1

Тема: Регулювання клапанів

Хто знає схему регулюваання клапанів двигун 1,4 K7J714

  0



2

Re: Регулювання клапанів

pismennuj, есть тема , там поспрошайте ,

  0

3

Re: Регулювання клапанів

pismennuj,

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  1

4

Re: Регулювання клапанів

pismennuj написав:

Хто знає схему регулюваання клапанів двигун 1,4 K7J714

Регулировка зазора по методу "полного открытия выпускного клапана"1. Установите выпускной клапан цилиндра № 1 в положение полного открытия и отрегулируйте зазор впускного клапана цилиндра № 3 и выпускного клапана цилиндра № 4.
2. Проделайте ту же операцию на других цилиндрах, руководствуясь приведенной ниже таблицей.
Выпускной клапан в положении полного открытия    Регулируемый впускной клапан    Регулируемый выпускной клапан
         
1    3    4
3    4    2
4    2    1
2    1    3
3. Установите на место:
- крышку головки блока цилиндров с новой прокладк

  0

5

Re: Регулювання клапанів

Останній раз регулював по методу повного відкриття клапана (вищенаведена). Всі інші разів 5 регулював по методу повного закриття клапана (коли рокер з протилежного боку кулачка). І то й і той метод працює, різниці не помітив. Але все ж таки буду робити по схемі як останній раз. Думаю так точніше

Mcv / К7м / 2008
  0

6

Re: Регулювання клапанів

_Slava написав:

Останній раз регулював по методу повного відкриття клапана (вищенаведена). Всі інші разів 5 регулював по методу повного закриття клапана (коли рокер з протилежного боку кулачка). І то й і той метод працює, різниці не помітив. Але все ж таки буду робити по схемі як останній раз. Думаю так точніше

Не знаю як на двигунах рено, але на двигуні МЕМЗ якщо ставити поршень в ВМТ і регулювати два клапани одночасно на цьому поршні, то зазор випускного клапана буде на 0,05 мм більшим, ніж коли регулювати клапана по схемі описаній в 4-му пості.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

7

Re: Регулювання клапанів

В нас 4й циліндр це той, що від акумулятора?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

8

Re: Регулювання клапанів

Сіренький написав:

В нас 4й циліндр це той, що від акумулятора?

Ні.Це перший.

  0
Спасибо сказали: Сіренький1