8,876

Re: Следующий автомобиль

Мене це все влаштовує. Так міні проблема є, але вона не критична. Аби підвіска ходила та чим поменьше грошей на себе їла. Ось коли підвіска жре гроші! ОСЬ це дійсно проблема, та вона купи не тримається!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



8,877 Відредаговано Don Kortes (2020-02-12 21:32:46)

Re: Следующий автомобиль

в Европе в полном топе 20куе 
https://www.motoringresearch.com/wp-content/uploads/2020/01/ford-puma-1.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

8,878 Відредаговано Александр007 (2020-02-12 22:07:41)

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes,
Экобуст все испортил.
Еще та фигня. Фу
Напоминает по форме жука

Не лучше Дастер 1.5 . 250-260 крутящий
И с малым расходом

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

8,879

Re: Следующий автомобиль

Александр007, но машинка прикольная и 200 ехал красиво

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

8,880

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Экобуст все испортил.
Еще та фигня

Ну, не знаю, у соседа "фокус" 13го года, экобуст 1,0, 180 тысяч, с двиглом ничего не делал. Если честно, я сам к ним предвзято отношусь, но авта постоянно на виду. Самое интересное, у его жены "фиеста", экобуст (объем не помню), 16 года, так первые тысяч двадцать постоянно в гарантийных ремонтах была, сейчас общий сорок..

Александр007 написав:

Напоминает по форме жука

Чем-то на кого-то из корейцев смахивает..

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0

8,881

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Динамика печальная...

Тогда вам не в этот форум. Если 1.6 с турбиной на трассе мало,  пора в форум порше куда то. Мне вообще норм, даже много. Но наверное в желтеньком машинке динамика, удобства точно лучше  lol  Такое, каждому свое.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

8,882 Відредаговано SanychGT (2020-02-13 00:48:55)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну наприклад виділяється класно реалізованим гібридом. 220к/с, 8с до сотні, рзхід 5л по місту

Дитячі казки і написи на заборах теж тільки правду кажуть. Їде він біля 9 до 100 і їсть 8 літрів по місту, а за містом і того більше в реальному житті. Така "класна" реалізація гібрида дарма не потрібна.

Larsen написав:

Ще можна по споживацьким властивостям походити

Походити звісно можна... але чого дарма ходити? Простіше щось інше взяти.

alex.cver написав:

Тогда вам не в этот форум. Если 1.6 с турбиной на трассе мало,  пора в форум порше куда то.

Враховуючи, що їх немає у продажу, то і Логана 1.6 з турбіною буде достатньо... Менше 6 секунд до сотні. Тільки їх теж немає у продажу. А 1.6 дизель і бензин які продають у нас, на фоні навіть зовсім не їдучого 1.5 дизеля Каджара не вражають...
А от 2.0 дизель їде досить непогано. Веселіше Кодіяка 2.0 дизель. Але то вже зовсім інша історія.

alex.cver написав:

Но наверное в желтеньком машинке динамика, удобства точно лучше  lol

А при чому тут жовте авто? Його у продажу нема, не було і не буде.

  0
Спасибо сказали: Георгич1

8,883 Відредаговано Larsen (2020-02-13 01:39:20)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Дитячі казки і написи на заборах теж тільки правду кажуть

Дитячі казки це заявлені тобою характеристики твого колхозомобіля. А тут реальні факти, проти яких не попре ні твоя закомплексованість, ні жаба, ні банальна заздрість. empathy

SanychGT написав:

Їде він біля 9 до 100

Ось тест, в якому передньопривідна версія в реалі розігналась за 8.46, при заявлених 8.4. Повнопривідна має ще один електродвигун, і для неї заявлений розгін 8.1.


SanychGT написав:

їсть 8 літрів по місту а за містом і того більше в реальному житті.

Дивлячись як їздити. При режимі їзди в якому він їсть 8 літрів, бензинові конкуренти їдять 12.
В вищеприведеному відео говориться про 6л по місту при спокійній їзді, і 7-7.5 при нормальній. Слід розуміти що таке рекуперація, і давати можливість їй працювати.

SanychGT написав:

Така "класна" реалізація гібрида дарма не потрібна.

Те що гібрид має свої переваги - факт. Те що його реалізація в РАВ4 найкраща зі всіх конкурентів на нашому ринку теж факт. Те що тобі це дарма не треба - не факт, але припустимо. Однак ми тут не про твої забаганки говоримо, а про те що є найкраще в РАВ4. Ти ж не питав що в РАВ4 подобається саме тобі. wink

SanychGT написав:

Походити звісно можна... але чого дарма ходити? Простіше щось інше взяти.

