14,251 Відредаговано jasonua (2020-11-06 17:02:54)

Re: Следующий автомобиль

Migen написав:

Ой, видел я одного "джиппера" на блестящем "кукурузере

Звичайно, машина куплена за всі кошти, а щоб зробити ходову там треба вкласти 3-5к$ а на логані в 5к грн вкладешся)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



14,252

Re: Следующий автомобиль

Migen написав:
Aprox написав:

Ну приедьте на покатушки какого-нить 4х4клуба и расскажите им эту теорию в лицо!

Ой, видел я одного "джиппера" на блестящем "кукурузере", так он через ямку (которую я проехал и не зметил) переезжал чуть ли не с полной остановкой.  lol1  lol1  lol1

Постоянно такое даже в городе, жаба видимо...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  1

14,253

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

тупо городские жители, купившие джип ради выпендрежа.

Выпендрежника на внедорожнике можно легко вычислить по его манере езды. Если на лежачих полицейских тормозит, значит он избегает ездить по плохим дорогам, которые уложены такими полицейскими как шпалами железная дорога. Особенно это заметно по Туарегам. Денег купить тачку хватило а на обслуживание машины и на её эксплуатацию, как она запроектирована создателем, денег уже нет, поэтому переезжает полицейские нежнее чем на пузотерке.

  0
Спасибо сказали: Larsen, multfilmer2

14,254

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Особенно это заметно по Туарегам.

Есть знакомый. Говорит не комфортно. Трясет сильно smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

14,255

Re: Следующий автомобиль

Пневму бережуть, вона ж бо дорога дуже. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,256

Re: Следующий автомобиль

Evgenий написав:
RUNO написав:

Особенно это заметно по Туарегам.

Есть знакомый. Говорит не комфортно. Трясет сильно smile

В СХ-9 тоже бяда бяда...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

14,257 Відредаговано SanychGT (2020-11-07 05:56:45)

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

И сходились мы на том,
                       что, оставшись при своём,
Расходились, а потом — давай сначала!
...отаке

SanychGT написав:

У меня стоит компонентная аккустика Morel Tempo 6 перед и коаксиальная Мorel Maximo Coax 6 зад, без сабвуфера. С ней звук о-очень хорош, сочный, глубокий, при этом хорошо слышна разница между качеством трека в мп3(меньший битрейт прям осязаемо хуже звучит, по крайней мере я это слышу даже между битрейтами 256 и 320), значит при более высоком качестве трека есть шанс на еще большее качество звучания. 9 полосный эквалайзер  реально работает. Надобности в сабвуфере для меня нет, но у меня машина хорошо зашумлена. Мощности усилителя за глаза. В общем по звуку я очень доволен.

vissla
А дома слушаю музыку через плеер Cowon С2 и наушники Audio-Technica ATH-AD900...
У стандартных серийных авто звук обычно очень заметно похуже...

  0

14,258

Re: Следующий автомобиль

Трохи цифр:
МР3 256, або 320 kbps - говорить само за себе (якщо менше то жесть взагалі)
FLAC або WAW має 700-900 kbps - в два рази більший потік даних
ну і є ще записи багатоканальними мікрофонами в стерео, там 7000-8000 kbps - в десять раз більший потік даних
ПіСі - про Накамічі:
колись в далекому 2008 році купив собі (по відзивах достойний) Pioneer DEH-P88RS-2 - тішився як слон 2,5 місяці (була шумка з подіумами передніх дверей + підсилювач + двохполоска)
Так після прослуховування кількох треків на Накамічі 400 я свій піонер (з маленької вже для мене букви і ціною 450 уо) кинув в багажник і не підключав більше.
Хоча на форумах хвалять.
Але все відносно на нашій планеті  smile

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

14,259 Відредаговано alex.cver (2020-11-07 09:39:34)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Выпендрежника на внедорожнике можно легко вычислить по его манере езды. Если на лежачих полицейских тормозит, значит он избегает ездить по плохим дорогам

Ну обычно он тормозит потому что впереди тормозят, а так бы мог быстрее. Так в Киеве по крайней мере, переднего хочется прям подтолкнуть слегка.:) Есть знакомые у которых на 19 катках изолента 50 профилем, а некоторые на 45 катаются. На таком каждый стык асфальта или камешек в попке отдается. Не всегда связано с тем что что-то берегут там smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,260

Re: Следующий автомобиль

alex.cver,
На Дастер зима 65 профиль заметно мягче чем 60.

