12,301

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

На жаль, у Ліфа другого покоління(якщо саме це Ви мали на увазі під рейстайлом) та сама проблема що була у першого.

Ну хоч батарейка більша і інвертор з-за спини задніх пасажирів забрали під капот.

Mellon написав:

гляньте Шевроле Болт. Там 60кв батарея з терморегуляцією, і досить часто великі партії Болтів попадають на Манхейм(це аукціон не битих авто) з лізингових фірм. Там пробіги 20-50 тисяч миль, і ціна такої не битої машини у нас виходить в районі 20-21 тисячі доларів.

Придивляємось і до такої іграшки.

  0



12,302 Відредаговано Георгич (2020-06-30 08:47:27)

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

усыновите меня

Хочешь всех нас кормить?  big_smile

  0

12,303

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

Видел теслу при ремонте разобрану и потом собрану , авто технически очень сложное , мать и ломучесть повышена , особливо бэ/у

Тесла так себе авто. Она просто первая из мощных электричек. Но мировой автопром в этом плане развивается.

  0

12,304

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Які колеса поставити

Ширші, та з нижчим профілем. Тому що перша і основна причина "ватності" це гума. Я би поставив  225/45 r17... якщо потрібен кліренс, то можна і 215/50 r17(буде на 12,5мм вище), але ж там варіантів багато.  Можна і 225/50 r16.

Сіренький написав:

що можна змінити в підвісці авто щоб керованість стала кращою.

Я ж не знаю вашого бюджету на такий функціональний тюнінг. Якщо серйозно, та кардинально покращувати, то можна взяти отаке http://www.bilstein.com.ua/index.php?ro … ct_id=1136
Відгуки по комплекту https://www.bilstein.ru/categories/Otzy … 189387-167 і  https://www.drive2.ru/b/436704/. Навіть без зміни колес різниця буде дуже відчутна.
Якщо за менші гроші, то колеса будут важливішими.

Сіренький написав:

Особливо чіткішим стало кермо. В нашого підсилювача всеодно є ватність.

Я катаюсь на "нашому" підсилювачу. Від Шкод чи БМВ різниці відчутної не помітив. Обертів трохи більше, але ватності щось не помічаю. vissla
Може ви щось своє під "ватністю" розумієте.  dntknw

  0

12,305

Re: Следующий автомобиль

А все научились правильно произносить название своего будущего автомобиля?

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

12,306

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Тому що перша і основна причина "ватності" це гума

storstark 
https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t45.1600-4/cp0/q75/spS444/c45.0.540.540a/p180x540/106333707_6224012110539_1954556703304403725_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=86c3dc&efg=eyJxZV9ncm91cHMiOlsibm9fc2FmZV9pbWFnZV9mb3JfYWRzX2ltYWdlIl19&_nc_ohc=San5VUb4UGsAX9GFR9G&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=2bce836b253e72cc892600af51523fde&oe=5F1FFC14

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

12,307

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:
сяся написав:

усыновите меня

Хочешь всех нас кормить?  big_smile

запросо
Я всех быстро докормлю !

  0
Спасибо сказали: Георгич1

12,308 Відредаговано RUNO (2020-07-01 15:07:33)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Якого року було авто?

Чесно навіть не скажу. З інфи що мені попадалася я би на ауді не дивився, тому що важко знайти гарний варіант. Набагато легше гольф, пасат. Їх так багато на вторинному ринку в Німеччині, що знайти можна що подобається. Мені особисто дуже подобається Пасат від 15-го року. Красень, як на мене.
https://i3.drivenn.ru/3jat9kk2yxc03_mppgo2_h-1000/volkswagen-passat-variant-foto-1.jpeg

  0

12,309

Re: Следующий автомобиль

RUNO, повністю згоден.
Також і школа розглядається.
Ауді розглядається через те, шо є один варіант в знайомих,які пригнали собі, обслужили але хочуть щось високе через потребу їздити по полям.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

12,310

Re: Следующий автомобиль

RUNO, твій Паджеро з салону, вторинний ринок чи США?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

12,311 Відредаговано RUNO (2020-07-01 16:18:11)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький, в США вони, схоже на те, не продаються. Взагалі вони там йдуть як Монтеро, але Спорта я там якось не бачив. Аутлендери є. В Європі теж спорти не йдуть. Зараз Рено-Нісан-Міцубісі співпрацюють так, щоб не заважати один одному. Вони поділили світ на 3 пріорітетні ринки. Европа за Рено, Північна Америка за Нісан, Океанія за Міцубісі. Саме тому в США Х-Трейлів як граків на городі. А у нас Рено на першому місці по продажам

  0

12,312

Re: Следующий автомобиль

Я все одно не розумію навіщо тобі такий кліренс і таке велике авто. Яка витрата палива виходить?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

12,313

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

навіщо

Дивись десь з 17-30

Але якщо більш нудно, але по кісточкам, то можна подивитися оце


Сіренький написав:

Яка витрата палива виходить?