Звичайно можна, якщо воно для когось краще. Ну от я в свій час перепробував практично всіх конкурентів, і РАВ4 краще всіх задовільнила мої потреби. А у кого потреби інші - краще підійде щось інше. В тому числі і новий РАВ4. Особливостей у всіх моделей вдосталь, як і різноманітність індивідуальних вимог до авто у кожного користувача. Тому те на що начхати Алексу, для тебе критичне, а те на що начхати тобі, критичне для нього. Відповідно ідеальне для тебе авто, йому непотрібне і за даром, а ідеальне для нього - непотрібне тобі. Ну і так далі.

SanychGT написав:

А при чому тут жовте авто? Його у продажу нема, не було і не буде.

Тому що воно і даром нікому непотрібне!  upp  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-13 00:30:27[/merge_posts_bbcode]

SanychGT написав:

Враховуючи, що їх немає у продажу

Турбодизель 1.6 у продажі є.

SanychGT написав:

А 1.6 дизель і бензин які продають у нас, на фоні навіть зовсім не їдучого 1.5 дизеля Каджара не вражають...

Єдиний Каджар, доступний на нашому ринку на даний момент, який має аналогічну потужність, обладнаний МКПП, тому не підлягає порівнянню. Та ще й не сильно дешевший. А інших Каджарів з повним приводом нема. Так що незрозуміло що там на фоні якого Каджару можна взагалі порівнювати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,884 Відредаговано SanychGT (2020-02-13 02:51:49)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Дитячі казки це заявлені тобою характеристики твого колхозомобіля.

Завжди веселили такі заяви...
Характеристики є підтверджені у схожих умовах на схожому залізі іншими людьми. Мене влаштовує, а ваша думка ніяк не впливає на наявні характеристики.

Larsen написав:

Ось тест, в якому передньопривідна версія в реалі розігналась за 8.46, при заявлених 8.4. Повнопривідна має ще один електродвигун, і для неї заявлений розгін 8.1.

Ось тут


8.9 наміряли...

Larsen написав:

Дивлячись як їздити. При режимі їзди в якому він їсть 8 літрів, бензинові конкуренти їдять 12.

Їздить жінка... не дуже активно.
Бензиновий РАВ4 2.0бензин у екорежимі і по пенсіонерськи їсть майже так само(трохи більше 8).

Larsen написав:

Те що його реалізація в РАВ4 найкраща зі всіх конкурентів на нашому ринку теж факт.

А хто конкуренти? За відсутністю конкурентів навіть найгірший можна назвати кращим. Реалізація з атмосферним древнім бензином, дохлим електро та замалим акумулятором, м'яко кажучи, не вершина.
Схема у того ж Chevrolet Volt 2 на мій погляд краща, так як дає більше можливостей, набагато менший розхід, більший запас ходу як загальний, так і на чистій електриці(біля 100км).

Larsen написав:

Єдиний Каджар, доступний на нашому ринку на даний момент, який має аналогічну потужність, обладнаний МКПП, тому не підлягає порівнянню.

Там не важно яка потужність... Спорт з дизелем 1.6 їде так само ніяк як і Каджар 1.5 дизель. І в секундах і в відчуттях.

Larsen написав:

Тому що воно і даром нікому непотрібне!  upp

Взагалі-то хочуть... Але дозволити собі не можуть. Кажуть, що дорого...  vissla
Але ж ми люди не горді. Їзжу на тому, на чому хочу. А ви катайтесь на тому, що вам всунуть чи вже всунули.

  0

8,885 Відредаговано Александр007 (2020-02-13 08:26:31)

Re: Следующий автомобиль

Тёмыч,
У двух знакомых перегрев , капец движку.
Такие случаи не единичные
Больше форды не берут
Двигатель по размерам очень маленький, а нагрузка высокая...
Ещё и старт стоп глушит двигатель.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

8,886 Відредаговано Larsen (2020-02-13 11:48:26)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Завжди веселили такі заяви...

Тоді чому ти їх робиш? Щоб повеселити мене? wink

SanychGT написав:

Характеристики є підтверджені у схожих умовах на схожому залізі іншими людьми.

Ага, прикинь якби я тобі характеристики РАВ4 приводив на прикладі "підтверджених характеристик у схожих умовах зі схожим залізом". lol
І це ще при тому що ти ні разу навіть близько не маєш того рівня інженерної кваліфікації як конструкторський відділ будь-якого автовиробника. Так що твої слова, це "писанина на заборі", в порівнянні з їхньою технічною документацією.

SanychGT написав:

Мене влаштовує, а ваша думка ніяк не впливає на наявні характеристики.

Невже ти це сказав? А як ти реагуєш коли таке тобі говорять інші? Ну там Алекс наприклад? Уяви собі, що твоя думка теж всім пох. Аж настільки пох, що той самий РАВ4 стабільно в лідерах продажів, а так зненавиджені тобою ВАГ і Тойота залишаються одними з найбільших автовиробників. empathy
Щодо наявних характеристик, то на них не впливає і твоя думка теж. Ти їх не знаєш, ти лише припускаєш, мрієш, віриши ну і сам себе переконуєш. Але це вже область психології, так що тут про це не варто. Нема реальних замірів, значить все що ти там собі думаєш про "схоже залізо у схожих умовах" не більше ніж твоє бажання видане за реальність. smile

SanychGT написав:

Ось тут...8.9 наміряли...

