1

Тема: Бензин с биоэтанолом

Добого времени суток. Пригнал Логан из Германии. Ездил он там на бензине  Е10.Подскажите пожалуйста нашим Е85 его можно заправлять?Может быть есть другие варианты с биоэтанолом.

  0



2

Re: Бензин с биоэтанолом

Beralex, на лючку бензобака що пише?
у мене із Швейцарії, на лючку пише 95-98.
Заливав на окко простого 95 так двигун почав грубо робити, залив 95пульсу, зовсім інша справа, зашептав...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3 Відредаговано PGP (2020-03-06 23:17:43)

Re: Бензин с биоэтанолом

Beralex, правильне зауваження від jasonua про написи на лючку. В мене таке: Е95-Е5, Е98-Е10. Можу лити і Е5 і Е10. А що у Вас намальовано? wink

  0

4

Re: Бензин с биоэтанолом

Если я не ошибаюсь, в Украине по ДСТУ разрешено содержание этанола в бензине до 10%. Собственно и получается аналог Е-10.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

5

Re: Бензин с биоэтанолом

anry77 написав:

Если я не ошибаюсь, в Украине по ДСТУ разрешено содержание этанола в бензине до 10%. Собственно и получается аналог Е-10.

Про ТУ, забули. Гадаю там десь біля 30% а може і більше % спиртів. Від знайомих чув, міняють на металеві, чи якісь там сплави трубки. І все каються все норм. У кого бак міняють теж. А нососи ні, хоча не знаю мені моя чуйка підсказує що і насос має бути іншим. Одним словом катають все влаштовує. По місту по 10 л заливають. Залив виїздив залив.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6

Re: Бензин с биоэтанолом

На лючку шо пише? Не звертав уваги. Завтра гляну відпешусь.

  0

7

Re: Бензин с биоэтанолом

На upg по памяті, звичайний безнзин що продають уже зі спиртами. 98 до 7-8% Доречі цей бензин 98 по памяті, 0,9 більше сподобався. Солярка там, краше обходити стороною. Вона як завод випустив так і є. Те що у нас перебадяжать та добавлять присадок напевно краще smile це так моя думка. Кругом мозин, і на оккко і на вог smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

8

Re: Бензин с биоэтанолом

sdj387jsd написав:

Кругом мозин, і на оккко і на вог

Що таке "мозин"?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9

Re: Бензин с биоэтанолом

Larsen написав:

Що таке "мозин"?

MOZYR OIL REFINERY (Білорусь)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10

Re: Бензин с биоэтанолом

sdj387jsd написав:

MOZYR OIL REFINERY (Білорусь)

Ясно. Ні, останній раз як заправлявся, на ОККО була Литва.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

11 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-06 23:48:21)

Re: Бензин с биоэтанолом

Larsen написав:

сно. Ні, останній раз як заправлявся, на ОККО

Я про солярку smile!!! Нафіг мені ваша дорога екологія smile А по пам'яті і 95 лив від окко в 0,9. Якщо рівняти з 98 упг в 98 трішки менший розхід, і по грошам було шило в мило. Але мотор на 98 приємніше робив.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

12

Re: Бензин с биоэтанолом

sdj387jsd написав:

Я про солярку !!!

Ааааааа!!! А я щось затупв. Напевно назву теми дарма прочитав.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13

Re: Бензин с биоэтанолом

Тема близка сердцу.
Что могу доложить:
узнал, что спирт плох, т.к. "разьедает" прокладки. Чтобы этого избежать надо понижать pH (кислотность)
Мне известно только, что ТАК делает БРСМ с бензином 95Спирт (или там еко что-то)
Их фишка: много спирта и кислая среда>> НЕ разьедает прокладки.
^^^то - теория.
Практика: заправляю ТОЛЬКО БРСМ спирт ~3года, без последствий
Расход от обычного бензина не отличается


Сильно интересуюсь реальными данными: как снискать счатья со спиртом.
Бо сильно дешевле оно.
Сам доволен, но, на всякий случай, боюсь smile

  0

14

Re: Бензин с биоэтанолом

shura-kiev написав:

Сам доволен, но, на всякий случай, боюсь

бойся но єздяй!
На першому Логані 1,4MPI їздив на такому півроку
Потім стало страшно і перейшов на 92.
Хоча в мене був розхід десь до 1 літри більший на спирту

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0