1,276

Re: Рейтинг АЗС

vofka, я Заправлялся на одной и той же заправке WOG 2 раза в разницей в 5 дней. расход газа выше. лето, ясно, заправлялся около 9-10 утра, скорость около 110 км/ч по навигатору. Возможно на других заправках дело обстоит иначе.

  0



1,277 Відредаговано jasonua (2020-06-03 14:52:06)

Re: Рейтинг АЗС

vofka написав:

Какой газ лучше по качеству на  ОККО, Вог или Шелл?

На одному і тому ж бренді на різних азс різна якість палива...
Я більше 10років заправляюся тільки на Окко, проблем не маю.
Один раз була проблема, коли на трасі Київ-Чоп на окко, де був вперш,е заправив газ, і машина мала гіршу динаміку...
На Шел теж гарна якість. Сподобався також Сокар. На вог, раніше була смола, тепер здається вже краща якість у них..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: tigrunyara, sdj387jsd2

1,278 Відредаговано sdj387jsd (2020-06-03 15:14:11)

Re: Рейтинг АЗС

Сьогодні у нас, найшов місцеву міні заправку! І там уже є! В наявності! литовський дизель!!!! 18.5!!!!! Треба буде спробувати! Ось так в Європі теж витрати пального зменшились, що аж нам зостається! big_smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,279

Re: Рейтинг АЗС

Нефть почти 40, на всю жизнь не наберёшь, но пару канистр наберу пожалуй.
А то ща пользуясь тенденцией начнут накручивать...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,280

Re: Рейтинг АЗС

vofka написав:

Какой газ лучше по качеству на  ОККО, Вог или Шелл?

БРСМ. В моєму рейтингу - це кращий газ в Києві. Воггккоо, Шел, Упж, КЛО, Авантаж7, Сокар - перепробував - по динаміці програють Брсм.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, tigrunyara2

1,281

Re: Рейтинг АЗС

Evgenий написав:

попробуйте газ UPG

Добрий газ, але поексперементував з БРСМ, так на БРСМ їде краще.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,282

Re: Рейтинг АЗС

Lavrik написав:

Добрий газ, але поексперементував з БРСМ, так на БРСМ їде краще.

Все дело в настройках smile Отличия небольшие, по на динамике ощущаются smile Где то я выкладывал картинки, на которых видно как меняются коррекции при переходе с газа на газ без изменения настроек smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,283 Відредаговано sdj387jsd (2020-06-07 16:02:30)

Re: Рейтинг АЗС

Залив сьогодні, під горло 48л латвійського дизеля. Ящо рівняючи із тим що щас на брсм звичайним. Тягнути авто стало значно ліпше. На трасі різниця в розході мінімальна 100-200 грам. А ось в агресивній ізді мало того що тягне краще так і розхід , на літри менший!!! Гадаю десь 3-4 літри різниця аж буде! Гадаю за деякий час всі точні заміри зроблю, тягу сажу та решта smile..
Але на 48л переплатив 143,56 якось жаба їсть:(

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,284

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

тягу сажу та решта

Авто їде, краще особливо відчувається під гірку. Але і коптить сильно (сажа швидко дуже швидко накопичується, навіть швидше чим на окко дт звичайному).  acklad Пожалію сажовий, більше не буду заливати..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,285

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

Залив сьогодні, під горло 48л латвійського дизеля.

нічого не переплутали? може литовський? я на такому постійно катаюся влітку, тому й порівняти немає з чим.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,286

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

Залив сьогодні, під горло 48л латвійського дизеля.

нічого не переплутали? може литовський? я на такому постійно катаюся влітку, тому й порівняти немає з чим.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,287

Re: Рейтинг АЗС

floyd47 написав:

нічого не переплутали? може литовський?

Дякую, за підправлення. Згідний на азс, напевно наплутали... coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,288

Re: Рейтинг АЗС

Evgenий написав:

с газа на газ без изменения настроек

Тобто?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

1,289

Re: Рейтинг АЗС

gatuno написав:

Тобто?