Ага, а хтось може і 20с наміряти. Але якщо одакове авто з різними водіями показує різний результат, значить причина гіршого результата не в авто, а в прокладці між кермом і кріслом. Адже якби 8.9 було обмеженням авто а не водія, тоді ніякий інший водій не зміг би досягнути 8.46. empathy

SanychGT написав:

Їздить жінка... не дуже активно.

У цієї гіпотетичної жінки з таким не дуже активним водінням на конкурентах був би розхід сильно більше 10 літрів.

SanychGT написав:

Бензиновий РАВ4 2.0бензин у екорежимі і по пенсіонерськи їсть майже так само(трохи більше 8).

По перше це брехня, 2.0 меньше 10 по місту це вже не пенсіонерський режим, а повна відсутність заторів, світлофорів і трефіка вцілому. Іншими словами - це вже не те що прийнято називати "по місту".
По друге, різниця між "пенсіонером" і "жму в пол" в 1.5 рази запроста.
А так то можна порівняти і навпаки - в еко режимі гібрид бере 5-6 літрів, тоді як 2.0 при "не дуже активній" їзді з середнім трефіком їсть 10-11, а при активній чи тяжкому трефіку, перевалює за 12.
Короче, ти знову намагаєшся "натягнути сову на глобус".  А в тих умовах де 2.0 споживає трошки більше 8л, гібрид споживає 5л. Адже ці цифри отримані виробником в точно однакових умовах для обох моделей.

SanychGT написав:

А хто конкуренти? За відсутністю конкурентів

О! Значить у РАВ4 вже нема конкурентів? Тоді про що тит там питав взагалі? Це ж значить взагалі унікальна пропозиція! Єдина і неперевершена в свому роді! upp lol

SanychGT написав:

Реалізація з атмосферним древнім бензином

Двигун там аж занадто сучасний, комбіноване впорскування, цикл Аткінсона, з ККД 41%. upp Відсутність турбіни в даному випадку це перевага, адже в гібриді від неї ніякої користі.

SanychGT написав:

м'яко кажучи, не вершина.

Ну і куди ти зараз стрілки переводиш? Ти спитав про порівняння з реальними конкурентами? І я про це відповів. Що ти зараз намагаєшся довести? Що задав не те питання яке хотів? Ну так з цим не до мене. lol1

SanychGT написав:

Chevrolet Volt 2

Це не конкурент.

SanychGT написав:

Там не важно яка потужність...

Ага. Значить коли ти говориш що 100к.с. на тону це 10с до сотні, то потужність важлива, а тут вже не важлива? Ну ок... це ж ти сказав. Зачить так і є. Тобі вирішувати, фізика поступиться. lol

SanychGT написав:

Спорт з дизелем 1.6 їде так само ніяк як і Каджар 1.5 дизель. І в секундах і в відчуттях.

Заявлені цифри розгону однакові, але у одного 115к.с. і 260Нм моменту, а у другого 136к.с. і 320Нм моменту, і при цьому Спорт ще й на 100кг легший. Так що ніякої однаковї динаміки там бути впринципі не може. Ну хіба що якщо порівнювати непорівнювальні трансмісії.
Щодо "по відчуттях", це навіть обговорювати нема сенсу. Твої відчуття завжди підтвердять те в що ти віриш.

SanychGT написав:

Взагалі-то хочуть... Але дозволити собі не можуть. Кажуть, що дорого...

Це так тільки говорять щоб зробити тобі приємно. wink

SanychGT написав:

Але ж ми люди не горді. Їзжу на тому, на чому хочу. А ви катайтесь на тому, що вам всунуть чи вже всунули.

Всі їздять на тому чому хочуть. Ніхто нікому нічого не всунув. Вибір є у всіх. Тільки ти чомусь вважаєш що твої побажання до авто важливіші за бажання інших, і продовжуєш нав'язувати всім свої особисті смаки. Можливо хоч зараз це зрозумієш, після того як я проїхався по твоїм, і ти сам почав говорити те, що ігноруєш від інших. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,887

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ага, прикинь якби я тобі характеристики РАВ4 приводив на прикладі "підтверджених характеристик у схожих умовах зі схожим залізом".

Проблема тільки у тому, що "схожих умов і схожого заліза" для прикладу немає... vissla

Larsen написав:

Невже ти це сказав? А як ти реагуєш коли таке тобі говорять інші?

Я абсолютно спокійно реагую. Я одразу говорю, що моє авто не їде, не валить, не пре і т.д. і т.п. Маю можливість порівняти і порівнювати. І цікавлюся цими речами постійно, мені це цікаво.

