476

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Славянск после выборов. По словам всех кандидатов
https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122834196_3351802368230910_129831797472993600_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=sAtcVrYzjs0AX8aR1Yd&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=00c4928850709fcb4e8686975eb43fd0&oe=5FBA811A

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Larsen, floyd47, noksic.ua, ivalent5



477

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

кто ж там за штепу голосует...?

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

478

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

В Славянске Лях и Придворов.

  0

479

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

ivalent, ви подивіться скільки там за жопоблок і шаріка проголосували...біля 70%...
А штепа по ходу не проходить..
Пройшли на мера
"Оппозиционной платформы – За жизнь" Павел Придворов – 32% голосов,
"Оппозиционного блока" Вадим Лях – 30,78%.

По данным экзит-полов, в Славянске горсовет проходят шесть партий:

"Оппозиционная платформа – За жизнь" – 25,2%,
"Партия мира и развития" – 22,7%,
"Оппозиционный блок" – 18,4%,
"Слуга народа" – 17,1%,
"Наш край" – 7,2%,
"Европейская солидарность" – 5,8%.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

480

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

jasonua написав:

...Просто там на сході вони свої...

от ніяк не можу збагнути: чому всі малороси до Тули чи Воронежу досі не перебралися у те своє золоте чарівне запорєбр*є? чому стільки часу вони при хунті бандерівській мучилися, бідолашні? ніяких же ж перешкод ніколи не існувало. при совку, так взагалі -- казка!
тут, звичайно, я не мав на увазі нелю штепу. бо нелі подобається у нашій країні. тут їй дозволено займатися колабораціонізмом та отримувати моральну компенсацію за це (від держави). скоро вона ше й регресний позов оформить та буде до здиху отримувати як заслужений сталевар усіх часів та народів. crazy

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

481

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

floyd47 написав:
jasonua написав:

...Просто там на сході вони свої...

от ніяк не можу збагнути: чому всі малороси до Тули чи Воронежу досі не перебралися у те своє золоте чарівне запорєбр*є? чому стільки часу вони при хунті бандерівській мучилися, бідолашні? ніяких же ж перешкод ніколи не існувало. при совку, так взагалі -- казка!
тут, звичайно, я не мав на увазі нелю штепу. бо нелі подобається у нашій країні. тут їй дозволено займатися колабораціонізмом та отримувати моральну компенсацію за це (від держави). скоро вона ше й регресний позов оформить та буде до здиху отримувати як заслужений сталевар усіх часів та народів. crazy

На мой взгляд - потому, что там просто " жрать нечего"! В 2011-м был в Краснодоне - 29 км до границы с рашей, так из Шахт ростовских приезжали за продуктами на базар, хотя выбор был меньше, чем в Чернигове, и дороже - но купить можно было и мясо и копчёности, - а там капуста да водовка. Работать -то не все привыкли  на земле, только под землёй. Помню, состояние тогда было удручающее от увиденного.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

482

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

ivalent, был на Кубани , жратвы много и разной , из России приезжали скорее потому шо у нас дешевле

  0

483

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

на Кубани - да. А вот в Ростовской области - не очень. И цены.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

484

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

ivalent, та я ж не про москалів, а про малоросів, які "свято вєрят в свєтлоє будущєє" на землі "старшеґо брата".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

485

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

floyd47, не путайте старшего брата с большим братом .

  0

486

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

487

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yeka, жесть... Але що тут говорити, достатньо подивитися на результати виборів на сході...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

488

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

"историческая рюськая земля"

ЛОЛ Що?! Херсон рюськая земля?!  lol  lol  lol Та чия завгодно, тільки не рюская, особливо історично. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

489

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, ні, ну мало що там хто де заснував. Кацапів там історично ніколи не було. Вони на тій землі загарбники а не автохтони. А так то це все одно що сказати що Індія - історично Англійська земля. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

490

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

только качаешь ресурсы, как англичане по всему миру раньше

Драстє! Англічани в Індії такий прогрес влаштували що якби не було того колоніального періода Індія зраз була б якоюсь відсталою країною. Все те що ти перерахував далі, вони в Індії теж робили. І міста і порти і індустрію. Але ніхто і ніколи не скаже що це історично їхня земля.
Та ладно Індія, давай вже тоді Австралію, чи навіть Британську Колумбію. Про США взагалі мовчу. Ці то країни Англія взагалі з нуля створила. І що, хтось каже що це історично їхня земля? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

491

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

у нас на небольшом юге выросло только три крупных города с нуля

А скільки міст виросло в Австралії, Канаді, не кажучи вже про США? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

492 Відредаговано Larsen (2020-10-28 12:24:19)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

я тебе говорю, захват земель для ресурсов и колонизация - это имеет отличие. и это укореняется в крови у людей живущих на той или другой земле по разному, и влияет не хило.

