26

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Comrad написав:

До речі, чохли собі в салон не купував?


Чохли в списку пріорітетів поки що на енному місці, я такий тошнотік що питання вивчаю більш ретельно. фішка в тому що в сидіннях є подушки безпеки (в крайньому випадку коли мусолив тему зі степвеєм то вони точно там є) і чохол повинен в тому місці мати строчку яка рветься в момент спрацювання подушки. замовити чохли по інету то продавець вам розкаже все лиш би ви зробили замовлення і тоді виявиться що вони з системою самоочищення і самопрасування і т.д. Поки що тупо не даю жерти в машині нікому і сам не їм. після шин пріоритетом є килимки. в салоні тканинні килимки подарували, вони канєшна красіві і знизу такі прикольненькі, виглядають прорезинені. чому пишу виглядають, тому що вони таки промокають наскрізь зауважив це на своєму (водійському) килимку, тому на зиму буду брати не резинові, а ті що у вигляді сот індивідуальні з бортиками по боках. Покупку тут відпишу з фотками.
   
    З.І. забрав шини з Нової пошти, інтайм дешевше бере, але мені там зручніше забирати.  Резина 38 тиждень 19 року виробництво Польща напрягає тільки відсутність слова DOT перед маркуванням дати виробництва, ще коли моніторив ситуацію з шинами зауважив що в Польщі де ці шини виробляють колесо коштує мінімум 400 злотих (2400грн) середня по палаті 450-650 злотих, а у нас 1800-2000грн штука.
З.І.З.І. "слідити" в моєму БЖ дозволяється))))

  0



27

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Чохли в списку пріорітетів поки що на енному місці, я такий тошнотік що питання вивчаю більш ретельно. фішка в тому що в сидіннях є подушки безпеки (в крайньому випадку коли мусолив тему зі степвеєм то вони точно там є) і чохол повинен в тому місці мати строчку яка рветься в момент спрацювання подушки.

Можна накидки купити які не закривають бокову частину, в когось в БЖ бачив тут. Сам собі думав такі взяти, але вже созрів свою ластівку продавати

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

28

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

alex.cver написав:
o4karikjean написав:

нажаль в такій комплектації він не витримує конкуренції з спортагою і не тільки, за такі гроші вже великий вибір авто. Бубновому каджару конкурент тільки бензиновий дастер, але це вже інша пара кальош

Такие же мысли точно. Если база - то Каджар побеждает Спортягу. Остальное - наоборот. Хотя и Спортяга сча нынче дорогой, с 1.6 дизелем и роботом там цена тож ничо так.

Посмотрел по спортяге - таки да, даже в комплектации комфорт фарш уже соперничает, а кое-где и уделывает каджар при несколько меньшей цене.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

29

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

eglantier написав:

Посмотрел по спортяге - таки да, даже в комплектации комфорт фарш уже соперничает, а кое-где и уделывает каджар при несколько меньшей цене.

Ну и я более чем уверен что Спортяга точно наааамного более стабильная машинка в плане НЕ ломучести чем Рено. Как по опыту так и по отзывам и популярности. Но вся проблема в том что по Каджару почти НЕТ статистики.Их очень мало. Возможно Каджар еще более стабильная машинка чем Спортейдж но это может доказано быть только временем. Но я пока верю в то что первенство стабильности и НЕ ломучести все таки у Спортейджа. Но не динамики на бензиновом движке. Рено будет трудно доказать на рынке что их Каджар получше Спортяги если даже в Европе Спортях в разы больше Каджаров.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

30

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Усі нові чохли поважаючих себе виробників, мають шов на бічний айрбеґ...
з яких ти країв, що за екзотичні Карпатські підйоми розповідаєш?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

31

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sergiosem написав:

Усі нові чохли поважаючих себе виробників, мають шов на бічний айрбеґ...
з яких ти країв, що за екзотичні Карпатські підйоми розповідаєш?