Larsen написав:

Аж настільки пох, що той самий РАВ4 стабільно в лідерах продажів, а так зненавиджені тобою ВАГ і Тойота залишаються одними з найбільших автовиробників.

Мільйони мух, як відомо, сідають тільки на найкраще. І це абсолютно нормально.
І я абсолютно рівно дихаю до будь-якого виробника. Не залежно від твоєї чи когось іншої думки чи фантазії.

Larsen написав:

По перше це брехня, 2.0 меньше 10 по місту це вже не пенсіонерський режим, а повна відсутність заторів, світлофорів і трефіка вцілому.

На жаль не брехня... але як скажеш. Тобі звідти видніше.

Larsen написав:

О! Значить у РАВ4 вже нема конкурентів?

У гібридного немає, а у звичайного РАВ4 їх достатньо. https://auto.24tv.ua/ru/10_samyh_populy … ing_n14309 perec

Larsen написав:

Двигун там аж занадто сучасний, комбіноване впорскування, цикл Аткінсона, з ККД 41%. upp

Це скоріше мінус ніж плюс.

Прославленная надежность тойотовских двигателей строится целиком и полностью на простых решениях, архаичной конструкции и отработанных технологиях. Отступление от этих правил в большинстве случаев приводит к печальным результатам. A25 воспринимается как преемник очень удачного 2AR-FE, но, оценивая совокупность применяемых на нем новых решений, можно гарантировать - новый мотор заведомо не будет столь же надежным и беспроблемным.

g_hosp

Larsen написав:

Ага. Значить коли ти говориш що 100к.с. на тону це 10с до сотні, то потужність важлива, а тут вже не важлива?

По перше важлива якщо її НЕ достатньо для забезпечення достатньої динаміки у потоці.
По друге, якщо її просто занад-то мало і авто грубо кажучи не їде, то там вже не важливо на скільки сильно не їде. По факту у авто недостатня динаміка.

Larsen написав:

Це так тільки говорять щоб зробити тобі приємно.

Дійсно дзвонять спитати, як їм собі таке зробити, чи може хтось може таке зробити просто тому, що хочуть зробити мені приємно.  upp

Larsen написав:

Всі їздять на тому чому хочуть.

З тих хто тут є практично ніхто... Хочуть на одному, а їздять на зовсім другому. І шукають варіанти.
Мені простіше, в крайньому випадку друге авто можу і не брати.

  0

8,888 Відредаговано Larsen (2020-02-13 19:57:27)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Я абсолютно спокійно реагую. Я одразу говорю, що моє авто не їде, не валить, не пре і т.д. і т.п. Маю можливість порівняти і порівнювати. І цікавлюся цими речами постійно, мені це цікаво.

Мова не про те як ти сприймаєш критику твого авто, а про те що ти не сприймаєш того що чийсь вибір може бути для них правильніший, ніж твоя думка про цей вибір. Розумієш? wink

SanychGT написав:

Мільйони мух, як відомо, сідають тільки на найкраще.

Ага, от тільки якщо всі люди мухи, то і ти муха. І на що ти тоді повинен сідати? wink
Не варто так зверхньо ставитись до людей, далеко не всі вони ідіоти. Більшість користувачів таки здатні зрозуміти яке авто краще задовільняє їх потреби. На це здатний не тільки ти, і не тільки я.

SanychGT написав:

І я абсолютно рівно дихаю до будь-якого виробника.

Неправда! Я ж читаю твої коменти вже не перший рік. Ти цього ніяк не приховаєш вже. empathy

SanychGT написав:

На жаль не брехня... але як скажеш. Тобі звідти видніше.

Звичайно видніше, в мене ж РАВ4 2.0. smile

SanychGT написав:

У гібридного немає, а у звичайного РАВ4 їх достатньо.

Значить проста відповідь на твоє заптиання "що у РАВ4 краще ніж у конкурентів", яку дав я, залишається вірною? А саме - у РАВ4 краще те, що в неї є комплектації з гібридною силовою установкою. Що ти ще намагаєшся довести?

SanychGT написав:

Це скоріше мінус ніж плюс.

Ох ЛОЛ! То тобі двигун древній, то вже те що він мегасучасний - мінус а не плюс. smile Насправді це і не мінус, і не плюс. Це рішення в якому є плюси, а є мінуси. Найвищий ККД це плюс. Сумнівна надійність комбінованого впорскування це мінус. Ну і так далі.

SanychGT написав:

По перше важлива якщо її НЕ достатньо для забезпечення достатньої динаміки у потоці.
По друге, якщо її просто занад-то мало і авто грубо кажучи не їде, то там вже не важливо на скільки сильно не їде. По факту у авто недостатня динаміка.

