26

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

А він на три циліндри всього

Офтоп. Матиз тоже три цилиндра, но 0,8 и без турбины, с ГУР, кондиционером и автоматом. И ездит с расходом 5,5. в среднем, если я за рулем. Если женщина, то 8.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1



27 Відредаговано PGP (2024-01-25 12:43:26)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

az74, ну, по-перше моє авто ще на "обкатці", пробіг лише вчора ледь-ледь за 1000км перевалив. Те що витрати пального мають знизитися, то Ви самі знаєте smile По-друге, мабуть що Sandero таки трохи важче за Матіз, так? І на останок: то що продавати Stepway і купляти Матіз 0,8L заради 5,5л/100км?  lol

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

28

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

az74 написав:
PGP написав:

А він на три циліндри всього

Офтоп. Матиз тоже три цилиндра, но 0,8 и без турбины, с ГУР, кондиционером и автоматом. И ездит с расходом 5,5. в среднем, если я за рулем. Если женщина, то 8.

Наверное у меня был неправильный Матиз  dntknw  Я его "Кукушонком" называла - бензин жрал, как не в себя lol1 . Меньше 8-8,5л летом  в городских пробках не было -  и это без кондера. 5,5-6л можно было добиться только в трассовом режиме, сопровождая фуры. Зимой расход доходил до 10-10,5л.

PGP написав:

то що продавати Stepway і купляти Матіз 0,8L заради 5,5л/100км?

Ни в коем случае! shok   У Матиза такого расхода все равно не будет в виду античности двигателя и коробки, а Сандерик современней, мощнее и экономичнее. moto Единственно, что мне на трех цилиндрах не нравилось - сильно уж его колбасило на холостых по причине отсутствия демпфера. Особенно это было заметно зимой, пока машина стоит на прогреве. Интересно, в Сандериках как с этим? smile

Renault Sandero STEPWAY 1,5 dCi, 2019, azure blue, 50 000 - сейчас.
Daewoo Matiz, 0,8 АТ, 2007, sky blue, 70 000 -  был.
  0

29 Відредаговано PGP (2019-08-29 17:31:44)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Toris написав:

Интересно, в Сандериках как с этим? smile

Тю, теж мені проблема smile Ну вібрує трошечки на холостих, брехати не буду. 3-ти горшки є 3-ти горшки, Рено тут видно сильно не заморочувалися над компенсацією вібрацій. На кермі і на ручці КПП вібрацій майже не відчуваєш, я більш якось спиною їх відчуваю smile Взагалі не критично, як на мене. Під час руху ніяких вібрацій. Авто на те й куплялось, щоб рухатися  lol

  0

30 Відредаговано Георгич (2019-08-30 11:17:24)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Toris написав:

Наверное у меня был неправильный Матиз    Я его "Кукушонком" называла - бензин жрал, как не в себя  . Меньше 8-8,5л летом  в городских пробках не было -  и это без кондера. 5,5-6л можно было добиться только в трассовом режиме, сопровождая фуры. Зимой расход доходил до 10-10,5л.

Про Мотьку 0.8 на автомате все так.

  0

31 Відредаговано PGP (2019-09-07 00:03:00)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Сьогодні безкоштовно оновив мапи в MediaNAV до версії 2018.Q4. Вийшло лише з другої спроби. Бо коли вперше робив флешку не прибрав галочку з пункту "Оновлення мапи Іспанія 2019". З ціми мапами мій MediaNAV сказав щось типу "Оновлення не коректні" і не захотів оновлюватися. Прийшлося повторно готувати флешку в MediaNAV, потім до компа, закачувати оновлення (вже без мапи Іспанії), потім знову до авто.

  0

32

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

Сьогодні безкоштовно оновив мапи в MediaNAV до версії 2018.Q4. Вийшло лише з другої спроби. Бо коли вперше робив флешку не приправ галочку з пункту "Оновлення мапи Іспанія 2019". З ціми мапами мій MediaNAV сказав щось типу "Оновлення не коректні" і не захотів оновлюватися. Прийшлося повторно готувати флешку в MediaNAV, потім до компа, закачувати оновлення (вже без мапи Іспанії), потім знову до авто.

а як Ви це зробили? Мені теж треба.

А ще на навігаторі є проблема. Мапи українською мовою, набір текста російською. Не всі адреси набираються.. у вас теж так?

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

33 Відредаговано PGP (2019-08-30 12:34:39)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Valerik, не дуже складно.

Ось офіційна інструкція як це робиться (на жаль української мови немає), я робив по ній https://renault.welcome.naviextras.com/guide_ru.html

Самому описавати крок за кроком дууууже довго в мене вийде. Спробуйте по інструкції. Якщо виникнуть питання, то я спробую допомогти.

Головне мати флешку (в мене на 8ГБ), комп в дома з виходом в інтернет і трошки часу. Коли на компі проінсталюєте RenaultMediaNavEvolutionToolbox і запустите її, там все доступно описано.

  0

34

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

Valerik, не дуже складно.

Ось офіційна інструкція як це робиться (на жаль української мови немає), я робив по ній https://renault.welcome.naviextras.com/guide_ru.html

Самому описавати крок за кроком дууууже довго в мене вийде. Спробуйте по інструкції. Якщо виникнуть питання, то я спробую допомогти.

Головне мати флешку (в мене на 8ГБ), комп в дома з виходом і інтернет і трошки часу. Коли на компі проінсталюєте RenaultMediaNavEvolutionToolbox і запустите її, там все доступно описано.

Дякую!

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

35

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Valerik написав:

А ще на навігаторі є проблема. Мапи українською мовою, набір текста російською. Не всі адреси набираються.. у вас теж так?

