3,476

Re: А кто уже переобулся?

Aprox, Сколько вы зарабатываете за час? вот и посчитайте - выгодно или нет менять самому.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево
Бортовой тут
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

3,477

Ну так alex.cver так и делает. Он прав со своей стороны, также как и правы те, кто переобувает сам, хотя можно было в это время пива под телеком попить.

Логан седан 1,4 2010 г. + ГБО Landi Renzo
  0

3,478

Лево пишет:

Сколько вы зарабатываете за час? вот и посчитайте - выгодно или нет менять самому.

все хотенія від точки крутенія. Звичайно змінити пере-балансувати гуму, краще. А ще краще кожну зиму нову, а ще краще...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
Надіюсь орфографія google chrome - допоможе іншим зрозуміти мене. crazy
Хто не має варіантів - не має вибору!
  0

3,479

Лево пишет:

Aprox, Сколько вы зарабатываете за час?

В субботу? Нисколько я в субботу не зарабатываю! Только трачу! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem.
  0
Спасибо сказали: Yanus, Larsen2

3,480

lukis пишет:

переобувает сам, хотя можно было в это время пива под телеком попить.

Или в очереди на монтаже пару часиков постоять smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,481

Evgenий пишет:

Или в очереди на монтаже пару часиков постоять

Давно уже изобрели такую штуку - запись по телефону! Специально, чтоб в очередях не стоять...

0

3,482 Отредактировано Evgenий (2019-11-06 16:43:02)

Aprox пишет:

запись по телефону!

У нас этот номер не проходит. Приходится все равно ждать, пока место освободится smile
imho2 Самому перекинуть быстрее, чем грузить-ехать-стоять- ехать-разгружать smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,483

Evgenий пишет:

У нас этот номер не проходит. Приходится все равно ждать, пока место освободится

Дикi люди...  lol

0

3,484 Отредактировано Yanus (2019-11-06 17:08:07)

завтра делаю машине апгрейд по жидкостям и ходовочке, в пятницу шиномонтаж и развал.
позвонил знакомому что б записаться, говорит по живой очереди, цена 50грн 15-е колесо (снять/поставить, переобувка диска, балансировка) - цена для всех такая (ну т.е. не смотря что знакомый, я не прошу у него скидонов)

Dacia Logan MCV / 1.6i - 8V / 2008г / ambiance / 5 мест / цвет: мокрый асфальт
  0

3,485

Aprox пишет:
Лево пишет:

Aprox, Сколько вы зарабатываете за час?

В субботу? Нисколько я в субботу не зарабатываю! Только трачу! )))

Каждому своё, я и в субботу могу работать, могу воскресенье... Тяжела работа сисадмина)) поэтому я сначало сравниваю, что к чему

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево
Бортовой тут
  0

3,486

Лево пишет:

Aprox, Сколько вы зарабатываете за час? вот и посчитайте - выгодно или нет менять самому.

інколи потрібно не втрачати фах та навички, плюс фізична розминка, особливо для сисадмінів  wink
маючи другий комплект дисків з ґумою, достатньо 30-40 хв, щоб перевзутися.
Я собі купив ключ з мех. динамометром, глянувши, як мені знімали коло на шиномонтажі, щоб перевірити інший комплект дисків. Тепер їм не хочу довіряти закручувати болти насліпо (без регламентованого зусилля), ще колись різьбу зірвуть в самий відповідальний  момент...   imho2
Записуватись на певну годину, чекати у черзі, тратити свій час, нудитися - маючи другий комплект дисків, тепер мені нецікаво!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

3,487

sergiosem пишет:

достатньо 30-40 хв, щоб перевзутися.

за такое время можно ещё и направляйки суппортов мазануть для профилактики.

Renault New Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

3,488

240 грн. 4 колеса

smila.ucoz.ua - інформаційний сайт міста Сміла
  0

3,489

Лево пишет:

Aprox, Сколько вы зарабатываете за час? вот и посчитайте

Ніхто ж 24/7 не працюєте, щоб можна було так ставити  питання. Тому цілком резонно, багатьом хочеться розмятися самому і не бути "блондинкою", що не може виконати просту технічно роботу. Плюс до всього, як говорили вище, на ШНМНжах крутять болти кому як на душу ляже, а так сам знаэш як ти їх закрутив. І, звісно, є люди яким, буквально, огидно/дико/неприродньо/страшно(потрібне підкреслити) займатися всією цією механікою.

а тепер ближче до теми: а хто вже перезувся назад на літню резину?  lol
У вихідні в Україні потеплішає до 22 градусів!
https://img.pravda.com/images/doc/c/6/c6d7804-8----.jpg

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

3,490

Да... с такой погодой хороший вариант "зимняя" и "летняя" машина...