То у кого низкий профиль то нет ничего странного  они под ровные дороги, да и давление там выше.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,261

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

в два рази більший потік даних

А толку, якщо психоакустичні здібності людини обмежені значно нижчими значеннями?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,262

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

На таком каждый стык асфальта или камешек в попке отдается.

Дивлячись яка підвіска. На тяжкій преміальній машині, на пневмі, нічого нікуди не віддається.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,263

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

я свій піонер (з маленької вже для мене букви і ціною 450 уо) кинув в багажник і не підключав більше.
Хоча на форумах хвалять.

хвалять зазвичай ті, хто кращої якості звуку не чув ніколи.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

14,264 Відредаговано RUNO (2020-11-07 20:14:16)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А на відео все перевірено в ідеальних умовах, причому людиною з вищою освітою звукоінженера і чудовим слухом

Мене це посміхнуло. Бо в музиці дуже багато факторів, які впливають на індивідуальне сприйняття. В мене дуже малі пізнання в музиці. Але навіть я знаю, що цифру потрібно перекласти на аналог й подати його до вух. На цьому шляху є дуже багато особливостей, що змінюють цю музику. Ось чому любителям музики не рекомендують купувати моніторну акустику. Бо моніторна акустика видає музику так, як вона зроблена в студії й деколи навіть передає якісь артефакти в тому виді, як записано. А акустика не моніторна робить музику зі смаком. Різна акустика - різний смак звучання. Але ж до акустики потрібно ще подати перетворену музику з цифри. Я колись балувався зі звуковою картою. На одній моделі можна було міняти операційні підсилювачі, щоб отримами різні забарвлення музики. Одні операційники краще працюють з техномузикою, інші з роком, чи з класикою, чи з кінофільмами. Підібрав собі підсилювач по смакам, щоб отримати те що хочу. Й отримав. Так це комп'ютерна звукова карта. Що вже говорити про якісну апаратуру. При чому дорога апаратура теж може краще відображати один музичний стиль й гірше інший. На відео мені погано було чути композиції. Але напевне справа в них теж. Якщо композиція бум-ца-бум-ца, то що мп3, що більш якісний - все одно. Це як слухати шум прибою. В ньому нема стільки інфи, щоб відрізнити якість звуку. Якщо вже говорити про автозвук, то тут взагалі купа нюансів. Бо корпусом для колонки працює весь кузов автомобіля.
Але так чи інакше, музика тим і гарна, що вона смакує далеко не завжди своєю якістю. Якщо ловиш від музики кайф - лови, поки не став нещасним й не пішов викидати гроші на більш дорогу апаратуру. Бо це бескінечно. Я ніяк не можу звикнути після дешевих але з добрим звучанням динаміків в МСВ торгової марки Vtrek до музики в МПС3. Наче в вуха вставив беруші. Потрібно щось думати

alex.cver написав:

Есть знакомые у которых на 19 катках изолента 50 профилем, а некоторые на 45 катаются.

Готов поспорить, что там в первую очередь думали про красивый вид на дисках, потом думали как на ровной трассе положить стрелку спидометра. Но на самом деле их мысли редко оправдываются. Они чаще вынуждены тормозить, подстраиваться под качество плохой дороги чем где-то находят участки дороги, где можно получить преимущество низкого профиля. А если бы они знали, что высокий профиль, хорошие углы съезда и клиренс могут расширить им географию путешествий и комфорт даже в городе, то спросили бы себя - ну зачем я поставил низкий профиль  smile

  0

14,265

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

А акустика не моніторна робить музику зі смаком.