Середній 8 плюс-мінус 0,5

  0

12,314

Re: Следующий автомобиль

RUNO,
Тю
Дастер и тот везде пролезет

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

12,315

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Позавчора дивився Пежо 308 універсал(знайомий з Європи пригнав, ще на транзитах). Там розхід дуже хороший(дизель), багажник великий, вигляд відносно нормальний. Але кліренсу немає, місяця ззаду немає(якщо з дитячими кріслами), динаміка по місту дуже посередня, на трасі начебто непогано. Але у салоні казали що такі машини не поставляються до нас(був у них перед новим роком).

Був сьогодні у салоні Пежо. Автомобілей цих в Україні не має, привозять тільки під замовлення з передплатою у 20-25%. Час поставки приблизно 3-3,5 місяці, БЕЗ фіксації ціни.  focus
І обмежені комплектації..
Запропонували глянути на на Сітроен Берлінго новий та Пежо Партнер здається. Але там теж з комплектаціями не фонтан

SanychGT написав:

Дачу мені теж взнавали. Такі версіїї тільки під замовлення з очікуванням три-чотири місяці за трохи більше 14 тис євро +розтаможка +постановка +500 євро за пригон. Я чомусь подумав, що це перебір.

У салоні Рено теж був. Недавно завезли версії Ультрамарин, бо в інтернеті ні фото, ні інформації. Вживу наглядніше. Також на тестдрайві є як 1,5 дизель так і 0,9 бензин. Поїду десь по вільному часу потестую окремо ще й бензин.
Але універсалів степвеїв НЕ МАЄ, замовлення можливі від 16 серпня з доставкою десь на кінець вересня. Без фіксації ціни.  crazy
От такое. Подивися також Пежо 2008. Прикольний. Візуально приємний. Тестдрайв є, але часу не було.

  0
Спасибо сказали: сяся1

12,316

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Дастер и тот везде пролезет

Вот что мне нравится в Дастере, что компания сделала весьма неплохую по проходимости машину по своей себестоимости. На первых порах к этой машине на внедорожных покатушках смотрели чуть ли не презрительно. Но когда он в некоторых условиях стал надирать задницу именитым внедорожникам, скептики поутихли. По большому счету задачу забраться куда хочешь на рыбалку Дастер выполняет. Скромный расход и недорогое обслуживание - и успех гарантирован. Как и у остальных дачиевых. Разбирают их как горячие пирожки

  0

12,317

Re: Следующий автомобиль

RUNO,
Еще резина имеет значение, особенно  если ехать по песку.
Видел где один Дастер  груз немного, другой с хорошим  злым протектором легко как трактор...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

12,318 Відредаговано Тёмыч (2020-07-02 15:01:11)

Re: Следующий автомобиль

На дастере со злыми колесами просто водитель был более опытный.
По песку как раз, чем злее протектор, тем быстрее закапываешься. Сам пробовал: сильно газуешь - идешь с пробуксовкой, пытаешься внатяг - грузнешь, держишь 15-20 кмч - идешь спокойно без надрыва.
А вот уже в грязи - да, там протектор сильно роляет.

RUNO написав:

Але якщо більш нудно, але по кісточкам, то можна подивитися оце

Странно, на "спортах" задняя межколесная в базе идет. Если водила в диагоналках ухитряется зависать, значит он тупо не пользуется возможностями авты..
А подъем с сыпучкой внатяг никто не пройдет, хотя бы небольшой разгон, но нужен

Вот, если интересно пример попытки подъема внатяг и с разгона (с 1.50):

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0
Спасибо сказали: Larsen1

12,319

Re: Следующий автомобиль

Тёмыч написав:

Странно, на "спортах" задняя межколесная в базе идет. Если водила в диагоналках ухитряется зависать, значит он тупо не пользуется возможностями авты..

В этом видео показано в чем отличие не только железа машины но и отличие в требовании к водителям. Какие-то машины все берут на себя а какие-то требуют участия водителя. Паджеро Спорт как раз та машина, где очень многое зависит от водителя. Надо знать когда и что включать или отключать. А вот судя по этому видео Дискавери 5 или Ленд Крузер 200 берут на себя всю работу, оставляя водителю лишь быть наблюдателем. Что лучше или хуже каждый выбирает себе сам.
Смотреть резюме в видео с 18:20

  0

12,320 Відредаговано Тёмыч (2020-07-02 21:50:04)

Re: Следующий автомобиль

Да, "дискавери" - красавчик, уважуха и низкий поклон.. Но я выбрал бы "рэнглер", он более железный и там точно знаешь для чего тебе какая кнопка и крутилка нужна smile
Пару месяцев назад катались с "туарегом" 12 года (жаль видео нет, нас было трое, я, "туарег" и "прадо", без штурманов), он тоже ехал везде, просто тупо ехал и все. Если "форда" с "тойотой" приходилось периодически останавливать, что-то включать, что-то выключать, то этот гад только пневму загнал себе в максимум и больше ничего не трогал)). Правда и серьезного бездора не было, так, песчанки-горки-карьер..

