1

Тема: Logan MCV та троє дітей

Всім привіт. Маю велику родину: дружину та трьох дітей (одному 8 років і двом по 6 місяців). Планую купувати Logan MCV, оскільки мені здається, що це нормальний варіант - двох менших можна посадити в автокрісла, старшого - в бустер, плюс багажник досить великий щоб перевозити всілякі дитячі візочки і речі. Скажіть, чи я правий? Чи вліземо ми всі? Чи влізе в багажник подвійний дитячий візочок шириною 90 см? Чи можна десь подивитися фотки як виглядає MCV з двома дитячими кріслами на другому ряді?

Буду дуже вдячний за відповіді.

  0



2

Re: Logan MCV та троє дітей

Кріплення там одне, тому і засіб можна один. А іншим не забивайте собі голову. А так на мінівена лоджі зверніть увагу.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

3

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano написав:

Чи влізе в багажник подвійний дитячий візочок шириною 90 см?

сходить в салон померять? И три сидения в ряд тоже.
Теоретически коляска должна влезть. У меня в багажник седана плиты пенопласта 1000х500 влазят.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano, ви новий мсв хочете брати чи старіші, що були 7-ми місні?
Якщо старіші, то коляска точно влізе, обєм 700л! За нові не скажу, там обєм 570л.
https://i.ibb.co/8714PHp/av1.jpg

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Лево, sergiosem3

5

Re: Logan MCV та троє дітей

До салону далеко, з дитячим візочком не доїду. Крісла (якби вони навіть були) не дотягну теж. Сподівався, що може вже хтось ставив хоча б два і розкаже як воно. Цікавить саме актуальний мсв, той, що зараз в салоні.

  0

6

Re: Logan MCV та троє дітей

у мене в сандеро три крісла не вміщались. тому купив канго smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

7

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano написав:

До салону далеко, з дитячим візочком не доїду. Крісла (якби вони навіть були) не дотягну теж. Сподівався, що може вже хтось ставив хоча б два і розкаже як воно. Цікавить саме актуальний мсв, той, що зараз в салоні.

Новий MCV - це простий универсал, це вже не мінівен. Тому краще дивиться Lodgy - він як перший MCV.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

8 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-26 00:49:43)

Re: Logan MCV та троє дітей

А в лоджі сідушки задні відкручуються як? Маю на увазі в плані, швидкості геморойності? щоб них при потребі знімати, ставити?
Доречі а трафіки, вітики і тд, теж в ту сторону подивитись можна...але там дороще. Нам на 5-тьох седана вистачає. Інколи приходиться пакуватись, то і діда з бабой влазить. Але це так якщо десь поряд.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9 Відредаговано Хохол (2019-12-26 02:06:22)

Re: Logan MCV та троє дітей

Вітаю! Двійня це супер!!! Молодці!!!

В мене не МСV, але коли стало відомо що в нас буде друга дитина, то дуже замислювався про зміну автівки. Але не змінив. Два візочка, один люлька+шассі і другий типу "тросточка" влазять в багажник. (Від шассі колеса треба буде повідстьобувати) Якби ще не безглузді петлі кришки багажника, то взагалі було б чудово.
Задній ряд сидінь в седані (той що випускається з 2013р) спокійно дозволяє встановити два автокрісла (одне від 0 до 24міс, друге від 1.5 до 7років) з кріпленнями НЕ IsoFix! та більш/менш нормально розміститись одній людині середньої статури.
Два автокрісла приблизно однакової вікової групи, одне з них на IsoFix дозволяє поруч розміститись худенькій людині.
Справа в тому, що кріплення IsoFix зроблені більше до центру автомобіля. Тому в випадку необхідності розміщення більшої кількості людей треба або брати крісла без IsoFix назад або грати в шашки перед кожною поїздкою в залежності від статури плануємого 4 пасажира.
Але це все для седану, може в МСВ трохи більше місця, хоча задні дивани  в них мабуть однакові, принаймі чохли на сидіння є універсальні.
У Вашому випадку з багажником проблем не має бути.
По розміщенню дітей в салоні треба пробувати, але гадаю всі розмістяться. З досвіду колег, у яких троє то кажуть що необхідність часто всім разом їздити виникає не часто поки діти зовсім малі. З часом старша зможе їздити без крісла і спокійно сяде третьою ззаду. Ну або дружину назад, якщо влізе, а якщо не влізе то до літа є час зайнятись фітнесом)))))))

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

10

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano написав:

Крісла (якби вони навіть були) не дотягну теж.