Так, іншими словами псує її. А в студії якраз таки роблять мастерінг з врахуванням того на якій акустиці люди можуть слухати результат, і як він буде зіпсований нею. Це якраз головна складність мастерінгу, зробити так щоб воно звучало нормально на різних системах, в тому числі і на вухах в айфоні, і в машині, і в домашньому хайфай. Тут навіть ціла історія. В міру поширення нових популярних засобів прослуховування музики, студії часто роблять ремастерінг старих записів, адже вони погано звучать на нових дівайсах.

RUNO написав:

Ось чому любителям музики не рекомендують купувати моніторну акустику.

Так от любителям не рекомендують це робити не тому що хайфай "прикрашує" музику, а тому що мастерінг в студії роблять з розрахунком на прослуховування на "хайфай" а не на моніторах. Там вже викривляють спектр так щоб компенсувати нерівності АЧХ користувацьких систем. Звичайно такий результат буде звучати гірше на лінійній АЧХ моніторів, якщо його назад не підрихтувати кривою АЧХ користувацьких систем.

RUNO написав:

На відео мені погано було чути композиції. Але напевне справа в них теж.

На відео використовувались моніторні навушники з лінійною АЧХ і широки частотним діапазоном. Це робилось не для того щоб зробити гарний звук, а для того щоб максимально передати всі деталі, щоб легше було помітити артефакти МР3. На інших системах помітити їх буде ще складніше.

RUNO написав:

Якщо композиція бум-ца-бум-ца, то що мп3, що більш якісний - все одно.

Я так розумію, саме тому там були різні композиції вибрані для тестування.

RUNO написав:

Але так чи інакше, музика тим і гарна, що вона смакує далеко не завжди своєю якістю.

Ну так я ж не про гарність музики говорив, і не про смаки, а про те що якість МР3 320кбпс тяжко відрізнити від лослеса.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,266

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

А дома слушаю музыку через плеер Cowon С2 и наушники Audio-Technica ATH-AD900

плеер хорош а наушники- бомба!

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

14,267

Re: Следующий автомобиль

Не устали в теме про следующий автомобиль?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

14,268 Відредаговано alex.cver (2020-11-07 21:44:12)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

А если бы они знали, что высокий профиль, хорошие углы съезда и клиренс могут расширить им географию путешествий и комфорт даже в городе, то спросили бы себя - ну зачем я поставил низкий профиль 

Они не специально. Вот недавно  купил знакомый в Днепре Кодьяк за 37+ куе. Если берут почти в топе, там всегда идут катки и хорошо если 55 а обычно 45 или 50 профиль. Поверьте никто покупая авто за такие деньги не думает специально или нет ставить профиль. Вот мне шел 60 с салона, с тем и живу 7, лет. Очень редко кто то после покупки за 37,куе будет ещё выкидывать кучу денег чтобы купить или ДоКупить 16 колеса вместо 19 чтобы поставить вместо 50го, 65 или 70 профиль.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,269 Відредаговано Larsen (2020-11-07 22:06:57)

Re: Следующий автомобиль

az74 написав:

Не устали в теме про следующий автомобиль?

Тебе в наступному авто не цікавить звук? А когось цікавить. Ти не втомився цим обурюватись? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver, Aprox2

14,270

Re: Следующий автомобиль

alex.cver, так у низького профіля є свої переваги. Може не всім є сенс переходити на вищий взагалі?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,271 Відредаговано alex.cver (2020-11-08 00:41:38)

Re: Следующий автомобиль

К сожалению не в нашей стране, но вот а Германии, ну ладно в любой стране,кроме Украины, включая беднейший Египет... А мы не можем за 30 лет дороги отстроить и не сможем с тем уровнем коррупции и технологий

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,272

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ти не втомився цим обурюватись?

+100500

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14,273

Re: Следующий автомобиль

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,274

Re: Следующий автомобиль


moto

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,275 Відредаговано Александр007 (2020-11-09 11:18:23)

Re: Следующий автомобиль

3.0 дизель 250 л. с.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0