Не переводь стрілки на абстрактні міркування. Мова про конкретне порівняння Каджара і Спорта. Дуже цікаво почути від тебе пояснення яким чином Каджар може бути динамічнішим Спортеджа, при меньший потужності, моменті і більшій масі? Бажано спираючись на твоє правильне розуміння питомої потужності.

SanychGT написав:

Дійсно дзвонять спитати, як їм собі таке зробити, чи може хтось може таке зробити просто тому, що хочуть зробити мені приємно.

Ага! lol
Прикол в тому, що якщо об'єми продажу РАВ4 за її ціну, по твоєму означають "дарма не потрібна", то що тоді вже можна сказати про жовте авто?

SanychGT написав:

З тих хто тут є практично ніхто...

Це ти просто всіх по собі судиш. tongue

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,889

Re: Следующий автомобиль

http://f26.ifotki.info/org/3831be87499521971f76d230a6fa7ae3d94dd4364274931.jpg

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, alex.cver2

8,890

Re: Следующий автомобиль

(с) svserj - як завжди, в рейтингах кращі автомобілі одні, а на дорогах зовсім інші lol  lol  lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: svserj1

8,891

Re: Следующий автомобиль

SanychGT, вот интересно, прям не могу. Вы машину и в середине перекрасили? Багажник, подкапотное?

  0

8,892 Відредаговано alex.cver (2020-02-13 21:22:23)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Там не важно яка потужність... Спорт з дизелем 1.6 їде так само ніяк як і Каджар 1.5 дизель. І в секундах і в відчуттях.

320 Нм все таки у Спортяги хватит за глаза с 1.6. Вангую что будут брать как горячие пирожки и Каджар с 1.5 вряд ли так сможет да еще на полном
https://news.infocar.ua/v_ukraine_start … 34205.html
Это не ракета конечно но очень достойный семейный и главное надежный авто, на котором и на лыжный курорт можно не боясь горок под 30 градусов со снегом и всем вот этим. Если не будет глюков с 1.6 дизелем как было в 2018 в первое полугодие то на ура пойдет. А кто то недавно писал что мало выбора что если хочешь полный привод то только 2л дизель и тд. Ну вот появился 1.6, вы начали говорить обратное так оно же овощъ. Тут нужно определиться вам экономия и полный или по полной с 2л дизеля и не экономно но быстро с 9.5 до сотни и даж полный привод не помеха. А если 7.5 сек до 100 тогда добавлять штук 5 и бежать за Атекой с 2л дизелем. Выбор есть, главное понять что хочется. А хочется желтый логан и ничего не покупать вообще  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

8,893 Відредаговано Тёмыч (2020-02-14 03:08:58)

Re: Следующий автомобиль

Это "Сузуки Джимни" - малый кроссовер?
Конкуренты в номинации: Honda HR-V, JAC S3, Opel Crossland X.. прям однокласник на однокласнике.. smile

ПС. Залез в статистики продаж среднеразмерных пикапов в мире, удивлен: "л200" 22 тысячи за год, "амароков" - 52.. "хайлаксов" 390, "рейнджеров" 278..
блин, "л200" такая вся офигенная, и на тебе.. даже "д-максы" и тех 190 тысяч.

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0

8,894

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

а про те що ти не сприймаєш того що чийсь вибір може бути для них правильніший

А до чого тут чийсь вибір? Якщо йде просто порівняння різних авто... Це ти переходиш на особистості.
А вибір можна проаналізувати... але він, по замовчуванню, не може бути правильний чи не правильний в абсолюті.

Larsen написав:

Ага, от тільки якщо всі люди мухи, то і ти муха. І на що ти тоді повинен сідати?

Я ні на що і нікуди не повинен сідати.
На жаль буквальне сприйняття фігуральної мови тебе характеризує не дуже добре.
«Заблуждение не перестает быть заблуждением от того, что большинство разделяет его.»— Лев Толстой

Larsen написав:

Не варто так зверхньо ставитись до людей, далеко не всі вони ідіоти.

Абсолютно правильно... не всі... десь близько 70-80%(доведено дослідженнями і у нас і за кордоном),  на жаль, не мають понятійного мислення.
Тому данний вислів

Larsen написав:

Більшість користувачів таки здатні зрозуміти яке авто краще задовільняє їх потреби.

на жаль просто нісенітниця, яка ніякого відношення до реальної ситуації немає.

Larsen написав:

Мова про конкретне порівняння Каджара і Спорта. Дуже цікаво почути від тебе пояснення яким чином Каджар може бути динамічнішим Спортеджа, при меньший потужності, моменті і більшій масі?

Добре... раз тобі так тяжко розуміти, то почнемо з початку. Я говорив, що Каджар 1.5 дизель зовсім не їде, а Спортеж 1.6 дизель на його фоні ну зовсім не вражає. І буквально написав що " їде так само ніяк". І ще... Каджар все ж таки легший за Спортеж.
Основна різниця в передатних числах коробки. Тому Каджар має таку саму динаміку, максимальну швидкість при меншій потужності(110 проти 136) і крутячому моменту. А при схожій потужності(130кс проти 136кс) і ідентичному крутячому має кращу динаміку, вищу максимальну швидкість. І це навіть по заявам виробників.
Хоча є і реальні цифри є які це підтверджують. Але це вже самі шукайте.

