9,851 Відредаговано RUNO (2020-04-03 16:23:22)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

"Моя" Шкода по асфальту.

А как комментировать это видео про старенького гольфа?


И еще одно видео, в котором, на мой взгляд, хорошо объясняют причины опрокидывания легковой машины. Может причина не в Логане, что он опрокидывается а в том, что у него изменены параметры колеса, отличные от заводского?

  0



9,852

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

А как комментировать это видео про старенького гольфа?

Ну это же очевидно! Опрокидывающий момент на обочине в 2 раза выше, чем на асфальте!  rtfm  fly

  0

9,853

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Ну это же очевидно! Опрокидывающий момент на обочине в 2 раза выше, чем на асфальте! 

Поэтому нельзя категорично утверждать что какая-то машина опрокидывается а какая-то нет. В Украине в основном однополосные дороги. Когда начинает заносить машину и она становится боком, она с большой вероятностью или выскочит на встречку под встречный грузовик или цепонёт обочину. Неконтролируемый занос - это уже большая проблема, до которой лучше не доводить. Здесь, конечно, лучше когда электроника исправит косяк водителя вовремя. Таки электроника хорошая штука для безопасности.
Но в контексте этой темы, при выборе машины надо очень серьезно изучать всю её поднаготную. Лучше знать заранее что покупаешь и какие особенности в плане поведения на дороге есть. Будешь знать - не разочаруешься в машине. Все машины хорошие, но они как фломастеры. Кому что

  0

9,854

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Да чихать я хотел на шкоду. Не интересно от слова абсолютно.

Ну извини, просто ты ответил своим видео на мое видео, вот я и подумал, что тебе интересно.
А вааще, очередной вброс Шкоды сегодня сделал шкодо-киа-троль Алекс:).
Так что "бвагодари" не меня.

SanychGT написав:

Качественное, немецкое, практичное и одновременно ни о чем.
Нравиться? Ну катайтесь...

Из того, на чем мне приходилось ездить и крутить гайки да, нравится.
Я считаю шкодой, наилучшим авто за мало денег, которое лучше всех ездит, эдак до 50 куе. ИМХО.
В плане техники среди бюджетных авто Опель лучше Шкоды, но себестоимость 1 км у Опеля все-же выше (даже с ГБО, против турбобензина ВАГ).

  0

9,855

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Ми говоримо за автосалони? Початкова ціна сандеро 249 т.грн, логан 279 т.грн. Поло 381 т.грн зі складу.

Якщо рахувати від мінімальної ціни, то чим гірша ця машинка від логана за 279 тис?
http://ravonauto.com.ua/auto/ravon-r4/? … 6QQAvD_BwE
Тут ми маємо чесний автомат, який в логані неможливий.
Тут ми маємо двигун 106 к.с., на гідриках під ГБО,  проти логанівської літрушки на 73 поні і крути клапана все життя сам.

RUNO написав:

Шкода продасть за додаткові гроші навіть сніг взимку, ...рено теж

Так, Шкода продасть, за гроші, сніг, навіть цієї "зими". А Рено ні за які гроші не поставить сучасне ЛЕД-світло, ні за які гроші не зробить його адаптивним, ні за які гроші не поставить автокоректори, дискові задні гальма, автомат/чи 2-дисковий робот, вебасто, підколінні подушки безпеки, адаптивний круїз, датчики сліпих зон. Рено ні за які гроші не постравить DISTRONIC - автоматичне підтримання дистанції і ще дуже багато корисних опцій.
То за що платити 15 кує за Логан, а саме стільки я заплатив в 2014р за Логан-2 1.5. При цьому Рапід 1.6 коштував копійка в копійку так само? Рапід 14 року зараз продаси за 12к аж бігом, Логан за 8 з копійками.
То яка машина дешевша?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 20:33:41[/merge_posts_bbcode]

RUNO написав:

А как комментировать это видео про старенького гольфа?

