26

Re: Как оформить гараж?

Yanus написав:

осталось за малым - приобрести гараж )))

Он тебе точно нужен?
По возможности проинвестируй квартиру, это куда перспективнее вложение.

  0



27

Re: Как оформить гараж?

Yanus написав:

если в старую квартиру - то наоборот получится

Однозначно!!! Поэтому только в новую, в перспективном ЖК, видовую, (правда я не знаю, что у вас читается видовой, у нас - это чтобы был видно Днепр, Лавра и Баба). Модными этажами сейчас считаются верхние (15-27).
Вот такая недвига будет тебе пенсией - кормить до конца дней, если дети/внуки не отберут smile.

  0

28

Re: Как оформить гараж?

Evgenий написав:

Скорее нужно смотреть на расположение. Под высоковольтной или вдоль железной дороги гаражи более долговечные

я ж так і сказав: є велика купа місцевих нюансів, які й вирішать довгострокове майбутнє коопу.

Георгич написав:

Он тебе точно нужен?
По возможности проинвестируй квартиру,

дуже спірне рішення. я би купував краще зо два гаражі та здав би в оренду (під бізнес навіть дорожче). у нас об*яви на кожному кроці: "зніму гараж", оскільки мотлоху навезли з Европи навіть не просто багато, а я би сказав по-простому: дох*я. просто тре моніторити місцевість, на що більший попит. бо у наших єбєн*х продати квартиру під час війни за нормальну ціну просто неможливо. дуже багато люду вже втікло з Країни. то для Київа актуально, можливо, ше для західних областей, тобто, подалі від війни.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0