Larsen написав:

Прикол в тому, що якщо об'єми продажу РАВ4 за її ціну, по твоєму означають "дарма не потрібна", то що тоді вже можна сказати про жовте авто?

— Windows — самая лучшая операционная система. Под ее управлением работает 95 % всего парка персональных компьютеров, а это вам не хухры-мухры.
— Да, и говно — это самый вкусный деликатес. Миллионы мух не могут ошибаться.

focus

  0

8,895

Re: Следующий автомобиль

"Куга" гибрид


Ford Kuga Hybrid с гибридной силовой установкой в составе 2,5-литрового двигателя, работающего по циклу Аткинсона, и электродвигателя (суммарная отдача 225 сил). В арсенале электромеханический вариатор и аккумуляторная батарея. Комбинированный расход топлива 5,6 литра.
Ford Kuga Plug-in Hybrid – под заряжаемый гибрид, оснащается 2,5-литровым мотором Аткинсона и электродвигателем (пиковая отдача 225 лс) в компании с электромеханическим вариатором и литий-ионной батареей емкостью 14,4 кВтч. Расход топлива у данной версии 1,2 литра, а пробег на электричестве достигает 50 км. Полная подзарядка аккумуляторной батареи занимает 4 часа.

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0

8,896

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

SanychGT, вот интересно, прям не могу. Вы машину и в середине перекрасили? Багажник, подкапотное?

http://i.piccy.info/i9/01ca766a2e68c507c666c32a351e9c1b/1581661443/94779/1355156/20140714_145823_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2020-02-14-06-24/i9-13653496/800x450-r/i.gifhttp://i.piccy.info/i9/d97c47e9e68486ff290b3537cc008a1f/1581661532/66859/1355156/20140728_160808_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2020-02-14-06-25/i9-13653498/800x442-r/i.gif

  1
Спасибо сказали: sergey1006752

8,897 Відредаговано Larsen (2020-02-14 12:19:36)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

А до чого тут чийсь вибір? Якщо йде просто порівняння різних авто...

До того що порівняння авто, штука вкрай суб'єктивна. Якими критеріями користуєшся ти, а якими твій опонент? І ти цього не розумієш, що те що для тебе критично необхідне, для Алекса і даром не потрібне, ну і навпаки, те чого хоче він, тобі навіть в голову не приходило як корисна річ. Нема об'єктивної оцінки кращого авто. Ну от наприклад, здавалось би доволі об'єктивної речі як оцінка двигуна. Що краще? Якийсь старий архаїчний атмосферник, чи суперсучасний турбомотор з безпосереднім впорскванням і т.д.? Другий потужніший, має значно кращу криву моменту, значно економніший. Ну по всіх ТТХ кращий, як не крути. Але хтось скаже що в нього ресурс ніякий, а хтось на нього не зможе газ поставити. І що далі? Який з них кращий? Ніякий. Тому що одному краще таке, а іншому інше. Не кажуче вже про авто вцілому, яке на відміну від двигуна, ще й може використовуватись для різних задач. Хтось катає свою п'яту точку по місту. Хтось отримує задоволення від драйву. Кому треба лазити по горам з лісами. А хтось меблі возить через день. І яке авто буде найкращим об'єктивно? Тим більше ніяке. Так що нема такого поняття як об'єктивне порівняння двох авто. Навіть якщо самі авто дуже близькі і схожі по всім параметрам. Ну от наприклад коли я порівнював РАВ4 з тим же Спотреджом, то останній мені зовсім не підійшов. Багажник, місце в салоні - речі які мені були важливіші за переваги Спорта. Але є люди, яких я чудово розумію, для яких Спорт явно краще. А ти кажеш порівнювати авто? Ну і як? Ніяк. Кожен порівнює згідно зі своєми вимогами до авто. Тому якщо для тебе модель А краща за модель Б, не намагайся сперичатися з тими, хто стверджує що модель Б краща за модель А. Просто тому що ти будеш неправим. За означенням. Розумієш?

SanychGT написав:

Це ти переходиш на особистості.

Я тебе провокую на те щоб ти на своїй шкірі зрозумів всю неконструктивність твого підходу.

SanychGT написав:

А вибір можна проаналізувати... але він, по замовчуванню, не може бути правильний чи не правильний в абсолюті.

Якраз таки вибір може бути правильним в абсолюті. Адже критерій правильності вибору, на відміну від критерію кращості авто, існує. Це рівень задовільнення потреб користувача даним продуктом. Оцінити який з двох продуктів краще задовільняє потреби конкретного користувача не так вже й складно.

