101 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-21 15:34:56)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

(с) jasonua - вірно, ось у себе був правим переднім, декілька добрих ям ловив, і що? - похитав а нічого big_smile У попередньої, уже б слухав-би, пів годинний вой, що нормально їздити не вмію, і як же в тебе буде купи триматись авто. lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



102

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

sdj387jsd, +100
У Європі рено тому і назвали Dacia, щоб конкуренцію рено не робили))
А у нас можна ці моделі під брендом рено продавати так як комплектації обрізані і не зрівняються з  Dacia із Європи!(((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

103

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

jasonua написав:

і не зрівняються з  Dacia із Європи!(((

Головне запчастини ті самі! Ото шкода, і дійсно з нового. Вибір дуже обмежений що можна купити acklad

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: jasonua1

104

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

lukis написав:

70-80

А вот интересно, где такие дороги в стране? В наших южных областях и до 30% не дотянется...

  0

105

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Там где я живу, дороги нормальные, в основном. В основном поездки Бахмут-Харьков-Бердянск

  0

106

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

lukis написав:

Там где я живу, дороги нормальные, в основном. В основном поездки Бахмут-Харьков-Бердянск

В Бердянск нормальная? Походу я что-то пропустил.

Sandero 0.9 механика
  0

107

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Да. Через Покровск, Селидово, угледар, курахово и дальше по трассе.

  0

108

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

lukis написав:

Да. Через Покровск, Селидово, угледар, курахово и дальше по трассе.

Я туда езжу через Васильевку и Токамак, то впечатления не передаваемые. Последний раз ехал 120-130 чисто по принципу "быстрее едешь-меньше ям". А вообще дорога-жесть.

Sandero 0.9 механика
  0

109 Відредаговано Сарданапал (2020-01-21 20:06:28)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

alexgreen написав:
lukis написав:

Да. Через Покровск, Селидово, угледар, курахово и дальше по трассе.

Я туда езжу через Васильевку и Токамак, то впечатления не передаваемые. Последний раз ехал 120-130 чисто по принципу "быстрее едешь-меньше ям". А вообще дорога-жесть.

Запорожье-Орехов трассу облагородили за последние 2-3 года. Что-то мне смутно вспоминается, что и до Полог дотянули, и до Бильмака(ex-Куйбышево), а там уже и Бердянск за углом smile

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

110

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Ну я же и говорю. В основном нормально big_smile

  0

111 Відредаговано Георгич (2020-01-21 23:22:32)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

alexgreen написав:

Катался летом по Испании. Процентов 75 машин на дорогах - компактные хетчбеки. . Потому как бензин дорогой и с парковками мягко говоря сложно.

Сеаты и нисаны - их там собирают. После них Опель и Фолькс. Такси - в основном Сеат и Шкода. В Барселоне видел 1 Ланос. В Жероне 1 старый Логан. Несколько Дастеров (с крестиками) видел на юге Франции.
Остальные 25% испанцев на мотоциклах и мопедах. Электротранспорта у них нет, в отличие от Польши, заваленной покатными самокатами.
Топливо в Испании не такое уж и дорогое, заправлялся по 1,16 - 1,26 евро, в Франции дороже. Вот дорог платный в Испании полно.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-21 23:32:43[/merge_posts_bbcode]

jasonua написав:

У Європі рено тому і назвали Dacia, щоб конкуренцію рено не робили))

Ні, тому щоєвропейці знають, що Дачії збирають цигани в далекій Румунії. А нашим понторєзам приліпили на решітку радіатора жіночий половий орган, що б думали що в Франції smile

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-21 23:34:49[/merge_posts_bbcode]

Valerik написав:

Це буде битий інвалід із США (який не буде відремонтований на 100%, перевірено

Ні, за гроші нового Логана є багато варіантів чесних авто у гарному стані класом вище.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-21 23:44:37[/merge_posts_bbcode]

Valerik написав:

Так не пройшло 12 років....

Моей не прошло, - 12 будет в ноябре этого года. Но у других клубней ОВЦы с 2002года, это дорестайл. И рестайл с 2005года. Так что у некоторых уже и по 17 лет. Аналогичная картина с Фокусами и ВАГом.

  0

112

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:
alexgreen написав:

Катался летом по Испании. Процентов 75 машин на дорогах - компактные хетчбеки. . Потому как бензин дорогой и с парковками мягко говоря сложно.

