226

Re: MediaNav - вопросы и ответы

У меня пункт Micom Test не активен, его нельзя выбрать.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



227 Відредаговано sergiosem (2019-09-11 19:03:11)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Bob3000 написав:

У меня пункт Micom Test не активен, его нельзя выбрать.

створи пустий текстовий файл та заміни його назву із розширенням на таку: mcmtest_activate.ini
запиши у корінь флешки.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

228

Re: MediaNav - вопросы и ответы

PGP написав:

В мене саме комплектація ZEN - всі чотири динаміки на місці. Звідки Ви звязи інфу, що їх лише два?

Посчитал... smile

"Я верю в лошадь. Автомобиль - это явление временное." Кайзер Вильгельм II. (Надпись при входе в музей Мерседеса в Штуттгарте)
  0

229

Re: MediaNav - вопросы и ответы

diletant написав:
PGP написав:

В мене саме комплектація ZEN - всі чотири динаміки на місці. Звідки Ви звязи інфу, що їх лише два?

Посчитал... smile

У налаштуваннях звуку МедіаНаву є опція балансу на 4 колонки. Спробуй відрегулювати його так, щоб прослухати усі динаміки поодинці...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: diletant1

230

Re: MediaNav - вопросы и ответы

diletant написав:
PGP написав:

В мене саме комплектація ZEN - всі чотири динаміки на місці. Звідки Ви звязи інфу, що їх лише два?

Посчитал... smile

Блин... ваш диалог бесценен  lol

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  1

231

Re: MediaNav - вопросы и ответы

К своему стыду и смеху признаю свой косяк! Динамиков оказалось4!!! smile  Не заморачивался этим вопросом по той причине, что люблю ездить с музыкой, а жена, которая всегда сидит на заднем правом, ненавидит ее. (Вот так и живём!). Менеджер в салоне при получении машины объявил, что динамиков два, я поверил, хоть и знал уже примерно уровень их компетенции (началось с того, что мне вместо Турбо 0,9 предъявили Логан дизель такого же цвета и я на нем чуть не уехал cool )

"Я верю в лошадь. Автомобиль - это явление временное." Кайзер Вильгельм II. (Надпись при входе в музей Мерседеса в Штуттгарте)
  0

232

Re: MediaNav - вопросы и ответы

diletant написав:

началось с того, что мне вместо Турбо 0,9 предъявили Логан дизель такого же цвета и я на нем чуть не уехал

Если за цену 0,9 - так надо было уезжать!  crazy_pilot

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

233 Відредаговано diletant (2019-10-29 11:09:37)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

eglantier написав:
diletant написав:

началось с того, что мне вместо Турбо 0,9 предъявили Логан дизель такого же цвета и я на нем чуть не уехал

Если за цену 0,9 - так надо было уезжать!  crazy_pilot

С учетом стоимости ГБО BRCI стоимость почти одинаковая. Меня смутило отсутствие глазков парктроника на бампере, а так точно уехал бы!

"Я верю в лошадь. Автомобиль - это явление временное." Кайзер Вильгельм II. (Надпись при входе в музей Мерседеса в Штуттгарте)
  0

234

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Отримав листа від Renault Media Nav Update - до уваги власників macOS

/upload/iblock/8c9/MediaNav_macOS_2019.png

  0

235

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Доброго ранку, Шановні форумчани! Може хтось підкаже.
MediaNav перестав розпізнавати файли на флешці. Експериментував дві флешки.
На одній створений каталог файлів в папках, пише про відсутність медіафайлів.
На другій файли в кореневому каталозі, пише про відсутність кодеку для програвання.
Грішу на одне. Раніше писав на флешку в Windows ХР, тепер на Windows 10.
Де собака порита не можу розібратися.

  0

236

Re: MediaNav - вопросы и ответы

перевірте файлову систему флехи (NTFS, FAT32); має бути FAT32

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

237

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Bob3000 написав:
diletant написав:

Машине месяц. Медиа Нав обновил сразу, чтоб не провтыкать бесплатный период...

Обновился позже бесплатного периода, бесплатно. Когда звонил в Рено, там называли срок - год. В год я конечно уложился smile

А вот Android Auto пока запустить не удалось.  dash1

Серйозно рік???
я за три місяці часу не знайшов, хочу підключити смарт через андроїдавто але не вдається, думаю можливо це через те що не оновив ПО. Десь є прописано що безкоштовно протягом року?
Є в когось інформація як підключити андроїд авто?

  0

238 Відредаговано _AlexSander_ (2020-07-19 11:02:18)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

приїхав тут чел на офіційний сервіс. оновив рлінк2 і.. коротше тепер просить офів щось зробити по гарантії.. поки відмовили.
андроїд авто не зі всіма телефонами коректно працює. з багатьма взагалі магнітола не з'єднується.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

239

Re: MediaNav - вопросы и ответы

89muk написав:

Є в когось інформація як підключити андроїд авто?

Досить таки просто.
1. Встановлюєте на смартфон додаток Android Auto: https://www.logan.in.ua/forum/post709394.html#p709394
2. Підключаєте смартфон вже з Android Auto до MediaNav по USB кабелю.

А далі з налаштуваннями я думаю розберетеся.