У меня нет комментариев, я в принципе не вижу причин для происшествия - обогнал и кати себе прямо, по встречной, постепенно возвращаясь на свою полосу, дорога же свободная. ИМХО

  0

9,856

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

А Рено ні за які гроші не поставить сучасне ЛЕД-світло, ні за які гроші не зробить його адаптивним, ні за які гроші не поставить автокоректори, дискові задні гальма, автомат/чи 2-дисковий робот, вебасто, підколінні подушки безпеки, адаптивний круїз, датчики сліпих зон. Рено ні за які гроші не постравить DISTRONIC - автоматичне підтримання дистанції і ще дуже багато корисних опцій.

Леди мабуть будуть. В ЄС якийсь закон був що забороняє юзати галогенки. Так що в них виходу скоро не буде. А в загалі я вам скажу оці всі автоматичні приблуди глючать через певний час, мене наприклад напрягає датчик дощу! Так що чим простіша машина тим надійніша...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

9,857 Відредаговано SanychGT (2020-04-03 21:03:00)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Я считаю шкодой, наилучшим авто за мало денег, которое лучше всех ездит, эдак до 50 куе. ИМХО

А мне не нравится как шкода ездит... вообще. Ездовой комфорт наихудший из всех более-менее вменяемых на наших дорогах.  dntknw
Возможно по Европах с автобанами это будет не так, но у нас это быстрое ведро с дизайном мятого ведра и стакими же ощущениями. Это лично мои ощущения.

  0

9,858

Re: Следующий автомобиль

RUNOplus  з поверненням.
Пропав ти десь, я вже думав пригнав собі бляху якусь і втік з форуму.
storstark

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: Георгич1

9,859

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

у нас это быстрое ведро

Остальное эпитеты,мог бы и не писать. По эпитетам у нас шкодо-киа-троль рулит smile
Но твое мнение мне всегда интересно  upp
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 21:35:46[/merge_posts_bbcode]

Сіренький написав:

RUNOplus  з поверненням.
Пропав ти десь, я вже думав пригнав собі бляху якусь і втік з форуму.
storstark

Теж хотів це написати, але не встигаю (за відгавкуванням  big_smile )

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 21:47:49[/merge_posts_bbcode]

Kap1toshka написав:

А в загалі я вам скажу оці всі автоматичні приблуди глючать через певний час, мене наприклад напрягає датчик дощу! Так що чим простіша машина тим надійніша...

З язика зірвав. В принципі я підготував на це довгу фразу, але дякуючи тобі я її спощу - чим простіша автівка, тим більше вона РЕНО, але якщо в ній більше одного дроту на 1 кв. м, то Рено "плавно перетворюється в елегантне" (с) відро.
ЛОГАН - це фаза 1, це було АВТО, а старий мцв - АВТІЩЕ, а сучасті єдс, тсе, 3 циліндри (три колодца) - то є... просто кал.

  0

9,860

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

Искренний вопрос к дизелеводам - кроме уменьшенного расхода и большего крутящего чем дизель для вас лучше бензинового? Толпа знакомых хапнув на приличной заправке неправильной соляры влетают на такие деньги по ремонту, что та экономия на расходе не покрывает. Про обычный допгемор не говорю

вот неплохой ролик, толково там тема раскрыта по дизелям, рекомендую ознакомиться

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0
Спасибо сказали: autofraht1

9,861

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Якщо рахувати від мінімальної ціни, то чим гірша ця машинка від логана за 279 тис?

Я не знаю, чим узбецька марка може бути кращою чи ні за Дачию, я на такі машини не дивився.

Георгич написав:

А Рено ні за які гроші не поставить сучасне ЛЕД-світло, ні за які гроші не зробить його адаптивним, ні за які гроші не поставить автокоректори, дискові задні гальма, автомат/чи 2-дисковий робот, вебасто, підколінні подушки безпеки, адаптивний круїз, датчики сліпих зон

Я не великий спец але здається в максимальній комплектації Каджар вельми наворочений електронікою. І адаптивне світло, й контроль полоси, й кругові камери й таке інше.
Але справа не тільки в тому, що може бути в максимальній комплектації а в тому, що можна придбати за конкретну суму грошей. Рено як і Шкода пропонує декілька комплектацій. В рено можна до скромної комплектації дозамовити  допи, що мають якусь користь і мати автомобіль навіть начальної комплектації достатньо наворочений по своїм потребам

