одно прикре ДТП.
І на диво мене вперше пропустила Беха. Дякую водію.

Модель регистратора подскажите? Неплохая съемка.

Будь ласка, це Aspiring Expert 4

  0
Спасибо сказали: sukraine1

5,241

Re: Видео с видеорегистраторов

PGP написав:

Ви думаєте я ходив йому моду бити?

Якщо не давати відпір і наносити побої, нахіба воно треба??? У того шо трохи шевелиться, по зустрічній їздити не буде, а як їздитиме (як от я наприклад) то з глибоким переживанням і сумом на обличчі...

  0

5,242

Re: Видео с видеорегистраторов

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,243

Re: Видео с видеорегистраторов

Хреново, приделают обоюдку. Один через сплошную, другой почти не глядя в зеркало ((

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

5,244

Re: Видео с видеорегистраторов

az74 написав:

Хреново, приделают обоюдку. Один через сплошную, другой почти не глядя в зеркало ((

Стесняюсь спросить, а где в правилах написано, что при повороте налево водитель должен уступить дорогу не только поворачивающим налево с встречной полосы и едущих прямо, но и также уступить дорогу обгоняющим в месте, где это запрещено?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: tigrunyara1

5,245 Відредаговано floyd47 (2020-12-03 17:51:34)

Re: Видео с видеорегистраторов

.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

5,246 Відредаговано alexkart (2020-12-03 18:16:10)

Re: Видео с видеорегистраторов

Rothmanz написав:
az74 написав:

Хреново, приделают обоюдку. Один через сплошную, другой почти не глядя в зеркало ((

Стесняюсь спросить, а где в правилах написано, что при повороте налево водитель должен уступить дорогу не только поворачивающим налево с встречной полосы и едущих прямо, но и также уступить дорогу обгоняющим в месте, где это запрещено?

Ну, например здесь:

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

А если обгон выполнялся с нарушением, то виноваты оба.

  0

5,247

Re: Видео с видеорегистраторов

alexkart, п.10.1 для учасників руху, що його тільки но починають. але ж усі тут вже в русі. винуватцем тут вважаю одного учасника: того, що скоював обгін. оскільки його "попередник" вмикнув лівого поворота та мав перевагу у виконанні цього маневру. "обгінщик" же ж просто проґавав цей момент і, здається, виконував обгін з наявним перевищенням швидкості.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

5,248 Відредаговано alexkart (2020-12-03 18:41:36)

Re: Видео с видеорегистраторов

floyd47 написав:

alexkart, п.10.1 для учасників руху, що його тільки но починають.

не только, написано же "Перед ... будь-якою зміною напрямку руху"

floyd47 написав:

винуватцем тут вважаю одного учасника: того, що скоював обгін. оскільки його "попередник" вмикнув лівого поворота та мав перевагу у виконанні цього маневру. "обгінщик" же ж просто проґавав цей момент і, здається, виконував обгін з наявним перевищенням швидкості.

ситуация спорная, чисто формально сделать виноватым могут как обоих так и любого из них, нужно учитывать все факторы, высчитывать доли секунд кто первый включил поворотник, кто первый начал маневр и т.д., хотя очевидно, что предотвратить дтп мог любой из них если бы действовал по правилам, один не посмотрел на поворотник, другой не посмотрел в зеркало

  0

5,249 Відредаговано alexkart (2020-12-03 18:41:17)

Re: Видео с видеорегистраторов

.

  0

5,250

Re: Видео с видеорегистраторов

alexkart написав:

ситуация спорная,

а шо тут спірного? один вмикнув поворотника та збирався повернути (зайнявши на дорозу "свою" позицію); інший вмикнув поворотника та на шаленій швидкості розхєрачив обидві автівки (проїб@вши сигнал ввімкненого поворотника на автівці, котру він зібрався обігнати). не встиг... мабуть, швидкості не вистачило... crazy

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0