Ну Карпати це лише чотири області  big_smile а підйом екзотичний тільки через те що його з розгону не візьмеш. Щоб приблизно уявити це так як наприклад останніх 250 метрів дороги до озера Синевир тільки по боках приватний сектор тобто паркани різного виду: сітка, бетонні стовпи металічні стовпи схил не дуже крутий але коли ти в повороті скинеш газку а потім його добавляєш колеса починають пробуксовувати а ще як на ямці підстрибнеш все  - з середини підйому задком до низу і друга спроба. Хто не був на Синевирі то може на Мукачівський замок їздив теж такий подібний поворот, а потім догори. тобто вулиця проїзна до тих пір поки декілька не шліфануть серединку підйому потім шліфують усі а дальше навіть повноприводники несе вниз рівно до повороту в парканчики. Потім горку підсипають шлаком або піском без солі і всі нормально їздять до наступних опадів  big_smile Шліфують горе водії які починають повзти зразу на неї на першій або кому ходу не стало і з другої втикають першу, а несе тих які зі страху гнуть педаль тормозу там уже не допомагає ніякий абс.

Spoiler

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

32

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Чохли в списку пріорітетів поки що на енному місці, я такий тошнотік що питання вивчаю більш ретельно. фішка в тому що в сидіннях є подушки безпеки (в крайньому випадку коли мусолив тему зі степвеєм то вони точно там є) і чохол повинен в тому місці мати строчку яка рветься в момент спрацювання подушки.

Я думав, подушки десь над дверями, а якщо в сидіннях, тоді питання в мене відпадає, гратись із цим нема бажання. Ех, добре в Логані - вдягнув чохли, і жодних обмежень))

Поки що тупо не даю жерти в машині нікому і сам не їм.

Тут 50/50. Я нікому їсти не даю, але сам, якщо хочу - можу якийсь смаколик згризти  roll

після шин пріоритетом є килимки. в салоні тканинні килимки подарували, вони канєшна красіві і знизу такі прикольненькі, виглядають прорезинені. чому пишу виглядають, тому що вони таки промокають наскрізь зауважив це на своєму (водійському) килимку, тому на зиму буду брати не резинові, а ті що у вигляді сот індивідуальні з бортиками по боках. Покупку тут відпишу з фотками.

я при купівлі взяв на реношці килимки в салон (ціна питання десь 1200 грн.) й килимок в багажник (гривень 900). Також встановив фірмові бризговики (гуляти так гуляти). Бо шукати в інеті килимки саме під каджар мені здалось трохи лотереєю.

З.І.З.І. "слідити" в моєму БЖ дозволяється))))

Ну ти сам напросився)))

  0

33

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Comrad написав:

Я думав, подушки десь над дверями, а якщо в сидіннях, тоді питання в мене відпадає, гратись із цим нема бажання. Ех, добре в Логані - вдягнув чохли, і жодних обмежень))

Подушки в сидіннях доповнюють шторки з арки, на сидіннях зазвичай пришитий ярлик на якому вказано, що там є подушка. В мене в задній стойці стоять подушки аналог передніх в сидіннях, що заважало зробити подушки в середній стійці не уявляю, і менший ризик перетирання проводів від йорзання сидіння і з сидінням роби що хочеш...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

34

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Comrad написав:

я при купівлі взяв на реношці килимки в салон (ціна питання десь 1200 грн.) й килимок в багажник (гривень 900). Також встановив фірмові бризговики (гуляти так гуляти). Бо шукати в інеті килимки саме під каджар мені здалось трохи лотереєю.

Не хотів гумові ставити - не жигуль же. тепер модний матеріал "Севилен или EVA (Ethylene Vinyl Acetate). EVA это полимерный продукт нового поколения, а коврики из него превосходят резиновые и полиуретановые коврики за счёт прочности, гибкости, отсутствия запаха" виглядає шикарно в інтернені купа пропозицій пишуть що мають лекала на всі сучасні авто. Бризковики також купляв і сітку в нижню решітку поставив зразу. Бачу що в решітку треба також сітку ставити є вмятини в радіаторі і повно мух.

  0

35

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Ну Карпати це лише чотири області  big_smile а підйом екзотичний тільки через те що його з розгону не візьмеш. Щоб приблизно уявити це так як наприклад останніх 250 метрів дороги до озера Синевир тільки по боках приватний сектор тобто паркани різного виду: сітка, бетонні стовпи металічні стовпи схил не дуже крутий але коли ти в повороті скинеш газку а потім його добавляєш колеса починають пробуксовувати а ще як на ямці підстрибнеш все  - з середини підйому задком до низу і друга спроба. Хто не був на Синевирі то може на Мукачівський замок їздив теж такий подібний поворот, а потім догори. тобто вулиця проїзна до тих пір поки декілька не шліфануть серединку підйому потім шліфують усі а дальше навіть повноприводники несе вниз рівно до повороту в парканчики. Потім горку підсипають шлаком або піском без солі і всі нормально їздять до наступних опадів  big_smile Шліфують горе водії які починають повзти зразу на неї на першій або кому ходу не стало і з другої втикають першу, а несе тих які зі страху гнуть педаль тормозу там уже не допомагає ніякий абс.

