4,951

Re: Зимняя резина на Логан

Я спросил о всесезонке не из жадности и желания сэкономить. Сейчас на Логан у меня 3 комплекта на своих дисках- лето на легкосплавных, и две зимы с шипами и без на стальных. Меняю в гараже сам. Опять же- не из жадности а в кайф. Всесезонка нужна с агрессивным рисунком для леса и песка

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0



4,952 Відредаговано Александр007 (2020-09-14 19:12:18)

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes,
Вот про это я и говорил.
Что на Дастер ставят всесезонку для лучшей проходимости а не ездить круглый год  wink

Не проблема выбрать хороший протектор

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,953

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes написав:

Всесезонка нужна с агрессивным рисунком для леса и песка

plus

Don Kortes написав:

и две зимы с шипами и без на стальных. Меняю в гараже сам. Опять же- не из жадности а в кайф.

plus у шановного Вайдера 3(три) комплекти для зими! і це цілком зрозуміло. взагалі то, на різну погоду, не залежно від пори року, треба мати "свою" гуму. щодо мене, то я доволі лінива людина; ніколи не стану "перевбуватися" у дощову гуму у дощову погоду. просто у цей момент я буду адаптувати свої тимчасові швидкісні забаганки під погоду, що за вікном автівки.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

4,954 Відредаговано Александр007 (2020-09-14 19:23:49)

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes,
Так зимняя резина в лесу и грязи ничем не хуже всесезонки...
Или ты третьего комплекта хочешь?
Может просто тебе внедорожник надо...  imho2

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,955

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

По селам вазы, таврии. Какие там комплекты зима-лето

Я, после продажи Славуты, комплект шипованной Пирелли с неё продал как раз человеку в село где-то на Западенщине - как он сказал, чтобы на Жигулях ездить по скользким холмам (его даже не смутил меньший размер покрышек). Так что селяне разные бывают smile

  0

4,956

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Может просто тебе внедорожник надо

Ох надо  coffee  В этом году, впервые за много лет, умудрился посадить свой Логан на пузо на песок. Черные лесорубы вывозили из леса Уралами и ранним утром в туман не оценил высоту колеи. Аки букашка беспомощная колесиками жужжал.
В этом плане Логану своему благодарен за проходимость и управляемость.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,957 Відредаговано Александр007 (2020-09-14 21:13:56)

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes,
На логане задняя балка до земли 15см,
Поэтому с пеньками в лесу некоторые гнули балку

В колее и я было застрял на даче ,

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,958 Відредаговано Сіренький (2020-09-14 22:19:24)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Мой сосед летом ездил а на зиму вообще ставил машину в гараж

Я на своєму логані зимову купив напевно на третю зиму. Перший рік не виїжджав. Наступної зими лише на мокрий асфальт при плюсовій.
Просто не було потреби експлуатації взимку.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,959

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Естественно, что всесезонка накладывает ограничения на стиль вождения и в дни, опасные для такой резины, можно оставлять машину на стоянке и  ехать общественным или другим транспортом. Зато на ней можно спокойно ездить на рыбалку

Якось одного разу по Одеській трассі до Києва на короткому відрізку нарахував десь 5 аварій і 18 машин. Точно не пам'ятаю. Багато було перевернутих і в кюветах. . Був вихідний день - неділя. Нічого особливого і мало машин. Просто на ідеальній трассі погода підкинула досить не приємний сюрприз. Визираючи у вікно можна було б і на літній їхати. Тому краще все ж таки не економити на  шинах і чітко розуміти що таке всесезонка.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: RUNO1

4,960 Відредаговано Evgenий (2020-09-15 11:12:55)

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes написав:

Всесезонка нужна с агрессивным рисунком для леса и песка

В наших размерах всесезонка с агрессивным протектором- проблема.
Разве что Sava Adapto HP
https://m.ua/jpg_zoom1/132934.jpg

Или Debica Navigator 2
https://shinadiski.com.ua/uploads/models/tyre/253_1.jpg
И тот и другой рисунок протектора - наследство от  GOODYEAR.

Или просто взять пару Rosava Snowgard (Агрессивная, в жару сильно не стирается ) smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

4,961 Відредаговано Don Kortes (2020-09-15 16:20:08)

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

В наших размерах всесезонка с агрессивным протектором- проблема


Просто я надеюсь, примерно через месяц,  искать такую резину в 17 размере  coffee

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,962

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes написав:

в 17 размере

тогда проще smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

4,963 Відредаговано Don Kortes (2020-09-15 16:46:44)

Re: Зимняя резина на Логан

Что нибудь типа такой
https://ek.ua/YOKOHAMA-GEOLANDAR-A-T-G0 … -108H.htm#

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,964

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes, на лето я б что то такое взял smile
https://infoshina.com.ua/media/images/Open_Country_M_T_image_1_4.600x600.jpeg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,965

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenийcoffee там где я смотрел- такую красоту не видел

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,966

Re: Зимняя резина на Логан

Don Kortes написав:

там где я смотрел- такую красоту не видел

Погортай цей список, тут багато МТ-шок: https://infoshina.com.ua/uk/shiny/vsese … edorozhnik

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

4,967

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

на лето я б что то такое взял

Кстати  тем, кто с большими муками ездит зимой на шипованной резине по причине щума, не надо забывать, что АТ а тем более МТ резина шумит не на много меньше. Еще с советских времен шум резины на Ниве был особенный  smile Плюс комфорт пониже, плюс накат хуже шоссейной, плюс управляемость похуже.

