14,126

Re: Следующий автомобиль

Александр007 пишет:

1 л турбо перегрелся двигатель..
Ремонту не подлежит.

видно, не виходить "і рибку з*їсти, і... пива випити".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С В Петлюра)
ВАЗ 2121 -> Peugeot 107 -> Sandero Stepway 2017, К9К С612 1.5 dCi
  0

14,127

Александр007 пишет:

MaksTrout,
У двух знакомых 1 л турбо перегрелся двигатель..
Расход в городе как у атмосферы 1.6.
Ремонту не подлежит.

А подробности? При каких условиях?

Sandero 0.9 механика
  0

14,128 Отредактировано Александр007 (2020-10-18 11:21:40)

alexgreen,
В разных условиях...
Мотор очень маленький, но выдает высокую мощность.
А ещё повесили старт стоп,.... Который глушит мотор и ради экономии нескольких грам добивает его в городе.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,129

Александр007 пишет:

В разных условиях...

Ну дууууже, дууууже змістовна і вичерпна відповідь. Дякую  upp

P.S. Приїздить Александр007 на АЗС.
Оператор питає:
- Вам яке пальне лити? А95? А98? Дизель?
Александр007:
Так, так, з третьої колонки...

0

14,130 Отредактировано Александр007 (2020-10-18 18:12:39)

PGP,
Да то что вы залили на трассе 95 это не означает что там оно чистое....
wink
Для экобуста даже масло сильно влияет....
У нас же на все. Хотят подешевле.

Я не разбирался в причине, двигатель убит человек больше не купит форд

Киев
  0

14,131 Отредактировано Георгич (2020-10-18 19:19:29)

Александр007 пишет:

Для экобуста даже масло сильно влияет....

Саша, то все сказки.
А для не экобуста масло не влияет?
А в чем особенность масла для экобуста?
Обслуживание экобуста обходится дешевле, чем Рено.
В крупных корпорациях, таких как Филип Моррис, Оболонь, Випрент, Авис и подобных экобустов сотни.
Пробеги есть и по 300 тыс.
Не случайно этот мотор занимает статус двигатель года уже 6-ой раз.
Есть литруха и в Америке, хотя там микролитражами не увлекаются.
У меня уже 3 экобуста, доволен полностью.

В игноре Дядя Федор, апрох+алекс.церв
  0

14,132

Георгич,
Хорошо пусть ездят..
Я не против  crazy_pilot

Киев
  0

14,133 Отредактировано alex.cver (2020-10-18 20:05:06)

MaksTrout пишет:

Почему Вы не думали над Камиком или Кароком?

Шкода, и Камик все таки не СУВ.
Дорожный просвет, по умолчанию, лишь чуть больше среднестатистической городской легковушки и составляет всего 170 миллиметров.  Карок дорогое авто и опять же шкода... собраннаяу нас . Не лежит у меня душа к шкодам, считаю самой жабодавской маркой.
https://skoda-karoq.infocar.ua/review25 … d5337.html
Я еще помню времена, когда заходя в салон Шкоды, сразу был удивлен какими то немыслимыми ценами в сравнении с другими производителями. Когда то смотрели ту же Ети. Так даже потрогать не дали, покатали по двору как пасажиров на летней резине, зимней не было. Короче впечатления о самой жабодавской марке, собирают у нас а цена была как будто почти Тигуан. Это уже потом, когда кризисы пошли, Шкода чуток начала опускать планку. Но цены на СУВы считаю не адекват у них. Плюс в многих странах Европы не видел Шкоду вообще как клас. Для меня это тоже показатель. Плюс у знакомых был Румстер, столько проблем было, и попадал на деньги на 3м году после гарантии. Так и сказали ему да мы признаем шо это брак двигателя, но делаем только когда гарантия есть, он делал за свои. Короче при прочих равных я считаю КИА более стабильной маркой нежели Шкоду. Хотя предыдущие Октавии ходили хорошо и долго, но хочу СУВ. На Карок пишут много негатива что очень ломучая марка да и дорогая. Ни хо Шкоду ни под каким соусом. Вдумайтесь в значение украинского слова Шкода это созвучно как fuck . Меня устраивает пока моя КИЯ smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - Георгич
  0

14,134

Larsen пишет:

По ширині і довжині вони приблизно однакові, а по висоті більший у МЦВ.

