276

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

І знаєте що він мене чуть не дворами, а швидко вивів з київа

Він так вміє. Одного разу повів мене через Франківськ теж якимись глухими районами, я ще трохи злякався, думав зараз в тупик якийсь заведе. Але ні, якимось вуличками, майже порожніми, дуже швидко і успішно. При тому що інші рази водив по великих вулицях. А потім виявилось що тоді були затори великі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1



277

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Evgenий написав:

/upload/iblock/f32/Screenshot_2019_12_06_10_39_02_121_com.google.android.apps.maps.jpg

Evgenий, так ты таки купил смарт? Признавайся, я ж переживаю за твои кнопки smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-06 23:33:30[/merge_posts_bbcode]

PGP написав:

Використовується скорше за все національна мережа оповіщення про ситуації на дорогах.

Передача міток RDS, стандарт 90-го року. У нас не працює.

  0

278 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-07 17:57:36)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Гугл во всьому хороший. Йому тільки осталось навчитись. За нашими даними Ви давно не  "трахались", тому рекомендуємо змінити маршрут, Через цей обліковий запис фейсбука! За нашою рекомендацією, та аналітичними розрахунками - це найкращий вибір для Вас. crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

279

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

Доречі, сьогодні гугл. по Києві водив. І знаєте що він мене чуть не дворами, а швидко вивів з київа, Якимсь дворами навелику обїздну, потом на ліво дворами і уже за постом вискочив, норм робить!

А з гуглом могло бути інакше? smile

  0

280 Відредаговано Evgenий (2019-12-07 12:36:04)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич написав:

Evgenий, так ты таки купил смарт?

Ну ты и невнимательный. Я ж говорил. Для звонить- маленькая кнопочная звонилка с батареей на неделю-полторы и звонком громким. Для смотреть- в сумке  большой єкран smile
А искал тыкалку с маленьким экраном на замену нокии С6 (вайбер на нее не становится)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

281

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sergiosem написав:

тоді розповісте про враження та навігацію...

Ой да, о чем это я. Во Львове аварии и пробки совсем другие. Забыл.  ЕС  же рядом. smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, PGP, Георгич3

282

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Їжджу по Львову виключно по Гугл картах. Затори він чудово показує, і добре будує обхідні маршрути. В нього плюс - він ще й швидко сам оновлюється, тому що у Львові, якщо раз в тиждень правила проїзду вулиць міська рада не поміняє - спати спокійно не може. Любий штатний автомобільний навігатор апріорі не годиться, хіба для приблизного визначення пункту призначення, бо з часу оновлення карт - все вже десять раз змінилось.
Причому мені подобається як вони міняють - змінили - ну ми ж хотіли що б було краще - затори стали ще гіршими - вернули все назад. facepalm

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Larsen1

283

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Evgenий написав:

Ну ты и невнимательный. Я ж говорил. Для звонить- маленькая кнопочная звонилка с батареей на неделю-полторы и звонком громким. Для смотреть- в сумке  большой єкран
А искал тыкалку с маленьким экраном на замену нокии С6 (вайбер на нее не становится)

Да я как бы внимательный с первого раза. Тогда я понял так, что ты тягаешь 2 девайса - кнопки в кармане и экран в чемодане smile.
Но, объявив заказ на тыкалку поднебесную, я сейчас понимаю так, что ты будешь за собой перемещать уже 3 девайса smile
Не?  dntknw
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-07 23:48:49[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Їжджу по Львову виключно по Гугл картах. Затори він чудово показує, і добре будує обхідні маршрути. В нього плюс - він ще й швидко сам оновлюється.

Скоро цікаво буде в Києві - прийнята еуропейська концепція авторуху - без лівих поворотів. Отже, на нас чекають зміни руху на близько 180 перехресть, це для початку. А далі

Mellon написав:

якщо раз в тиждень правила проїзду вулиць міська рада не поміняє - спати спокійно не може.

Ну наша Кляча не така smile Втім побачимо.

  0

284

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Evgenий написав:
sergiosem написав:

тоді розповісте про враження та навігацію...

Ой да, о чем это я. Во Львове аварии и пробки совсем другие. Забыл.  ЕС  же рядом. smile

приїдете - побачете самі. звиздіти не мішки тягати....

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

285 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-08 10:12:05)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич написав:

Скоро цікаво буде в Києві - прийнята еуропейська концепція авторуху

Без розширення, та утримання в гарному стані об'їзних доріг, ефект не буде відчутний. А переший час поки всі привикнуть буде навіть гірше.
Що в одному місці на місті почекати довше, чи об'іжати, повертаючи 3-4 рази направо, напевно буде те саме. На право гарно має виводити на об'їзні шляхи. Але якщо їх зіставити без змін. З початку розширити, пропускну затніть об'їзних шляхів, а вже потім і можна вводить повороти направо.

Значно кращий ефект дасть рішення, масове використання водіями тих же гугл карт, як навігатора в маси. Його трішки доробити, та прорекламувати і це просте рішення зробить значно більш ефективну пропускну здатність доріг чим щось мудрувати. І по статистиці гугля уже щось розширювати,  щось мудрувати. А гугль то така "Зараза" як вище, трохи тролив знає все!

