3,176

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Larsen написав:

Це елементарна логічна істина

Ну а сказати що хотів? Одне й те саме пережовуєш. Я намагаюсь та не можу знайти зерна якогось інформаційного навантаження.

  0



3,177

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Ну а сказати що хотів?

Що ти не розумієш простої логічної істини.

RUNO написав:

Я намагаюсь та не можу знайти зерна якогось інформаційного навантаження.

Це погано свідчить про твої когнітивні здібності...  hmm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,178

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Посмотрел на предложения новых моделей Бриджей - всё из рашки...

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

3,179 Відредаговано jasonua (2020-09-06 15:33:09)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent, дивіться європейські саву, гудієр, фулду, барум, контік, мішелін...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,180

Re: Летняя резина: советы, отзывы

jasonua написав:

ivalent, дивіться європейські саву, гудієр, фулду, барум, контік, мішелін...

По многим характеристикам Бриджстоун выигрывает у названных Вами. Но завозить оригинал бизнесу не выгодно. Наш бизнес, он такой: тут играем, а тут - не играем. А тут рыбу заворачивали!. Сорри, но по факту для многих Украина - территория, а не страна.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

3,181

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Я ж кажу, живете в комфортній необізнаності, бо так вигідно, так спокійніше

знаєте, оця Ваша репліка мені дуже мордорівські сентенції нагадують; те, що вони роблять, у тому інших і звинувачують. у деяких супермаркетах на цінниках є позначка "товар вироблено на росії". не здогадуєтеся, для кого та для чого це зроблено?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

3,182

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent написав:

Посмотрел на предложения новых моделей Бриджей - всё из рашки...

а доки ми будемо її купувати, доти й везти її звідти будуть. просто бізнес; нічого особистого. бізнес--поза політикою; гроші не пахнуть. а от у церкву сходити свічку поставити "за здравіє" своєму бізнесові--обов*язково (ну, шоб не дай боже, склад чи цех не спалили чи не "віджали").
ше раз: доки будемо купувати--доти й везти будуть!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

3,183

Re: Летняя резина: советы, отзывы

floyd47 написав:

просто бізнес; нічого особистого. бізнес--поза політикою

Бізнес в в Україні - в політиці. Бізнес з оборотом в мільйон доларів і вище займається політикою, він є частиною політики. Бо в Україні у владу йдуть щоб заробляти, робити бізнес. Поцікавтеся у гугла, скільки на виборах коштують посади мерів і навіть голів сільрад. Бо влада - це прибуток, це білет у світ грошей. У нас все купується і продається. Я навіть не можу назвати в Україні політиків, хто не виконує забаганки Московії. Бо це гроші, це бізнес, це особисті інтереси. Саме влада та політики повинні робити бар'єри, щоб товари з Росії возити було невигідно. Додаткові пошліни називається. А щоб купували товари з Німеччини, можна робити льготні умови. Тоді гума Контіненталь з Німеччини та Нокіан з Фінляндії будуть в магазинах а з Росії не буде, бо не вигідно возити. А ці всі призиви - не купуй вороже, не дивись їх телеканали - це все не працює. Зроби альтернативу і зроби невигідним те, що з Росії і купувати не будуть. Було б у влади бажання. Було б у людей бажання голосувати за тих, хто так зробить на законодавчому рівні

  0

3,184

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Було б у влади бажання.

ОК, зара ми не про владу. зара ми про бізнес та патріотизм.

RUNO написав:

Бізнес в в Україні - в політиці.

якщо так, то Ви свідомо підтримуєте бізнес, який свідомо чи не свідомо працює не на користь інтересів держави Україна. гадаю, Ви ж бажаєте мати при владі політиків-патріотів, а не тих людей, які прийшли в політику заради заробляння грошей та яким наср@ти на інтереси та незалежність держави?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: jasonua1

3,185

Re: Летняя резина: советы, отзывы

floyd47 написав:

зара ми про бізнес та патріотизм.