Насправді так, багажники у МСВ та МПС 3 приблизно однакові. В чомусь є переваги одного, в чомусь іншого. Наприклад, довжина багажника в МСВ 129 см а у МПС 3 126 см. Але у МСВ в багажнику є заглиблення перед задніми сидіннями, це в моменти, коли потрібна рівна підлога, віддає перевагу МПС3. По ширині багажник МСВ виграє у МПС 3 134 проти 127 см але є одне але. Часто ширина багажника потрібна по підлозі, де потрібно дивитися на саме вузьке місце - міжколісні арки. Тут відстань у МСВ 99,5 см проти 101 см у МПС 3. Але взагалі багажник МПС 3 здається більшим по ширині по підлозі перед міжколісними арками. А тут МСВ програє відчутно. Бо у МСВ велика міжколісна база, тому міжколісні арки знаходяться майже впритул до задніх дверей. Там десь сантиметрів 10-15 проміжку. А от у МПС 3 відстань від задніх дверей до міжколісної арки аж 40 см а це візуально та практично часто грає на боці МПС 3. По висоті проєму перевага на боці МСВ1 - 91 см а у МПС3 - 88 см. Висота в багажнику у МСВ до стелі 103 см а у МПС 3 вього 90 в цетрі, де є фонарь освітлення й 96 см по бокам. Тут первага на боці МСВ. Також ширина проєму у МСВ 110,5 см й вона змінюється по восоті до 102 см а у МПС3 знизу ширина 98 см а зверху 94 см. Тут теж перевага у МСВ. Хоча потрібно зауважити, що часто в широкий проєм якийсь предмет проходить а потім вузьким місцем стає ширина міжколісних арок у 99,5 см. Тобто в МПС 3 практично вузькішим місцем є ширина проєму зате міжколісні арки трохи більші а у МСВ навпаки, проєм без проблем а в арках вже не пройде. Так що за великим рахунком багажники дуже близькі по розмірам, десь перемагають практичні розміри МСВ десь МПС3.

0

14,135

RUNO, що мені не сподобалось в багажнику Спорта, так це трансформація задніх сидінь. У МЦВ аналогічно, так що тут не в порівнянні з ним. Але при складених задніх сидіннях у Спорта довжина десь в районі 160см наскільки я пам'ятаю. І це реально мало... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,136

Larsen, блін, ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру, як я свого часу в мцв. Я нарешті зрозумів RUNO, у його виборі - в першу чергу це рамник із енергоемкою підвіскою і кліренсом. Друге це напевно повний привід.

Logan MCV 1.6 2011 - (база)+ГБО - сарай на колесах...
  0

14,137

Larsen пишет:

Але при складених задніх сидіннях у Спорта довжина десь в районі 160см наскільки я пам'ятаю

174 см. Але так, це замало. Хоча в Росії роблять органайзер в багажник, який по висоті як складена спинка заднього сидіння. В такому разі ночувати в машині достатньо комфортно.

Сіренький пишет:

в першу чергу це рамник із енергоемкою підвіскою і кліренсом. Друге це напевно повний привід.

Так і є smile А ще зустрічні камази здаються такими, як газельки, якщо їдеш на легковій машині smile

0

14,138 Отредактировано Larsen (2020-10-18 20:47:48)

Сіренький пишет:

блін, ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру

Я не знаю хто і для чого його купує. Але для себе я його збирався купувати під мої потреби, і хоч ванни з морозилками ніколи в своєму авто не возив, то все ж таки цей нюанс по реалізації багажника мені не сподобався. Адже там міг би бути дуже довгий багажник, якби крісла складались не так як зараз.
А в своєму РАВ4 доводилось возити предмети довжиною 2метри. Останні раз буквально пару днів тому возив сажанці. Правда ці були тонкі, іх можна було б і в Спорт покласти поверх сідушок. Але не все що я возив і, очевидно не все що мені ще захочеться возити в майбутньому, в Спорт буде легко запихнути. Прикро що авто на 20 см довше, а максимальна довжина багажу меньша... Могли б зробити значно краще...