П.С. якби ще навчились, ремонтувати дороги у нічний час! Це буде мати більший ефект чим, повороти на право! А так п'ятниця розрити перекрити, субота неділя відпочити, а там на тижні якось доробимо. censored

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

286

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

Без розширення, та утримання в гарному стані об'їзних доріг, ефект не буде відчутний.

З твоїм постом цілком згоден, але стосовно даної цитати - Кляча (чи Зе), хочуть вирішити питання простіше - платний в'ізд до центральної частини міста. 500 грн/тиждень.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

287

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич написав:

З твоїм постом цілком згоден, але стосовно даної цитати - Кляча (чи Зе), хочуть вирішити питання простіше - платний в'ізд до центральної частини міста. 500 грн/тиждень.

Нічого дивного, типова логіка, мене це чомусь не дивує. Якщо є проблема треба, не вирішувати - а карати штрафувати і все добре буде. Так зменшується кількість аварій, покращується безпека руху. Та також буде підвищувати ефективність руху на дорогах!
Савок з цих голів не викорінити. По іншому думати не можуть, та не можуть вчитись.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

288

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

Значно кращий ефект дасть рішення, масове використання водіями тих же гугл карт, як навігатора в маси.

Весь час на цьому форумі, я саме це і доношу, але у нас, як і в цілому супільстві, є завжди не згодні. Для таких демократія - це право жити не за правилами суспільства, а за власим ЕГО.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-08 10:46:39[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Савок з цих голів не викорінити. По іншому думати не можуть, та не можуть вчитись.

Так справа у тому, що на нашій території за останні 2 тисячоліття, саме при "Савку" буда найвища культура та організація дорожнього руху.
Ми далеко пішли від Савка, але не в гіршу сторону.

  0

289 Відредаговано Игорь Петрович1 (2019-12-08 11:56:47)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Гугл мапи Чудова прога,але мальована не дуже. Переключив на супутник,дуже добре.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

290

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Игорь Петрович1 написав:

Гугл мапи Чудова прога,але мальована не дуже. Переключив на супутник,дуже добр

Але ж карта та ж сама - гугл, лише вид "супутник", а не "карта" smile

  0

291 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-08 16:10:18)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич написав:

Так справа у тому, що на нашій території за останні 2 тисячоліття, саме при "Савку" буда найвища культура та організація дорожнього руху.
Ми далеко пішли від Савка, але не в гіршу сторону.

Ну а чому не міліон років? Якою ціною? Які критерії? яка пропорція тех розвитку до тех процесу? ось де запитання? А такі кроваві досягнення не знаю кому потрібні. Так мало того люди приученні що за них все мають вирішувати. Ось і виходить з двух сторін тільки гірше. Але нічого, ще трохи часу, покоління. Все буде по іншому. Уже і в моєму поколінні багато, людей мислить по іншому. Мають властні точки зору. За себе стараються все вирішувати.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

292 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-08 16:13:40)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Yanus написав:

джэнтемны, а подскажите, а в навигаторе (не в телефоне) можно как то перезалить другое ПО

Модель, марка навігатора?

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

293

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Да можно на на iGo Primo, туди закинуть. І їх карти використовувати.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

294 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-08 16:38:50)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Без танців з бубном ніде не буває, взяти іго для windowc ce створити, ярлики прописати, шляхи. та роз-рішення. І даді, для прикладу з 4dpa підкачувати, оновленні карти. Занесіть його тим прошивальникам, не знаю навіть скільки ще щас коштує. На іго зроблять а далі буде самі карти обновляти. Можна попробувати і самому.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtop … mp;st=7420

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

295

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич,  супутник режим -це фотографії поверхні Землі із супутників.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

296

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Игорь Петрович1 написав:

Георгич,  супутник режим -це фотографії поверхні Землі із супутників.

А карта режим це фотографії поверхні Землі оброблені картографічно (схематично). Кому що зручніше, і хто до чого звик.
Але в любому випадку карта одна і та ж сама. (Інакше вони не співпали б smile)

  0

297

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Мапа це малюнок схематичний, фотографія це реальне зображення будинку,перехрестя,річки ,озера і т.д..

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

298

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

Без танців з бубном ніде не буває, взяти іго для windowc ce створити, ярлики прописати, шляхи. та роз-рішення.

Я прописував ярлики в навігатор під ВінСЕ, грузив ІГО. Та багато чого іншого. Гугла тожі ще не було, та і яндекс тільки роздуплявся.
ІГО працює класно, але в Дніпрі в такі чащі завів... А ще здовував Кременчук - всюди карти як карти ІГО все знає, а в Кременчуці лише пару центральних вулиць, хоча місто велике.

  0

299

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Георгич написав:

что ты будешь за собой перемещать уже 3 девайса smile
Не?

Говорю ж невнимательный. Из китая- на замену нокии С6. Потому как хотели маленький экран.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

300

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Постоянно экспериментирую с разными GPS программами с упором на offline. На данный момент мой выбор - CityGuide для колёс и MAPS.ME для пешкаруса. Ещё 2Gis для поиска контор в городе. Это личные предпочтения, никому не навязываю smile

Renault Logan Authentique 1,2 2013
  0