1 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-17 17:51:28)

Тема: Абонплата за газ.

Ось читаю новини, та нічого не розумію.
https://www.rbc.ua/ukr/news/chernovtsyg … 63687.html

Відповідно до умов Типового договору, вартість послуг з доставки газу побутовий споживач повинен оплатити до 20 числа місяця, в якому надаються послуги.
В Чернівецькій області споживачі отримають два рахунки: за газ від постачальника та за його доставку від АТ "Чернівцігаз". Вартість послуг з доставки газу виокремлена з загального рахунку за газ та виставлятиметься окремою квитанцією. Таким чином, споживачі газу зможуть розділяти надавачів послуг та розуміти скільки вони їм сплачують.

В старих договорах нема, ніде слова. "за доставку газу" і тд. Тобто нема нового договору, про доставку газу, пішли в опу? А в іншому, випадку, можна в любих договорах, в наданнях послуг включати доставку цих послух заднім числом? Шо хочу то і творю, чи шо - нічого не розумію.

А раз нема, нового договору, на доставку газу! вона безкоштовна, безкоштовна! А якщо замовник послух не хоче заключати, додатковий договір, на доставку газу. Можете за власні кошти відключити його, від мережі газопостачання.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



2

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd написав:

А раз нема, нового договору, на доставку газу

уже больше года рекомендовали заключить договор на доставку.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-17 18:34:09)

Re: Абонплата за газ.

Evgenий написав:

уже больше года рекомендовали заключить договор на доставку.

Так спецом і уникали big_smile  Дешевше без газу, а тут ще і абонплата. Чекаємо на безкоштовне відключення, якщо-то. Так як завжди в нашій, країні спочатку трішки, щоб показати що не така і велика абонплата, а потім як завжди, піднімають та піднімають. А в загальному як насобирати, на родину всіх цих, різних абонплат, там геть хороша сума виходить.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-17 19:16:19)

Re: Абонплата за газ.

Хех, а у нас в квитанції уже є +24,09 грн, за доставку газа, дружина щено показала, і геть по іншому, пораховано. просто використанні куби * 1,059228 = доставка газу. Так і пишуть доставка газу. Як завжди монополістам можна робити що завгодно.

Spoiler

http://images.vfl.ru/ii/1579276562/7cbfbae3/29234420.jpg

Раз доставка, просто від споживання, значить все простіше. Не споживай, і нема ніякої абонплати. І наскільки поняв якщо закарлючити новий договір, то і з'явиться абонплата crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

5 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 08:46:03)

Re: Абонплата за газ.

Spoiler

http://images.vfl.ru/ii/1579795526/b517b48b/29300322.jpg

Ось Вам абоплата
Одна комісія!...Та ну їх нафіг... Даже в мордорі до такого не додумались!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd, ви дровами квартиру опалюєте?
І плитою не користуєтеся? )

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-23 20:15:05)

Re: Абонплата за газ.

Та при чому тут Ваш комент. Тут діло в абонплаті! Стабільному щомісячному платежу. На зразок телефону (ним не користуюсь) Інтеренету (просто краду його) та інших подібних штучках. Так згідний платити за доставку! В одному рахунку в залежності від споживання.
Але просто нізащо платити не ЗБИРАЮСЬ!!!! Так щей додаткова плата за комісію!

І П.С. це сьогодні абонплата така. А завтра?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-23 19:34:18[/merge_posts_bbcode]

А чомуб не зробити абонплату за доставку на АЗС. Для прикладу, 5-30 грн на кожній заправці окремій? Чому ні, для Вас на азс пальне теж доставляють за це теж треба платити? Заплатили на цій заправці абонплату заправляйтесь. собі. В супермаркеті, теж! Та інше..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-23 19:52:59[/merge_posts_bbcode]

Так цей, написали послуги розподілу газу!!! - ну блін...аж пищати хочеться!!! а в душках доставку. В (слав я їх)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: floyd471

8

Re: Абонплата за газ.

https://dpgor.104.ua/ru/for-clients/new … zu-o-37029
если кратко, 21-го числа поставили в известность что платить нужно до 20-го  facepalm , платить не за реальный расход, а за тот что за прошлый год накрутили. А если что, то мы через год вам пересчитаем, но платите сейчас. И для особо умных, если за месяц ничего счётчик не накрутил, то за транспортировку газа всё равно должны платить. Вот как то так. Хотел оплатить через терминал, не получилось. Зашёл к уже бывшим коллегам на работу, спрашиваю что с оплатой, говорят сами не знаем, у нас очередная реорганизация, меняем счета, явки, пароли. Короче бардак, как и везде.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-23 21:55:29)

Re: Абонплата за газ.

alexei74 написав:

И для особо умных, если за месяц ничего счётчик не накрутил, то за транспортировку газа всё равно должны платить

І до мене тільки не давно дійшо, якщо бажатимеш відключитись від послуг будь ласка заплати за рік, наперед+ інші платежі, напевно так ще буде acklad 100% не буду визнавати такі платежі, якщо раз заплатиш значить визнаєш погоджуєшся.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 12:03:53)

Re: Абонплата за газ.

