76 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 00:03:18)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

sdj387jsd написав:

https://strana.ua/news/232100-dva-smert … 92020.html
а це як розуміти, випускать джина по графіку?
чи просто лякалки щоб на приправках від грипу грошей заробити?

А взагалі як роблять ці прогнози на основі яких данних?

+

sdj387jsd написав:

https://www.obozrevatel.com/health/infektsii-zimoj.htm
І цих теж? З звідки вони беруть ці прогнози? На основі яких даних?

2019-11-07 писалось це.
Теорія заговору? Чи випадковість зустрічаємо, "Коронавірус", саме цікаво як тільки із санкціями розібрались і чудо в Китаї появився він smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



77

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Наразі проблема є одна, яку треба вирішувати, але вона чомусь стоїть. Це неузгоджені досі тарифи за медичну послугу.
Тобто проекти є, затверджених немає. Як НСЗУ буде сплачувати лікарням за пролікованих слабих, якщо навіть не знає, по якому тарифу це робити мені невідомо.
Але певні цифри все ж є. Візьму ті, що мені ближче.
Інфаркт.
На лікування виділено 16000 грн. на лікування одного випадку. Плюс розхідні матеріали (стенти, провідники, катетері, інше) яке фінансується з державних програм. Тодуров каже, що це мало.
Команда Скалецької - що достатньо.
Я беру участь в процесі лікування і кажу - не праві ні ті, ні інші. Для лікування неускладненого інфаркту ци кошті достатньо. Навіть на зарплатню.
Але, нажаль, неускладнених мало. За останній місяць до нас надходили дуже важкі пацієнти. Про декого навіть репортажі робили (PR). Але факт в тому, що для таких дійсно 16 000 мало. І навіть якщо вивести середнью цифру за місяць 16000 не вийде. Диференціювати міністерство не хоче, боїться зловживань. Ну в дечому я їх розумію. Але що заважає раптом що провести перевірку. Адже історії зараз в електронному вигляді і БУДЬ-ЯКА правка історії фікується. Так що перевірити, який стан пацієнта, що було при поступленні, які аналізи, тощо можна запросто. Було б бажання.
Не зрозуміло також звідки МОЗ пропонує брати кошти на підвищення зарплатні. Для кардіоцентра ця сума 24 млн грн. на рік. Стільки платних послуг робити? Я поки не бачу резервів. Тобто на зарплатню, як була може і вистачить, але на підвищення... сумнівно. Хоча вихід звісно є. Скорочення. І знову ж таки - платні послуги.
Вангую, що їх понавидумують багатенько. Тобто все, що не ввійшло в гарантовані, чи напряму не вказано про безплатність послуги - буде платним (по чекам звісно). Як приклад - аналізи безплатно. Але от вакутайнери для забору крові пацієнт купляє в аптеці. Імплантація крдіостимулятора безплатно, але періодична перевірка його працездатності (ТО) державою не гарантується і тому платно. Це для прикладу. І я поки не знаю, як воно буде реально. Можливо, чисто теоретично, вартість перебування пацієнтів буде досить дорогою. Але звісно все офіційно.
Ну і пару слів про найдорожчі послуги - неонатологія.
В залежності від ступеня недоношеності від 33 до 96 тисяч. Багато чи мало? Мало!!! Катастрофічно.
По-перше дуже не часто недоношені діти лежать в реанімації (точніше в інтенсивній терапії новонароджених і недоношених) пару - трійку днів. Досить часто вони там живуть місяцями. Ще й на ШВЛ. Тобто памперси, парентеральне харчування, лікування (а у багатьох з них проблеми дуже серьозні і не поодинокі) - це все елементи лікування. І не всі вони будуть сплачені НСЗУ (памперси - точно ні, про парентеральне харчування - не знаю). Але і лікування їх надзвичайно затратне.
По-друге деяким ще й потрібне оперативне втручання, яке проводять на території реанімації (нічого в цьому поганого немає. Режими ідентичні). І потім вихажувати їх надзвичайно важко. Там за день можна тисяч 10 бахнути.