. Але шкода на мій погляд перепюнула рено. Вона пропонує початкову комплектацію за невелику суму, де можуть бути якісь допи але те що тобі потрібно цого немає. Переходиш на вищу комплектацію, де тобі насипають за гроші багато непотрібних допів а те що потрібно - зась, йди ще вище. І так тобі потрібно всього декілька важливих функцій, які є у шкоди практично у максималці але платити за них потрібно з усим тим гамузом, без якого обійтися можеш. Тобто шкоду вигідно брати початкових комплектацій а чим вище, тим більше сумнівів, що воно того коштує

Георгич написав:

При цьому Рапід 1.6 коштував копійка в копійку

Рапід для мене не підходить. Дуже тісний, з логаном не зрівнити.

Сіренький написав:

Пропав ти десь, я вже думав пригнав собі бляху якусь і втік з форуму.

Дуже планував бляху. Просто закохався в Форд Галаксі. Класна тачка. Але на наших дорогах її не більше ніж страусів. А де потім обслуговувати

  0

9,862

Re: Следующий автомобиль

lktrgl написав:

вот неплохой ролик, толково там тема раскрыта по дизелям, рекомендую ознакомиться

Spoiler

Дебильный ролик, снятый дебилом, для дебилов, и дебилу он зашел.
Камменты
1. Как обычно - мастер тавтологии.
2. Видеоряд не соответствует тексту.
3. Читает как будто-то впервые текст видит.
4. Использует, зачитывает одно и тоже разными формулировками, скорее всего просто из разных источников

Лекция от человека ничего не понимающего ничего в теме лекции.

Сначала говорил дизель экологичнее меньше выбросов, потом дизель грязнее помойки

90% вранье!!! Автор, учи матчасть, либо живи движками и понимай их!!!

И т.д.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,863 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-03 22:00:10)

Re: Следующий автомобиль

lktrgl написав:

рекомендую ознакомиться


Я теж мало, що розумію, зате гарно!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

9,864

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Я не знаю, чим узбецька марка може бути кращою чи ні за Дачию, я на такі машини не дивився.

Глянь в корінь - ЖМ проти Рено.
ЖМ це світовий лідер на протязі великого часу, якого в останні роки переміг ВАГ
Рено з Дачією Міцубіші і Ніссаном курять травку.
Равони ганяють по нашим дорогам вже не один рік. Все нормуль, хто купив, той не жаліється і назад, як дачію-єдс не повертає.
То навіщо платити більше?

  0

9,865

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

А как же адреналина и настроения подчерпнуть на форуме?!
Стареешь? smile

Наелся.

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

9,866 Відредаговано Георгич (2020-04-03 22:25:53)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:
Spoiler

Я теж мало, що розумію, зате гарно!!

Оооо, це тама-теміща! Якби Едіт проспівала це без слів, то це все-одно була б МУЗИКА.
Якби вона це прочитала без музики, то це було б..., ні про що.
Мене бентежить, коли на музичних шоу, на кшталт "угадай мелодію" треба згадати слова. При чому тут слова пісні? - угадай мелодію, значить згадай її і продовж.
Ніфіга не розуміють в музиці шоумени .

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,867

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

То навіщо платити більше?

Якщо вони нормально їздять за свої гроші, то значить знайдуть свого покупця. Головне щоб не було так, як з деякими китайськими марками. Дивитись з 2:50

  0

9,868 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-04 09:02:28)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

угадай мелодію, значить згадай її і продовж.
Ніфіга не розуміют в музиці шоумени

Так не для цього це все придумувалось!  crazy Зверніть увагу, хто зацінив, до уточнення!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,869 Відредаговано Георгич (2020-04-04 10:02:51)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Якщо вони нормально їздять за свої гроші, то значить знайдуть свого покупця. Головне щоб не було так, як з деякими китайськими марками. Дивитись з 2:50

- Яке відношення до цього мають китайські марки?
- Покупця знаходити не треба, попит перевищує пропозицію. Якщо тебе дійсно цікавить малобюджетність і нове, то досліди сабж.
Серед моїх знайомих досвід лише позитивний.

