526 Отредактировано jasonua (2020-10-12 21:30:32)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Don Kortes, жестяк....У нас їх палатки довго не затримуються... а з авто з таким надписом навіть не знаю що б зробили...
У вас там на місці палатки, білборди від ЄС, БЮТ, Удар, зелених  і ін партій є чи тільки риги? Яких найбільше?

Logan mcv 2012 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

527

Don Kortes, погано, шо у нас закінчилася мода їбало бити таким пашам прідворовим. або просто автівку спалити за такі надписи.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С В Петлюра)
ВАЗ 2121 -> Peugeot 107 -> Sandero Stepway 2017, К9К С612 1.5 dCi
  0

528

floyd47, мода не закінчувалася...Просто там на сході вони свої...

Logan mcv 2012 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex
  0

529

Don Kortes, фото Вы сделали?

Логан седан 1,4 2010 г. + ГБО Landi Renzo
  0

530

lukis, у вас не має таких машин?
У вас там на місці палатки, білборди від ЄС, БЮТ, Удар, зелених  і ін партій є чи тільки риги? Яких найбільше?
п.с. У 2019році був в Одесі, і був вражений наскільки багато було білбордів від ригів, фактично їх була більшість..

0

531

Все есть.

0

532

Славянск после выборов. По словам всех кандидатов
https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122834196_3351802368230910_129831797472993600_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=sAtcVrYzjs0AX8aR1Yd&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=00c4928850709fcb4e8686975eb43fd0&oe=5FBA811A

Смысл жизни в том, на что она потрачена.
Антуан де Сент-Экзюпери
  0
Спасибо сказали: Larsen, floyd47, noksic.ua, Yanus, ivalent5

533

кто ж там за штепу голосует...?

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

534

В Славянске Лях и Придворов.

0

535

ivalent, ви подивіться скільки там за жопоблок і шаріка проголосували...біля 70%...
А штепа по ходу не проходить..
Пройшли на мера
"Оппозиционной платформы – За жизнь" Павел Придворов – 32% голосов,
"Оппозиционного блока" Вадим Лях – 30,78%.

По данным экзит-полов, в Славянске горсовет проходят шесть партий:

"Оппозиционная платформа – За жизнь" – 25,2%,
"Партия мира и развития" – 22,7%,
"Оппозиционный блок" – 18,4%,
"Слуга народа" – 17,1%,
"Наш край" – 7,2%,
"Европейская солидарность" – 5,8%.

0

536

jasonua пишет:

...Просто там на сході вони свої...

от ніяк не можу збагнути: чому всі малороси до Тули чи Воронежу досі не перебралися у те своє золоте чарівне запорєбр*є? чому стільки часу вони при хунті бандерівській мучилися, бідолашні? ніяких же ж перешкод ніколи не існувало. при совку, так взагалі -- казка!
тут, звичайно, я не мав на увазі нелю штепу. бо нелі подобається у нашій країні. тут їй дозволено займатися колабораціонізмом та отримувати моральну компенсацію за це (від держави). скоро вона ше й регресний позов оформить та буде до здиху отримувати як заслужений сталевар усіх часів та народів. crazy

ПТН-ПНХ
  0

537

floyd47 пишет:
jasonua пишет:

...Просто там на сході вони свої...

от ніяк не можу збагнути: чому всі малороси до Тули чи Воронежу досі не перебралися у те своє золоте чарівне запорєбр*є? чому стільки часу вони при хунті бандерівській мучилися, бідолашні? ніяких же ж перешкод ніколи не існувало. при совку, так взагалі -- казка!
тут, звичайно, я не мав на увазі нелю штепу. бо нелі подобається у нашій країні. тут їй дозволено займатися колабораціонізмом та отримувати моральну компенсацію за це (від держави). скоро вона ше й регресний позов оформить та буде до здиху отримувати як заслужений сталевар усіх часів та народів. crazy

На мой взгляд - потому, что там просто " жрать нечего"! В 2011-м был в Краснодоне - 29 км до границы с рашей, так из Шахт ростовских приезжали за продуктами на базар, хотя выбор был меньше, чем в Чернигове, и дороже - но купить можно было и мясо и копчёности, - а там капуста да водовка. Работать -то не все привыкли  на земле, только под землёй. Помню, состояние тогда было удручающее от увиденного.

Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

538

ivalent, был на Кубани , жратвы много и разной , из России приезжали скорее потому шо у нас дешевле

конек горбунок:Логан-лауреат ЛЮТЫЕ 1.4 ГБО красный лак , рождён- Сентябрь 2011 .  Бортовой-  https://www.logan.in.ua/forum/topic1114 … a-p44.html Я не доверяю людям,которые не любят собак , но я доверяю собаке,когда ей не нравиться человек !БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ , що нею керують люди, яким вона непотрібна М.С.Грушевський               не вживю нічого з Рошен та ОККО
  0

539

на Кубани - да. А вот в Ростовской области - не очень. И цены.

0

540

ivalent, та я ж не про москалів, а про малоросів, які "свято вєрят в свєтлоє будущєє" на землі "старшеґо брата".

ПТН-ПНХ
  0

541

floyd47, не путайте старшего брата с большим братом .

конек горбунок:Логан-лауреат ЛЮТЫЕ 1.4 ГБО красный лак , рождён- Сентябрь 2011 .  Бортовой-  https://www.logan.in.ua/forum/topic1114 … a-p44.html Я не доверяю людям,которые не любят собак , но я доверяю собаке,когда ей не нравиться человек !БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ , що нею керують люди, яким вона непотрібна М.С.Грушевський               не вживю нічого з Рошен та ОККО
  0