Одним словом на сьогодні склалась ситуація, коли ніхто нічого не розуміє. Тому - чекаємо.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

78 Відредаговано az74 (2020-02-21 12:15:28)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Док, спасибо за информацию.
За год на себе испытал не мало на ровном месте. Уничтожают медицину. Не знаю кто, не знаю зачем, видел как. Уже год как с собой всегда все с собой для оказания помощи при кризе, но это же не медицина. Медицина бесплатная и бесполезная. Врачи - платные. Не все, это верно и  искренне

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

79

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

az74 написав:

Не знаю кто, не знаю зачем, видел как.

Саня, все очень просто. Ищи кому выгодно. А выгодно страховым компаниям. Проблемы рядовых граждан, никого не гребут. Все нацелено на то, как-бы больше с людей денег вытянуть. Только так. Ничего личного, только бизнес.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-21 16:18:38[/merge_posts_bbcode]

Doc, Знаете, у меня впечатление от речей Тодурова двоякое. С одной стороны я понимаю, что лечение это дорого, но с другой стороны, где нищему населению брать деньги на это лечение? Также понимаю желание врачей хорошо зарабатывать, покупать красивые автомобили, хорошее жилье, и ездить отдыхать в жаркие страны. Но мне кажется это будет несправедливо по отношению скажем к учителям. Они тоже хотят хорошо жить. Да что там учителя, все остальные граждане , тоже хотят жить если не очень хорошо, то достойно. Поэтому , на мой взгляд, на данном этапе развития страны, врачи должны умерить свои хотелки.
Вообще, тема очень болезненная, для меня особенно, ибо в прошлом году прошел много кругов ада, когда доча заболела. И эмоции достаточно разносторонние. Одно я понял, если у тебя нету денег и связей - сдохнешь. Либо овощем останешься.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

80

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Rothmanz написав:

врачи должны умерить свои хотелки

уедут и все. И не останется никаких.

А с уровнем обучения сейчас (знаю про НМУ не понаслышке) - те что придут на смену, будут скорее калечить, а не лечить sad

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

81 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-21 18:52:17)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Zevs написав:

уедут и все. И не останется никаких.

Яка різниця чи лікарів нема? чи собі їх дозволити не можеш?

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

82

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

sdj387jsd написав:

чи собі їх дозволити не можеш?

ти не зможеш їх собі дозволити навіть за гроші, коли їх (гроші) знайдеш

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

83 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-21 19:12:29)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Трішки стебу і сюди. Абонплату на лікарів потрібно добавити, щоб чуть-що мати можливість ними користуватись.  lol Їх транспортування на роботу з роботи теж коштує грошей. Не заплативши абонплату лікар буде вдома та Ви не зможете потратити гроші на лікування. Абонплата на утримання лікаря, так назвемо perec
А якщо серйозно, проблема не в лікарях - а в малих доходах громадян...і тут що не роби, що не реформуй, поки такі доходи є, то ніяка "реформа" не поможе.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Rothmanz1

84

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Система такая, что хорошо дружить со знакомыми врачами. Гинеколог, стоматолог, кардиолог, хирург.
Или иметь кучу денег, но это не даёт гарантию. Проверял

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

85

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

почитал ваши отзывы на пост ДОКа и прослезился...  Вы все - капитаны Очевидность! )))

az74 написав:

Или иметь кучу денег, но это не даёт гарантию. Проверял

как известно - здоровье за деньги не купишь. Можно купить лекарство, можно купить лечение но здоровье- нет.

az74 написав:

что хорошо дружить со знакомыми врачами. Гинеколог, стоматолог, кардиолог, хирург.

Гинеколог, стоматолог, кардиолог, хирург - тоже хотят кушать! А еще на что-то нужно покупать лекарства и товары медицинского назначения... - так что "знакомство" - не панацея.