SanychGT написав:

Я ні на що і нікуди не повинен сідати.

Ну тоді, будучи мухою як і всі, твоє життя буде коротким, і не принесе продовження роду. lol

SanychGT написав:

На жаль буквальне сприйняття фігуральної мови тебе характеризує не дуже добре.

Ну так ти не приводь безглуздих мемів, які по своїй суті і задумці жарт, але тобою сприймаються і видаються за якусь "мудрість", і не доведеться вказувати тобі на те яку нісенітницю по суті ти стверджуєш. wink

SanychGT написав:

«Заблуждение не перестает быть заблуждением от того, что большинство разделяет его.»— Лев Толстой

Ця логічна побудова не застосовна до розглянутою нами проблеми. Річ у тім що користувачі авто не просто поділяють чиуюсь думку, про що говориться в цитаті, а самі її генерують, адже вони ставлять практичний експеримент на собі. Тому в даному випадку більшість формується як сума практинчих досвідів, а не масове прийняття якоїсь точки зору.

SanychGT написав:

не всі... десь близько 70-80%(доведено дослідженнями і у нас і за кордоном),  на жаль, не мають понятійного мислення.

Ого! Посилання на дослідження в студію!
Відразу скажу - якщо і приведеш, це буде якась маячна а не наукове дослідження, або ти його просто неправильно інтерпретуєш. Саме твоє формулювання результату з наукової точки зору безглузде, адже понятійне мислення за означенням притаманне всім повноцінним людям. Більше того - людина без понятійного мислення не здатна стати власником авто. Так що серед тих, чий вибір ти критикуєш, таких людей нуль. За означенням. empathy

SanychGT написав:

Тому данний вислів на жаль просто нісенітниця, яка ніякого відношення до реальної ситуації немає.

Цей висновок ти зробив зі свого незнання що таке понятійне мислення. Ну от, хтось такий як ти, сказав би що понятійного мислення нема в тебе. Хоча насправді воно в тебе є, просто з логікою в тебе проблеми, рівень її у тебе низький. empathy

SanychGT написав:

Я говорив, що Каджар 1.5 дизель зовсім не їде, а Спортеж 1.6 дизель на його фоні ну зовсім не вражає. І буквально написав що " їде так само ніяк"

Дуже об'єктивно, дуже конкретно... Ну що я можу сказати? "Так само ніяк", можна натягнути на "будь-який глобус".

SanychGT написав:

І ще... Каджар все ж таки легший за Спортеж.

Каджар 1517, Спорт 1471.
https://renault-kadjar.infocar.ua/mod_1 … d5752.html
https://kia-sportage.infocar.ua/mod_1.6 … d5578.html

SanychGT написав:

Основна різниця в передатних числах коробки.

Приведи ці числа для обох роботів, не будь голослівним.

SanychGT написав:

І це навіть по заявам виробників.

А "навіть" тут в яку сторону працює? Якщо ти не довіряєш заявленим виробниками цифрам, як це було з розгоном РАВ4, значить ти повинен недовіряти обом в однаковій мірі. І якщо для слабшого і тяжкішого авто заявлена більша динаміка, чи щось типу цього, тоді більша підозра падає саме на це заявлення. Динаміка заявлена для Спорта як раз таки виглядає доволі реалістичною, враховуючи його питому потужність. А от для каджара це значення виглядає більш сумнівним.
Доречі, заявлений розгін виробниками може бути як завищеним, так і заниженим. Були випадки коли при тестування авто розганялось швидше ніж заявлено. Можливо таке буває тоді коли виробник тестує розгін з більшим навантаженням чи щось в цьому роді.
В будь-якому разі, відштовухватись від заявленої динаміки можна, але зі здоровою долею скептицизму, особливо коли результати не дуже сходяться з іншими, технічними характеристиками авто, в яких виробники фантазують рідше.

SanychGT написав:

Хоча є і реальні цифри є які це підтверджують. Але це вже самі шукайте.

Є реальні цифри які спростовують твої заяви. Але це вже ти шукай сам.

SanychGT написав:

— Windows — самая лучшая операционная система. Под ее управлением работает 95 % всего парка персональных компьютеров, а это вам не хухры-мухры.

Ну от, ти знову процитував жарт, як аргумент? Я розумію що це вже мем, але по факту, Віндовс реально найкраща ОС для персональних комп'ютерів. Принаймі для більшості користувачів, адже потреби у кожного різні. Чому так? Подумай - що таке ОС, яка її головна задача? Сама по собі ОС, для більшості користувачів ПК, не є самоціллю. Всі задачі які вони вирішують на ПК, виконуються програмним забезпеченням. Єдина задача ОС - запуск прикладних програм користувача. Тому абсолютно головний критерій кращосі ОС для них - здатність запускати потрібні програми. Ну так от, Вінда має найбільше програм, особливо для домашнього користування (ігри, ага), вони покривають найширший діапазон використань і при цьому найдоступніші (торенти, ага). От і все. А технічні нюанси нікого не цікавлять, адже пофіг яка в тебе ОС, якщо ти не можеш під нею запустити потрібну тобі програму - вона для тебе не варіант.