В моем случае авто настроено на газу UPG. При переходе на газ от БРСМ коррекции изменяются.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,290

Re: Рейтинг АЗС

Запитання для знавців! А чим в даних цінових умовах, вигідно розбавляти солярку?...Цікаво паливний викладав, та сама солярка (приватних автопарках) в інших фільтр чистий, можливо то сліди того чим розбавляють для зменшення ціни???

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,291

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd, думаю, найпростіше, це євро-4 заміть Євро-5. Грузовикам пофіг. да всім пофіг, окрім коммонрейлів.
На фільтрі осідає грязь. Це нерозчинна речовина це супензія. В пальному вона є завжди, з часом осідає на дно. Тому і фільтр грязний внизу.
ЗІ Ніщо не заважає скажемо тисяч черезх 5 злити з півсплянки відстою з фільтра. І зразу буде видно чим заправлявся.
Але незаважає ніщо, окрім дебільного місця установки паливного фільтра. Коли до ньбого добратись ну його нафіг.

  0

1,292 Відредаговано sdj387jsd (2020-06-16 09:15:53)

Re: Рейтинг АЗС

Георгич написав:

Але незаважає ніщо, окрім дебільного місця установки паливного фільтра. Коли до ньбого добратись ну його нафіг.

то пів біди коли нове, а ось після "гарного" сервіса на саморізах, хамутах та дротиках - це буде значно "приємніше" crazy  Хоча хлопці уже наловчились, з ями, та з верху збоку, і та із попідвивертом по швидкому big_smile

Георгич написав:

На фільтрі осідає грязь. Це нерозчинна речовина це супензія.

От і запитання в одинх вона є і інших нема, стало цікаво чому походження пального ідентичне...(по документах)...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,293 Відредаговано Георгич (2020-06-16 12:00:25)

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

От і запитання в одинх вона є і інших нема, стало цікаво чому походження пального ідентичне...(по документах)..

По документах грязі немає, в любому випадку.
Якщо ти заправився на АЗС з пустої цистерни, то у неї на дні грязь, яку насос підсмокче.
Якщо ти заправився на АЗС з цистерни, в яку щойно злили пальне, то в ній мегагрязь, піднята і розбовтана з дна цистерни за всю історію її існування.
Якщо ти заправився з повної цистери, яка встигоа відстоятися, то ти, можливо, натрапиш на чисте пальне.
І не важливо в даному випадку якого бренду ця заправка.
Паливний фільтр автомобіля призначений саме проти тарної суспензії. Тому виробники цих фільтрів не паряться рейтингом їх фільтраці - це з однієї сторони, а з іншої - щільний фільтр не прокачається взимку. Внаслідок чого матюків від клієна на сервісі буде куди більше, ніж від проникнення грязі через фільтр на протязі кількох років.
Отже, компроміс.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,294 Відредаговано eglantier (2020-06-30 11:14:27)

Re: Рейтинг АЗС

Добавлю в антирейтинг заправку КЛО на проспекте Гагарина в Киеве (в районе метро Черниговская).
Осторожно, потеряны берега наглости.

В воскресенье заехал заправить дизель, ну, просто, чтобы купон использовать.
Бак у сандеро, как мы все знаем, 50 литров. На индикаторе пол бака (планка опустилась в тот же день).
"Залили"... 50 литров!!!

КАК?!

На претензию сначала долго пытались убедить меня, что у меня бак 65 литров. Потом, что я не могу доказать, что приехал с половиной бака. Ну да, не могу, так что теперь надо фиксировать показания индикатора, заезжая на заправку? Логичнее просто больше к ним никогда не приезжать. После того, как я поинтересовался, как зовут менеджера, который втирал мне, что я, наверное, обманщик, он общался со мной закрыв бейдж рукой (Сергей то-ли Степенко, то-ли Степаненко... я не успел рассмотреть), отпрыгивал от меня и орал, чтоб я не подходил, что я тут коронавирус разношу.

Хотел увалить, но сдержался, решил, что мы цивилизованные люди, а после моей жалобы на горячую линию его и так найдут.

