126

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

andy_k написав:

Где-то было на форуме: с завода идут фары чуть занижено, регулируется шестигранником на фаре,  (по-моему два оборота против часовой, точнее не помню - регулировал при покупке авто) и можно не ехать на стенд.

При регулировка фар нужно сформировать световое пятно. Просто подняв фары вы его растяните и получите результат когда фары светят дальше но освещают дорогу хуже. Кроме регулировки вверх- вниз нужно ещё регулировать вправо-влево.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  1



127

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Внезапно подкралось и время первого ТО, планировал сделать на 10 тыс. км, но благодаря поездке в Карпаты накрутил чуть больше - получилось добраться к дилеру на пробеге 11200. Лет десять наверное не обслуживал машин у официалов, буду привыкать снова)) Из близких к дому сервисов выбрал Арму, хотя АЦ Голосеевский совсем уж рядом, но у меня по ним много негатива ещё со времён покупки и обслуживания Ланоса.
До конца лета у Рено была акция в виде скидок на з/ч и работы, базовое ТО со сменой масла и фильтров обошлось в 2674 грн, по времени заняло полтора часа с учётом всех сопутствующих процедур оформления приёма и выдачи автомобиля.
/upload/iblock/f1a/Media-viewer-2019_08_31-16.58.29.png

По самой машине у меня претензий уже толком и не было: фары ещё раньше были отрегулированы на стенде за 150 грн (теперь со светом всё ок), двери стали закрываться гораздо лучше, а скрип сцепления в жару стал уж совсем тихим. По итогам диагностики в ходе ТО, естественно, тоже ничего не нашлось. Так что катаемся дальше.

Удалось испытать машину и в дальних путешествиях, за время отпуска и поездки в Буковель накатал 1770 км, машиной остался вполне доволен: Сандеро неплохо держался на трассе на скоростях 120-130 км/ч, позволял уверенно обгонять и даже относительно шустро штурмовал горные серпантины, хотя именно в горах уже хотелось бы больше мощности. Расход за всю поездку вышел 4.6, сказалось обилие двухполосных и загруженных горных дорог, снизивших среднюю скорость и расход соответственно. По дороге в Карпаты на участке Киев-Ровно держал почти всё время 130 на круизе, расход был 5.2, что вполне приемлемо.

И в качестве фотобонуса - затерявшийся на фоне пейзажей Ворохты мелкий синий Сандерик))
/upload/iblock/bb1/IMG_2391.jpg

  0
Спасибо сказали: PGP, Lavrik2

128

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

хотя АЦ Голосеевский совсем уж рядом

Заежал к ним в субботу, у них там ремонт корпусов и соотвественно полный трындец и неразбериха, стремно к ним при таких раскладах заезжать

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

129

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

позволял уверенно обгонять и даже относительно шустро штурмовал горные серпантины, хотя именно в горах уже хотелось бы больше мощности.

а якщо ше й "клімат" вмикнути, то стає доволі сумно... слабенький мотор конкретно; на такі колеса тре ставити хоча б 1,8л, мінімум...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

130

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Kap1toshka написав:
3ton написав:

хотя АЦ Голосеевский совсем уж рядом

Заежал к ним в субботу, у них там ремонт корпусов и соотвественно полный трындец и неразбериха, стремно к ним при таких раскладах заезжать

Наверное, они исправились. Два года у них обслуживаюсь, все хорошо. Правда и ни с чем сложным я к ними не приезжал.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

131

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Вчера задумался, что холода неизбежно настанут и надо бы обзавестись зимними шинами. Не стал долго думать и сегодня купил проверенную лично за три зимы резину - Hankook Winter I*Cept IZ2 W616
/upload/iblock/374/rcAAAgG_fuA_960.jpg
С размером тоже эксперименты не проводил, штатный 185/65 R15 мне вполне подходит по комфорту. Цена вопроса - 4700 грн за 4 колеса, теперь можно считать подготовку к зиме выполненной:)

  0

132

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Мені більше подобається асиметричний узор! Особиста думка в слякоть буде так собі...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

133 Відредаговано PGP (2019-09-06 18:25:03)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton, можете поділитися враженнями від Hankook Winter I*Cept IZ2 W616, тим паче що у Вас досвід трирічний її використання?