SanychGT написав:

— Да, и говно — это самый вкусный деликатес. Миллионы мух не могут ошибаться.

Знову? Якщо ти муха - тоді звичайно так! А якщо ні, тоді навіщо мух в приклад ставиш? Не вистачає розуму помітити різницю між мухами і людьми? Ну і т.д. Цей мем настільки безглуздий, що можна дуже довго з різних сторін показувати його непридатність для будь-якої аргументації. Але він прикольний, як жарт, як анекдот. Власне як і всі жарти базується на неправильних асоціаціях. Чому вони нас і смішать. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,898

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Відразу скажу - якщо і приведеш, це буде якась маячна а не наукове дослідження, або ти його просто неправильно інтерпретуєш. Саме твоє формулювання результату з наукової точки зору безглузде, адже понятійне мислення за означенням притаманне всім повноцінним людям.

Тобі, на жаль, не притаманне точно... Інакше не писав би отаке.
Заперечувати собі ж, при цьому не будучи в курсі, про що йдеться мова, та ще й оцінювати по цьому моє формулювання це дуже сильно. Тому на цьому розмова буде закінчена. Далі тільки цифри.

Larsen написав:

Каджар 1517, Спорт 1471.
https://renault-kadjar.infocar.ua/mod_1 … d5752.html
https://kia-sportage.infocar.ua/mod_1.6 … d5578.html

crazy  tbsenile
Ось з офіційної сторінки КІА https://www.kia.com/ua/showroom/sportag … ation.html
http://i.piccy.info/i9/622ea2d6ce4965fec8caaae946931243/1581686212/51582/1355156/Sport_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2020-02-14-13-16/i9-13654184/621x687-r/i.gif
Споряджена маса (min), кг 1605-1762 Спортаж на передньому приводі
Ось з офіційної сторінки Рено https://www.cdn.renault.com/content/dam … r_2018.pdf
http://i.piccy.info/i9/e9f52b179f3b743748a6a529d85e7aae/1581686495/71131/1355156/kadj_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2020-02-14-13-21/i9-13654188/790x540-r/i.gif
Споряджена маса кг 1517 Каджар на передньому приводі
Цифри інші там теж є...

Larsen написав:

Приведи ці числа для обох роботів, не будь голослівним.

Відповім твоїми ж словами.

Larsen написав:

Але це вже ти шукай сам.

smoke

Larsen написав:

А "навіть" тут в яку сторону працює? Якщо ти не довіряєш заявленим виробниками цифрам, як це було з розгоном РАВ4, значить ти повинен недовіряти обом в однаковій мірі.

Є люди які тестують у різних режимах і мають конкретні реальні цифри. Ось до їхніх результатів є певна довіра.

  0

8,899 Відредаговано Larsen (2020-02-14 17:26:41)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Тобі, на жаль, не притаманне точно... Інакше не писав би отаке.

Цим висловом ти демонструєш те що я про тебе сказав. Адже якби мені було не притаманне, я б не писав взагалі. empathy
Ну і де твої дослідження які щось показали? Нема? Так отож. Про мух тільки можеш. empathy

SanychGT написав:

Заперечувати собі ж, при цьому не будучи в курсі, про що йдеться мова

Годі вже викручуватись, нічого не вийде, ти облажався, і на цьому хочеш закінчити розмову. Так я ж не проти. Закінчуй, годі вже тобі дурниці писати.  empathy

SanychGT написав:

Цифри інші там теж є...

Во, тепер ти правильно пишеш! Такий аргумент приймається. upp

SanychGT написав:

Відповім твоїми ж словами.

ЛОЛ Це ж твої слова! lol https://www.logan.in.ua/forum/post730885.html#p730885

SanychGT написав:

Хоча є і реальні цифри є які це підтверджують. Але це вже самі шукайте.

Ну так дані про передаточні числа будуть, чи це ти вже цифрами зі мною передумав спілкуватися? wink

SanychGT написав:

Є люди які тестують у різних режимах і мають конкретні реальні цифри. Ось до їхніх результатів є певна довіра.

А до їх криворукості? Якщо у різних людей різні результати, значить самі люди є фактором в експерименті. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,900

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну так дані про передаточні числа будуть, чи це ти вже цифрами зі мною передумав спілкуватися?

На жаль немає з ким спілкуватися... В мене всі дані є...
Це по sportage...
https://sportage4.ru/index.php?pageid=transaxle
Другу половину роботи зробиш сам. Хоча шансів на це дуже мало.

Larsen написав:

А до їх криворукості?

Їх результати не одноразово підтверджувалися... І на моїй практиці теж.

  0