Тут на помощь может прийти рулетка. В магазине кресел измеряете три в ряд и вперед на поиски. smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

11 Відредаговано Engineer (2019-12-26 13:48:13)

Re: Logan MCV та троє дітей

Думаю, після танців з бубном все можна впихнути - і дітей, і візочок. Але однозначно це не буде комфортне переміщення родини, а швидше схоже на квест. Як радили вище, однозначно краще розглянути компактвен Лоджі, в якому і місця значно більше, і є третій (дуже комфортний) ряд сидінь, який відносно швидко знімається. І може хтось скаже, що третій ряд лишній, але на прикладі моєї сім’ї - теж троє діток - скажу, що я доволі часто його задіюю. Є можливість взяти на відпочинок бабусю, або ще когось з родини, або поїхати всім разом погуляти в парк або на різдвяну ялинку. Ще докупив бокс на дах Терра драйв 480, правда ніразу не задіював, але приємно знати, що в разі потреби зможу взяти крім себе ще шістьох людей і буде куди покласти багаж). Ну і будь готовий, що швидше за все старший в бустері буде їхати спереду, ззаду по боках менші а між ними по центру дружина  big_smile

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

12 Відредаговано Larsen (2019-12-26 13:20:38)

Re: Logan MCV та троє дітей

sdj387jsd написав:

А в лоджі сідушки задні відкручуються як?

Вони не відкручуються, а легко знімаються на замках. Є три варіанта їх складання: опустити спинки, підняти вперед в складеному стані, або вийняти цілком.
ЗИ Це якщо мова про третій ряд.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

13 Відредаговано tigiano (2020-01-07 10:55:56)

Re: Logan MCV та троє дітей

Облазив вчора з рулеткою логан мсв в салоні. Нажаль, задній диван має ширину лише 128 см, ну ще хай по 1 см з двох боків зазору до дверей - 130 см. Але для трьох дитячих крісел треба 3 * 45 см = 135 см. Отож, нажаль, мсв відпадає...

  0

14

Re: Logan MCV та троє дітей

На Лоджи ставлю одно кресло спереди справа, одно сзади по центру. Сзади по бокам от кресла может сесть взрослый, хотя может быть тесновато. Жена сзади сбоку сидит нормально, я тоже пробовал - влезаю (190/95).
Двойная коляска в багажник влезет точно, если сзади не будет третьего ряда.

  0

15 Відредаговано _AlexSander_ (2020-01-08 00:29:07)

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano написав:

Облазив вчора з рулеткою логан мсв в салоні. Нажаль, задній диван має ширину лише 128 см, ну ще хай по 1 см з двох боків зазору до дверей - 130 см. Але для трьох дитячих крісел треба 3 * 45 см = 135 см. Отож, нажаль, мсв відпадає...

от тому я канго і взяв wink і то хлопці сперечаються, що не завжди у вільному доступі можут пристебнути паски безпеки (малого саджу за собою, посередині середній на бустері, третій за жінкою, вже без крісла, зріст дозволяє).

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  2

16

Re: Logan MCV та троє дітей

у меня МСВ 1 фаза. имею опыт перевозки 3х детей на 2 ряду сидений. 2 кресла 2й группы Рекаро с 5ти точечными ремнями для фиксации детей + 1 кресло 3й группы Конкорд Лифт Эво (ставили по центру)

было слегка геморно отстегивать и пристегивать дочку в кресле 3й группы, т.к. там крепление ремнем, а по бокам были пристегнуты кресла 2 группы. не уверена, что согласилась бы так возить постоянно (я тогда везла сестру с близняшками + свою дочь с ними в село на лето). Но 3 кресла поставить реально.

