2,876

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Предлагаю форумчанам, столкнувшимся с ковидом, если можно написать, кто прошел сам или члены его семьи тесты на ковид. Чтобы примерно понимать, какое количество людей попадает в статистику. Это не будет отражением  процента по стране, но все же даст какое-то понимание, сколько реальных людей не попадают в статистику. Я подозреваю, что минимум половина, если не больше вообще проходят мимо статистики.

  0
Спасибо сказали: Larsen, Сіренький2



2,877

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, я думаю що їх статистику можна сміливо множити на 2. Правда всіх кого я знаю хто перехворів, в лікарні не лежали, тести безкоштовно їм не дали зробити, лікувалися вдома. А от статистику по вмерших від ковіду, я думаю вони перебільшують...Може помиляюся.. Х.з. у нас по Франківській облсті щодня одне і  те саме 4 вмерших...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

2,878

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

RUNO, я думаю що їх статистику можна сміливо множити на 2. Правда всіх кого я знаю хто перехворів, в лікарні не лежали, тести безкоштовно їм не дали зробити, лікувалися вдома. А от статистику по вмерших від ковіду, я думаю вони перебільшують...Може помиляюся.. Х.з. у нас по Франківській облсті щодня одне і  те саме 4 вмерших...

В моем ближайшем окружении за последний месяц переболело 7 человек, включая меня. Тест никому не делали

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: Сіренький, RUNO2

2,879

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alexgreen написав:

Тест никому не делали

Это как? А выделенные  сотни лямов грн на тесты?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

2,880

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Don Kortes написав:

Это как? А выделенные  сотни лямов грн на тесты?

святая наивность ...

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

2,881

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Создатель брендо Kenzo Кендзо Такада умер от коронавируса. Ему был 81 год. Кендзо был одним из первых мужчин-модельеров в Японии

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

2,882

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

В Нежине умерла одноклассница -60 лет, работала в школе... " воспаление лёгких, осложнившееся инфекцией"..  отдали в закрытом гробу. Школу не закрыли. В соседнем Бобровицком районе пол отдела полиции болеет - анализы сделали только двоим , +, остальным- самоизоляция вместе с семьями. Говорят- знают очень многих, которые болеют молча, анализы не сдавали. Я возил к врачу свою маму, глазами видел " процедуру приёма " обратившихся в поликлинику с симптомами ковид- одна очередь прямо перед регистратурой , жах! - и голос медсестры из кабинета, где брали мазок  с носа : " холодильник не работает- куда девать анализы?".. А "министр" в Чернигове по базару бегает...2 футболиста "Десны" изолирорваны- не могут определить тип инфекции.
Всем здоровья !

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0
Спасибо сказали: RUNO1

2,883

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Я подозреваю, что минимум половина, если не больше вообще проходят мимо статистики.

знаю близько 10 випадків хвороби і цікавих запалень легень. 
З них поки жодний не здавав тест.

Я так розумію, що у нас здають коли вже госпіталізують для того щоб знати чи тримати ліжко місце або коли хвороба є підозрілою і не можуть знайти причину.

Наприклад молодий накачаний чоловік 38-40 років, лівостороннє запалення, взагалі без температури і симптомів. Лікар призначила цифтрилаксон здається, тричі на день. Тест не здавав. Діагностували рентгеном.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: RUNO1

2,884

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Швидка вже завозить з температурою і низьким рівнем кисню а крові.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,885

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Це констатація факту.

И что с того?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,886

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Пневмония сама по себе может доконать...
Не паникуем и соблюдаем.
/upload/iblock/62f/UA_Cov_2020_10_05.jpg

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

2,887

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

  1
Спасибо сказали: Сіренький, Migen, oleksy3

2,888

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Дядя Федор написав:

И что с того?

А это смотря какой мы хотим видеть результат

  0

2,889

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, от як Ви .ru любите! а "Галерею" чому ні? я не бачу Вашого .jpg...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,890

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:
Дядя Федор написав:

И что с того?

А это смотря какой мы хотим видеть результат

А какой результат с пустой болтовни может быть ?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,891

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Дядя Федор написав:

А какой результат с пустой болтовни может быть ?

Вам виднее. Вы обвиняете Зеленского во всех грехах. Какого результата от этого ждете? Я просто уточняю, что грехи, в которых обвиняете Зеленского на самом деле имеют много соавторов. В конце концов медицина получила трансформацию т.е. реформирование под руководством и.о. министра Супрун. Она даже не была министром а исполняющим обязанности. Это потому, что президенту Украины, которым был на тот момент не Зеленский, легче такими и.о. управлять. Так что кирпичики в здании реформ украинской медицины в том числе заложены никем иным как тем самым "лидером". Вот такая она сермяжная правда.

  0

2,892

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, шось Ви так дуууже туманно висловлюєтеся... так хто ж таки винен? Супрун? сталін? чи, може ми всі? ми ж тут всі президенти!

RUNO написав:

Вот такая она сермяжная правда.

