4,976 Відредаговано Aprox (2020-09-17 07:57:32)

Re: Зимняя резина на Логан

Уже голова пухнет с этим выбором резины... Шипы - шумно и нафиг надо в наших зимах, скандинавские шины - можно стереть об асфальт за одну-две зимы, европейка - жёсткая, ближе к всесезонкам... Ну и ахринеть теперь... Нокиан я принципиально не буду покупать не только из-за цены, но и из-за парашинского производства... Чувствую, что психану и возьму снова Кумху KW31... По крайней мере от неё я точно знаю, чего ожидать и цена вкусная - сэкономлю почти 2к грн, от WRXа если считать!

dash1

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0



4,977

Re: Зимняя резина на Логан

а мені моя Нексен (Вінґард Айс) подобається.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

4,978 Відредаговано PGP (2020-09-16 22:49:05)

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

скандинавские шины - можно стереть об асфальт за одну-две зимы

Можна я свої 5 копійок вставлю?
Я рік тому в вересні взяв скандинавського типу, а саме Hankook Winter I*Cept iZ2 W616. Від'їздив всю останню безсніжну зиму, весь час по асфальту. І нічого с шинами не сталося. Практично не зносилися, лише по центральній частині протектору лише пупирки зникли.

Фото нулячого протектору:
https://www.logan.in.ua/upload/iblock/f0c/IMG_20190914_120259.jpg

Фото протектору після зими:
https://www.logan.in.ua/upload/iblock/fb2/IMG_20200411_163844.jpg

  0
Спасибо сказали: lukis1

4,979

Re: Зимняя резина на Логан

Доречі, які будуть думки шановної громади щодо порівняння наступних моделей?
Goodyear UltraGrip Ice SUV G1
Bridgestone BLIZZAK DM-V2

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,980

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox, я б радив взяти Goodyear Ultra Grip під шип але без шипів. Хоча кумхо теж непоганий середняк.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,981

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, обидва варіанти хороші.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,982

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Чувствую, что психану и возьму снова Кумху KW31

В каком размере надо?

  0

4,983

Re: Зимняя резина на Логан

PGP написав:

взяв скандинавського типу

Щось я не зрозумів а що то на фото за отвори, наче для шипів?

  0

4,984

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Щось я не зрозумів а що то на фото за отвори, наче для шипів?

Для відводу вологи на льоді. Подібні отвори і на інших ліпучках зустрічаються. На тій же Bridgestone BLIZZAK DM-V2:
https://shinadiski.com.ua/uploads/models/tyre/1542_1_4.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,985

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Для відводу вологи на льоді

Зрозуміло. Але ось на що звертаю увагу. Ламелі на цих шинах зроблені в так названному 3Д стилі. При бокових навантаженнях ламелі починають йти одна з одною в защеплення, щоб зробити шину більш жорсткою. А ще ті блоки, де є отвори, вони мають більшу площу ніж площа окремих блоків з ламелями. Можливо, як у випадку з шипованою гумою, ці блоки більш жорсткі, тому при гальмуванні шина  покращує тормозний шлях і робить керування автомобілем більш гострим

  0

4,986

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

В каком размере надо?

На этот раз я созрел заменить родной размер 185/65/15 на 195/65/15.

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,987

Re: Зимняя резина на Логан

barabashkakvn написав:

Почему я остановился на 'Continental' - с салона стояла летняя 'Continental ContiEcoContact 5' - сейчас докатываю последний сезон и вопросов к этой фирме нет: и ямки и ямищи выдержала.

А сколько резина проехала?

  0

4,988

Re: Зимняя резина на Логан

lukis написав:

А сколько резина проехала?

Кто его знает - я не разделял подсчёт зима и лето: всего машинка наездила 80 000 км за три года.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0
Спасибо сказали: lukis1

4,989

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox, спробуй Lassa Iceways. Там протектор чесних 10мм.
Можу завтра дати фото своєї після 3 сезонів.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

4,990 Відредаговано Evgenий (2020-09-17 11:06:02)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

що то на фото за отвори

индикаторы износа

Larsen написав:

щодо порівняння

По проходимости обе значительно хуже Алтимакса

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,991

Re: Зимняя резина на Логан

Lavrik написав:

Aprox, спробуй Lassa Iceways

Не, вроде отговорили, шипы не хочу... Собирался, но пугают, что сильно шумно и неоправдано с нашими зимами...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,992

Re: Зимняя резина на Логан

Так не шипувати.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

4,993 Відредаговано gatuno (2020-09-17 11:21:42)

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Уже голова пухнет с этим выбором резины... Шипы - шумно и нафиг надо в наших зимах, скандинавские шины - можно стереть об асфальт за одну-две зимы, европейка - жёсткая, ближе к всесезонкам... Ну и ахринеть теперь...

Якщо хтось взується в сезон 20/21 в шипи, то можна сміливо ліпити наліпку
https://static10.tgstat.ru/channels/_0/39/39b36efdb52d9712a94475323adc83b2.jpg

Мякі скандінавські без снігу - туди ж. Європейки - саме те. Нема чого тут гадати видумувати.