про коляску не подскажу, не возила. но возила детскую кроватку в неразобранном состоянии при снятом 3 ряде. кроватка вроде 130*75 и метр в высоту... можете прикинуть размеры вашей коляски

присоединюсь к тем, кто советует брать авто, детей и ехать в магазин, чтоб дали возможность поставить кресла с детьми и посмотреть. ну или брать кресла, если уже есть, + детей и ехать к авто smile если вы в киеве, можете в моем попробовать

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

17

Re: Logan MCV та троє дітей

Drakosha, tigiano, хоче новий мсв, а там багажник меньший..700л проти 570л...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

18

Re: Logan MCV та троє дітей

jasonua написав:

Drakosha, tigiano, хоче новий мсв, а там багажник меньший..700л проти 570л...

имхо, новый МСВ - отстой. что по дизайну, что по вместимости. тогда сорри sad

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

19

Re: Logan MCV та троє дітей

tigiano написав:

Нажаль, задній диван має ширину лише 128 см, ну ще хай по 1 см з двох боків зазору до дверей - 130 см.

Прикольно... На першому Логані седані ширина дивану 142см... щось дуже сумніваюся у тому, що у універсала настільки менше може бути диван. Тим більше, що вказана ширина салону на рівні ліктів у останнього 1434мм за данними виробника, що на 14мм більше ніж у першому Логані седані за данними виробника.

  0

20

Re: Logan MCV та троє дітей

SanychGT, Я так понял, что он смотрит второй логан mcv... увы его назвать можно обычным универсалом, до минивена вообще не тянет

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

21

Re: Logan MCV та троє дітей

SanychGT написав:
tigiano написав:

Нажаль, задній диван має ширину лише 128 см, ну ще хай по 1 см з двох боків зазору до дверей - 130 см.

Прикольно... На першому Логані седані ширина дивану 142см... щось дуже сумніваюся у тому, що у універсала настільки менше може бути диван. Тим більше, що вказана ширина салону на рівні ліктів у останнього 1434мм за данними виробника, що на 14мм більше ніж у першому Логані седані за данними виробника.

Купил два кресла бритакс ромер, группа2-3, ширина 44см, и на задней сидушке ещё остаётся 53см. Вполне достаточно места свободного остаётся, заметил если кресла ставить у дверей места посередине для пассажира ещё больше получается, это седан.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

22 Відредаговано SanychGT (2020-01-11 23:48:46)

Re: Logan MCV та троє дітей

Лево написав:

Я так понял, что он смотрит второй логан mcv...

Так я за второй и говорю... Во втором Логане(соответственно и мсв) по данным производителя салон чуть шире в локтях и чуть уже в плечах.  dntknw
Так что просто не представляю как там может быть меньше места и уже диван.

  0

23

Re: Logan MCV та троє дітей

запишіться на тест драйв у своєму місті ,там усе і проміряєте .

tigiano написав:

Всім привіт. Маю велику родину: дружину та трьох дітей (одному 8 років і двом по 6 місяців). Планую купувати Logan MCV, оскільки мені здається, що це нормальний варіант - двох менших можна посадити в автокрісла, старшого - в бустер, плюс багажник досить великий щоб перевозити всілякі дитячі візочки і речі. Скажіть, чи я правий? Чи вліземо ми всі? Чи влізе в багажник подвійний дитячий візочок шириною 90 см? Чи можна десь подивитися фотки як виглядає MCV з двома дитячими кріслами на другому ряді?

Буду дуже вдячний за відповіді.

  0

24

Re: Logan MCV та троє дітей

Хотелось бы увидеть что автор темы решил)  аналогичная ситуация, только вожу младшую сестру и своих двух спиногрызов. Это настоящая проблема, как поместить троих детей в авто!

  0