Нужна СИСТЕМА!!! Когда каждый кто нуждается может на нее расчитывать, а врач - получать адекватное вознаграждение, но в то же время нести ответственность за лечение и неотвратимость наказания за злоупотребления.

Doc Костя, а как в других странах устроена система? Вы же в своих кругах общаетесь? Беларусь например, Израиль, Европа? Ведь как то они из этой ситуации выходят? И как то же избегают злоупотреблений?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-24 00:55:32[/merge_posts_bbcode]

Rothmanz написав:

Ищи кому выгодно. А выгодно страховым компаниям. Проблемы рядовых граждан, никого не гребут. Все нацелено на то, как-бы больше с людей денег вытянуть. Только так.

Осмелюсь вступиться за Страховые компании (СК). Они свою выгоду и так получают, потому что весь их бизнес - это статистика и математика! И Система СК как раз нацелена на то, чтобы за относительно небольшие деньги получить бОльшую сумму покрытия медицинских затрат, которую не может себе позволить заплатить в обычной жизни рядовой человек... И таких примеров - сотни и тысячи. Могу даже для самых "неверующих" переслать квитанции и отзывы рядовых граждан, которые столкнулись с жизненными трудностями, но получили лечение или деньги на лечение и(или) реабилитацию...
и Еще... если "Проблемы рядовых граждан" не гребут самих граждан то, уж точно никого другого они не гребут! А если рядового гражданина они все-таки "гребут", то он ищет их решения а не ждет того кто их за него и вместо него порешает.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0
Спасибо сказали: Graas1

86

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

Doc Костя, а как в других странах устроена система? Вы же в своих кругах общаетесь? Беларусь например, Израиль, Европа?

Дивлячись де і як
Є країни зі 100% державним фінансуванням (Бєлопусь), частковим (Британія), повністю недержавним (США)
Білорусь розглядати не будемо. Це окрема тема.
Нас більше цікавлять країни з частковим деравним фінансування. Фактично існують 2 системи - страхування і державні гарантії.
Державні гарантії покривають всю невідкладну допомогу і пологи. Працюють швидко і оперативно. Ну і безплатно (умовно!)
Страхування - стомат, планове лікування, розширені послуги до державного фінансування.
Тобто вся ургентна допомога фінансується державою. Це досить логічно. Якщо у вас загострення хронічних хвороб при яких бажана госпіталізація і дообстеження (не часті випадки) - страховка.
Звісно що державні гарантії не є 100% безоплатні, бо всі платять податки. Але тут є нюанс. Важливий нюанс. Вирішальний, я б сказав.
В тій же Англії, чи Хорватії, тощо, платників податків більше і рівень відрахувань відповідно теж більше.
Тобто Європеєць отримує (умовно!) 2000 Євро і відраховує 300 Євро податків. Що на наші гроші 8000 грн.
Середня зарплатня по Україні 10 000 грн., і податків з цієї суми 2 000 грн. Тобто вчетверо меньше. І при цьому Україна хоче, щоб все було безплатно, збільшити зарплатню медпрацівникам... І не забуваємо. що податки йдуть не тільки на медицину.
От тому на реформу виділено суму, яка наразі не перекриє всі "бажання" українців. Тому не бачити нам підвищення зарплатні (хоча є закон, по якому я мав би отримувати 250% від середнорічної за минулий рік, а отримаю на півтори ставки = нічні, ургенція, вислуги, шкідливість - 10000 грн.).
Ситуація насправді тупікова. І страхування насправді не вирішить всіх питань. Ті страхові, які зараз страхують українців насправді просто ще не стикались з масовими виплатами, які обов'язково почнуться, дай держава зелене світло на страхування всіх (в т.ч.  пенсіонерів).
Адже ми хочемо все і одразу.
Це як ситуація, з якою я часто стикаюсь в лікарні. Поступає пацієнт. Проводиться потрібна йому операція, необхідні для цього обстеження. А далі - "я хочу, що мене всього обстежили!" УЗИ всього, що є, консультації всіх спеціалістів. Аналізи всі мислемі. Хоча тотальна більшість цих обстежень буде в нормі. Але реактиви, час лікаря, амортизація обладнання - все це вирати, які не враховуються. Так і страховки - щось десь - а у мене ж страховка. Піду полікуюсь. І так масово.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

87

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

А если рядового гражданина они все-таки "гребут", то он ищет их решения а не ждет того кто их за него и вместо него порешает.