якщо ти бойко, то напевно знаєш дорогу від Борислава на Східницю, дорогу з Долини на Вигоду - те саме, що описуєш...
У Карпатах таких доріг багато: на старих перевалах або осторонь від центральних доріг - усюди таке...
Дати координати на килимки ЄВА та килимка у багажне відділення? у багажник рекомендую ставити з високим бортом.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

36

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sergiosem написав:

Дати координати на килимки ЄВА та килимка у багажне відділення? у багажник рекомендую ставити з високим бортом.

Та лінк провірений ніколи не помішає, а в багажнику у мене все красиво коциком застелено  big_smile дуже функціональна річ. Якщо розкласти спинки сидінь то піддона не хватає, а коцик закриє все  big_smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-18 15:53:43[/merge_posts_bbcode]

Spoiler

https://uamodna.com/assets/articles/image/m/1/r/m1r3t9o5/fullsize.jpg

  0
Спасибо сказали: Evgenий1

37 Відредаговано Comrad (2019-10-18 16:41:02)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Не хотів гумові ставити - не жигуль же. тепер модний матеріал "Севилен или EVA (Ethylene Vinyl Acetate). EVA это полимерный продукт нового поколения, а коврики из него превосходят резиновые и полиуретановые коврики за счёт прочности, гибкости, отсутствия запаха" виглядає шикарно в інтернені купа пропозицій пишуть що мають лекала на всі сучасні авто.

Подивився фото цих модних ковриків в інеті, як на мене, колхоз ще той. Краще я буду з гумовими, причому вони з бортами, і взагалі мені подобаються. Коцик в багажнику це добре, але до першого розлитого "чого-небудь". smile
Коцик - радше як доповнення до піддону))

  0

38 Відредаговано sergiosem (2019-10-19 08:34:07)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:
sergiosem написав:

Дати координати на килимки ЄВА та килимка у багажне відділення? у багажник рекомендую ставити з високим бортом.

Та лінк провірений ніколи не помішає, а в багажнику у мене все красиво коциком застелено  big_smile дуже функціональна річ. Якщо розкласти спинки сидінь то піддона не хватає, а коцик закриє все  big_smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-18 15:53:43[/merge_posts_bbcode]

Spoiler

https://uamodna.com/assets/articles/image/m/1/r/m1r3t9o5/fullsize.jpg

є Львів"янином, відповідно і Галичанином, тому  українську мову та її питомі слова розумію  smile
Ввечері дам лінки. Є один з Львівського реґіону, де шиють на місці протягом 2-х годин, а інший із Київського, у яких виробництво розташоване на Волині.
Килимок у багажник купував ось на цьому сайті: https://www.avtoradosti.com.ua/katalog- … 33546.html
дуже дратує, що мещерським діялектом, але ціни доволі приємні. Ще можу дати лінк на хороший автомобільний насос...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

39

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Поздравляю с приобретением!

o4karikjean написав:

Хто не був на Синевирі то може на Мукачівський замок їздив теж такий подібний поворот, а потім догори. тобто вулиця проїзна до тих пір поки декілька не шліфануть серединку підйому потім шліфують усі а дальше навіть повноприводники несе вниз рівно до повороту в парканчики. Потім горку підсипають шлаком або піском без солі і всі нормально їздять до наступних опадів  big_smile Шліфують горе водії які починають повзти зразу на неї на першій або кому ходу не стало і з другої втикають першу, а несе тих які зі страху гнуть педаль тормозу там уже не допомагає ніякий абс.

Подъездную дорогу к Синевиру я лично прочувствовал еще на Логане - жесть. К Мукачевскому замку тоже поднимался, но там попроще.
А по поводу системы "Помощь при подъеме" - она рулит, то ты еще не понял еще.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  1

