3,826

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

ждітє атвєта...ждітє атвєта...ждітє атвєта...ждітє атвєта...ждітє атвєта...ждітє атвєта...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



3,827

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

аналогічно, мене Стас підвів з подарунком на ДН. Всі ми люди і всяке буває, але ти скажи, попередь... а піджати хвіст і морозитись - це неповага...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

3,828

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Делал заказ пол года назад. Стас ответил 19.06 что вернет деньги. прошло две недели ни ответа ни возврата.

Renault Logan 1,5 dCi (с) 2016
  0

3,829

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Судя по тому скольким людям он задолжал, в ближайшее время можно забыть про возвраты... И это только на этом форуме, на скольких он ещё "напродавал"?

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

3,830

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Не понимаю одного - какой смысл покупать китайский хлам, коим завалена вся наша торговая сеть, со 100% предоплатой на полгода вперед?  fool

  0
Спасибо сказали: floyd471

3,831 Відредаговано Rothmanz (2020-07-02 10:12:44)

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Георгич,  Я тоже себя не понимаю.... Типа " не гонялся бы ты поп за дешевизной..)))"

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

3,832

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Взял часть товаром, часть долга сбросил на прошлой неделе. ждем-с...

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

3,833

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Георгич, а вони без пригод у житті вже фізично просто не можуть; то ім китайпром подавай, то піаніста...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,834

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Георгич, я просто помогал Стасу. Заказывал что может терпеть. Первое время все приходило быстро и долго- по разному. А потом часть просто не приходила и начинались огорчения.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

3,835

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

floyd47 написав:

Георгич, а вони без пригод у житті вже фізично просто не можуть; то ім китайпром подавай, то піаніста...

Ти не згадав про шоколадного зайця smile

  0

3,836

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

я замовляв через те, що Стас перевіряв товар і брав на себе питання повернення. Ну і чому б не дати одноклубнику заробити? з куплених через нього речей жодного браку... але тепер все, я був готовий зачекати, але не готовий до відсутності комунікації

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

3,837

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

якби не довготривала співпраця і особисте знайомство (якось зустрічався зі Стасом у Франківську) діяв би вже іншими законними методами...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

3,838

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

А я вот задумался про другие законные методы и скорей всего таки воспользуюсь, пол года ждать нет никакого желания. И ладно, все понимаю, но если бы не терялся, не пропадал, а так пофигу. Сам не знаю как меня угораздило... Просто заказывал лично 3 телефона и было до 2х месяцев

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

3,839

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Engineer написав:

я замовляв через те, що Стас перевіряв товар і брав на себе питання повернення. Ну і чому б не дати одноклубнику заробити? з куплених через нього речей жодного браку... але тепер все, я був готовий зачекати, але не готовий до відсутності комунікації

   plus

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

3,840

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Don Kortes написав:

Георгич, я просто помогал Стасу. Заказывал что может терпеть. Первое время все приходило быстро и долго- по разному. А потом часть просто не приходила и начинались огорчения.

Ну вот ты и помог...
ЗЫ. Может Стас чухнул в Поднебесную, чтобы в баулах самолично притаранить ваши безделушки? А вы напали, злые вы, фууу  smile

  0

3,841

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Отзвонился Стас... в общем признал, что есть трудности в плане возвратов, я так понимаю ненадежный партнер у него оказался. Попросил еще потерпеть, 2 посылки сказал должны быть точно, ну а возврат денег подождем еще чуть. Лучше бы сам занимался как раньше, но жизнь учит.

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

3,842 Відредаговано ulan91 (2020-07-03 19:11:53)

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас вышел на связь. В который раз обещал решить вопрос. Поверим в последний раз...

  0

3,843

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

"...а в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!" (с)

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,844

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

floyd47 написав:

"...а в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!" (с)

А я смотрю доставляет удовольствие поехидничать и побыть капитаном очевидность... Ну скажу Вам так, все рано или поздно попадают на развод или подобные ситуации, когда пытаются сэкономить, и учитывая ваши комментарии, я думаю рано или поздно вас тоже найдет подобная ситуация. Лично я как то это переживу, бывают ситуации похлеще

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

3,845

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Nomac, шановний, я вже щиро висловив співчуття усім постраждалим одразу ж, коли надійшли перші скарги на Стаса220, якщо пам'ятаєте. але, ше раз перечитайте думки Гєоргіча з цього приводу(за що я йому і лайкнув): це є жлобство елементарне. не ображайтесь; ше раз усім співчуваю...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,846

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

В якому плані жлобство?
Всі телефони які мені Стас робив були як мінімум на 1000 грн дешевші ніж ті що можна було знайти в нас. То чому б не зекономити штуку, а то і більше?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3,847

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

OKurylyshyn, кожен намагається заощадити кошти по своєму, але ж... зрозумійте, ніякий стас Вам не дасть жодної гарантії (або заміни на новий пристрій) після 2-3 місяців користування (а то й менше). Ви ж самі урізаєте себе у правах на нормальну якість краму. це щодо Вашої захищеності  з приводу якості краму. другий аспект проблеми--Ви сплачуєте попередню оплату у 100%. ось Ви й зустріли отой другий "айсберг"... я ше зможу зрозуміти ціну до 500 грн, але більше 1000--вже певні, доволі суттєві ризики. ше раз мої співчуття усім потерпілим та будемо сподіватися, шо Стас220 таки якось компенсує усі ваші збитки (хоча б без урахування інфляції, яка...).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,848

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Думаю що дискутувати на цю тему нам без користі. Ми живемо на різних континентах. Дозвольте відкланятись у цій темі.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3,849

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

OKurylyshyncoffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,850

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

OKurylyshyn написав:

Думаю що дискутувати на цю тему нам без користі. Ми живемо на різних континентах. Дозвольте відкланятись у цій темі.

   
          OKurylyshyn , Ви ж не покидайте нас, довірливих. Ви там ближче, то Ваша допомога нам потрібна.  Давайте вже разом вимагати повернення грошей.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0