Пля, ты как с луны свалился. Денег нет у людей на решение этих проблем.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

88 Відредаговано Doc (2020-02-25 13:22:11)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Rothmanz написав:

Денег нет у людей на решение этих проблем.

Ну як сказати... І так, і ні.
Звісно на LVAD, TAVI чи навіть CRT-D не буде.
Але в середньому на своє лікування пацієнт витрачає близько 40'000 грн. (на інтервенційне лікування і кардіостимулятори) і таких процед стає све більше.
Так що фінанси це не головне.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

89

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

нести ответственность за лечение и неотвратимость наказания за злоупотребления.

Это миф. Не несут. Сломали зуб - старый зуб был. Ну и т.д.
- Доктор, я не умру?
- Ну что вы. Нет! Нас за это так ругают.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

90

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

az74 написав:

Нас за это так ругают.

Не ругають.
Але я не знаю лікарів, які б прямо бажали смерті пацієнтів.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: az741

91 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-25 14:07:23)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:

Але я не знаю лікарів, які б прямо бажали смерті пацієнтів.

Їм просто все-рівно. Можуть лічити, та можуть не лічити... coffee Це добре якщо діагноз поставлять відразу, та далі можемо лікувати а можемо і не-лікувати. Ось анаболік йдіть там скрутіться в черв'ячок. Ми Вас проінформували.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

92

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:

Але я не знаю лікарів, які б прямо бажали смерті пацієнтів.

Друг 1,5 года назад провёл 5 дней в реанимации... Рассказывал, что ночная бригада получила пендаля за то, что ночью три раза спасла постоянно орущего человека! С формулировкой "Из-за вас, идиотов, он еще пол-дня будет орать, а потом всё равно поедет вниз!"

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

93

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:

Не ругають.

Есть разные. Из тех случаев, когда мой оргназЬм реши сдохнуть, меня в половине случаев спасали люди без медицинского образования. Но во второй половине случаев у медиков это получалось лучше, разумеется.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

94

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

зара проблеми у нас не тільки у медичній галузі; проблеми скрізь... але є одна головна--системна. доки будемо вибирати до влади розпіарених у зомбоящику кандидатів з накрученими штучно рейтингами, доти й проблеми будуть. ми просто не хочемо помічати тих, хто дійсно любить свою землю та готовий захистити наші права. оце є справжня проблема. проблема у нас самих... у нашій тупості та сліпоті...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  1

95

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:
az74 написав:

Нас за это так ругают.

Не ругають.
Але я не знаю лікарів, які б прямо бажали смерті пацієнтів.

Никто не желает смерти пациентам. Но распиздяйства и халатности, или некомпетентности, никто не отменял.
Я к тому, что я не знаю ни одного врача, который бы загремел в тюрьму за то, что пациент умер от врачебной ошибки. Ну во всяком случае, вот так сразу не вспомню.
Зато знаю кучу случаев, когда пациент умер по вине врача, но не только не понес наказания, но и продолжает работать, брать деньги с пациентов, и радоваться жизни. Вот таких случаев, я прям навскидку четыре сейчас вспомнил. И это по Львову, за последние 5-7 лет.
А про отношение к пациентам как к денежным мешкам, так это кругом и рядом. Жена второго ребенка рожала, так я тому "прохфессору" с удовольствием морду б разбил. Мало того шо бабла срубил немеряно сверх тарифа, так и жену виписали с осложнениями, про которые знали но не хотели устранять.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

96

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Rothmanz написав:

Пля, ты как с луны свалился. Денег нет у людей на решение этих проблем.

