626

Re: О мудром...

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0



627

Re: О мудром...

Don Kortes, 5 хвилин говорив, а відповіді на поставлене запитання не дав. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

628

Re: О мудром...

Умные люди не мстят — всю грязную работу сделает карма
«Слабые люди мстят. Сильные люди прощают. Умные люди игнорируют», — Альберт Эйнштейн

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

629

Re: О мудром...

Don Kortes, це тіпа розумно ігнорувати помсту слабкої людини в очікуванні карми?  crazy  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

630

Re: О мудром...

Те люди, с которыми мы общаемся, оказывают на нас большее влияние, чем принято думать.

Более того, ваши дружеские отношения могут оказать существенное влияние на то, сколько вы зарабатываете.

Томас Корли в ежедневном режиме изучал привычки богатых людей на протяжении 5 лет. Он обнаружил одно общее у всех богачей качество: они любой ценой избегают пессимистов.

«Сделавшие сами себя миллионеры хотят общаться только с теми, кто вызывает у них положительные ассоциации. Они ценят в людях оптимизм, целеустремленность, энтузиазм, положительный взгляд на мир», — рассказывает эксперт.

86% богатых людей, ставших участниками исследования Корли, признались, что сознательно ищут знакомств с людьми, которые мыслят позитивно и озабочены проблемой зарабатывания денег в большей степени, чем остальные.
С другой стороны, они так же сознательно ограничивают влияние на себя со стороны «токсичных«, отрицательных людей.

Важность замещения отрицательных, негативно настроенных друзей и знакомых их положительными «аналогами» трудно переоценить. Это общая черта всех людей, которых изучал Корли.

Вывод: все мы, и богатые, и бедные, невольно, на подсознательно уровне подражаем людям, с которыми себя ассоциируем или с которыми общаемся.

«Долгосрочный успех в жизни возможен только тогда, когда вы обладаете положительным кругозором», — говорит Корли.

И, кстати, он не единственный, кто предположил, что главное условие финансового успеха — позитив и позитивные отношения. 100 лет назад на этот фактор обратил внимание журналист Наполеон Хилл. И он пришел к аналогичным выводам после того, как провел сотни интервью с 500 самыми богатыми людьми того времени.

«Мужчины и женщины склонны перенимать характер и привычки людей, с которыми общаются. А сила мысли, в свою очередь, тоже очень важна», — писал он в своем бестселлере 1937 года «Думай и богатей».

Все это верно и в обратном направлении: у вас нет никаких шансов на успех, если вы постоянно общаетесь с пессимистичными, негативно заряженными людьми.
Подобное притягивает подобное. Избегайте пессимистов и начинайте чаще общаться с оптимистами

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, sergey1006752

631

Re: О мудром...

https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/130921577_3649184281841748_7832919363699085432_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zdJFFbiJBoQAX_wJdFr&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=7152e6f78516be5f24097d52454d6183&oe=5FFCD9A6

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: svserj1

632

Re: О мудром...

https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131905167_3469331006455126_5988525657458130069_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HDeTjClcBAQAX_-WAVz&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=2cf5e141aafb2fa45106587b6b8a8374&oe=600285E1

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: Valerik1

633 Відредаговано Engineer (2020-12-18 14:29:39)

Re: О мудром...

Дядя Федор, успешные граждане с незаурядным умом - это те, кто ни за зелю, ни за пороха... и нас только 2 %))

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Larsen, floyd473

634

Re: О мудром...

Engineer написав:

это те, кто ни за зелю, ни за пороха

дворяне- анархисты
https://histrf.ru/uploads/media/artworks/0001/42/thumb_41445_artworks_big.jpeg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

635

Re: О мудром...

у нас нет такой формы госуправления, чтобы без президента

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

636

Re: О мудром...

Don Kortes написав:

у нас нет такой формы госуправления, чтобы без президента

Тут біда в іншому. Біда в тому що нема з чого вибирати того президента...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

637

Re: О мудром...

Мене виберіть. Я хороший.

  0
Спасибо сказали: Don Kortes, Дядя Федор2

638

Re: О мудром...

Vader написав:

Мене виберіть. Я хороший.

Этот тоже был хороший... Смешной...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

639

Re: О мудром...

Vader написав:

Мене виберіть. Я хороший.

Обіцяю що проголосую за тебе, якщо будеш в бюлетні. rock

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vader1

640 Відредаговано Larsen (2020-12-19 13:24:40)

Re: О мудром...

Yanus, а дарма. Я б і за тебе проголосував якби ти там був. Чому? Тому що я знаю що і ти, і Вейдер, це люди які будуть представляти інтерес народу, а не системи. Звичайно є шанс що система їх змінить, але це може статись будь з ким, тому кращого варіанту просто нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

641

Re: О мудром...

Engineer написав:

Дядя Федор, успешные граждане с незаурядным умом - это те, кто ни за зелю, ни за пороха... и нас только 2 %))

Как показывают результаты местных выборов ты очень занижаешь, в десяток-другой раз как минимум, процент нормальных, успешных Граждан....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

642 Відредаговано Valerik (2020-12-19 15:06:30)

Re: О мудром...

