51 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-20 09:26:19)

Re: Страхование ГО

Sivil написав:

Відпишусь - в страховій мені сказали, що не треба  нічого переоформлювати

Нас заставляли вписувати номера. Можливо, просто Вам їх пізніше впишуть! dntknw Сам катався декілька днів, без страховки. Зареєстрували поїхав відразу в страхову тоді виписали, взято саме дешеве, в страховки як і у гральні автомати, як і в лотереї не вірю. Все це по суті ідентичні процеси. Своя страховка під матрацом - це так страховка на всі випадки життя. І чим вона товща, тим більш ефективно все страхує!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Sivil1



52

Re: Страхование ГО

Всем откликнувшимся спасибо огромно!
Всех с прошедшим праздником!

Logan sedan 2019  1,5dci
  0

53

Re: Страхование ГО

Так и у меня вопросик возник. Я тут через приват24 страховку переоформил. Там уже все графы были заполнены с прошлого раза. Я просто нажимал далее... далее... купить . Потом как она на мою электронку пришла я просто проглядывал её и заметил что не указан номер квартиры. Перезвонил в приват, там сказали что это не имеет значения. Я пересмотрел прошлогоднюю там такая-же фигня.
Кто что думает? Стоит волноваться?

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

54 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 21:48:40)

Re: Страхование ГО

clapan написав:

Стоит волноваться?

Страховка пишеться на авто! Так склалось, що по старим правилам видають страховку тільки власнику! Тому головне вірність вказування авто, та також добре було би щоб і власник був вірно вказаний. А де він живе, да хоч бомж то зовсім не має ніякого відношення!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: clapan1

55

Re: Страхование ГО

sdj387jsd написав:
clapan написав:

Стоит волноваться?

Страховка пишеться на авто! Так склалось, що по старим правилам видають страховку тільки власнику! Тому головне вірність вказування авто, та також добре було би щоб і власник був вірно вказаний. А де він живе, да хоч бомж то зовсім не має ніякого відношення!

Тогда я спокоен. Всё остальное заполнено правильно!   smile

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

56

Re: Страхование ГО

clapan написав:

на мою электронку пришла я просто проглядывал её и заметил что не указан номер квартиры. Перезвонил в приват, там сказали что это не имеет значения. Я пересмотрел прошлогоднюю там такая-же фигня.
Кто что думает? Стоит волноваться?

Не волнуйся, мы все верим, что у тебя есть квартира, в Кукуеве  tongue

  0

57

Re: Страхование ГО

Георгич написав:

Не волнуйся, мы все верим, что у тебя есть квартира, в Кукуеве  tongue

big_smile

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0