2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     104 тк
2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный дзен буддист                8 тк
  0

3,491 Отредактировано Lavrik (2019-11-08 17:15:03)

gatuno пишет:

а хто вже перезувся назад на літню резину?

Відчуваю що прийдеться на цих вихідних

gatuno пишет:

Тому цілком резонно, багатьом хочеться розмятися самому і не бути "блондинкою"

smoke

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3,492

Ну, мне уже один болт скрутили на заднем барабане ( шиномонтажники). Заехал на оф.сервис в Чернигове( цельный областной город!)- болтов нет оригинальных( нах. никому не нужны, потому и не завозят), Барабаны оригинальные у них по 11000 гр ( без подшипника, Карл!) за штуку ( а менять надо парой) + они без снятия не могут сказать, какой же у меня там размер и производитель. На вопрос : " что делать?"- развели руками и округлили глазки от такой "бюджетненькой " операции по восстановлению сорванной резьбы от гайковёрта! Идите к ломастерам и ремонтируйтесь в гараже. Готовлю съёмник , чтобы не повредить подшипник, и мечик на 14, будем делать дырку М 14х1.5.
Так что сам и ручками 2 комплекта колёс, но лучше 2 машины...

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

3,493

Переобулся. на R17 - 528грн. Предварительная запись, Днепр. Твоя Шина.
Обе машины теперь зимние smile

0
Спасибо сказали: NevAN1

3,494 Отредактировано sdj387jsd (Вчера 17:01:16)

Вирішив переjбутись, на ніч треба їхати, в Прикарпаття. Якби не це щеб можна було потягнути. І тут мене сьогодні був шок, перевзутись 800 грн, якщо на протязі дня, та 500 грн якщо записуватись на понеділок! Це жесть! Найшов навіть за 1000грн щоб перезутись. Інші просто від потолка суми називають! Скільки 700 а чого так дорого! Так черга! а де черга, щас підїде  facepalm
Курять, чекають по пів години авто записуючи на понеділок. Вечором перевзують правда за 380 грн  acklad Це точно пере/взування - взувають по повній!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
Надіюсь орфографія google chrome - допоможе іншим зрозуміти мене. crazy
Хто не має варіантів - не має вибору!
  0

3,495

sdj387jsd пишет:

Вирішив переjбутись, на ніч треба їхати, в Прикарпаття. Якби не це щеб можна було потягнути. І тут мене сьогодні був шок, перевзутись 800 грн, якщо на протязі дня, та 500 грн якщо записуватись на понеділок! Це жесть! Найшов навіть за 1000грн щоб перезутись. Інші просто від потолка суми називають! Скільки 700 а чого так дорого! Так черга! а де черга, щас підїде  facepalm
Курять, чекають по пів години авто записуючи на понеділок. Вечором перевзують правда за 380 грн  acklad Це точно пере/взування - взувають по повній!

Каждый решает для себя сам, но я давно решил - вся резина на своих дисках, и пусть первоначально немного жаба поддушивает - свои нервы в конечном итоге дороже.   smoke

2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     104 тк
2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный дзен буддист                8 тк
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

3,496 Отредактировано jasonua (Вчера 19:41:55)

Похолодало суттєво...Вчора теж в гаражі сам перезувся за 30хв з перекурами!
На завтра і на суботу сніг передають. А з середи буде знову відносно тепло. smile
Не розумію людей, які їздять на колесах р13-16 і не купують собі другий комплект дисків і два рази на рік витрачають лишні грн на перезування... Купивши другий комплект дисків, нічого не втрачається. Навіть якщо авто буде продаватися, завжди можна окремо продати фактично по тій ціні що і купувалися диски. А економія на шиномонтажах вийде не маленька... Про зручність вже навіть не говорю... У мене ще шиповані є колеса на окремих дисках, для снігопадів і ожеледиці у Карпатах завжди готовий!))

п.с. Кому потрібні диски на рено-звертайтеся. Є хороші варіанти із Європи. tbsenile

Logan mcv 2011 1.6 16v К4М 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ГБО-4 Hi-Flex
  0
Спасибо сказали: sergiosem, Александр007, sdj387jsd, Don Kortes4

3,497

jasonua, по чому можеш зробити ориґінальні ковпаки R15?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

3,498

sergiosem, ковпаків не має оригінальних.

Logan mcv 2011 1.6 16v К4М 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ГБО-4 Hi-Flex
  0

3,499

Переобулся сегодня. 240 грн

0

3,500

Переобулся в воскресенье - не торопясь в гараже перекинул комплект
/upload/iblock/111/zrezina.jpg

1