176

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

это позволяет снизить внутреннее трение и увеличивает ресурс ДВС.

kotovyi.m.o написав:

при хорошем уходе он живет по 200 тыс. км без капремонта

Это называется увеличили ресурс???  tease  fool
Логан 1,4 (K7J) и 1,6 (K7M) без цепи, графита, тефлона и прочих фазорегуляторов бегают спокойно 500+ ткм!

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0



177

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Это интересное видео по разборке двигателя tce 0.9 на ютубе "3 турбоцилиндра: сколько протянет 0,9-литровый мотор H4B для Renault, Dacia и Nissan?". Ссылку вставить не могу, но по названию в поиске я думаю можно найти.

  0

178

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Это интересное видео по разборке двигателя tce 0.9 на ютубе "3 турбоцилиндра: сколько протянет 0,9-литровый мотор H4B для Renault, Dacia и Nissan?". Ссылку вставить не могу, но по названию в поиске я думаю можно найти.

опять?)) уже в каждой теме по несколько раз его скидывали))

  0

179

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Я в этой теме не видел. Может пропустил.

  0

180

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Як же всіх штормить від цього відео з розборкою 0.9 TCe  big_smile
При чому більше всіх стурбовані долею двигуна саме ті, хто не має цього двигуна в своєму авто lol

  0
Спасибо сказали: Larsen1

181

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

При чому більше всіх стурбовані долею двигуна саме ті, хто не має цього двигуна в своєму авто

Ну правильно! Вдруг у владельцев древних 1.6 8V отнимут последнее утешение про недолговечность новых турбомоторов! Вот что им тогда делать? )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

182

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Aprox написав:

Вот что им тогда делать? )))

Почати хайпити Шкоду  lol lol lol

  0

183

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

Почати хайпити Шкоду

Даже она 8-клпанные двигатели уже не продаёт... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

184

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Aprox написав:

Вдруг у владельцев древних 1.6 8V

Владельцы древних моторов понимают, что рано или поздно прогресс настигнет всех, и им тоже придется пересаживаться на машину с мотором от мотоцикла. И хорошо, если эта машина будет новой. А если б/у? Вот и готовятся, заранее выясняя, какой же у этих моторов ресурс.

Да и счастливым владельцам новья тоже ведь когда-то захочется пересесть на другую машину. Придется им свою 0.9 продавать, и кому она будет нужна с пробегом 150 тыс. и ресурсом 200?

  0

185

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

Як же всіх штормить від цього відео з розборкою 0.9 TCe  big_smile
При чому більше всіх стурбовані долею двигуна саме ті, хто не має цього двигуна в своєму авто lol

Не знаю как насчёт тех "хто не має цього двигуна в своєму авто", но мне интересно всё что связано с ним. У меня Сандеро 0.9 2019г.

  0

186

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

мне интересно всё что связано с ним

Все що я знаю по пам'яті про 0.9 TCe можна вмістити в кілька речень:
1) В Європі цей двигун з 2012р. Ставився на Clio, Dacia Logan/Sandero, Nissan Micra, Smart Fortwo.
2) По форумам Dacia Польща/Румунія/Англія я не знайшов тем в глобальними проблемами цього двигуна
3) Якщо авто в основному використовується в місті, то заміна оливи в половину регламентного терміну це як "Отче наш". Той двигун що на відео з його розборкою ну явно або не бачив нормальної оливи або міняли її раз на 20т.км
4) В Ютубі є канал румуна-таксиста на Logan з 0.9 TCe: в нього двигун пробігав до 300т.км, поки він його не розбив саме авто в тотал.
5) На 120-150т.км бажано заміна цепного приводу
6) Ще у одного румуна на ютубі бачив проблему потік насос охолоджуючої речовини.

Ось і все.
Якщо у Вас є приклади негативного досвіду використання цього двигуна, то кидайте лінки сюди, почитаємо.

  0
Спасибо сказали: trueman1

187 Відредаговано Aprox (2020-12-18 14:06:58)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

Ось і все.

Еще добавлю, что регулировка клапанов производится стаканчиками, потому вопрос установки ГБО каждый решает на своё усмотрение...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

188 Відредаговано klshchv (2020-12-18 15:21:02)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Спасибо за информацию, но я это уже тоже знаю. Хотелось бы найти руководство по ремонту, но к сожалению книжки печатают только российские издания. А у них другие двигатели. sad Я не стараюсь найти отрицательные примеры эксплуатации этого двигателя, а хотелось бы при необходимости хоть что-то по мелочам делать самому и не ездить каждый раз на СТО. Хотя пока машина на гарантии и проблем нет.

  0

189

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv, можеш пошукати книжки по іншим авто на які цей двигун ставився.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

190

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

По другим авто тоже пока не попадаются. Я искал и на Клио, на них уже давно эти двигатели, но пока без результата.