Так є така прикрість, але я при наборі адреси обираю QWERTY розкладку і пишу наприклад так: PEREMOGY і воно само ПРЕКРАСНО розуміє що я шукаю саме ПЕРЕМОГИ. Всі українські назви добре продубльовані саме в латиниці. Про це мені навіть в салоні менеджер радив так вводити і дісно це працює. Звичайно, що це не дуже комфортно, але ж працює  big_smile

  0

36 Відредаговано PGP (2019-08-30 17:47:06)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Перший "мікроулучшайзінг" для лінивих, як я  wink Взагалі без додаткових зусиль

1) Закрив гайки передніх стійок, попередньо змастив там все Літолом, ну що було на хазяйстві...

Було
/upload/iblock/e0b/IMG_20190817_175057.jpg

Стало
/upload/iblock/cdf/IMG_20190817_180050.jpg

2) Ну і вже традиційний Must have для всього сімейства Logan/Sandero - перевернув запаску  big_smile

/upload/iblock/20e/IMG_20190825_151810.jpg

/upload/iblock/cf5/IMG_20190825_151207.jpg

Ляпота!  app

  0

37 Відредаговано Георгич (2019-08-30 18:29:10)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP, плюсую, і в той же час імхую - а навіщо в колесі каналізація? Ця ніша зазвичай заповнюється домкратом, ключами та ін. компонентами автомобільного життя. Іноді навіть випирає )))))

Це було по-перше, а по-друге: на цьому місці в ніші багажника більшість бензо-логановодів катає балон з пропаном, а докатку, з вищеперерахованим інвентарем катається в запасці.

  0
Спасибо сказали: PGP1

38 Відредаговано PGP (2019-08-30 18:42:02)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:

а навіщо в колесі каналізація?

Ох я і нареготався  lol  lol  lol "Каналізація в колесі" - це шедеврально  upp

Я не хочу щоб колесо просто лежало само по собі, а щоб було закріплено. Розумію що воно хоч і важкеньке, і в нього дійсно можна багато чого корисного покласти, це ще вагу збільшить. Але на горбках та ямках воно все одно хоч трохи але буде стрибати, стукотіти, гупати... а це не по фен-шую! А так прикручено і все.

ГАЗ не в планах на 0,9L, тому балону там поки що не бувати.

  0

39 Відредаговано PGP (2019-08-30 22:09:03)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Просто залишу тут, щоб не пропало )))

/upload/iblock/54d/90tce.png

  0
Спасибо сказали: Хохол1

40

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

1) Закрив гайки передніх стійок, попередньо змастив там все Літолом, ну що було на хазяйстві...

PGP, де і за скільки брали ці пластикові кришки на передні стійки?
Коли тільки купив авто, облазив весь автобазар в Хмельницькому, але так і не знайшов ці приблуди.

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0

41 Відредаговано dli (2019-09-03 14:19:58)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

YT написав:

PGP, де і за скільки брали ці пластикові кришки на передні стійки?

Вот, говорит сосед, на логан ставил такие 96535014 — крышка гайки стойки от GeneralMotors

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

42 Відредаговано PGP (2019-09-03 14:32:06)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

YT, Брав ось тут https://prom.ua/p42051864-zaglushka-pered-opory.html
Дві кришки аж 30грн, а ось доставка на відділення Новою Поштою 40грн  dumbom

dli, так це вони і є від GM  big_smile

  0
Спасибо сказали: YT1

43

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

АХТУНГ!!! Перевіряв рівень масла в двигуні все норм, а як глянув на бачок з тормозухою, то просто "УХУ ЇВ"  shok
/upload/iblock/f09/IMG_20190909_112818.jpg
Це як в загалі можливо? Пробіг 1300км, потьоків немає, все сухо і чисто, машина нормально гальмує, а рідини нема!
Що робити? Їхати до офіціалів?

  0
Спасибо сказали: asb_s1

44

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

Що робити? Їхати до офіціалів?

Конечно! Пусть ищут утечку и доливают до уровня! Задние барабаны не запотевшие?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

45

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Aprox написав:

Задние барабаны не запотевшие?

Щойно передивився, барабани сухенькі. Скрізь дивився, все сухо.

  0

46

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

а рідини нема!

Разве уровень не выше минимума? Сколько было раньше?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

47 Відредаговано PGP (2019-09-09 13:12:42)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Evgenий написав:
PGP написав:

а рідини нема!

Разве уровень не выше минимума? Сколько было раньше?

Та який там вище MIN? Він в загалі майже порожній. Який був раніше не скажу, бо якось не запам'ятав його рівень коли авто з салону забирав  sad

  0

48

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Привет, я только что сходил проверил на своей  (проехал чуть более 2000км), тоже смотрю вроде бачок пустой, открутил крышку, а там жидкость прозрачная, и по уровеню, а снаружи визуально не видно уровня..

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  1
Спасибо сказали: PGP, asb_s2

49 Відредаговано PGP (2019-09-09 13:13:47)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Evgenийlike Дякую за наводку!
"Охрана! Отмена". Це ж треба було так мені лохануться!  kez_15
Рівень в нормі! Просто рідина настільки прозора, що через стінки бачка здається, що її нема. Все там є! Я кришку відкрутив, подивився.

  0
Спасибо сказали: asb_s1

50

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

"Охрана! Отмена". Це ж треба було так мені лохануться!  kez_15
Рівень в нормі!

https://www.meme-arsenal.com/memes/b1ba1a4b4fe00a7b8acce7eab4d932ea.jpg

lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1