  0

4,968

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, на логані зрозуміло.
На нове авто також планується шип?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,969

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

на логані зрозуміло.
На нове авто також планується шип?

Звичайно. На якому б авто ти не прискорювався швидко, тормозити доводиться одинаково  big_smile

  0

4,970

Re: Зимняя резина на Логан

Взяв на зиму бюджетку - Debica Frigo 2 185/65 R15 88T
https://www.debica.com.pl/thumb/tires/300-53950dccc31b3eb4c2c2359d2c6fea2e.png
http://www.rezulteo-shina.com.ua/shini- … tzivi-5146

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

4,971 Відредаговано Evgenий (2020-09-16 12:46:27)

Re: Зимняя резина на Логан

gatuno написав:

Debica Frigo 2

Debica Frigo 2  или Debica Frigo 2 New ?
Раньше называлась Sava Eskimo S3. Два комплекта выездил. Мне понравилась.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,972

Re: Зимняя резина на Логан

gatuno написав:

Взяв на зиму бюджетку - Debica Frigo 2 185/65 R15 88T

Откатал на таких шинах, но в размере 185/70/14, 9 зим, пробег - около 11 т.км, протектор еще ого-го, проблем не было с моим стилем вождения... Фотки в "Колесах..." выкладывал.
На замену взял Бриджстоун Близзак Рево ГЗ 195/65/15, впереди первая зима... посмотрим...

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0

4,973 Відредаговано gatuno (2020-09-16 15:30:03)

Re: Зимняя резина на Логан

NevAN написав:

На замену взял Бриджстоун Близзак Рево ГЗ 195/65/15

А я, як раз, Frigo взяв на заміну Bridgestone Blizzak Revo GZ (здається в 2013/14 ставив). Бріджі хороша резина і держак, і все в них прекрасно. Однак за минуло недозиму без снігу вони раптом закінчилися, при тому, що на початку сезону здавалося, що проходять ще пару сезонів точно, однак голий асфальт (+ мікропориста структура резини - особливість саме Revo GZ) зробив свою чорну справу...

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

4,974

Re: Зимняя резина на Логан

gatuno написав:

особливість саме Revo GZ) зробив свою чорну справу...

підтверджую швидке стирання при їзді по асфальту. Особливо траса. В знайомого та ж сама біда. В нього були пробіги по 200-300 км в день. Через 15 тис. був вимушений продати. Свою планую при мінімальних залишках десь 3-4мм докатаки осінь/весна.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,975

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

підтверджую швидке стирання при їзді по асфальту. Особливо траса. В знайомого та ж сама біда. В нього були пробіги по 200-300 км в день. Через 15 тис. був вимушений продати. Свою планую при мінімальних залишках десь 3-4мм докатаки осінь/весна.

Це можна очікувати. Бо зимова гума для скандинавських зим сама м'яка.  Асфальт, швидкості на трасі нагрівають таку гуму настільки, що починається підвищений знос. До того ж якщо  є агресивне водіння на асфальті, то ламелі заточуються в один бік й перестають виконувати свої функції. Як не крути а на асфальті потрібна еврозимка. На асфальті можна й шип але потрібно дивитися показники конкретної гуми. Уявимо, що в шину для єврозими з менш агресивним протектором і більш твердим складом гуми посадити шип. Вона буде все так же гарно їхати на асфальті й показники на льоду будуть кращі звичайних єврозимок. В тестах шиповок такі шини теж є. Як правило вони в другій половині списку, бо шиповки тестують по суворим стандартам для льоду, де більше балів на льод та сніг і мало на асфальт. А от якби такі шиповки протестувати по методикам для шин еврозимок, думаю показники були у них зовсім інші. По моїм шинам Нокіан ХКПЛ 7 скажу, що вони витримали майже 10 сезонів та пройшли десь 70 тис км. Хоча були заточені більш для льоду. А от ХКПЛ 9 виробник змістив у бік асфальту й за рахунок цього шина перестала брати перші місця у тестах, де льоду виділяють більше всього відсотків значимості. Зараз королева льоду Мішлєн 4 шип. Хоча деякі ралісти для гонок ставлять ХКПЛ 9 проти ходу, кажуть що так гребе на льоду класно.

  0