13,976

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:
Георгич написав:

А может не кроссоверы просто разобрали и один непотреб остался? )))

Зашел в форд соседи без стены
Там только кросс и бусики
Первым в глаза бросается рамный форд рейнджер

А как же Puma? Не было?

  0



13,977 Відредаговано Александр007 (2020-10-17 20:42:46)

Re: Следующий автомобиль

lukis,
Была.
Тоже кросс  wink
Но с одноразовым мотором 1л три горшка.

Считаю у Дастер старый дизель с чугунным блоком лучше.
Расход малый гибриды отдыхают... imho2
Ещё лучше 2л дизель у Колеос

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

13,978

Re: Следующий автомобиль

Ну да, точно. У нас ее продавцы двигают усиленно.

  0

13,979 Відредаговано Александр007 (2020-10-17 20:52:03)

Re: Следующий автомобиль

lukis,
Самый дешёвый кросс экспорт 500 тыщ
Тож 1л
но он больше для девушки.
На вторичке 1,л сильно падает в цене

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

13,980

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Но с одноразовым мотором 1л три горшка.

Так там же 1.0 экобуст. Разные версии этого движка уже намотали по 300 тыс км. Вон даже Георгич это говорил.
Нормальный движок.
Но, понятно, что К9К купить будет сильно "спокойней".

  0

13,981

Re: Следующий автомобиль

Вам шашечки чи їхати?То вам 1.0 з ресурсом не подобається, 3.0 атмосферники з витратою палива, гібриди і електромобілі через батарею, я бачу шановному панству вгодити нереально. Реально, ніхто ж не купує тепер машину що б їздити на ній 500+ тисяч км...(таксисти не в рахунок, хоча ті ж таксисти ганяють 1.0 логани в хвіст і в гриву)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: PGP2

13,982

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

бачу шановному панству вгодити нереально.

а паґаваріть?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

13,983

Re: Следующий автомобиль

  0

13,984 Відредаговано Александр007 (2020-10-18 08:24:00)

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout,
У двух знакомых 1 л турбо перегрелся двигатель..
Расход в городе как у атмосферы 1.6.
Ремонту не подлежит.

https://a.d-cd.net/89dc906s-960.jpg

LSPI (Low Speed Pre-ignition) называют детонационные процессы, возникающие в турбодвигателях с непосредственным впрыском, которые обусловлены неконтролируемым воспламенением микрокапелек моторного масла в условиях высокого давления в камере сгорания при относительно низком числе оборотов ДВС.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

13,985

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

1 л турбо перегрелся двигатель..
Ремонту не подлежит.

видно, не виходить "і рибку з*їсти, і... пива випити".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

13,986

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

MaksTrout,
У двух знакомых 1 л турбо перегрелся двигатель..
Расход в городе как у атмосферы 1.6.
Ремонту не подлежит.

А подробности? При каких условиях?

Sandero 0.9 механика
  0

13,987 Відредаговано Александр007 (2020-10-18 11:21:40)

Re: Следующий автомобиль

alexgreen,
В разных условиях...
Мотор очень маленький, но выдает высокую мощность.
А ещё повесили старт стоп,.... Который глушит мотор и ради экономии нескольких грам добивает его в городе.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

13,988

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

В разных условиях...

Ну дууууже, дууууже змістовна і вичерпна відповідь. Дякую  upp

P.S. Приїздить Александр007 на АЗС.
Оператор питає:
- Вам яке пальне лити? А95? А98? Дизель?
Александр007:
Так, так, з третьої колонки...

  0

13,989 Відредаговано Александр007 (2020-10-18 18:12:39)

Re: Следующий автомобиль

PGP,
Да то что вы залили на трассе 95 это не означает что там оно чистое....
wink
Для экобуста даже масло сильно влияет....
У нас же на все. Хотят подешевле.

Я не разбирался в причине, двигатель убит человек больше не купит форд

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

13,990 Відредаговано Георгич (2020-10-18 19:19:29)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Для экобуста даже масло сильно влияет....

Саша, то все сказки.
А для не экобуста масло не влияет?
А в чем особенность масла для экобуста?
Обслуживание экобуста обходится дешевле, чем Рено.
В крупных корпорациях, таких как Филип Моррис, Оболонь, Випрент, Авис и подобных экобустов сотни.
Пробеги есть и по 300 тыс.
Не случайно этот мотор занимает статус двигатель года уже 6-ой раз.
Есть литруха и в Америке, хотя там микролитражами не увлекаются.
У меня уже 3 экобуста, доволен полностью.

  0

13,991

Re: Следующий автомобиль

Георгич,
Хорошо пусть ездят..
Я не против  crazy_pilot

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

13,992 Відредаговано alex.cver (2020-10-18 20:05:06)

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:

Почему Вы не думали над Камиком или Кароком?

