26

Re: Диски 15'

Георгич написав:
Bob3000 написав:

У меня сейчас MCV-трактор впереди 185/65 сзади  195/65 

Хитро! И умно! http://www.opel-club.com.ua/forum/public/style_emoticons/default/sm302.gif

Никаких хитростей... просто умерли 2 195-х колеса  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



27

Re: Диски 15'

Георгич написав:

Авто стало дубовіше

О, точно сказано  upp

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: Георгич1

28

Re: Диски 15'

Георгич написав:

Не пам'ятаю яка у вас автівка (і в профілі нема), якщо бензинова, то може й варто перейти на 195/65, бо бензинщики, навіть 1.2, мріють про 6-у передачу  wink .

У мене що на аватарці. Седан 1.4.
Знову схиляюсь до 195/65

  0

29

Re: Диски 15'

mel написав:
Георгич написав:

Не пам'ятаю яка у вас автівка (і в профілі нема), якщо бензинова, то може й варто перейти на 195/65, бо бензинщики, навіть 1.2, мріють про 6-у передачу  wink .

У мене що на аватарці. Седан 1.4.
Знову схиляюсь до 195/65

Даже для 1.6 тяжеловаты...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

30

Re: Диски 15'

Bob3000 написав:

Даже для 1.6 тяжеловаты...

Невже настільки принципова різниця буде? Бо мене не стільки непокоїть динаміка, розумію, що втрачу, але цікавить стійкість на дорозі, але при цьому щоб і маиною не трясло не нерівностях, щоб якась м'якість все ж була...

  0

31

Re: Диски 15'

mel написав:

Знову схиляюсь до 195/65

у мене був комплект зимових 195/65, дав би погратись, але подарував іх сусіду по гаражу.
Треба знайти логановода на таких кодесах і покататись на його тачці, або попросити хоа б пару коліс, щоб поставити на свою. Все стане зрозуміло з перших кіломерів.

  0

32

Re: Диски 15'

Георгич написав:
mel написав:

Знову схиляюсь до 195/65

у мене був комплект зимових 195/65, дав би погратись, але подарував іх сусіду по гаражу.
Треба знайти логановода на таких кодесах і покататись на його тачці, або попросити хоа б пару коліс, щоб поставити на свою. Все стане зрозуміло з перших кіломерів.

До цих коліс мене підштовхнув знайомий таксист. В нього зараз на Логані 1 стоять 185/65 і він грішить на них, каже, раніше були 195 і було краще, тож рекомендує брати саме їх. А на його 185 я проїхався то нічого надзвичайного не помітив. Хоча це була рівна дорога...
В принципі, можна повірити наслово, та все ж вагаюсь ще, бо що одному добре, їншому ні. Тож хоч якось намагаюсь зібрати різні думки для висновку.

  0

33

Re: Диски 15'

mel написав:
Bob3000 написав:

Даже для 1.6 тяжеловаты...

Невже настільки принципова різниця буде? Бо мене не стільки непокоїть динаміка, розумію, що втрачу, але цікавить стійкість на дорозі, але при цьому щоб і маиною не трясло не нерівностях, щоб якась м'якість все ж була...

Разумеется это мои личные ощущения:
- рулится немного хуже/тяжелее (некоторые говорят "как на утюгах");
- смотрится немного лучше;
- катастрофы точно не будет.

Если кажется, что излишне трясёт, покатайтесь на 205/55R16, а потом снова на 185  coffee

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0