А заправку в балони, як будуть теж 2 рахунки давати, за газ і за транспортування dash1 Чи ще + транспортування власними, силами по км ?  dash1  Не ну це розподілення цирк.  Давайте я щось на форумі буду ділити, розподіляти - це дуже вигідний бізнес tease Та блін мене заїло якщо чесно кажучи.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

11

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd написав:

100% не буду визнавати такі платежі

вас, землян, не поймёшь, буду не буду -- вы до этого уже платили, и за доставку/распределение в том числе. Только в платёжке была итоговая сумма, грубо говоря 6.9 грн за куб, то стоимость газа +транспортировка+ещё всякая фигня, которые уходили на один счёт, а там уже их распределяли. Теперь котлеты отдельно, а мухи/транспортировка на другой счёт, местным газовым конторам. Хотя в сумме должно получится теже 6.9 грн за куб, только оплачивать надо 2 квитанции, а не одну. Вот как то так.
Другой вопрос, что всё это сделано через одно место, хотя по другому у нас и не бывает.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

12 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 09:13:52)

Re: Абонплата за газ.

alexei74 написав:

вы до этого уже платили, и за доставку/распределение в том числе

Так як раніше, було нічого поганого не бачу. Коли в одному рахунку, розшифровано та деталізовано! (чомусь не можуть зробити єдиний комунальний рахунок, щоб все упросити для споживача, однією квитанцією за все заплатив і все.) Але як щомісячну плату в незалежності від використання - це перебір. Абонплата фіксована ставка платежу щомісяця то досить, яби цікава штука. Них можна стільки назбирати, що потім тільки на них і робити. І все починається із трішки (ну подумаєш 1/10, булочки в макдональці) всього то на-всього. Алеж, тільки заплатиш завтра і решта, введе абонплату. Чому одним можна іншим ні...

А чим відрізняється розподілення, газу, цього від розподілення пального на АЗС?... Гадаєте вони теж не схочуть абонплату?.. dntknw По активності в темі, гадаю з наступного року, будемо переходити в світ абонплати. Доречі домофоном не користуємося тому що там є абонплата за обслуговування.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

13

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd, ви у багато квартирному будинку проживаєте?
Я не розумію, як ви не використовуєте ні кубу газу...
У нас в місті є тариф на доставку газу, 1,20грн за використаний 1куб м. газу

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

14 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 09:47:30)

Re: Абонплата за газ.

jasonua написав:

ви у багато квартирному будинку проживаєте?

Поки що так. Нажаль...
Ви мене не розумієте. Я не проти платити, за це розподілення - АЛЕ ТІЛЬКИ, ПО ФАКТИЧНО СПОЖИТИХ КУБАХ. Використав 1-20 куба заплатив, а не абонплату. Де неважливо скільки спожив.

jasonua написав:

Я не розумію, як ви не використовуєте ні кубу газу...

Сімю зібрав, поїхали парить ножки в теплі краї.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: svserj1

15

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd написав:

Тобто нема нового договору, про доставку газу, пішли в опу?

а куди ж іще? туди саме! для зелених зрадників нема нічого неможливого.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

16 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 11:24:39)

Re: Абонплата за газ.

(c) floyd47 як не дивно, але з Вами згідний. Мене ця вся історія двічі здивувала. Перше одні роблять що хочуть, не маючи юр підстав. Друге інші просто з цим всім погоджуються по причині "Бо так треба" facepalm

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

17

Re: Абонплата за газ.

Evgenий написав:

уже больше года рекомендовали заключить договор на доставку.

доставку чого? повітря? усім відомо, що усі витрати по газу завжди входили у його ціну, тобто, у тариф. Вам завтра запропонують скласти договір на те, щоби Ви за гроші ходили по вулицях рідного міста. Ви на це підете?
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:39:02[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

інші просто з цим всім погоджуються по причині "Бо так треба"

СОВОК .......

[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:44:00[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Так і пишуть доставка газу.

а раніше ми ходили самі та купували... crazy

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

18 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-24 11:46:08)

Re: Абонплата за газ.

floyd47 написав:

доставку чого? повітря? усім відомо, що усі витрати по газу завжди входили у його ціну, тобто, у тариф. Вам завтра запропонують скласти договір на те, щоби Ви за гроші ходили по вулицях рідного міста. Ви на це підете?

