76 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-08 15:10:39)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

плюс дружині як іншим жінкам

Після Вашої їзди, коробка Під Вас трохи під настроїлась.  А дружина уже їде і гуде...Моя не змогла їздить так...Взагалі це сама паскудна коробка яка може бути! Я до сих пір не можу збагнуть як Ви на ній їздите, та Вас все влаштовує...!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



77 Відредаговано Георгич (2019-10-08 22:17:19)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

Немало знайомих та друзів стали громадянами ЄС, тому їх побут знаю і бачу, що приїжджаючи сюди туристами - жахаються!

І сидять там на соціалці, в арендованому житлі, з ніг і до голови обтяжені кредитами.
Це щастя! Але це щастя для дебіла, який тут був нічим, і там він завжди буде ніхто, але на соціалці. Круто!

sergiosem написав:

У діяспорі патріоти Неньки набагато більші, ніж більшість мешканців України

Диванних воїнів і патріотів завжди більше - злиняли як криси з корабля і тявкають, а мешканці України працюють тут, створюють матеріальні блага і розвивають своєю працею і боронять від ворога Україну.

sergiosem написав:

я етнічний українець, тому не хочу ніде працювати на чужині, а хочу, щоб на мої землі було комфортно жити!
Задумайся над цим

Ти мені пропонуєш задуматись? Над чим? Над твоєю безглуздою маячнею? - У мене вже 40 років безперервного трудового стажу, в Україні. Більше ніж ти прожив на цьому світі, синку. Хоч трошки думай, коли когось повчаєш, про що тобі вже неодноразово писали на цьому форумі. Втім тобі, "патріоту", це не зрозуміти - ти ж навіть в армії ти не служив...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

78

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Нічим буває нічиїм  lol  lol  lol 
Загадка кредита. Вам дали 10$ друкувать $ ви не можете, де взяти ще 1$ щоб віддать з %.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

79 Відредаговано sergiosem (2019-10-08 22:42:02)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Георгич написав:
sergiosem написав:

Немало знайомих та друзів стали громадянами ЄС, тому їх побут знаю і бачу, що приїжджаючи сюди туристами - жахаються!

І сидять там на соціалці, в арендованому житлі, з ніг і до голови обтяжені кредитами.
Це щастя! Але це щастя для дебіла, який тут був нічим, і там він завжди буде ніхто, але на соціалці. Круто!

sergiosem написав:

У діяспорі патріоти Неньки набагато більші, ніж більшість мешканців України

Диванних воїнів і патріотів завжди більше - злиняли як криси з корабля і тявкають, а мешканці України працюють тут, створюють матеріальні блага і розвивають своєю працею і боронять від ворога Україну.

sergiosem написав:

я етнічний українець, тому не хочу ніде працювати на чужині, а хочу, щоб на мої землі було комфортно жити!
Задумайся над цим

Ти мені пропонуєш задуматись? Над чим? Над твоєю безглуздою маячнею? - У мене вже 40 років безперервного трудового стажу, в Україні. Більше ніж ти прожив на цьому світі, синку. Хоч трошки думай, коли когось повчаєш, про що тобі вже неодноразово писали на цьому форумі. Втім тобі, "патріоту", це не зрозуміти - ти ж навіть в армії ти не служив...

на соціалках сидать люмпени та моральні деградати епохи совітів - ім всє далжни... є там такий мотлох, але чомусь у них у сіх одна типова риса - вони москалі!
пропаганда кацапстану наводить ідентичні приклади та розповідає ті самі мантри...нічого не бентежить?
Ви впевнені, що я прожив менша вашого "трудового" стажу?
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-08 22:39:47[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:
sergiosem написав:

плюс дружині як іншим жінкам

Після Вашої їзди, коробка Під Вас трохи під настроїлась.  А дружина уже їде і гуде...Моя не змогла їздить так...Взагалі це сама паскудна коробка яка може бути! Я до сих пір не можу збагнуть як Ви на ній їздите, та Вас все влаштовує...!

для врівноваженої їзди вистачає.  Правила стараємося не порушувати, особливо ліміт швидкості. Неврівноважена їзда веде до фатальних наслідків. Це ознака нецивілізованості та дикості! Інколи дивишся, як ідіоти газують, тебе обганяють, поспішаючи кудись, але на світлофорі або на розв'язці від тебе далеко не втікли, хоча під час свого руху створювали аварійні ситуації. Ті, що мешкають у ЄС, жахаються із манерою та культурою їзди наших водіїв.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

80

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

на соціалках сидать люмпени та моральні деградати епохи совітів - ім всє далжни... є там такий мотлох, але чомусь у них у сіх одна типова риса - вони москалі!
пропаганда кацапстану наводить ідентичні приклади та розповідає ті самі мантри...нічого не бентежить?

