126

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:12

  0



127

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:15

  0

128

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:22

  0

129

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:27

  0

130

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:33

  0

131

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:38

  0

132

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:41

  0

133

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:50

  0

134 Відредаговано az74 (2020-02-04 14:49:40)

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:53

  0
Спасибо сказали: Larsen, Lavrik2

135

Re: Стал и я владельцем MCV

Hidden message by (Zevs) 2020-02-04 15:37:56

  0

136

Re: Стал и я владельцем MCV

сяся, попрошу воздержаться впредь от таких названий - думаю, это не сложно.
Если нет - прошу еще раз посмотреть на адрес сайта (in.UA) и подумать перед тем, как писать. Ибо можно и редирект автоматический сделать на .RU

За сим УБЕДИТЕЛЬНО прошу ВСЕХ вернуться в лоно темы  offtopic

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

137

Re: Стал и я владельцем MCV

Херасе движ какой. И чтож я, как мцвшник пропустил?!  dntknw

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0

138

Re: Стал и я владельцем MCV

КолясикДнепр написав:

Херасе движ какой. И чтож я, как мцвшник пропустил?!  dntknw

Не расстраивайся, как мцвшник ничего не пропустил.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

139

Re: Стал и я владельцем MCV

Добрий день. 3 дні як став власником Рено логана мсв і стикнувся з проблемою стуку в рульовому керуванні пробіг авто 700 км . Підкажіть що це може бути був на сервісі сказали все ок

  0

140 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-20 23:56:31)

Re: Стал и я владельцем MCV

vovk_ryslan написав:

Рено логана мсв і стикнувся з проблемою стуку в рульовому керуванні пробіг

все ок, по бруківці гадаю ще не їздили...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

141

Re: Стал и я владельцем MCV

Якраз по ній рідній і їжжу в ногах гепає так аж руль з рук виривається

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Vitafresh2

142 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-22 23:01:56)

Re: Стал и я владельцем MCV

vovk_ryslan написав:

Якраз по ній рідній і їжжу в ногах гепає так аж руль з рук виривається

Трішки піддавити буде ліпше. smile Є таке в цьому авто, уже не раз це хаяв smile Для заспокоєння напишу слідующе, раз це не подобається Вам то не подобається автівці. У мене трактор, 1,5, інколи просто кинув газ, і хай холостим ходом котиться рано чи пізно бруківку проїде. Та пальчиком який не культурно показувати, лівою рукою з низу притримую руль. Інколи ноута відкриваю щоб час не гаяти..
В цих автівок все в руль віддає. Інколи смішно читати що це для того щоб відчувати дорогу...Ага відчувати як вона тебе лупить:) Але з іншої сторони це і добре підвіску бережете smile он майже 30т і нічого, тфу тфу тфу.
П.С. і не надійтесь підвіска ніфіга мягшою не стане, колеса спускайте. Але з іншої сторони і пофіг аби грошей не їло!!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Sivil, Larsen, PGP3

143

Re: Стал и я владельцем MCV

vovk_ryslan написав:

Якраз по ній рідній і їжжу в ногах гепає так аж руль з рук виривається

Це нормально. Підтверджую що сказав sdj387jsd, мій Логан теж так робив.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

144

Re: Стал и я владельцем MCV

Зрозумів. Дякую. Буду голосніше слухати музику
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-23 12:13:21[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:
vovk_ryslan написав:

Якраз по ній рідній і їжжу в ногах гепає так аж руль з рук виривається

Трішки піддавити буде ліпше. smile Є таке в цьому авто, уже не раз це хаяв smile Для заспокоєння напишу слідующе, раз це не подобається Вам то не подобається автівці. У мене трактор, 1,5, інколи просто кинув газ, і хай холостим ходом котиться рано чи пізно бруківку проїде. Та пальчиком який не культурно показувати, лівою рукою з низу притримую руль. Інколи ноута відкриваю щоб час не гаяти..
В цих автівок все в руль віддає. Інколи смішно читати що це для того щоб відчувати дорогу...Ага відчувати як вона тебе лупить:) Але з іншої сторони це і добре підвіску бережете smile он майже 30т і нічого, тфу тфу тфу.
П.С. і не надійтесь підвіска ніфіга мягшою не стане, колеса спускайте. Але з іншої сторони і пофіг аби грошей не їло!!!!