Шкода, и Камик все таки не СУВ.
Дорожный просвет, по умолчанию, лишь чуть больше среднестатистической городской легковушки и составляет всего 170 миллиметров.  Карок дорогое авто и опять же шкода... собраннаяу нас . Не лежит у меня душа к шкодам, считаю самой жабодавской маркой.
https://skoda-karoq.infocar.ua/review25 … d5337.html
Я еще помню времена, когда заходя в салон Шкоды, сразу был удивлен какими то немыслимыми ценами в сравнении с другими производителями. Когда то смотрели ту же Ети. Так даже потрогать не дали, покатали по двору как пасажиров на летней резине, зимней не было. Короче впечатления о самой жабодавской марке, собирают у нас а цена была как будто почти Тигуан. Это уже потом, когда кризисы пошли, Шкода чуток начала опускать планку. Но цены на СУВы считаю не адекват у них. Плюс в многих странах Европы не видел Шкоду вообще как клас. Для меня это тоже показатель. Плюс у знакомых был Румстер, столько проблем было, и попадал на деньги на 3м году после гарантии. Так и сказали ему да мы признаем шо это брак двигателя, но делаем только когда гарантия есть, он делал за свои. Короче при прочих равных я считаю КИА более стабильной маркой нежели Шкоду. Хотя предыдущие Октавии ходили хорошо и долго, но хочу СУВ. На Карок пишут много негатива что очень ломучая марка да и дорогая. Ни хо Шкоду ни под каким соусом. Вдумайтесь в значение украинского слова Шкода это созвучно как fuck . Меня устраивает пока моя КИЯ smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,993

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

По ширині і довжині вони приблизно однакові, а по висоті більший у МЦВ.

Насправді так, багажники у МСВ та МПС 3 приблизно однакові. В чомусь є переваги одного, в чомусь іншого. Наприклад, довжина багажника в МСВ 129 см а у МПС 3 126 см. Але у МСВ в багажнику є заглиблення перед задніми сидіннями, це в моменти, коли потрібна рівна підлога, віддає перевагу МПС3. По ширині багажник МСВ виграє у МПС 3 134 проти 127 см але є одне але. Часто ширина багажника потрібна по підлозі, де потрібно дивитися на саме вузьке місце - міжколісні арки. Тут відстань у МСВ 99,5 см проти 101 см у МПС 3. Але взагалі багажник МПС 3 здається більшим по ширині по підлозі перед міжколісними арками. А тут МСВ програє відчутно. Бо у МСВ велика міжколісна база, тому міжколісні арки знаходяться майже впритул до задніх дверей. Там десь сантиметрів 10-15 проміжку. А от у МПС 3 відстань від задніх дверей до міжколісної арки аж 40 см а це візуально та практично часто грає на боці МПС 3. По висоті проєму перевага на боці МСВ1 - 91 см а у МПС3 - 88 см. Висота в багажнику у МСВ до стелі 103 см а у МПС 3 вього 90 в цетрі, де є фонарь освітлення й 96 см по бокам. Тут первага на боці МСВ. Також ширина проєму у МСВ 110,5 см й вона змінюється по восоті до 102 см а у МПС3 знизу ширина 98 см а зверху 94 см. Тут теж перевага у МСВ. Хоча потрібно зауважити, що часто в широкий проєм якийсь предмет проходить а потім вузьким місцем стає ширина міжколісних арок у 99,5 см. Тобто в МПС 3 практично вузькішим місцем є ширина проєму зате міжколісні арки трохи більші а у МСВ навпаки, проєм без проблем а в арках вже не пройде. Так що за великим рахунком багажники дуже близькі по розмірам, десь перемагають практичні розміри МСВ десь МПС3.

  0

13,994

Re: Следующий автомобиль

RUNO, що мені не сподобалось в багажнику Спорта, так це трансформація задніх сидінь. У МЦВ аналогічно, так що тут не в порівнянні з ним. Але при складених задніх сидіннях у Спорта довжина десь в районі 160см наскільки я пам'ятаю. І це реально мало... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,995

Re: Следующий автомобиль

Larsen, блін, ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру, як я свого часу в мцв. Я нарешті зрозумів RUNO, у його виборі - в першу чергу це рамник із енергоемкою підвіскою і кліренсом. Друге це напевно повний привід.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

13,996

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Але при складених задніх сидіннях у Спорта довжина десь в районі 160см наскільки я пам'ятаю

174 см. Але так, це замало. Хоча в Росії роблять органайзер в багажник, який по висоті як складена спинка заднього сидіння. В такому разі ночувати в машині достатньо комфортно.

Сіренький написав:

в першу чергу це рамник із енергоемкою підвіскою і кліренсом. Друге це напевно повний привід.

Так і є smile А ще зустрічні камази здаються такими, як газельки, якщо їдеш на легковій машині smile

  0

13,997 Відредаговано Larsen (2020-10-18 20:47:48)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

блін, ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру

Я не знаю хто і для чого його купує. Але для себе я його збирався купувати під мої потреби, і хоч ванни з морозилками ніколи в своєму авто не возив, то все ж таки цей нюанс по реалізації багажника мені не сподобався. Адже там міг би бути дуже довгий багажник, якби крісла складались не так як зараз.
А в своєму РАВ4 доводилось возити предмети довжиною 2метри. Останні раз буквально пару днів тому возив сажанці. Правда ці були тонкі, іх можна було б і в Спорт покласти поверх сідушок. Але не все що я возив і, очевидно не все що мені ще захочеться возити в майбутньому, в Спорт буде легко запихнути. Прикро що авто на 20 см довше, а максимальна довжина багажу меньша... Могли б зробити значно краще...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,998

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

ну мені здається таке авто купують не для того щоб возити ванну чи морозильну камеру

а для того, щоби заощаджувати на готелях, тому що

RUNO написав:

ночувати в машині достатньо комфортно.

kez_15

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

13,999

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

пару днів тому возив сажанці.

їх можна перевозити і на даху, навіть без багажнику. рейлінги ж є?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

14,000

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

їх можна перевозити і на даху

Навіщо?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0