Вставлю і я свої 5 копійок..
Даруйте, але в країні завжди є з чого вибирати..
Противсихізм - це хвороба незрілих людей в демократичному вимірі, це характерно постсовку, віра в доброго царя, яка обернулася авторитарними режимами в Білорусі, Росії, Казахстані, Азербайджані..(ну в азійских країнах своя ментальна особливість), хоча якщо розібратися то не далеко від азіатів пішли і білоруси, тільки зараз просинаються...Про росіян мовчу..

Але невже ви думаєте що в ЄС такі всі ідельні і нема корупції? Ви глибоко помиляєтется, мені ще в 2011 французи розповідали по те, як дерибанять землю на Лазурному Узбережжі і прокуратура не ворушится...Італія дуже схожа на нас)) І наше ментальне місце поки що десь поруч з Румунією, Болгарією та і Польша близько..
Тому головне - навчитися обирати найменше лайно з усього і обирати вектор..І ставитися до всього критично..

Тому коли народ не оцінив, через що країна прошла з 2014 р, як встояла і рушила далі.. Станом на 2019 р за усіма індексами і станом інвестицій Україна нагадувала Польшу 2001р, коли можливий стрімкий розвиток, або відкат назад..
Наш мудрий народ побіг за коміком-манкуртом без інтелекту, державного мислення я відчував і відчуваю себе в країні мавп.. Зараз маски скинуті і все очевидно, які ляльководи за цим стоять, і куди все рухається. Невже нічого не зрозуміло?
І знов про противсихізм і Порошенко поганий!  Да ви країну втратитите просто і все. Краще вже одразу хапати валізи та їхати запоребрик, там всюди таке мислення!!!

Тому кидайте в мене тапками, баньте, наводьте свої жалюгідні аргументи..Але цей масовий психоз 73% нагадує зигування громадян Німечини перед Гітлером у 1935 р.. І ще не одному поколінню психологів слід розбиратися, що сталося..Вас обробили технологіями, але нащастя до багатьох, з ким спілкуюся вживу почало доходити..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: jasonua1

643

Re: О мудром...

Yanus написав:

во-первых кумовством попахивает... ))) может ты на примьера метишь?

Яким кумовством, якщо я вас ніколи навіть на власні очі не бачив? wink

Yanus написав:

как можно меня выбирать зная только то, что я тут писал?

А ти подумай, сильно більше ми знаємо про всіх інших кандидатів? Ні, ми теж лише знаємо те, що вони говорять. Так що в цьому плані тут ніякої різниці нема. А от в тому плані що ви не є людьми системи і в вашій системі цінностей зовсім інші пріоритети ніж у так званих еліт, не буду вже говорити про політичних, то є шанс що ви будете саме їх реалізовувати. Ризик звичайно є, але він є і зі всіма іншими, так що...

Yanus написав:

за Зе именно так и думали: "це люди які будуть представляти інтерес народу, а не системи" - а что на выходе?

Зеленський не був політиком, але він і не був ніколи людиною з народу, на відміну від тебе. Він представник еліт, хоч і не політичних, але всеодно це ті хто живуть в іншій реальності ніж ми з тобою, живуть в світі корупційних схем, і для кого ми з тобою всеодно "лохи" яких треба доїти. Що він власне і продемонстрував.

Yanus написав:

короче... нельзя так выбирать

З тобою погоджується більшість жителів мордору, і тому у них все стабільно... але чи це те до чого хочемо дійти ми? Думаю ні... wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

644 Відредаговано Larsen (2020-12-19 15:43:52)

Re: О мудром...

Valerik написав:

що в ЄС

В ЄС кардинально інша історія і ситуація. Там є з чого вибирати. Найгірші варіанти в ЄС значно кращі найкращих у нас.

Valerik написав:

Тому головне - навчитися обирати найменше лайно з усього

Вибираючи лайно, ти нічого кращого за лайно не отримаєш...

Valerik написав:

Україна нагадувала Польшу

А Польща в свій час пішла на радикальні зміни, на реформи, на вкрай контроверсійний вступ в ЄС (багато поляків були проти).

Valerik написав:

Краще вже одразу хапати валізи та їхати запоребрик, там всюди таке мислення!!!

Ні, навпаки це "за поребриком" мислення таке що вибирати треба гівно, бо тільки його пропонують. І жрати те гівно, і тішитися бо стабільність. Яка полягає в тому що гівно було, гівно є, і гарантовано гівно буде завжди!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

645

Re: О мудром...

