1

Тема: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

Нерестав працювати штатний парктронік.
Помітив на наступний день після мийки авто, але вже не знаю чи в цьому причина.
При провертанні ключа запалювання загорається кнопка відключення парктроніка. Звукові сигнали відсутні .При натисканні не гасне. Якщо тримати більше 3 секунд починає мигати. 5-6 промигувань і знову горить.
Заїхав до Рено сервісу перевірили на помилки - пусто.
Зняв датчики вони на 3 контакти, але клеми на 2 проводами один не задіяний.
Всі датчики перевірив мультиметром (крайні клеми, ті що задіяні)
Опір в усіх однаковий.
Перевірив проводку від датчиків до блоку парктроніка : підходить 5 проводів один общий і по одному на датчик - все гут.

Блок парктроніка :
5 проводів до датчиків
Один 12в- появляться при провертанні ключа запалювання
Один мінус спільний
Два проводи від кнопки відключення,що знаходиться зліва знизу на торпеді ( експериментально дізнався один з проводів відповідає за індикацію світодіода на кнопці, інший при натисканні кнопки подає мінус на блок.)
Два проводи динамік
Один провід від реле чи датчика задньої передачі( проявляється 12 в при вмикання задньої передачі)

Кнопка
Два проводи від блока парктроніка
Провід від запобіжника 5 а - подає 12 в при увімкнення габаритів- типу підсвітка кнопки...
Провід спільний мінус
От і вся схема
У мене зараз так На блок парктроніка подається 12в після провертанні ключа запалювання
На контактах датчиків коли вони відключені по 8в на кожному
При підключенні одного датчика на його контакті напруга падає 7.3-7.4в на інших не підключених лишається 8в.
Підключаю всі датчики на всіх 7.4в
Читав, що у Рено принесправності одного з датчиків вся система не працює.
Тепер не знаю куди далі копати "методом тику" шукати робочий блок на шроті і датчики і підбирати бо купувати нові ціна космос.
Може хтось стикався з такою проблемою?

  0



2

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

profispice, щось не зрозуміло, автівка Ваша на гарантії? нова? у мене така сама і має гарантію 5 років. Ви у офіціалів були чи ні? а те, що Ви товаришуєте з електрикою, то Вас "прєкрасно характєрізуєт". але ж як щодо гарантії?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

Ні машина не на гарантії. Пригнана з закордону.
Був на Рено сервісі перевіряли на комп'ютері помилок немає.
Запасних частин по парктроніку чи якогось приладу який би міг швидко оприділити, що саме несправне датчики чи блок у них немає.

  0

4

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

profispice, глянь личку

  0

5

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

Всім дякую. Поломку знайшов. Виявляється, що зуммер від парктроніка не такий простий. Мультиметром прозвонюється як робочий навіть потріскує коли подати напругу. Але в середині є маленькі резистори 240 ом.  Блок парктроніка при провертанні ключа запалювання провіряє цей опір якщо показання не співпадають парктронік вимикається.
На розборці знайшов інший зуммер під'єднав все запрацювало.

  0
Спасибо сказали: PGP1

6

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

А  де в Степвеях заходять провода в багажник від датчиків ?  Щось я в себе не знайшов технологічних отворів. Подарували парктронік, треба ставити.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

7

Re: Штатний парктронік сандеро степвей 2 не працює

На этом форуме в разделе FAQ есть инструкция по установке именно на Сандеро.

  0