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0

12,321 Відредаговано RUNO (2020-07-03 00:40:52)

Re: Следующий автомобиль

Тёмыч написав:

то этот гад только пневму загнал себе в максимум и больше ничего не трогал

Трогать он начнет потом кошелек, когда будет платить за ремонт ходовой. Как не крути, Туарег машина хорошая но для карманов поболее, если её месить на бездоре. Классический рамник тем и хорош, что держит нагрузки. Но оды петь Паджеро Спорту за его надежность не буду. Так как есть очень хороший тест-драйв где можно получить бесценную инфу в реальной эксплуатации машин. В РФ не знаю в какой отрасли но догадываюсь, гоняют внедорожники по трубе или что-то в этом роде. Машины накатывают десятки тысяч в месяц и некоторые в условиях, где асфальта не видно совсем. Там все косяки вылезают на ура. На дроме хозяин ведет страничку Северные скитальцы. 15 машин в режиме 24/7 - там бесценная инфа. Известно когда вырабатывают ресурс те или иные детали, где слабое место в конструкции авто. В общем познавательно и даже просто почитать интересно.

  0
Спасибо сказали: сяся1

12,322

Re: Следующий автомобиль

Коли я познайомився із своїм Вольтом поближче, мене не покидала думка, чому автовиробники не користуються подібною схемою. Маю на увазі ДВЗ - генератор - електромтор, де в нормальному режимі колеса крутить лише електромотор. Ніякий ДВЗ, із якою б то було кпп не здатен навіть близько зрівнятись з електромотором по швидкості відгуку на акселератор і по плавності їзди. Так, можна викинути велику батарею, зробити самий мінімум на 1-2 кіловати, в якості 'буфера' що б компенсувати прихід і розхід електроенергії. Що ж, вот і з'явився саме такий варіант - Honda CR-V Hybrid
https://itc.ua/articles/test-drajv-hond … i-otvetov/
Правда ціна в 42 тисячі доларів навряд чи зробить його популярним...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся1

12,323 Відредаговано SanychGT (2020-07-03 19:12:03)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Коли я познайомився із своїм Вольтом поближче, мене не покидала думка, чому автовиробники не користуються подібною схемою.

Тому, що збиткові авто робити не найкраща затія у сучасному світі.

Mellon написав:

Правда ціна в 42 тисячі доларів навряд чи зробить його популярним...

Вольт за  свої 34-39 тис. доларів теж, мяко кажучи, не подарунок.

На заводе концерна General Motors в Детройте официально прекращено производство гибрида Chevrolet Volt. Модель второго поколения сняли с конвейера, не дожидаясь её рестайлинга.

Марка Chevrolet официально прекратила производство подзаряжаемого гибрида Volt. Модель была досрочно снята с конвейера детроитского завода Hamtramck, принадлежащего концерну General Motors. Последний автомобиль должен был выехать из ворот предприятия в марте текущего года, но дожидаться следующего месяца в компании не стали. Якобы из-за планов автоконцерна закрыть весь автозавод, на котором выпускался Volt.


Вдобавок Volt оказалась убыточной моделью для детройтского автопроизводителя из-за дорогой сборки ее батарейного отсека, а также необходимости оснащать машину и электромотором, и бензиновым двигателем. По словам осведомленных источников, в какое-то время GM теряла от 8000 до 10 000 долларов с каждой проданной машины.

vissla

  0

12,324

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Вольт за  свої 34-39 тис. доларів теж, мяко кажучи, не подарунок.

На Вольт в США йшли знижки і доплати як на електромобіль, тому для кінцевого покупця він виходив значно дешевше. Якщо мене не зраджує пам'ять в Каліфорнії він виходив щось 25 тисяч, чи якось так.
Але там було багато проблем з дуже невдалим маркетингом, + якщо брати Вольт другого покоління він начисто програв конкуренцію Теслі 3.

SanychGT написав:

Тому, що збиткові авто робити не найкраща затія у сучасному світі.

Ну вон як мінімум Хонда не стала вбудовувати велику батарею. А так зараз практично всі нові автомобілі так чи інакше використовують якусь гібридну технологію.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

12,325

Re: Следующий автомобиль

Підкажіть, з яким пробігом новий авто з салону можна рахувати що новий, 5 - 10 - 20 км чи більше, або в кого який був кілометраж на одометрі нової авто?

Renault Logan II MCV універсал 1.5 dCi "Рижик" - БЖ
  0