Сеаты и нисаны - их там собирают. После них Опель и Фолькс. Такси - в основном Сеат и Шкода. В Барселоне видел 1 Ланос. В Жероне 1 старый Логан. Несколько Дастеров (с крестиками) видел на юге Франции.
Остальные 25% испанцев на мотоциклах и мопедах. Электротранспорта у них нет, в отличие от Польши, заваленной покатными самокатами.
Топливо в Испании не такое уж и дорогое, заправлялся по 1,16 - 1,26 евро, в Франции дороже. Вот дорог платный в Испании полно.

Фиатов ещё довольно много. И на электросамокатах я как-то встречал людей довольно часто. А по поводу платных дорог, выставил в навигаторе "избегать платных дорог" и прекрасно катался по бесплатным. Может чуть дольше получается, зато хоть страну можно увидеть, а не только ограждение автобана.

Sandero 0.9 механика
  0

113

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

alexgreen, да, но хотелось 2 страны увидеть, и Испанию, и Францию. По-этому побыстрее по платным. Стоимость проезда по платным получалась где-то как и расход топлива.

  0

114 Відредаговано Valerik (2020-01-22 01:11:29)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

Ні, за гроші нового Логана є багато варіантів чесних авто у гарному стані класом вище.

З  чесним пробігом? Невже не вимагатимуть ремонту?
Чому Ви свій Опель продали? Така ж гарна машина..Їздили б і далі...

Мій досвід показує, що будь-яка машина після 4 років експлуатації трахає власника...Кожні два-три місяці ремонт..Це не залежить від марки і класу..Класом вище їздити дорожче і ремонтувати. При пробігах 30 тис в рік це дуже дороге задоволення...Можу наводити тут графіки життєвого циклу..Ремонтувати авто в стані фізичного зносу - це шлях в нікуди. Я обстеження і експлуатцію сталевих конструкцій будівель і споруд в КНУБА викладаю, але будівлі і споруди недалеко від механізмів пішли..

Георгич написав:

Моей не прошло, - 12 будет в ноябре этого года. Но у других клубней ОВЦы с 2002года, это дорестайл. И рестайл с 2005года. Так что у некоторых уже и по 17 лет. Аналогичная картина с Фокусами и ВАГом.

Особено ВАГи, года эдак 2002 - 2005 такие нержавые.. Тут было на старом телефоне фото Гольфа 4-го в ремонте..Для супруги фотографировал (тоже мозги проела, что я придурок собираюсь тратить деньги на непристижную новую машину, а надо как все вокруг на крутых б/у ездить)..Так у него лонжеронов передних нет..Сняли крылья, а там струпья ржавые..И то гавно, что пригоняют с Прибалтики и растамаживают ах какое не ржавое!.. Вы резиночки снимите, вовнутрь залезьте и не в двери, которые проветриваются.. Чудес не бывает..Хватило мне трахомудий с Гольфом 2 и отцовским Добло...
Когда-то, я владея Гольфом 2 болел Гольфом 4 году в 2004, когда юный был с малыми доходами, а потом ввели новые пошлины на импорт (мою психику неокрепшую очень тогда это задело  smile )..Смотрел на них с завистью, цинк, хороший кузов, вечная машина! А сейчас им лет как моему Гольфу 2 тогда.. И что?

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

115

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik, все это мы проходили. У меня был Гольф-2 1.6 бензин, и две Джетты-2 1.6 бензин и 1.6 дизель. О каждом очаге ржавчины могу рассказать. Дыры в крыльях запаивал припоем на латуной сетке.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-22 01:54:19[/merge_posts_bbcode]

Valerik написав:

Чому Ви свій Опель продали? Така ж гарна машина..Їздили б і далі...

І в гарному стані. Перед продажем замінв счеплення з 2-з масовим маховиком. Передню алюмінієву підвіску. Перепресував задні сайленти (їх там 24 шт.) Поставив новий газ, музику, ковані диски... Все по оригіналу. Ітого вкинув зо 3 кує. Їздити тай й їздити ще з сотню тисяч. Далі могли вилізти лише цепочки ГРМ.
Так, по уму ця машина не заслуговувала, щоб її продавати.

  0

116 Відредаговано Valerik (2020-01-22 02:05:40)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

И вот теперь никому не хочу пожелать заниматься подобным.. acklad  acklad Хватило в юности и от б/у меня коробит..