З Вікі: Патріоти́зм (грец. πατριώτης — співвітчизник, грец. πατρίς та лат. patria — батьківщина) — громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій , готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності[1].
Це не зовсім чітке визначення патріотизму, бо пожертвувати своїми інтересами заради Батьківщини - часто підміняється пожертвувати інтересами заради політика, який прикривається патріотичними гаслами. Патріотизм, як я розумію - це любовь до землі, на якій живеш, це щось тепле в душі, коли слухаєш українську народну пісню і відчуваєш чим жили, як відчували свою землю українці, що жили колись, це повага до своєї мови й коли навчаєш українській своїх дітей тому, що цією мовою говорили люди, які жили на цій землі сотнями років. Але патріотизм - це ще бажання бачити свою рідну землю квітучою, людей заможніх, людей свободних й незалежних. Бо є просте бажання бачити своїх дітей та внуків серед таких людей а не серед мордорців. І ось тут багато з нас не розуміють, хто ворог та що вороже для країни та народу. Ворог не тільки там, за кордоном, який готує зброю. Він зброю зробить навіть якщо його жителі будуть зовсім без грошей та пенсій. Але ворог є всередині країни. Це корупція, це слабкість державних інститутів, це глибинна корупційна держава, яка поглинає все навколо, задавлює все, що їй небезпечно. Вона не дає Україні бути сильною. А отже ця корупційна держава ворог ща більше ніж Росія. Бо Росія ніколи не нападає на сильного, вона завжди вибирає собі слабу жертву. А отже якщо ми хочемо, щоб Росія не вела проти України війну, потрібно свою державу робити сильною. Потрібно постійно тиснути на ворогів й недавати їм спокою. А не так, що ворог України одягає вишиванку й тут патріоти України починають танцювати під дудочку ворога, бо він у своїх національних вбраннях. Ворога перестають помічати й шукають де б прикалібатись що там купив гуму чи якусь банку огірків з ворожої країни."Глибоке мислення". Тому країна окупована мафією й просвіту не видно. Ворог давно ходить у вишиванках й показово говорить українською. Ворог робить все, щоб армія не стала сильною. Ворог ніколи не дасть, щоб його посадили за грати, тому він зробив суди своїми фортецями, за якими нічого не страшно. Чому українцям нема до цього діла? Вони не хочуть бачити свою країну сильною та розвинутою?

  0

3,186 Відредаговано jasonua (2020-09-06 22:28:52)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent написав:

По многим характеристикам Бриджстоун выигрывает у названных Вами.

Якщо виробник - країна агресор, то буде гірший у декілька разів!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,187

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent написав:

новых моделей Бриджей

Дивіться Lassa, той самий брідж, тільки турецький.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3,188

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik написав:

Дивіться Lassa, той самий брідж, тільки турецький.

Може й так, але чому вони або відсутні в європейських тестах, або в кінці рейтинга?

ЗІ. Собі шукаю заміну німецької Мішки Прімасі 4

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

3,189

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Xabr написав:

але чому

Цього не знаю, але зимова мені сподобалась.
Думаю ще літню спробувати.
Та і не дивлюсь я тести.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3,190

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent написав:

Но завозить оригинал бизнесу не выгодно.

Обычно каждый конкретный размер определенной модели резины выпускают только на одном заводе.

RUNO написав:

Нокіан з Фінляндії будуть в магазинах а з Росії не буде

Даже в Финляндии продавали Нокиан из рашки. smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,191

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik написав:

Та і не дивлюсь я тести.

plus це як рейтинги передвиборчі: хто більше заплатить, "того й капці"...
п.с. аби не Китай, бо там--лотерея.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

3,192

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Пам'ятаю коли вибирав зимову для Логана, то Брідж був в одних тестах чемпіоном, а в інших пас задніх. Дивина та й годі.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,193

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Evgenий написав:

Даже в Финляндии продавали Нокиан из рашки.

И это закончилось большим скандалом в Финляндии!!!

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

3,194 Відредаговано PGP (2020-09-07 21:00:19)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OLEG1970 написав:

И это закончилось большим скандалом в Финляндии!!!

Дайте лінк, де це описано smile Хочу знаю. Мабуть фіні офігіли? wink

  0

3,195

Re: Летняя резина: советы, отзывы

PGP написав:

Дайте лінк, де це описано  Хочу знаю. Мабуть фіні офігіли?

да гугл Вам в помощь.
вот первое, что нашлось, это не серет.
https://autorambler.ru/novosti/shiny-no … 9-2009.htm
финны очень поддерживают продукцию произведенную в Финляндии. Нам бы так
«Финские» шины Nokian производства Всеволожского завода стали причиной скандала в Финляндии. Некоторые покупатели потребовали либо доказать, что они купили настоящие финские шины, либо обменять на финские, либо вернуть деньги.

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0
Спасибо сказали: Larsen1

3,196

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OLEG1970 написав:

И это закончилось большим скандалом в Финляндии!!!