правда у тому, шо Країною досі керують як не олігархи, то відверті зрадники-під@р@си... а їм глибоко насрати, чи у країні війна, чи у країні ковід, чи у країні дефолт, чи ше яка хєрня! ті гниди на любому горю та біді людській руки нагріють.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,893

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

так, не отвлекаемся от Covid-19  rtfm

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

2,894

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Zevs написав:

так, не отвлекаемся от Covid-19 

підтримую. Пишіть кому яке лікування призначив лікар особливо тим хто поки вдома з симптомами на самоізоляції?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,895 Відредаговано RUNO (2020-10-06 22:02:00)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

шось Ви так дуууже туманно висловлюєтеся...

Ось чому.

Zevs написав:

так, не отвлекаемся от Covid-19 

Я  хочу не провокувати політичні розбірки а зосередитись на причинах такого жахливого стану медицини, що при епідемії тріщить по всіх швах. Бо медична реформа робилася з ціллю залишити хоча б на такому рівні медицину а можливо й покращити свій рівень, але щоб  на неї виділяти ще менше грошей. Але так не буває. Яка б не була реформа, без грошей вона працювати не буде. Що ми маємо в результаті. Вже сьогодні профільні лікарні, де працюють лікарі інфекціонисти забиті до відказу. Тобто на сьогодні ресурси медицини, що мають профіль боротьби з інфекціями вичерпано. Держава підключає нові лікарні і відділення в лікарнях під ковід. Тобто примусово переводяться відділення різного профілю на прийом людей з ковідом. Щоб ви розуміли, інфекційна лікарня як вона повинна бути - це спеціалізована установа, де продумано все так, щоб інфекційні хворі могли бути ізольовані в боксах, до них повинен мати доступ персонал в спецодягу. Має бути правильна вентиляція, коридори зроблені таким чином, щоб здорові не ризикували вхопити "вихлоп" від хворого.  Бокси повинні вентилюватися але щоб повітря не проникало в інші бокси. Лікарі повинні одягати й знімати спецодяг в спеціалізованих приміщеннях, проходити санобробку й щоб не було контакту зміни, що одягає спецодяг і зміни, що знімає.
А тепер скажіть, скільки в Україні таких лікарень? Зараз держава почала перероблювати під ковід хірургії, неврології тощо. Звичайні старі лікарні. По-перше це зменшує кількість тих самих хірургій, неврологій, терапевтичних відділень, що зменшує шанси отримати медичку допомогу не ковідного профілю а по друге допомогу ковідним хворим будуть надавати хіруги, яких вчили оперувати а не лікувати інфекційні хвороби що визивають епідемії.
Добре, проблему визначили. Що робити? Китай в Ухані за 2 тижня побудував інфекційну лікарню а потім її розібрав. Технології. В Нью-Йорку почали переобладнувати госпіталі під ковідних але щоб не страждали ті, кому потрібна операція чи якесь лікування не ковідних то пригнали у місто військовий плавучий госпіталь на 10 чи 20 тисяч місць. Але то було вимушено, бо часу не вистачало. В України час був. Пів року. Був ковідний фонд. Отже можна було якщо не побудувати то переобладнати лікарні під інфекційні. Хоча чому не побудувати? Ми що, немічні що не можемо навіть лікарні за пів року побудувати? Але на жаль, бачення держави в тому, щоб робити вигляд а не робити насправді як треба. Головне пропетляти а там якось буде. Тому сучасні лікарні закатали в асфальт в прямому сенсі. Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем парни. А там якось воно буде.

  0
Спасибо сказали: Comrad1

2,896

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем парни. А там якось воно буде.

і так усі п*ять років... kapitulation

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,897

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Все буде добре, не розводьте паніку.
Коли Івано-Франківськ був у червоній зоні, мер без запрошення відвідав лікарню де лікують пацієнтів з короною і там була заповненість не більше 30%.
Не панікуйте, дотримуйтесь всіх правил!)
П.с. Як казав Комаровський -90%людей перехворіють без наслідків. І судячи по знайомих і рідних, які хворіли це десь так і є.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

2,898

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

В областных городах может так и есть. В моем с населением 11000 человек в больницу ложат только самых тяжелых. Умирает 2-3 человека в сутки. Лечащий врач 1 человек и 3 семейных на приеме. Какая паника? Все смирились.

  0

2,899

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

3 лікарня Краматорська - шок і сльози: учора помер кардіохірург Марченко Олег Микитович. 56 років. Висококласний фахівець. Він заразився, коли оперував ургентного пацієнта з обширним інфарктом. Пацієнт виявися хворим на ковід. Зав відділенням кардіології теж важко хвора, зараз на ШВЛ.
Лікарі надають невідкладну допомогу пацієнтам БЕЗ ТЕСТУ НА КОВІД, тому що тут на Донеччині тестів ПЛР чекають по 2-3 ТИЖНІ!!!
Горіть у пеклі ті, хто приймав рішення про використання ковідного бюджету - на дороги, МВС і тд. Ці смерті на вашій совісті!
Похоронні процесії будуть їхати по хорошим дорогам

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd471

2,900

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

больше вообще проходят мимо статистики.

сьогодні двоє знайомих - дівчина 30 років і її мати. В обох правостороннє запалення легенів, втрата нюху і смаку. Лікувалися вдома, уколи крапельниці. Лікування проходили три тижні , іфа тест в обох негативно.

Я так розумію, що ПЛР не роблять бо дорого, іфа не точний або просто приховують статистику.

До речі ,якщо швидка робила госпіталізацію або перевозку і підтвердили Ковід то бригада отримує досить суттєві надбавки.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0