Ларсен, люди в Україні зробили вибір....Ви продовжуєте ідеалізувати політиків у ЄС, поспілкуйтеся з людьми звідти про політику, багато чого Вам раскажуть...Неідальні всі і з приводу фігурального порівняння обирати найменше лайно, я не мав на увазі лайно як таке, а критично мислити, обираючи з неідельних політиків..
Стосовно радикальних реформ і т.д..
Якщо я скажу що падіння курсу гривні і встановлення плаваючого курса це радикальна реформа, яка покращила стан економіки і стала фундаментом для розвитку? Якщо підняття ціни на енергоресурси теж була реформою забалансування бюджету? Бо в 2014 р тарифи були в 4 рази нижчі за собівартість..А незалежність нацбанку? Іноземці в спостережних радах.. НАБУ, САП.. А от суди і лишилися нереформованими... Ми ж не бачимо, що відбулося..
зато клюнули на "Зробимо їх разом!" Зробили і себе на додаток...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

646

Re: О мудром...

Valerik написав:

Противсихізм - це хвороба незрілих людей

Хвороба незрілих людей - це демонізація супротивників і нездатність бачити недоліки у своїх. Я проти нав'язування образу Порошенка, як месії-рятівника України. Більшість його успіхів були в перші два роки, на ейфорії від майдану і вірі в те, що от зараз ми наробимо реформ і заживем. А потім він зробив усе, щоб реформи загнулись і перетворився на гальмо, за що і поплатився.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Larsen1

647 Відредаговано Valerik (2020-12-19 16:12:29)

Re: О мудром...

Engineer написав:

А потім він зробив усе, щоб реформи загнулись і перетворився на гальмо

Ну з ЗекоМАНДОЮ цей рух вже відбуваєтьсяе після зупинки в зворотньому напрямку з пришвидшенням і є виликі іміджеві втрати та геополітичний рух на схід... тому якщо голосували за ЗЕ, проти П, то як раз зробили себе самі разом...А тепер соромно більшості сказати, "Я був баран і рухався у стаді", ЕГО не дозволяє і починаются контраргументи про поганого Петю, який дійсно був неідеальним....оце саме проблема оптимального вибору  серед усього неідеального...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

648 Відредаговано Larsen (2020-12-19 16:25:57)

Re: О мудром...

Valerik написав:

Ларсен, люди в Україні зробили вибір....

Де я казав зворотнє?

Valerik написав:

Ви продовжуєте ідеалізувати політиків у ЄС

Аж ніяк ні. Я лише стверджую що там зовсім інша ситуація, і порівнювати їхніх з нашими апріорі неможливо.

Valerik написав:

багато чого Вам раскажуть..

"Раскажуть" вони звісно багато чого, але результат ніяк від цього не зміниться. Їхні проблеми, які для них прям жахливі, ніщо порівняно з нашими.

Valerik написав:

обирати найменше лайно, я не мав на увазі лайно як таке

А нема в бюлетні нічого крім лайна. Так що вибирай чи не вибирай, а буде всеодно лайно. Можливо рідкіше, можливо густіше, але лайно тим не меньше...

Valerik написав:

Зробили і себе на додаток...

Все вірно. Думали що цей не лайно, а виявилося що теж лайно. Тому і мова про те що голосуй не голосуй всеодно одержиш *уй.  crazy_pilot

А якщо серйозно, звичайно нігілізм штука безперспективна, тому щось десь таки доводиться вибирати. Просто коли говориться про позицію "проти всіх", це означає що людина не є сліпим фанатом будь-якого з кандидатів. Це позиція коли ти здатний критикувати навіть того, за кого сам проголосував з тих чи інших міркувань.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

649 Відредаговано Valerik (2020-12-19 16:34:21)

Re: О мудром...

Larsen написав:

Все вірно. Думали що цей не лайно, а виявилося що теж лайно.

Я в цьому не сумнівався, ще з 2001р, що у цього хлопця пів інтелекту.. Бо є така річ, як рівень актора і його відношення до ролей...Якщо він будучи ще головою квартальского руху грав оцей огидний треш і у нього не виникало внутрішнього конфлікту с самам собою, то свідчить про незначні якості особистості, яка претендує на найвищу посаду.. І це трагедія..І я не розумію як на цю фальш клюнали більша частина країни...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Larsen1

650 Відредаговано Larsen (2020-12-19 16:41:34)

Re: О мудром...

Valerik написав:

Я в цьому не сумнівався

Так мало того, я й в недоліках Порошенка не сумнівався в 2014. Але що толку?

Valerik написав:

я не розумію як на цю фальш клюнали більша частина країни...

От у нас в політиці в 2019 величезні баталії були, де я пояснював прихильникам Порошенка чому всі за Зеленського. В двох словах все дуже просто. Всі інші реалістичні кандидати були людьми системи. І після того як навіть "патріотичний" Порошенко не виправдав надії народу за свої 5 років, народ просто більше не вірив ніяким політикам що були в системі. Тому перемогти в 2019 найбільші шанси мали Зеленський і Вакарчук, якби він висунув свою кандидатуру і провів успішну кампанію.
На наступних виборах ХЗ що буде. В несистемних кандидатах після Зеленського більшість скоріш за все теж розчарується, так що у них вже не буде такої автоматичної переваги над системними. Так що шанси будуть рівні і у старих корупціонерів, і у майбутніх. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0