Хотя у меня сестра с мужем только на б/у и сидят.. Сестра умудрилась годовалый каптюр  за 17 тыс у.е купить...(новый стоил 24 тыс), а зять в 2015 купил за 18 тыс Опель астру универсал у перекупщика..Вобщем ему говорили что типа бампер делали собаку сбили и т.п... А там я посмотрел, одна фара на 5 мм ниже второй сидит.. А потом начало все вылазить потихоньку и пробег был походу не тот..

Так что не знаю..Мой бюджет был под 14 тыс у.ев...Под это ничего путное б/у не шло..Кроме мутных Стэпэвэев 2 летних до 11 тыс (смотрел один, шпаклеванные бампера и дверь уваленная) а так все Пыжи 301, Ц-Елизы и т.д.. ВСе что Шкода и Ваг уже 4 летки под 80..90 тыс (опять трахаться с ремонтами по мелочам?) вот я и плюнул..Все что находила супруга на сайтах автопродажи я браковал, как б/у из США или мутные Форды Фиесты седаны (или РФ серый или опять США), когда я вконец настоял на своем вот пробую Евро 6 и пока не разочарован..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-22 01:00:55[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

І в гарному стані. Перед продажем замінв счеплення з 2-з масовим маховиком. Передню алюмінієву підвіску. Перепресував задні сайленти (їх там 24 шт.) Поставив новий газ, музику, ковані диски... Все по оригіналу. Ітого вкинув зо 3 кує. Їздити тай й їздити ще з сотню тисяч. Далі могли вилізти лише цепочки ГРМ.
Так, по уму ця машина не заслуговувала, щоб її продавати.

Ага! lol  lol  Розказуйте!)) Далі тільки цепочки..Я своїй дружині після чергових авральних і не запланованих витрат теж подібне казав..А потім виходжу  калюжа. На серветку, нюхнув - анифриз. На сервіс - протрухло манжет трубки системи охолодження біля помпи.. 11 років и 240 тис пробігу...Так що занємо лише цепочки ГРМ big_smile  big_smile  big_smile

Без образ! alc

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-22 01:04:26[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Ітого вкинув зо 3 кує

Три штуки баксів??????? Так дійсно власник 10 річного корча стає заручником..Або кинеш в ремонт і продаш, або не товарне авто..Їздити далі? ту на нафіг, дістало морально..Так і є...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

117 Відредаговано Георгич (2020-01-22 02:08:38)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

З  чесним пробігом? Невже не вимагатимуть ремонту?

Саме так. Логан-2, 1.5 я брав на початку 2014р. Обійшовся він мені в 15,2к. Гривня ще була не обвалена, процес її обвалу тільки починався.
Ну ось як приклад https://aldcarmarket.com.ua/automobile/ … SG#lang=uk
чим не варіант? 2016р., 23 тис пробіг, машина фармацевтичної компанії, хто, як і куди їздив відомо. Обслуговувалась офіційно, історія відома. За 14 кує. По трасі вона економічніша за дизельний Логан.
Це як приклад, а їх вистачає.

  0

118 Відредаговано Valerik (2020-01-22 02:22:14)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

Ну ось як приклад https://aldcarmarket.com.ua/automobile/ … SG#lang=uk
чим не варіант? - 14кує, 23 тис пробіг, машина фармацевтичної компанії, хто, як і куди їздив відомо. Обслуговувалась офіційно, історія відома. І вона економічніша навіть ніж дизельний Логан.
Це як приклад, і їх вистачає.

Лайно!
1. 4 роки. Вже може початися. гумо-технічні деякі вже старі і полетять..Сайлент блоки і втулки вилетять..Коли почнуть інтенсивно їздити. Бо тут (навіть при малих пробігах) вік гуми грає роль.
2. Пробіг скручений з ймовірністю 95%..ВСІ трейд ін та лізингарі тим займаються (інформація з середини).. 5,7 тис на рік? НЕ ВІРЮ..
3. Може бути після ДТП..Бо знаю,я к одна контора купила мазди в лізинг, перепробіги були, на пороги саджали..А потім здали назад...Що лізингарі зробили? Правильно! Відремонтуваи і впарили комусь із скрученими пробігами

Таку машину треба в сусіда купляти, коли ти її бачив і знаєш сусіда...Але ціна буде не 14 тис, а 18...Бо нова під 25..28якщо не помиляюся..Це розвод лохів..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: sergey1006751

119

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

1. 4 роки. Вже може початися. гумо-технічні деякі вже старі і полетять..Сайлент блоки і втулки вилетять..Коли почнуть інтенсивно їздити. Бо тут (навіть при малих пробігах) вік гуми грає роль.
2. Пробіг скручений з ймовірністю 95%..ВСІ трейд ін та лізингарі тим займаються (інформація з середини).. 5,7 тис на рік? НЕ ВІРЮ..