И что изменилось? smile

Недоумевают, но берут — потому что заметно дешевле.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,197

Re: Летняя резина: советы, отзывы

К вопросу о том, покупать или нет российские товары, я начал задавать себе другие вопросы. В России есть больше десятка заводов, которые выпускают иностранные машины

Санкт-Петербург – завод Hyundai (Hyundai Solaris, Creta; Kia Rio)
Санкт-Петербург – завод Nissan (Nissan X-Trail, Murano, Pathfinder и Qashqai)
Санкт-Петербург – завод Toyota (Toyota RAV4 и Camry)
Санкт-Петербург – завод General Motors (Законсервирован)
Всеволожск – Ford-Sollers (Ford Focus, Mondeo)
Калининград – «Автотор» (Kia cee'd, Sportage, Soul, Venga, Optima, Quoris, Prime, Mohave, Cerato, Sorento; Hyundai, i40, Elantra; BMW X3, X4, X5, X6)
Москва – Renault (Renault Duster, Kaptur; Nissan Terrano)
Калуга – Volkswagen (VW Polo, Tiguan, Touareg, Multivan; Skoda Rapid; Audi A6, A8)
Калуга – Peugeot Citroen Mitsubishi Automotive (Mitsubishi Outlander; Peugeot 408; Citroen C4)
Нижний Новгород – ГАЗ (Volkswagen Jetta; Skoda Octavia и Yeti)
Черкесск – Derways (Lifan Breez, Solano, Smily; Haima 3; Geely MK, MK Cross, Emgrand; Great Wall Hover; Chery Tiggo 5 и Chery Tiggo 3)
Тольятти – АвтоВАЗ (Renault Logan, Sandero; Nissan Almera)
Набережные Челны - Ford-Sollers (Ford Fiesta, EcoSport)
Елабуга – Ford-Sollers (Ford Kuga, Explorer, Transit)
Ижевск – «ИжАвто» (Nissan Sentra)
Владивосток – Sollers (Toyota Land Cruiser Prado; Mazda6 и CX-5)

Подробнее на Autonews:
https://www.autonews.ru/news/58adca6a9a79479c3a3967a8

А это выпуск шин

КШЗ г. Киров
АШК г. Барнаул
Кордиант
Йокогама Р. П. З.
Воронежский шинный завод
Уралшина
НШЗ г. Нижнекамск
ООО «Нокиан Шина»
Континентал г. Калуга

Здесь нет Мишлен, но вроде как Мишлен делают под Москвой.
Еще отмечу, что с Рено точно было поставлено условие локализации сборки - больше половины комплектующих должно производиться в России. А это загрузка смежных заводов по всей стране. Мицубиси тоже весьма неплохо локализован. Наверняка и другие. Но хрен с ней, с Россией. Мои вопросы пошли обратно в Украину. И упс. ЗАЗ - давно перестал выпускать свою оригинальную продукцию, потому как она устарела со всех сторон. Таврии давно уж нет. Пытались замудрить Сенс, на который ставили моторы мелитопольского завода, но тоже все уже в музее. Китайскую машину под своим брендом пытались продавать, не пошло. Теперь пытаются продавать российский ВАЗ, комплектующие на который выпускаются по всей России, а здесь только прикрутить колеса. Пойдем дальше - КРАЗ, ау, где он? ЛуАЗ стал Богданом и продавал под своей маркой ВАЗ. Еврокар что-то там пыжится выпускать с помощью отверток Шкоду, тысяч по 5-6 в году получается. Ну И? В России тоталитарное государство, авторитарное, жестко под каблук ставят всех но пожалуйста, иностранные производители заходят в Россию и им открыта дорога, выпускают, работают. Где ё..ашу ...ать иностранные производители в Украине? А я скажу где. У нас государственная мафия с психологией рэкета на базаре 90-х. Приходят к ним Фиат и говорит - хотим построить завод у вас или купить ваш. А ему отвечают - Украина это наша корова и доить её мы будем сами. Именно это я вижу в нашей стране. А между тем иностранные заводы - это налоги, рабочие места. Это деньги, на которые можно купить Джавелины и другие полезные вещи, если мы хотим быть сильными и уметь давать по зубам любому, кто к нам сунется с оружием. И объяснение, что Украина не имеет такого рынка как в России мне не подходит. Ибо в Таиланде до 70 млн населения а вот заводы

BMW
Daihatsu
Ford
General Motors
Honda
Isuzu
Mazda
Mercedes-Benz
MG
Mitsubishi
Nissan
Tata
Toyota
Volvo
Volkswagen

Не в количестве населения дело а в почве для бизнеса. А у нас в Украине для бизнеса как в пустыне Сахара. Поэтому мы не должны обсуждать почему приходится выбирать резину из России (потому что другой нужной нет) а должны спорить что купить Континенталь или Мишлен с украинских заводов

  0
Спасибо сказали: сяся1

3,198

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Где ё..ашу ...ать иностранные производители в Украине?

А потому, что стабильности нет. Какая группировка придет к власти после следующих выборов? В то время как в рашке:

RUNO написав:

тоталитарное государство, авторитарное, жестко под каблук ставят всех

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,199

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Evgenий написав:

Какая группировка придет к власти после следующих выборов?

А у нас тоже все стабильно. Меняются только политики с билбордов. Кукловоды те же.

  0

3,200

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Тема точно про летнюю резину?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0