Не очікував, що хтось зрозуміє мене! Вами описане це тільки перша сходинка...

floyd47 написав:

а раніше ми ходили самі та купували...

app  plus  upp

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

19

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd написав:

написали послуги розподілу газу!!! - ну блін...аж

1. споживання;
2. розподіл;
3. доставка;
4. ???
5. ???
6. ???
шо там ше далі ?!...
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:49:54[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Не очікував, що хтось зрозуміє мене!

то Ви нас ше погано знаєте; ми й не на таке спроможні...

[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:52:56[/merge_posts_bbcode]

alexei74 написав:

платить не за реальный расход, а за тот что за прошлый год накрутили. А если что, то мы через год вам пересчитаем, но платите сейчас.

треба ж якось свої "просири" відшкодовувати! економісти *уєві!

[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:54:25[/merge_posts_bbcode]

alexei74 написав:

Короче бардак, как и везде.

б*ля! назад у совок!

[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 11:57:27[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

якщо бажатимеш відключитись від послуг будь ласка заплати за рік, наперед+ інші платежі,

"вход--рубль, выход--два"   © Віктор Суворов (Володимир Різун)

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

20

Re: Абонплата за газ.

floyd47 написав:

"вход--рубль, выход--два"   © Віктор Суворов (Володимир Різун)

Класика plus  upp

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

21

Re: Абонплата за газ.

alexei74 написав:

Хотя в сумме должно получится теже 6.9 грн за куб, только оплачивать надо 2 квитанции, а не одну

гадаю, то Ваша особиста аріхмєтіка. а звідки я знаю, яка сума куди піде, окрім споживання? я плачу один раз ПО ЛІЧИЛЬНИКУ. і шо? тепер мені тре віднімати якусь певну, невідому мені, суму та чекати, коли мені її покажуть? признайтеся, Ви не на держслужбі гроші заробляєте?
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 12:11:32[/merge_posts_bbcode]

шановне панство! я до усіх оточуючих мене людей дуже намагаюся відноситися з повагою. того ж вимагаю і від держбюрократів. але у них немає сміливості прямо та чесно сказати: "ви дєржитєсь здєсь, просто дєнєг нєт". та відверто вішають локшину на вуха замість того, щоби сказати відверто та просто: "становище скрутне, еканоміку ми пра@єбалі, дєнєг нєт, підвищуїм тарифи". але ж продовжують тупо брехати про оті "6,91".

[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-24 12:16:04[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

гадаю з наступного року, будемо переходити в світ абонплати.

оплати нізащо... (повітря, квіти на клумбі перед міськрадою, лампочки на стовпах тощо, продовжіть далі самі)

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

22

Re: Абонплата за газ.

floyd47 написав:

оплати нізащо... (повітря, квіти на клумбі перед міськрадою, лампочки на стовпах тощо, продовжіть далі самі)

Саме так...А якщо ящик пандори відкрити, та можна стільки абонплати напридумувати.  Робити щоб заплатити. Не такі уже і дурні слова.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

23

Re: Абонплата за газ.

alexei74 написав:

Теперь котлеты отдельно,

И комиссия банка умножается на количество котлет smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, сяся2

24

Re: Абонплата за газ.

sdj387jsd написав:

Поки що так. Нажаль...
Ви мене не розумієте. Я не проти платити, за це розподілення - АЛЕ ТІЛЬКИ, ПО ФАКТИЧНО СПОЖИТИХ КУБАХ. Використав 1-20 куба заплатив, а не абонплату. Де неважливо скільки спожив.

всё с точностью наоборот , помните когда техосмотр отменяли сказали что дорожный налог теперь будет внесён в стоимость бензина - кто больше купил тот больше ездит и соответственно больше дорогу эксплуатирует потому и с него и налог автоматом получается большее ,
так и со всем остальным водой , газом , ликтричеством - больше потратил больше заплати за ксплуатацию труб . не поставили с ног на голову , и них невозможно сделать  dash1

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

25 Відредаговано Evgenий (2020-01-24 13:54:27)

Re: Абонплата за газ.

сяся написав:

больше потратил больше заплати

Согласен. Но делается же не так. Вводится абонплата. Пользовался- не пользовался, все равно плати. По телеку тетя какая то говорила, что абонплату нужно платить до какого то числа каждый месяц. Либо за полгода-год.

И независимо от того, потребляете ли голубое топливо, так или иначе придется платить за его доставку. Стоимость – от 0,28 до 1,99 грн за куб, зависимо от региона. Это на 46% дороже, чем в прошлом году. И уже летом тариф поднимут еще на 20%.

Размер абонентской платы считается исходя из потребления за прошлый год (с 1 октября 2018-го по 30 сентября 2019-го). Весь газ в кубометрах, которые потратили, умножают на тариф и делят на 12 месяцев. То, что получилось – абонплата.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0