1 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-13 19:51:13)

Тема: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

Мене сьогодні уже дістали. Так-же враження що туди зараз беруть аби кого. Один виїдає, даже не дивиться. Добре що можна було, 2 полоски пересікти, та було куди діватись. А так вибирай, здерта обочина, чи пом'ята попа. Ні вибач ніде нічого навіть не побачив. Їде далі, пішоходи не поміха, жити схочуть почекають поки він проїде. Знак поворот тільки на ліво, пофіг став світлофор він їде прямо.

ХАРОН(ЦІ)  по іншому їх не можу назвати! acklad  censored  І їм же не ремені ні дитячі крісла, нічого не потрібно прийняти не можуть! Ось так дбають за безпеку! В очах тільки ГРН як на касі! Зі звуком старої супермаркетної каси.

Не можуть їхати як всі, з ряда в ряд, і їм пофіг кого підрізають. У них графік. Раніше старався їх пропускати, а тепер зрозумів. Підпирай, щоб бачив. Можливо так навчаться їздити.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



2

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

sdj387jsd, відеорегістратор + жалоба в управління поліції. Як що нічого не робити, то так все і залишиться.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

3 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-13 19:10:43)

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

PGP написав:

sdj387jsd, відеорегістратор + жалоба в управління поліції.

plus Гарна думка! Ато в пориві злості, починаю, фігньою страдати, якщо по суті розібратись! Але штрафувати можна тільки водія. А не транспортний засіб! Тому більш всього це ні на що не вплине. Пасажирам вже не раз бачив, що теж все рівно за свою безпеку. Ніхто не робить зауваження, постій на зупинці порахуй гроші, видай здачу тоді їдь! А так як та макака за кермом.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

маршрутчики та таксисти - це зло вулиць міста. ті йолопи зовсім не дотримуються правил...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

5

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

sdj387jsd написав:

Мене сьогодні уже дістали.

А про кого мова?

  0

6

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

Георгич написав:

А про кого мова?

Мова про маршрутки!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

sdj387jsd написав:

Мова про маршрутки!

Ясно. Все ж варто було конкретизувати...
Я так і подумав, у нас вони теж чудять, бо контингент їх водіїв той самий (я так думаю). Але у Києві вони все ж досить стримані.

  0

8 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-13 23:29:49)

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

Изображался мрачным старцем в рубище. Харон перевозит умерших по водам подземных рек, получая за это плату (навлон) в один обол (по погребальному обряду находящийся у покойников под языком). Он перевозит только тех умерших, чьи кости обрели покой в могиле. Только золотая ветвь, сорванная в роще Персефоны, открывает живому человеку путь в царство смерти. Ни при каких условиях обратно не перевозит. 

Та куди уже конкретніше. Цих наїзників- ХАРОНЦІВ конкретизувати. Сьогодні дістали, макаки з баранкою,

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

sdj387jsd написав:

Раніше старався їх пропускати, а тепер зрозумів. Підпирай, щоб бачив. Можливо так навчаться їздити.

за маршрутчиків мого міста нічого поганого сказати не можу, а от на адресу таксистів та вчорашніх (або сьогоднішніх) євробляхерів хтів би сказати немало поганого. таких їздунів, які усіх розпихують по смугах на власний розсуд, помічаю заздалегідь та не дозволяю їм чинити те саме зі мною.
ше одне. колишнє твердження, що жінки за кермом дисциплінованіші за чоловіків--сучасний міф, на жаль...
п.с. автівка обладнана відеореєстратором з двома камерами (чого і вам бажаю).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

10 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-14 17:43:12)

Re: ХАРОН(ЦІ) - наїзники, суспільного транспорту.

floyd47 написав:

ше одне. колишнє твердження, що жінки за кермом дисциплінованіші за чоловіків--сучасний міф, на жаль...

plus
Повертаю на ліво, вона зі свого лівого ряду звідки можна тільки на ліво суне прямо. Стала, пілікає, мигає руками махає, здавай назад. Ну як самий ввічливий, вивертаю назад, щоб потім уже прямо smile  місце було уже жовтий,  Навкруги всі просто доходять! А та з героїчним лицем бере правіше, і обжіжає уже всі хто на ліво повертає. Можливо дома зрозуміє, що то було. А якщо не зрозуміє, то всерівно рано чи пізно зрозуміє, коли з гаманця буде гроші виймати.
Раніше надав гірше таксистів нічого буде не може.
Потім взнав може евробляхи
Недавно взнав може бути ще гірше маршрутки.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0