  0

9,870

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Наелся

Иногда нужно подержать себя в проголодь. Не зря эти все посты придумали, а теперь еще и карантины smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

9,871 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-03 23:04:51)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Не зря эти все посты придумали

Календарик в руки! І дивитись в дати та пори року. І задуматись і чому б так ні. Відай "пану" все, що збергіг після зими, посади чуть чуть. а на решту живи! Після тодішнього різкого похолодання, зберегти було дуже важко, тому рахували по "весті", не брудто а недто! big_smile Зашибісь коли про це не задумуються а просто вірять!!!
І календарик календарику рознь, а скільки них було  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,872

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

- Яке відношення до цього мають китайські марки?

Я б сказав, що китайці дуже добре прогресують в автомобілебудівництві але іноді трапляються косяки, як з відео, що я виклав. Коли мова йде про виробників з Ірану, Індії чи Узбекистану, чомусь у мене з'являється така ж сама насторога як до авто з Китаю. Але я можу бути не правий. Це просто мої стереотипи. А стереотипи змінюються. Наприклад я вражений китайською маркою Haval. Дуже непогано

  0

9,873 Відредаговано Георгич (2020-04-03 23:04:49)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Так не для цього це все придумувалось!

Чомусь суспльство до музикантів відноситься скептично, на кшталт шланги по життю. Хоча МУЗИКАНТ по 12 годин пиляє на скрипочці, а люмпен крім клаву гвалтувати, та оковиту глушиту в своєму житті, своєю головою нічого і не досяг.
У нас клоун у владі нонсенс! І це жлобство не лише у нас, в Америці Рейгана теж тролили - актер, а Шварца вибрали губернатор Каліфорнії.
А як же демократичні принципи - у нас любий труд почесний!!! ?
Насправді музиканти набагато мудріші суспільства в цілому - у музикантів 7 нот, всі музиканти світу розуміть єдину нотну грамоту.
У музикантів немає ворогів, апріорі. "Складнощі" у них є, найконцептуальніша це Й.С. Бах,  далі в залежності від фаху: С.Рахманінов, чи Н.Паганіні.
Решта лірика.
І сьогодні теорію музики в наших навчальних закладах викладають за підручниками 60-их років. Нема в музиці революцій, майданів, дебілів
А світове суспільство - скільки сіл, стільки і діалектів, стільки і релігій, стільки і ворогів. Людство в війнах знищило понад 2 мільярди, самих себе. Лише одна епоха інквізиції в Європі чого варта?

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,874 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-03 23:22:52)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Насправді музиканти набагато мудріші суспільства в цілому

Як правило, вони талановиті циніки! Це про музикантів, а не про. Гуп бац, я беремена опять. Чи звідки я хочу сина. Класика інше, там ноти. І то smile для багатьох звучить не-виносимо повільно! crazy, та без зав'язок розв'язок.
Класика високопрофесійний метод архівування. Чомусь уже забули стару шолу. Не граються юні прогери з архівування. Тай навіщо велики жорсткі диски все дозволяють. Тай музичку на кряках уже нема для кого писати  empathy  Туди рамштайн, і все гуд ! І то вони з америкой виправились, за що із сцени навіг. (і це їх головний подвиг)


Тільки, про себе додам. Співаю про любов я, і тільки про любов. А по іншому як з нашим світом бути. - це так знову цинічний погляд.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

9,875

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Я б сказав, що китайці дуже добре прогресують в автомобілебудівництві але іноді трапляються косяки, як з відео, що я виклав. Коли мова йде про виробників з Ірану, Індії чи Узбекистану, чомусь у мене з'являється така ж сама насторога як до авто з Китаю. Але я можу бути не правий. Це просто мої стереотипи.

Я це чудово розумію, Стереотипи були кілька повідомлень вище, і вони не безпідставні, ці стереотипи сфомувались на початку 2000-их, і не безпідставно. Але ситуація з 2013 року змінилась діаметрально на протилежну. Це я про сніг у шкоді smile. На що я намагався пояснити, що шкода за гроші ПРОПОНУЄ, а те ж Рено (і не тільки Рено) ЗАПРОПОНУВАТИ НЕ МОЖЕ, НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ.
Це треба зрозуміти і сприйняти.
Стосовно узбеків - Нексії, Матізи багато нарікань мали?
До речі Матізи 0.8, ціною близбко 5 кує, йшли на автоматі )))

  0