  0

191

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

А можно, хотя бы гипотетически, что Вы собрались ремонтировать в двигателе нового авто?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

192 Відредаговано klshchv (2020-12-18 16:15:48)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Ремонтировать пока ничего. Элементарное обслуживание: замена масла, фильтров, свечей, жидкостей, регулировка сцепления (по необходимости) и т. д. Это всё можно найти на ютубе, но когда под рукой есть книга с описанием и фото удобней. Пока машина на гарантии я ничего не меняю сам. Но гарантия когда нибудь заканчивается. До этого я 10 лет ездил на Калине и привык обслуживать её сам, но там с руководством по ремонту и обслуживанию проблем не было.

  0

193

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

До этого я 10 лет ездил на Калине и привык обслуживать её сам,

ааа, ну, так це все пояснює...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

194

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Пока машина на гарантии я ничего не меняю сам. Но гарантия когда нибудь заканчивается.

Не торопитесь! За три года привыкните к человеческой эксплуатации авто! )))
После гарантии спокойно поедете на сервис и решите все возникшие вопросы по авто!  smoke

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

195

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Да разница ощутима, на калине мне по гарантии поменяли многое, а здесь за год я только прошёл ТО1 и всё. Но желание поглубже знать на чём ездишь осталось  smile

  0

196

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

желание поглубже знать на чём ездишь осталось  smile

купите комплект гаечных ключей и ни в чем себе не отказывайте smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: floyd471

197

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Да разница ощутима, на калине мне по гарантии поменяли многое, а здесь за год я только прошёл ТО1 и всё.

я так розумію, та автівка, якій за рік зробили тільки ТО, значно хєровіша за каліну, на якій замінили (чи відремонтували) багато чого по гарантії?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

198

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

floyd47 написав:
klshchv написав:

Да разница ощутима, на калине мне по гарантии поменяли многое, а здесь за год я только прошёл ТО1 и всё.

я так розумію, та автівка, якій за рік зробили тільки ТО, значно хєровіша за каліну, на якій замінили (чи відремонтували) багато чого по гарантії?

Всегда удивлялся умению людей всё перекручивать с ног на голову. Я не любитель ковыряться в автомобиле. Предпочитаю просто ездить, но иногда необходимость что-то сделать в авто возникает. Я технарь по профессии и не вижу ничего плохого в желании знать ту технику с которой работаешь.

  0

199

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv, за останні 8 років я мав 2 нові автівки (з салону). ніколи не возив з собою ані ключів, ані насосу чи компресора, ані, навіть, "галстука" (якого досі не маю). теж за освітою тєхнарь. одне тільки зауваження: то були не "каліни", а нормальні автівки... а дозвілля у кожного--своє; хтось життям насолоджується, а хтось в автівці копирсається з постійним брудом під нігтями.

klshchv написав:

но там с руководством по ремонту и обслуживанию проблем не было.

якістю своєї техніки москалі привчили свій народ мати такі корисні книжки, щоби самому постійно у ній щось ремонтувати. за ці останні 8 років тільки за акумуляторами поглядую.
відкрию вам невеличку таємницю: з великим цинізмом відношуся до всього, шо з совком пов*язано. совок--хвороба дуже серйозна. а ви: "умєніє всьо пєрєкручівать"...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

200

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Тут як сказати..У мене курси В, С були в школі в 16..17 років..У нас був кабінет автосправи, де можна було підійти до КПП ГАЗ 24 із знятою кришкою, посовати синхронізатори та покрутити вали з різними передачами.. Поруч стоял частково порізаний для огляду в розрізі ЗМЗ-53..Це була середина 1990-х..
Потім у мене була технічна освіта і перший VW Golf 1987 р, на якому були цікаві досліди.. Хоч я нічого не крутив там сильно (антикор обробку днища сам робив одного разу) але по книжках все знав і розумів з точки зору опору матеріалів, наприклад, чому при капіталці болти шатунів та шпильки голови міняти треба, і я перевіряв і наполягав, щоб мені робили як слід...Батько мені на поч. 2000-х казав, що у нас такий сервіс, що теба "закидати краватку за спину за білий комірець" і нахилятися двитися, що тобі зробили.. Потім у мене була книга на Логан 1, але там не такі подробні процедури.. Вже як регулювати КПП, вимірювати повздовжні зазори валів і підставляти шайби не було..
Змінилися підходи до автосервісу..Полетіла коробка - поміняли вузлом..Так само як і для двигунів не наводять зазори по поршньовій та ремонтні розміри (нема цього вже)

Тому, я Вас, Klshchv, дуже добре розумію..Це просто цікаво, але схоже часи інші настали..
І що цікаво, конкуренція а також гугл-відгуки на карті заставляють сервісменів напрягатися, тому мені сдається сервіс порівняно з поч. 2000-х кращим став..Хоча і є прикрі виключення..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: floyd471