Ще раз про Брідж Рево ХЗ - не годні вони нині в наших широтах при щоденній їзді - як пористий шоколад зїдається набагато швидше ) :
"Применение микропористого состава резины обеспечивает надежное сцепление на зимней дороге. Использование этой технологии позволяет производить отвод воды из пятна контакта на микроуровне. основной поток отводится канавкам протектора, чассть эвакуируется по микродренажным каналам, а остаточная микропленка толциной около 1/1000000 мм удаляется микропорами, которые как губка впитывают ее. Multicell Compound позволяет шине контактировать непосредственно с "сухим"(асфальтом - примітка від мене) кристаллическим слоем льда, в результате чего шина буквально (стирається на очах - примітка від мене)прилипает к дороге."
http://koleso.topof.ru/files/36ee297f1895.gif http://koleso.topof.ru/files/6c0d355a9821.gif

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

4,994

Re: Зимняя резина на Логан

Lavrik написав:

Так не шипувати.

Не понимаю смысл брать шину "под шип" и не шиповать её... Проще тогда купить "нешип"!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,995 Відредаговано Aprox (2020-09-17 11:26:42)

Re: Зимняя резина на Логан

gatuno написав:

Якщо хтось взується в сезон 20/21 в шипи, то можна сміливо ліпити наліпку

gatuno написав:

Мякі скандінавські без снігу - туди ж. Європейки - саме те. Нема чого тут гадати видумувати.

Уговорили - беру Кумху! )))
4 зимы она у меня отходила без нареканий, даже пятую прошла терпимо... ))
Теперь радует в качестве летней резины, на которой не страшно в холодную сырость и в грунтовку и в грязь!

Будет у меня комплект летней Kumho KW31 и комплект зимней Kumho KW31!  cool

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,996

Re: Зимняя резина на Логан

gatuno написав:

Мякі скандінавські без снігу - туди ж. Європейки - саме те. Нема чого тут гадати видумувати.

А раптом зима виявиться нормальною зі снігом і морозами?

  0

4,997

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

По проходимости обе значительно хуже Алтимакса

smile Ну, мене цікавить різниця між саме цими двома моделями. Яка з них краща, і чим?
На рахунок Альтімакса можу пояснити. Мій вже пора міняти, йому вже за 5 років, і цієї зими він на льоді реально здав, дуже погано себе поводив. Тому шукаю щось нове. Чому знову Альтимакса не хочу? Ну, по-перше, не можу знайти новішого за 2017 рік. По-друге, при всій своїй красі, він в мене на третю зиму на слизьких поверхнях вже поводив себе помітно гірше ліпучок, а на четверту зовсім погано. А тут відразу трирічної давності взяти, так він відразу буде ніяким.
Так, по хляпі і снігу він і досі гребе будь-здоров, і це мені подобається. Однак є межа наскільки я готовий жертвувати зчепленням на льоді чи навіть мокрому асфальті, заради прохідності в хляпі.
Так що знову дилеми, знову муки вибору і все таке. От зараз думаю про ці дві моделі...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,998

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Не понимаю смысл брать шину "под шип" и не шиповать её... Проще тогда купить "нешип"!

Інколи в цьому є сенс. Річ у тім що ліпучки для забезпечення зчеплення на льоді, потребують великої кількості ламелей, і великої площи плями контакту. Гума під шип розрахована на зчеплення за рахунок шипів, і площа плями контакту для неї не так важлива. Тому в гуми під шип може бути значно "зліший" протектор, зі значно ширшими каналами відводу води/снігу. Ліпучки такими не роблять. Тому якщо треба високі показники саме в снігу, хляпі, болоті, піску і т.д., тоді гума під шип, навіть без шипу (там від нього всеодно ніякої користі), часто виявляється кращою за ліпучку.
Ну а на льоді вже як повезе і залежить від моделі. Але вцілому, звичайно ліпучки краще ніж гума під шип без шипів. Правда буває що різниця не критична.
Короче треба дивитись на свої вимоги. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,999

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

От зараз думаю про ці дві моделі...

Как раз на "хляпі" они будут проигрывать. Кроме того, у них выше индекс скорости = более жесткая резина протектора= хуже на льду.

Larsen написав:

слизьких поверхнях вже поводив себе помітно гірше ліпучок

Ну так он вообще то рассчитан на наличие шипа smile

Larsen написав:

не можу знайти новішого за 2017 рік

Вообще ничего страшного. В прошлом году купил зиму 17-го года, в позапрошлом лето 15 года smile
Странная тенденция. Чем свежее резина- тем печальней характеистики. Даже в рамках одной модели.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

5,000

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Уже голова пухнет с этим выбором резины... Шипы - шумно и нафиг надо в наших зимах, скандинавские шины - можно стереть об асфальт за одну-две зимы, европейка - жёсткая, ближе к всесезонкам... Ну и ахринеть теперь... Нокиан я принципиально не буду покупать не только из-за цены, но и из-за парашинского производства... Чувствую, что психану и возьму снова Кумху KW31... По крайней мере от неё я точно знаю, чего ожидать и цена вкусная - сэкономлю почти 2к грн, от WRXа если считать!

Я також "псіханув" і взяв провірену гуму, на якій від'їздив 11 зимових сезонів - TOYO Observe GSi-5. Правда, раніше це була Toyo Observe Garit G4.

Logan F2 Ambiance-1.4 + Паулюс эконом + ГУР + кондер + передние ЭСП + БК + подогрев зеркал
logan.in.ua/forum/topic12364-logan-sani
  0