То на холостих и їду . Вона не просто віддає в кермо присутній звук який знають всі реноводи звук розбитої хрестовини керма. Зазняв цей звук на відео відправив сервісменам сказали так не повинно бути. Перетягли підрамник сказали все буде ок 27 числа записали будуть шукати ще

  0

145

Re: Стал и я владельцем MCV

vovk_ryslan написав:

Зрозумів. Дякую. Буду голосніше слухати музику

Зашуміть авто гарно, приспустіть колеса на логані передні 1.7 задні 1.8 по місту тримаю. Десь далі звісно підкачую. Та нічого вони там не найдуть будуть тільки гроші цідити. Викладіть сюди цей звук на відео. Для контролю.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

146

Re: Стал и я владельцем MCV

sdj387jsd написав:
vovk_ryslan написав:

Зрозумів. Дякую. Буду голосніше слухати музику

Зашуміть авто гарно, приспустіть колеса на логані передні 1.7 задні 1.8 по місту тримаю. Десь далі звісно підкачую. Та нічого вони там не найдуть будуть тільки гроші цідити. Викладіть сюди цей звук на відео. Для контролю.


Колеса спущені . Авто на гарантії шукають безкоштовно. Стоїть питання про заміну рейки потрібен висновок експерта Рено . Сказали експерт прибуде 27 і в його присутності будуть розбирати.
   Підкажіть як викласти відео.

  0

147

Re: Стал и я владельцем MCV

vovk_ryslan написав:

Колеса спущені . Авто на гарантії шукають безкоштовно. Стоїть питання про заміну рейки потрібен висновок експерта Рено . Сказали експерт прибуде 27 і в його присутності будуть розбирати.
   Підкажіть як викласти відео.

Ооооо, на якусь вайлопомийку та посиланням через урл сюди.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

148

Re: Стал и я владельцем MCV

Скажу так . Я працюю в сг . Половина пробігу авто бруківка польові дороги . Попереднє авто логан1мсв їздив на ньому по таких дорогах і швидко і помалу тарабанів весь салон весь кузов двері на ходу скрипіли але в рульовому ні разу не чув таких звуків. Новий логан приємніший зовні в салоні вони гарно попрацювали але якісь значно впала .

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

149

Re: Стал и я владельцем MCV

sdj387jsd написав:

Є таке в цьому авто, уже не раз це хаяв  Для заспокоєння напишу слідующе, раз це не подобається Вам то не подобається автівці. У мене трактор, 1,5, інколи просто кинув газ, і хай холостим ходом котиться рано чи пізно бруківку проїде. Та пальчиком який не культурно показувати, лівою рукою з низу притримую руль. Інколи ноута відкриваю щоб час не гаяти..
В цих автівок все в руль віддає. Інколи смішно читати що це для того щоб відчувати дорогу...Ага відчувати як вона тебе лупить:) Але з іншої сторони це і добре підвіску бережете  он майже 30т і нічого, тфу тфу тфу.

Ти не називаєш речі своїми іменами. Тобто не називаєш причини. А суть у тому, що на руль не віддає якщо передня підвіска багаторичажна з НУЛЬОВИМ ЛЕЧЕМ ОБКАТКИ та коеф підсиленя рульового механізму більше 2.
Перевіряється це дуже просто - на ходу глушиш двигун та котишся по ямкам...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

150

Re: Стал и я владельцем MCV

Yanus написав:
sv246 написав:

И я стал владельцем МСВ 2009 1.4. Приветствую всех форумчан

  0

в жизни ни разу не встречал МСВ с мотором 1,4... ну с покупкой!  storstark


Один, из самых распространенных в Европе. До недавнего времени ганял на продаж машины, (было много разных, т)ак я скажу Логановский  двигатель 1.4  , будет поинтересней Шкодовского 1.4.

Так случилось, что остался с MCV 1.4 2007 г.в. ,  с оригинальным пробегом 280 т.км, но решил его оставить себе.

  0