Абсолютно нічого не бентежить, адже жодного слова по суті у тебе нема, лише одні москалі і кацапстан у голові. Про соціалку як найвизначніше досягнення сам написав, випадково?:

sergiosem написав:

Якщо Китай чи Індія виплатять соціалку таку

Так що там по кредитам, аренді житла і комуналці твоїх ЄС-івських біженців?

sergiosem написав:

Ви впевнені, що я прожив менша вашого "трудового" стажу?

Судячи по твоїх думках я в цьому абсолютно переконаний.
На наступному тижні буду їхати з Відня з зупинкою у Львові. Можемо зустрітись і розкажеш/покажеш європейські цінності.

  0
Спасибо сказали: PGP1

81

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Георгич написав:

Абсолютно нічого не бентежить, адже жодного слова по суті у тебе нема, лише одні москалі і кацапстан у голові. Про соціалку як найвизначніше досягнення сам написав, випадково?
Так що там по кредитам, аренді житла і комуналці твоїх ЄС-івських біженців?

Не знаю, що розумієте під терміном біженці, можливо воно у вас хибне, завдяки кацапстану та українофобії... Українці споконвіків славилися працездатністю, тому маємо потужну діяспору, яка відстоює наші інтереси краще, ніж теперішня влада!
Кредити під набагато менші відсотки ніж у нас, оренда житла не сильно дорожча ніж у Львові, продукти дешевші - мешкати комфортніше. Люди мають вид на проживання та готуються отримати громадянство - усі працюють та сплачують податки!

Георгич написав:

На наступному тижні буду їхати з Відня з зупинкою у Львові. Можемо зустрітись і розкажеш/покажеш європейські цінності.

В аеропорті зустрінимося  wink   Паспорт брати, щоб повірили?  tongue

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

82 Відредаговано Георгич (2019-10-08 23:58:09)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

В аеропорті зустрінимося. Паспорт брати, щоб повірили?

Я на машині, машина не на бляхах. Паспорт для чого? Показати львівську прописку? - повірю і так.

  0

83

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Георгич написав:
sergiosem написав:

В аеропорті зустрінимося

Я на машині, але не на бляхах

з якої митниці їдете?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

84

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

Не знаю, що розумієте під терміном біженці..

Здриснувших в ЄС українців

sergiosem написав:

завдяки кацапстану та українофобії...

як ти надоїв своїм западенським брєдом.

sergiosem написав:

Українці споконвіків славилися працездатністю..

Українці так, але галичани українцями стали не так вже і давно ).

sergiosem написав:

Кредити під набагато менші відсотки ніж у нас, оренда житла не сильно дорожча ніж у Львові, продукти дешевші - мешкати комфортніше. Люди мають вид на проживання та готуються отримати громадянство - усі працюють та сплачують податки!

Тобто я був абсолютно правий - поважні біженці до ЄС живуть в кредит і мають лише вид на проживання, та й їздять на бляхах))).
Але в Україні також можна платити податки і більшість успішних компаній вже відійшла від конвертів і виплачує найманим працівникам  білу з/пл. та кредитує їх.
В Україні толковий спеціаліст може купити за свою зарплату своє власне житло за 2 роки, чого не може зробити жоден громадянин ЄС в столиці своєї держави старого світу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 00:10:36[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

діяспору

українською діаспора, але ваша українська патріотичніша)

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 00:13:21[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

з якої митниці їдете?

Не знаю, хз який маршрут буде, ще в планах Гданськ, Люблін...

  0

85

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Георгич написав:

Здриснувших в ЄС українців
як ти надоїв своїм западенським брєдом.
Українці так, але галичани українцями стали не так вже і давно ).
Тобто я був абсолютно правий - поважні біженці до ЄС живуть в кредит і мають лише вид на проживання, та й їздять на бляхах))).
Але в Україні також можна платити податки і більшість успішних компаній вже відійшла від конвертів і виплачує найманим працівникам  білу з/пл. та кредитує їх.
В Україні толковий спеціаліст може купити за свою зарплату своє власне житло за 2 роки, чого не може зробити жоден громадянин ЄС в столиці своєї держави старого світу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 00:10:36[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

діяспору

українською діаспора, але ваша українська патріотичніша)

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 00:13:21[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

з якої митниці їдете?

Не знаю, хз який маршрут буде, ще в планах Гданськ, Люблін...