0

14,139

Сіренький пишет:

ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру

а для того, щоби заощаджувати на готелях, тому що

RUNO пишет:

ночувати в машині достатньо комфортно.

kez_15

ПТН-ПНХ
  0

14,140

Larsen пишет:

пару днів тому возив сажанці.

їх можна перевозити і на даху, навіть без багажнику. рейлінги ж є?

ПТН-ПНХ
  0

14,141

floyd47 пишет:

їх можна перевозити і на даху

Навіщо?

0

14,142

Larsen, а навіщо у салоні смітити?

ПТН-ПНХ
  0

14,143 Отредактировано alex.cver (2020-10-18 23:29:57)

Larsen пишет:

Але можна сказати що 5008 я полюбив душею і серцем. Але не розумом. А грошима розпоряджається розум, так що мої стосунки з 5008 наразі залишаться платонічними.

К сожалению верно. Мне сердце тож говрит шо 2008 Пежо красавчик, а зараза ум говрит что даже Дустер за те деньги будет в разы более лучшим вложением денег чем 3х горошковый красава Пежо. При этом еще и полный привод будет с дизелем экономным.  Но сердце говорит - Боже как жы ты уродливый Дастер по дизайну  fool

Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - Георгич
  0
Спасибо сказали: Larsen, svserj2

14,144

floyd47 пишет:

навіщо у салоні смітити?

Дійсно навіщо у салоні, якщо є багажник? dntknw

0

14,145

Александр007 пишет:

MaksTrout,
У двух знакомых 1 л турбо перегрелся двигатель..
Расход в городе как у атмосферы 1.6.
Ремонту не подлежит.

Мля а это уже реально попадалово даже если поменяют на гарантии то все равно это время нервый простои и тд.

В игноре - Георгич
  0

14,146

alex.cver пишет:
Larsen пишет:

Але можна сказати що 5008 я полюбив душею і серцем. Але не розумом. А грошима розпоряджається розум, так що мої стосунки з 5008 наразі залишаться платонічними.

К сожалению верно. Мне сердце тож говрит шо 2008 Пежо красавчик, а зараза ум говрит что даже Дустер за те деньги будет в разы более лучшим вложением денег чем 3х горошковый красава Пежо. При этом еще и полный привод будет с дизелем экономным.  Но сердце говорит - Боже как жы ты уродливый Дастер по дизайну  fool

та ДУстер против Логана по дизай ну красава ,  imho2

конек горбунок:Логан-лауреат ЛЮТЫЕ 1.4 ГБО красный лак , рождён- Сентябрь 2011 .  Бортовой-  https://www.logan.in.ua/forum/topic1114 … a-p44.html Я не доверяю людям,которые не любят собак , но я доверяю собаке,когда ей не нравиться человек !БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ , що нею керують люди, яким вона непотрібна М.С.Грушевський               не вживю нічого з Рошен та ОККО
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

14,147

Александр007 пишет:

Я не разбирался в причине, двигатель убит человек больше не купит форд

Обе банки огурцов - хваленные фордовские экобусты?

В игноре - Георгич
  0

14,148 Отредактировано alex.cver (2020-10-18 23:44:10)

сяся пишет:

та ДУстер против Логана по дизай ну красава , 

Та мы тут про машины говорим. При чем тут логан ?  lol
Шучу - МСВ Логан очень даже практичная машинка

В игноре - Георгич
  0

14,149

RUNO пишет:

Так і є

якось ти написав, що пересів на один день на Логан і також зрозумів його плюси. Мені цікаво,що саме в органі краще у порівнянні з таким рамником окрім витрати на пальне в грн?

Logan MCV 1.6 2011 - (база)+ГБО - сарай на колесах...
  0

14,150 Отредактировано jasonua (2020-10-19 00:02:20)

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"
https://amp.techno.znaj.ua/344727-500-t … u-dostupno

Дійсно к4м досить вдалий двигун! tbsenile

Logan mcv 2012 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0