40

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Перевзувся на зиму. Висів у хлопців на плечах, але таки побачив що дійсно в дисках є датчики тиску оскільки ззовні по "Пипчику" не видно що всередині датчик, а в салоні щось плели що датчики абс та есп визначають прокол шини. Поки "тусувався" на шиномонтажі з шипами приїхав лише один бус і то лише на задню вісь шипи брав, тому не розумію навіщо сусіди по гілці БЖ Степвеїв у шип по кругу взувають в Обласних центрах. Шини відбалансувались добре, субєктивні відчуття що машина стала м'якше і тихіше їхати. Випаде сніг відпишусь по гумі)
  Зі зниженням температури оцінив перевагу "кліми" гроші потрачені недарма.
ЗІ. вже чотири місяці їздю на новому авто, а звичка прислухатись до того, як поводить себе автомобіль не зникає) Ось наприклад зауважив що при включеній клімі крутить вентилятор на радіаторі навіть на холодному двигуні. Також не розумію чому коли зранку заводжу авто обороти двигуна 1000-1100 і швидко падають до звичних, а в обід коли за бортом 15-20 по цельсію двигун при запуску відверто гарчить на холостих (1200обертів) довше ніж зранку.

  0

41

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

навіщо сусіди по гілці БЖ Степвеїв у шип по кругу взувають в Обласних центрах

Каждый сам решает... Кто по каким дорогам и спускам/подъёмам ездит... Сколько авто проводит времени в расчищенном областном центре, а сколько в его окрестностях и на трассе... Так что не надо всех судить по себе...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

42

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Aprox написав:

Так что не надо всех судить по себе...

Ну я вже вище писав що довго мучився перш ніж вибрати резину і спочатку хотів брати шип. Ну повторюватись не буду... думаю значний вплив на свідомість мають обзори на ютубі наших сусідів із запарєбріка де дійсно без шипів ніяк)

  0

43

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

думаю значний вплив на свідомість мають обзори на ютубі наших сусідів із запарєбріка де дійсно без шипів ніяк)

Не смотрел ни одного обзора, тем более запоребрикового...
Имею твёрдые убеждения, что на межгород шипы обязательны без вариантов, по городу - зависит от конкретного города (рельеф, регулярность очистки и тому подобное)...
Для себя пока решил вопрос цепями в багажнике, лопатой и парой пачек соли...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

44

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Ось наприклад зауважив що при включеній клімі крутить вентилятор на радіаторі навіть на холодному двигуні.

Мабуь теж є ТЕНи. З ними не обов'язково чекати, поки двигун прогріється.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

45

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Привіт колезі.
Вітаю із придбанням, нехай служить довго і вірно!  smile

  0
Спасибо сказали: o4karikjean1

46 Відредаговано eglantier (2019-10-28 18:46:06)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Aprox написав:

Имею твёрдые убеждения, что на межгород шипы обязательны без вариантов, по городу - зависит от конкретного города (рельеф, регулярность очистки и тому подобное)...

Абсолютно. По Киеву мне еврозима - самое то. Но, если бы я часто зимой мотался по межгороду, то с тем, в каком состоянии дороги зимой, 90%, что брал бы шип, 10% что арткику, и только остальные (0%) - что еврозиму.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

47 Відредаговано sergiosem (2019-10-28 22:19:39)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:
Aprox написав:

Так что не надо всех судить по себе...

Ну я вже вище писав що довго мучився перш ніж вибрати резину і спочатку хотів брати шип. Ну повторюватись не буду... думаю значний вплив на свідомість мають обзори на ютубі наших сусідів із запарєбріка де дійсно без шипів ніяк)

Так ти напиши з яких країв. На Львівщині дороги чудові, навіть у гірських краях. На вихідних мандрував по краях, майже моєї Батьківщини: чудові дороги, хіба-що по віддалених гірських селах їздиш, де ґрунтові дороги....

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

48

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

alexus написав:

Привіт колезі.
Вітаю із придбанням, нехай служить довго і вірно!  smile

Дякую! Твої бортовики чималий вклад у мій погляд в сторону Рено)

  0

49

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Перейшов на зимову омивачку шляхом доливання до того, що залили в салоні, зимової -22,долив десь літри півтори. При сталих мінусах долию первачку для підвищення градусу, проблем з первачком немає wink використовую, як розпалювач до мангалу літом і в омивайку зимою. Доречі коли проганяв трубки передні/задні ввімкнув омивач фар - як це получилось не знаю повторити комбінацію спеціально не зміг. Навіть не знав що тут омивайка фар є)

Доливання первака почав практикувати коли на попередньому авто замерз бачок омивача долив половину півлітровки Немірова за 10 сек вся система розмерзлася. після цього почав доливати грам 100 на літр.

  0

50

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

як це получилось не знаю повторити комбінацію спеціально не зміг.

Включи фари,а потім омивач скла.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: o4karikjean1