закінчуйте цитувати кацпську пропаганду та малоросійську ідеологію!
Галичина - серце України! Ми зберегли мову, культуру та нашу ідентичність, ми боролися до останнього з ворогом тоді, коли ви всралися! Ми усе це берегли під час будь-якої окупації, нас не зламала жодна влада!В В 80-х роках ми були в авангарді створення незалежної України! Те до чого ви дійшли у 2014 році, ми перейшли ще у 80-х 20 сторіччя! Ви нас постійно тягнете у лайно!
За 2 роки житло? Якось дивно це чути у найбіднішій державі Європи - ми в тій самій Україні мешкаємо? Розкажіть це стареньким бабусям чи іншим бюджетникам такі казки. Зе-блазні якось байку про 4000 доларів вже розповідали - не вподобайтеся їм!
їздити на бляхах у ЄС - якесь дивне твердження - у вас із світосприйняттям усе гаразд? Чи можливо громадяни ЄС мають їздити на українських номерах?
Не важливо з якого міста Польщі їхати в Україну, але кордон та переїзди знаходяться у Львівській та Волинській областях...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

86 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-09 20:02:42)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Від націоналізма до нацизма один крок! Варто пам'ятати!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

87

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero


[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-09 19:39:01[/merge_posts_bbcode]

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-09 19:43:46[/merge_posts_bbcode]


сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

88 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-09 20:05:40)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Надивляться казок, потім будуть матюкатись! Да по трасі кататись можна! а далі в місті в пробках, на горках , з горки на бордюр приходить ...! На горку поворот направо ніфіга не їде хоч газ в пол, а воно мусолить тре! палить. На горку розганятись хоч в пол газ йому пофіг!!!! Руний режим більш меньш спасає, і то ці всі задовбування! Ой згадав вздрогнув! Останне відео! Говорить правду! Авто щоб поіздеватись над людиною! в поривах злості і відчаю там теж написав був! Ух згадав відчуття, аж завівся!
Хто придумав цю чудо коробку, щоб вони все життя їздили на ній, тоді можливо зрозуміють що зробили!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

89 Відредаговано sergiosem (2019-10-09 20:39:25)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sdj387jsd написав:

Надивляться казок, потім будуть матюкатись! Да по трасі кататись можна! а далі в місті в пробках, на горках , з горки на бордюр приходить ...! На горку поворот направо ніфіга не їде хоч газ в пол, а воно мусолить тре! палить. На горку розганятись хоч в пол газ йому пофіг!!!! Руний режим більш меньш спасає, і то ці всі задовбування! Ой згадав вздрогнув! Останне відео! Говорить правду! Авто щоб поіздеватись над людиною! в поривах злості і відчаю там теж написав був! Ух згадав відчуття, аж завівся!
Хто придумав цю чудо коробку, щоб вони все життя їздили на ній, тоді можливо зрозуміють що зробили!

не звізди! Під горку він нормально тягне, якщо ти не ідіот, та з розгону не хочеш заїхати! Це дуже безпечно, якщо перед тобою їде якась важка вантажівка - робот тобі нормально витягне без усілякого ідіотизму та глупства...
обганяти на шв більше 100 км/год краще на мануалі.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

90 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-09 20:42:52)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

Під горку він нормально тягне

Да да да!%)...смик буксуємо щепленням. Ой ну його не хочу згадувать це лайно ато ще розійдусь...Ну його було дай прошло зато щас авто норм...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

91

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sdj387jsd написав:
sergiosem написав:

Під горку він нормально тягне

Да да да!%)...смик буксуємо щепленням. Ой ну його не хочу згадувать це лайно ато ще розійдусь...Ну його було дай прошло зато щас авто норм...

робот в натяг витягує на гірку без проблем! Львівщина це Прикарпаття, тому знаю, що говорю!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

92 Відредаговано Георгич (2019-10-09 22:02:34)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

закінчуйте цитувати кацпську пропаганду та малоросійську ідеологію!

У мене виключно проукраїнська ідеологія, але тобі це не зрозуміти, бо далі галицької окружної в світі нічого не бачив і не чув, окрім наслуханих казочок від біженців в Європу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:35:18[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

Галичина - серце України!

Ага, а ще центр великої германії.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:35:52[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

Ми зберегли мову, культуру та нашу ідентичність,

мову ви не знаєте, ви її вигадуєте, щодня, зі своєю комуністкою фаріонихою на чолі.
Всі шкільні олімпіади з української мови виграють учні харківщини, дніпропетровщини, київщини. Про олімпійців-галичан не чув.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:50:20[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

ми боролися до останнього з ворогом тоді, коли ви всралися! Ми усе це берегли під час будь-якої окупації, нас не зламала жодна влада!

Україну від нацистської нечисті звільняли 1-ий, 2-ий та 3-ій український фронт, яким ви стріляли в спини, героїмля. Після війни ми відбудовували державу, та вашу галичину, ви і тут стріляли в спини українцям, боронячи свої схрони та смереки.
Назви хоч одну військову операцію в якій перемогли твої "воїни" та звільнили хоч одне українське місто?

sergiosem написав:

В В 80-х роках ми були в авангарді створення незалежної України!