Глибко помиляєтесь по обом пунктам.

  0

120

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

23 тис за 4 роки в компанії не вірю.. Вона мусить коштувати дорожче.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

121

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

Три штуки баксів??????? Так дійсно власник 10 річного корча стає заручником..Або кинеш в ремонт і продаш, або не товарне авто..Їздити далі? ту на нафіг, дістало морально..Так і є...

І тут помиляєтесь.
Ще раз, зрозумійте, я не жаліюсь, що був змушений ввалити 3кує в старого корча.
Навпаки, я писв про те, що машинку купляв новою і максимально її підтримував в ідеальному стані.
Якби була думка продавати,  то продав би як є. Перекупу пофіг, йому аби нєбітнєкрашен.
Я б не міняв би маховик за 1200 ує, а обмежився б лише зчепленням. Не міняв би передні алюмінієві ричаги на оригінальні, а перепресував би шарові в старі (500). Не купляв би оригінальні ковані диски, не перебиравби задні сайленти (800) і не робив би решту.
Машина була дійсно у відмінному стані. Масла не брала навіть при 220 км/ч.

  0

122 Відредаговано Valerik (2020-01-22 02:42:23)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

І тут помиляєтесь.
Ще раз, зрозумійте, я не жаліюсь, що був змушений ввалити 3кує в старого корча.
Навпаки, я писв про те, що машинку купляв новою і максимально її підтримував в ідеальному стані.
Якби була думка продавати,  то продав би як є. Перекупу пофіг, йому аби нєбітнєкрашен.
Я б не міняв би маховик за 1200 ує, а обмежився б лише зчепленням. Не міняв би передні алюмінієві ричаги на оригінальні, а перепресував би шарові в старі (500). Не купляв би оригінальні ковані диски, не перебиравби задні сайленти (800) і не робив би решту.
Машина була дійсно у відмінному стані. Масла не брала навіть при 220 км/ч.

Стан відмінний не сперечаюся. Признайтеся вже, що задовбала вона..Ну не буває див..Можу представити графіки життєвого циклу механізмів...Що настає точка, після якої жодні ремонти не дадуть стану 2..3 річної машини.. Вони будуть підтримувати поточний стан і гальмувати фізичний знос, поки не настане серія нових відмов...Маховик (він мав задири або ще гірше тріщини від перегрівів, чому його замінили) був би не останній, закони природи і теорію надійності не підманиш..Є певін техніко-економічні залежності, які працюють завжди.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

123

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

23 тис за 4 роки в компанії не вірю.. Вона мусить коштувати дорожче.

Компанія після 4 років здають машини по балансовій вартості. Її можна взяти і дешевше. Можна і познайомитись з манагеркою, яка на ній їздила. Особисто мене в цій машині не влаштовують 2 речі - чорний колір і 1.2ТSІ для мене мало. Мій вибір 1.4ТSІ на чіпі St.1. Тут і економічність, тут і ресурс, і 180лиси дурі під педаллю.

  0

124 Відредаговано Valerik (2020-01-22 02:43:30)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

Компанія після 4 років здають машини по балансовій вартості

А чому магічна цифра 4? Після якої здають? А?
Читайте мій пост №122..Це відповідь.. При пробігах 5 тис на рік, другу машину для дружини можна брати..Але в моєму випадку 30 тис на рік це не варіант..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

125

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

Стан відмінний не сперечаюся. Признайтеся вже, що задовбала вона..Ну не буває див..Можу представити графіки життєвого циклу механізмів...Що настає точка, після якої жодні ремонти не дадуть стану 2..3 річної машини.. Вони будуть підтримувати поточний і гальмувати фізичний знос, поки не настане серія нових відмов...Маховик був би не останній..

1. Не задовбала. Машина дуже комфортна. Д-клас.
2. 150 тис для ОВЦ це ще не знос. 350-500 там да.
3. Вам з Лганом повезло - в нбьому взагалі нема 2-х масового маховика smile. - Дешево, надійно, але почитайте скарги форумчан на вібрації, дьоргання, і подають вони свої роботи з мінімальними пробігами.

  0