После жалобы мне позвонил директор заправки. Начал... Блин, у них методичка что-ли?.. С того, что у меня бак, на самом деле больше. Мол, ему говорил заправщик, которому, якобы, говорил знакомый таксист. Блеск аргументация!

Потом, что, наверное, в трубу вошло... Пол бака?! Она, что, змеевиком идет?

Потом изрек вообще блестящую идею "Давайте, вы проедете, а потом посмотрите по километражу, сколько смогли проехать". Ну, тоже, так себе. На полном баке я проеду столько, сколько я проезжаю на полном баке. По ходу, это никак не определит, сколько залили. Прочие идеи поехать на СТО и замерить, сколько сейчас топлива в баке - в ту же топку. Если там полный бак, то там полный бак...

В общем, лапшу он мне вешал долго, мне аж надоело. Естественно, так ничего и не решилось. Кто ж им что докажет и нафиг надо ради 300-400 гривен? Но, просто... Вдвое!!! Ну, да, на заправке могут чуть намахать, иногда и не спецом, у оборудования есть погрешность, и они ж не настраивают его так, чтоб она была в пользу клиента. Но... НА ПОЛ БАКА?!!! Серьезно?!

Деньги небольшие, и, хоть я бы лучше на них купил жене 5 кг черешни, воевать за них я не буду.
Вариант один - оставить "хвалебные" отзывы и предупредить одноклубников, что на КЛО на проспекте Гагарина вам могут в пол бака "запихнуть" объем полного бака.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

1,295

Re: Рейтинг АЗС

Лучше бы всё-таки не только кубиками, а torque замерять - было/стало.
Замерял на Glusco - точно до литра (правда съехал от них из-за качества).

Но нужно заливать меньше "полного", потому как torque упирается в 52л. (для Стёпы) и далее не считает.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,296 Відредаговано sdj387jsd (2020-06-30 11:51:42)

Re: Рейтинг АЗС

eglantier написав:

На претензию сначала долго пытались убедить меня, что у меня бак 65 литров.

62-63 влазить, під горло. Але так по вашому опису недолив на лице. Всі брендові азс цим походу грішать. Що їм подумаєш клієнтом більше клієнтом менше....що там з Вами розбиратись. coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,297

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:
eglantier написав:

На претензию сначала долго пытались убедить меня, что у меня бак 65 литров.

62-63 влазить, під горло. Але так по вашому опису недолив на лице. Всі брендові азс цим походу грішать. Що їм подумаєш клієнтом більше клієнтом менше....що там з Вами розбиратись. coffee

Ну, так, туда-сюда сколько-то, в трубу около 10... это понятно. Но пол бака? Это уже ни на какой глобус не натягивается.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,298 Відредаговано sdj387jsd (2020-06-30 12:08:07)

Re: Рейтинг АЗС

eglantier написав:

Это уже ни на какой глобус не натягивается.

Їм пох, на вог мене дурили на окко не доливали, той для чого переплачувати за той самий білоруський дизель там???...Для себе так питання вирішив ні ногую туди, доречі на брсм все завжди сходиться тільки там паливний...з маслом міняти ...Зараз почав заправлятись на одному підприємстві подивимось як воно...той самий білоруський дизель.. coffee там на колонці свої фільтра поставили... nose_eat

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,299

Re: Рейтинг АЗС

eglantier написав:

На индикаторе пол бака (планка опустилась в тот же день).
"Залили"... 50 литров!!!

На днях заправлялся (бензин), тоже на идикаторе полбака было, 36 л влезло

  0

1,300 Відредаговано eglantier (2020-06-30 15:07:07)

Re: Рейтинг АЗС

alexkart написав:
eglantier написав:

На индикаторе пол бака (планка опустилась в тот же день).
"Залили"... 50 литров!!!

На днях заправлялся (бензин), тоже на идикаторе полбака было, 36 л влезло

Ну, 25 в бак и 11 в трубу под горловину - в это еще можно поверить. Но 25 в трубу - в это я не поверю никогда.

Хотя, вообще, эта привычка пихать в трубу под горловину - она вообще дает такой простор для на...лова...

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0