В 80-их всі ваші націоналісти були членами КПРС, та ходили строєм на паради 7 листопада та 9 травня.

sergiosem написав:

Ви нас постійно тягнете у лайно!

Дались ви нам.

sergiosem написав:

а 2 роки житло? Якось дивно це чути у найбіднішій державі Європи - ми в тій самій Україні мешкаємо?

В тій самій, Україна найбагатша країна Європи, і це відмінно розуміють ті, хто має розум.

sergiosem написав:

Зе-блазні

Зеленський є вибір українців, але ти, нацистьский покидьок, і тут проти і в спини українцям стріляєш.
У тебе бошку вщент відбило галицьким синдромом.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

93

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Георгич написав:
sergiosem написав:

закінчуйте цитувати кацпську пропаганду та малоросійську ідеологію!

У мене виключно проукраїнська ідеологія, але тобі це не зрозуміти, бо далі галицької окружною в світі нічого не бачив і не чув, окрім наслуханих казочок від біженців в Європу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:35:18[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

Галичина - серце України!

Ага, а ще центр великої германії.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:35:52[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

Ми зберегли мову, культуру та нашу ідентичність,

мову ви не знаєте, ви її вигадуєте, щодня, зі своєю комуністкою фаріонихою на чолі.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 21:50:20[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

ми боролися до останнього з ворогом тоді, коли ви всралися! Ми усе це берегли під час будь-якої окупації, нас не зламала жодна влада!

Україну від нацистської нечисті звільняли 1, 2 та 3-ій український фронт, яким ви стріляли в спини, героїмля.
Назви хоч одну військову операцію в якій перемогли твої "воїни" та звільнили хоч одне українське місто.

sergiosem написав:

В В 80-х роках ми були в авангарді створення незалежної України!

В 80-их всі ваші горе-націоналісти були членами КПРС, та ходили строєм на паради 7 листопада.

sergiosem написав:

Ви нас постійно тягнете у лайно!

Дались ви нам.

sergiosem написав:

а 2 роки житло? Якось дивно це чути у найбіднішій державі Європи - ми в тій самій Україні мешкаємо?

В тій самій, Україна найбагатша країна Європи, і це відмінно розуміють ті, хто має розум.

sergiosem написав:

Зе-блазні

Зеленський є вибір українців, а ти нацистьский покидьок, і тут в спини українцям стріляєш.
У тебе бошку вщент відбило галицьким синдромом.

МАЛОРОСИ - НЕ УКРАЇНЦІ!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  -1

94 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-09 22:17:55)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

МАЛОРОСИ - НЕ УКРАЇНЦІ!

Малоумці(думці). Пора зевса, зазивати...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

95 Відредаговано Георгич (2019-10-09 23:16:58)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

МАЛОРОСИ - НЕ УКРАЇНЦІ!

По перше-ти постійно порушуєш правила форуму оверквотінгом, цитуючи простиню на всю сторінку, а відповісти то немаєш що окрім лозунгів-словосполучень.
По-друге. В ростовській, білгородській, курській областях народ говорить українською мовою. Донеччина та луганщина теж говорить українською, але в великих промислових містах російською, навіть в Чернівцях та Ужгороді. Чути українську мову і в Криму, але мало і лише в західному і північному.
Така наша історія, українці живуть на значно більшій території, ніж є сучасна, розірвана країна.
Ну шо ж, де кордон будемо прокладати між галичиною та малоросією? - По львівській окружній, чи роздробимо ЛЬвів як Берлін у 45-ому і протянемо стіну через Площу Ринок?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-09 22:44:45[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Малоумці(думці). Пора зевса, зазивати...

Та да, я все надіявся, що ми все ж прийдемо до спільної та позитивної ноти, але на жаль...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, alexei742

96

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Адміни, може варто зачистку в темі зробити, а то зафлудили в хлам!?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  2

97

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

sergiosem написав:

закінчуйте цитувати кацпську пропаганду та малоросійську ідеологію!

Чел в пропаганде и идеологии кацапской спец wink Регулярно мониторит видать smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

98

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Зафільмували Dacia Sandero Stepway 2020

  0

99 Відредаговано _AlexSander_ (2021-01-10 12:04:41)

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

мені сподобалось )

традиційно багажник без пластикової накладки, ЩЕ більший заправочний лючок
багажник глибше, задній ряд в рівень з полом не складається
місця для задніх пасажирів імхо замало

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, NevAN, MaksTrout3

100

Re: Видео с LOGAN/MCV/STEPPE/VAN/Sandero

Да ну, все портит пакет сока (

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0