я то может и свалился, но адекватен остался, а ты застрял в мезозое и там останешься, если будешь рогами упираться в свое "денег нет"...
Нет денег - купи себе страховку и спи спокойно.  smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 01:21:10[/merge_posts_bbcode]

az74 написав:

Это миф. Не несут. Сломали зуб - старый зуб был. Ну и т.д.

это говорит только о том, что у тебя никогда не было медстраховки. А если и была, то Ты ей ни разу не пользовался... smile

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 01:24:39[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

доки будемо вибирати до влади розпіарених у зомбоящику кандидатів з накрученими штучно рейтингами, доти й проблеми будуть.

Не обольщайтесь!!! Кого бы не выбрали, позаботится о себе каждый может и должен сам! Все ждете доброго Царь-батюшку который за Вас решит все ваши проблемы? Это вам не КПСС, чтобы о каждом из вас заботиться!  smile

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

97 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-03 01:30:05)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

(с) Сусанин жорсткувато але правдиво. Вартість страховки включити в зарплату, зостається мало, треба шукати більшу зп. І якби я не був проти страховок, це напевно єдине, що може якось діяти. З авто все зрозуміло, дешеве авто, під мастрасом можна тримати і свою страховку, і тоді дійсно жалко на вітер за страховку викидати грощі. А ось з медициною так не вийде, там можуть бути такі влети. Тай авто не стало, але сам роботоспособний. А ось коли взліг на койку, то ...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

98 Відредаговано Георгич (2020-03-03 01:37:42)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

sdj387jsd написав:

(с) Сусанин жорсткувато але правдиво. Вартість страховки включити в зарплату, зостається мало, треба шукати більшу зп. І якби я не був проти страховок, це напевно єдине, що може якось діяти.

Зараз багато хто застрахований. Хто працює в пристойній компаніі, той як правило затрахований.
Хто сам по собі, або в "економній компанії", той сам себе страхує, при бажанні, це не так вже й дорого, але погано те, що по страховці мало чого можна зробити. Навіть зуби підлікувати і то обмеження. І далеко не всі клініки працюють зі страховими.

  0

99

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Rothmanz написав:

Зато знаю кучу случаев, когда пациент умер по вине врача, но не только не понес наказания, но и продолжает работать, брать деньги с пациентов, и радоваться жизни. Вот таких случаев, я прям навскидку четыре сейчас вспомнил. И это по Львову, за последние 5-7 лет.
А про отношение к пациентам как к денежным мешкам, так это кругом и рядом. Жена второго ребенка рожала, так я тому "прохфессору" с удовольствием морду б разбил. Мало того шо бабла срубил немеряно сверх тарифа, так и жену виписали с осложнениями, про которые знали но не хотели устранять.

а кто заставляет платить? Сами ж лезете "договариваться", потому что не верите в "бесплатную медицину"??? И готовы платить "сколько угодно" или "чтоб подешевле", только бы "подстраховаться"... а сам хаешь страховку постоянно, даже отметая мысль что она может быть полезна в самый "неподходящий случай"... и дабы избежать упреков, что я не сталкивался с ситуацией когда было спорно о врачебной ошибке, то напомню, что у меня умер ребенок в возрасте 1 мес и 7 дней в 2002 м, и мы тоже договаривались с завотделением роддома и платили..., а когда ребенок попал в больницу, то подняли все свои связи, даже врачи-специалисты из Охматдета ездили в обласную больницу и пытались помочь... хоть куча расследований было, но причину смерти после вскрытия установили, а вот что к ней привело, так и не определили... sad а итог один - человечька не стало...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

100

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Георгич написав:

Зараз багато хто застрахоаний. Хто працює в пристойній компаніі, вони затраховані

Ага сам уже думаю про сімейну страховку, кручу верчу, але здається це не менуче.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0