  0

240

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Еще большую роль играет usb кабель, у меня из десятка разных кабелей только один работает с android auto
https://support.google.com/androidauto/ … 4489?hl=en

  0

241

Re: MediaNav - вопросы и ответы

PGP написав:
89muk написав:

Є в когось інформація як підключити андроїд авто?

Досить таки просто.
1. Встановлюєте на смартфон додаток Android Auto:
2. Підключаєте смартфон вже з Android Auto до MediaNav по USB кабелю.

А далі з налаштуваннями я думаю розберетеся.

в мене смарт на android 10, тут андроїдавто вшито з заводу, але при підключенні телефону по блютузу а потім по кабелю смарт починає блимати, інфа про підключення по юзб появляється і зразу зникає. андроїд авто не запускається. меданав 1.0.13.2 є новіша прошивка?

  0

242

Re: MediaNav - вопросы и ответы

]Еще большую роль играет usb кабель, у меня из десятка разных кабелей только один работает с android auto

кабель рідний смарта redmi 9

  0

243 Відредаговано PGP (2020-07-20 13:04:22)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

89muk написав:

але при підключенні телефону по блютузу а потім по кабелю смарт починає блимати

Здається, що MediaNav не підтримує зв'язок з Android Auto по блютуз. Це фішки лише дорогих авто, далеко не всі вміють так працювати. А ось по кабелю всі працюють. Але кабель має бути нормальний, не копійчаний. Дивно, що у вас через блютуз починає екран блимати.

Що до версії MediaNav - я зараз не пам'ятаю яка в мене стоїть.
Але якщо хочете перевірити чи є оновлення для вашого MediaNav, то робиться це так:
1. Берете флешку на 8GB і більше. Йдете в авто. Заводите двигун. Вставляєте її в USB порт флешку, тицяєте на екрані "Навігація", потім (по памя'ті не скажу точно) в налаштування "Навігація" шукаєте "Оновити мапи" - спочатку на флешку записується інфа про версію Вашого MediaNav. Забираєте флешку, йдете до дому, до свого ноута.
2. На ноут качаєте Toolbox (https://renault-ulc.naviextras.com/downloadagent?op=win). Інсталите його, запускаєте, реєструєтеся в ньому. Потім воно скаже дай свою флешку, вставляєте флешку в порт. Воно само має роздуплитися і запропонує Вам що саме треба оновити. Обираєте які оновлення на Вашу думку Вам треба і погоджуєтеся. Toolbox на флешку Вам запише оновлення. Після закінчення виймаєте флешку і йдете до авто.
3. Заводите двигун. Вставляєте її в USB порт флешку. MediaNav прочитає флешку, сам побачить що є оновлення і запропонує Вам оновитися. Тицяєте ОК і пішло оновлення.

Сама інструкція тут: https://renault.welcome.naviextras.com/ … -to-update

P.S. В мене всі додаткові кабелі і зарядки від китайської Ugreen -  все працює без танців з бубном wink
https://aliexpress.ru/item/32391749504. … 68566828.0

  0
Спасибо сказали: 89muk, Vitafresh2

244

Re: MediaNav - вопросы и ответы

дякую за інструкцію.
по блютузу підключається бездоганно. але є велике бажання запустити андроїд авто, з цією метою купився новий телефон !!)))
при підключенні по кабелю починається блимання((((
спробую оновити медіанав, можливо в ній проблема!

  0

245

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Последняя прошивка 1.0.13.3
Android Auto с нашей Medianav Evolution 2 (ULC4) работает только при подключении через USB кабель.

RENAULT SANDERO STEPWAY TECHROAD 1,5 dCi 90 2019
  0
Спасибо сказали: 89muk1

246

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Walery написав:

Последняя прошивка 1.0.13.3
Android Auto с нашей Medianav Evolution 2 (ULC4) работает только при подключении через USB кабель.







Android Auto додатково встановлювали на смарт?

  0

247

Re: MediaNav - вопросы и ответы

89muk написав:

Android Auto додатково встановлювали на смарт?

Якщо у Вас останній Android 10, то здається Android Auto вже має бути встановлений з заводу.
Якщо версія самого Android нижча, то треба самому встановити. Але Ви сам додаток з Play Market не завантажите, бо недоступне в Україні. Тому треба регатися на https://4pda.ru/forum і завантажувати ось звідси: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=651767

  0
Спасибо сказали: 89muk1

248

Re: MediaNav - вопросы и ответы

оновив версію прошивки медіанав до 13.3. зразу все запрацювало. Тепер питання як змінити набір ярликів які відображаються на екрані, додати вайбер, плеєр і т.д?

  0

249 Відредаговано PGP (2020-08-02 17:46:05)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

89muk написав:

Тепер питання як змінити набір ярликів які відображаються на екрані, додати вайбер, плеєр і т.д?

Без танців з бубном то ніяк.
Або використовувати якісь моди і додатки, все на форумі 4pda, або не паритися і використовувати Android Auto в тому варіанті як він є зараз.

P.S. Сам в якості плеєра для музики використовую Google Play Music. Android Auto його підтримує.

  0
Спасибо сказали: 89muk1

250

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Карты обновились Ukraine_HERE_2020.Q2

RENAULT SANDERO STEPWAY TECHROAD 1,5 dCi 90 2019
  0
Спасибо сказали: PGP1