Ну так скажи щось про Австралію будь-ласка. Там практично все населення нащадки британських колоністів, там буквально все створено і побудовано ними, там їхня мова, і тільки їхня, там їхня культура і т.д. І навіть це не називається історично Англійська земля.  dntknw

Yanus написав:

а их шо кто сейчас из аборигенов выгоняет как мы русских от сюда?

Ти знову кудись перевів стрілки?  facepalm Я тобі щось говорив про виганяння когось? Ні, я говорив про те що це аж ніяк не є історично расєйська земля.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

493 Відредаговано Larsen (2020-10-28 12:35:57)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

вот это я тебе хочу сказать раз 20-й

Я це розумію, але це не робить ту землю історично рюзькою. storstark

Yanus написав:

это исток разговора. ты или потерялся или специально об этом забыл.

Ні, мене в тій розмові більше всього збентежила оця фраза про історично рассєйську землю. І тільки її я власне цитував.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

494 Відредаговано Larsen (2020-10-28 12:38:22)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, знову ми пішли по колу. Годі вже. Заснували міста чи ні, ця земля історично не їхня. Вони на ній не автохтони, вони зайди. Як не крути.  storstark

Yanus написав:

а нельзя было это написать - что ты понимаешь о чем я

Ну, блін, я думав ти теж розумієш про що я.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

495 Відредаговано Larsen (2020-10-28 13:00:18)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, ну звичайно вклад є, і моральне право є. Насправді якщо вже гворити про права, то право на цю землю у них є навіть не тому що там щось було в історії, а просто тому що вони громадяни України, і живуть на тій землі. Але історично чиєюсь прийнято називати землю на якій цей етнос сформувався. Або, як мінімум, який етнос першим заселив цю землю. От якби хоча б якась нація у них з росіян сформувалась, як це сталося в Австралії чи США, то ще можна було б сказати що це їхня земля. Але ні, українцями вони себе не вважають, а російський етнос сформувався зовсім не там. Так що не історчно їхня земля. Так, це земля ними захоплена, можна вважати що колонізована, але не історично їхня. Історично їхня земля в підмосковних болотах...  lol1

Yanus написав:

а давай так - а чья земля исторически на юге Украины???

Будь-якого народу, який на тій землі утворився.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vader, floyd472

496

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

нация США сформировна с кучи национальностей. впрочем как и Украина. и национальность русских не менее представлена на юге Украины, чем другие.

Правильно! А яка історична земля нації США? Та де вони і зараз живуть, адже саме там ця нація сформувалась (не плутаємо з етносом). Звичайно ще краще коли мова про етнос, але ні кацапська нація ні навіть етнос не сформувалися на півдні України.

Yanus написав:

на юге Украины не было четко сформированного этноса

Були, ще до слов'ян. Але зараз є українська нація, і вона якраз таки утворилася на території, яка включає в себе і південь україни. Тому для цієї нації, в тому числі і ця земля є історичною.
А кацапи так, зайди, колонізатори, але не автохтони.

Yanus написав:

не верно - они могут ее таковой считать.

Можуть, але від цього вона такою не стане, тільки вони стануть невігласами.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

497 Відредаговано Larsen (2020-10-28 13:19:48)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:
Larsen написав:

Будь-якого народу, який на тій землі утворився.

ну вот твой ответ и подтверждает право собственности и русских в том числе.

Ні, адже ні російський етнос ні нація не утворилися на тій території.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

498

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

а то что юга говорят в основном на руссоком, то ни че... не сформировался этнос

Звичайно ні. Вони туди переселилися, а не виникли там. Різницю розумієш? В США є території де говорять переважно китайською, італійською, німецькою, навіть кацапською, але це не історична земля цих народів. Тому що туди вони переселились, а не виникли там.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

499

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

включает юг Украины, обширно колонизованный в прошлом именно рюськими!   Ларсен хорош врать себе и другим.

Ага, а 2+2=4, так що Янус, завязуй брехати собі і іншим!  upp
Ні, ну серйозно, про що ти говориш? Я що, десь заперечую колонізацію цих земель кацапами? Чи про що це я брешу? dntknw Такі блін наїзди, прям аж образливо...  grater

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

500

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

на ней ни один этнос не создался

До слов'ян були там корінні етноси. Зараз їх нема. Але є нація яка там сформувалась. Як не дивно - українська. Аналогічно як і нація США сформувалась на землях Північної Америки. Так що для української нації ці землі історично рідні.

Yanus написав:

в 150-й раз тебе говорю  а тебе хоть ссы в глаза...

Бо ти не читаєш, або не розумієш відповідей...  facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0