Цікавить (при звичайному пересуванні містом):
- поведінка при +2...4 температурі повітря (бо читав, що "плаває" гума у поворотах при +С* за бортом)
- поведінка при гальмуванні на мокрому асфальті
- поведінка при "сніжній каші" на дорозі
- як тягне по добряче втрамбованому снігу (ще не лід, але майже)

Чому питаю? Бо вже в кількох точках продажу шин при питанні: "Що краще Barum Polaris 5, Hankook Winter I*Cept IZ2 W616, Kleber Krisalp HP3?" - скрізь №1 зі списку це Hankook Winter I*Cept IZ2 W616.

  0

134

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

PGP написав:

3ton, можете поділитися враженнями від Hankook Winter I*Cept IZ2 W616, тим паче що у Вас досвід трирічний її використання?

Жодних проблем, але майте на увазі, що це лише мої суб'єктивні враження після трьох сезонів використання такої гуми на Ланосі в розмірі 185/65 R14.
До цієї моделі я всі попередні роки (водійський стаж з 2007-го) їздив на шинах, що по своїй класифікації були так званою "єврозимою" - Gislaved Eurofrost 3 та  Dunlop SP Winter Response і був в цілому задоволений їх поведінкою. Саме тому порівнювати буду з ними.
Отже, мої висновки:
- дуже тиха гума (реально тихіша навіть за літні шини, що я використовував раніше)
- типова для наших зим снігова каша - без проблем, як у місті, так і на більш високих швидкостях на трасі (80-100, швидше зимою тільки по асфальту їзжу)
- глибокий сніг - значно краще за "єврозиму", чого мені інколи і не вистачало, лопату з багажнику не діставав за три сезони (а це для мене особисто добрий показник з урахуванням поїздок на дачу в місцях, де дороги не чистять взагалі)
- температура в діапазоні від 0 до +5 вже відчутно гірше за "єврозиму", але зовсім не так критично, як я очікував - поведінка на мокрому асфальті цілком нормальна і прогнозована, а підвищення тиску з 2.2 до 2.4 дозволяє нормально себе почувати у міжсезоння і за більш високих температур
- поведінка в умовах ожеледиці - ну як для нешипованої гуми, то більш-менш прийнятно і дійсно краще за "єврозиму", але жодних натяків на якісь дива

Навіть не знаю, що додати, намагався просто описати свої враження. Якби помітив у попередній експлуатації суттєві недоліки, я б навряд чи взяв би знову таку саму гуму.

  1
Спасибо сказали: PGP, YT, Sivil, lukis4

135

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

БЖ у меня пока довольно скучный получается, но так и было задумано - машина ездит и радует. Подведу краткие итоги по затратам за первые полгода владения Сандеро, может кому-то будет полезно для понимания эксплуатационных расходов:)

Итак, за 6 месяцев пробег составил 16801 км, за это время:
- использовано 843 литра топлива на сумму 23008 грн. (заправки только на ОККО обычным ДТ-евро)
- средний расход составил 5,02л/100км или 1,37 грн./км затрат на топливо
- потрачено на плановое ТО - 2764 грн.
- куплена зимняя резина за  4700 грн.

Проблем по машине нет, едем дальше

  1

136

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

- средний расход составил 5,02л/100км

питаннячко: влітку Ви собі у кліматконтролі не відмовляєте ніколи? чи то "траса" так вплинула на витрати?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

137

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Катаюсь на такой https://rezina.cc/zimnyaya-shina-hankoo … ke-rs-w419 3 сезон. Доволен.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

138

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton, а можно вопросик? Какой реальный клиренс у Сандерика? А то сколько на самом деле не ясно. Одни говорят про 145мм, а другие про 175.

  0

139

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Сандеро - 147 мм (с нагрузкой), Сандеро Степвей - 173 мм (с нагрузкой).

Renault Sandero STEPWAY 1,5 dCi, 2019, azure blue, 50 000 - сейчас.
Daewoo Matiz, 0,8 АТ, 2007, sky blue, 70 000 -  был.
  0

140

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Toris написав:

Сандеро Степвей - 173 мм (с нагрузкой).

Ви особисто заміряли?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

141 Відредаговано Toris (2019-11-18 22:10:55)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

Ви особисто заміряли?

Так зазначено у виробника. А що не так? Бордюры з навантаженням долає з легкістю.

Renault Sandero STEPWAY 1,5 dCi, 2019, azure blue, 50 000 - сейчас.
Daewoo Matiz, 0,8 АТ, 2007, sky blue, 70 000 -  был.
  0

142

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

- потрачено на плановое ТО - 2764 грн.

офіціали більше ні на що не натягували?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

143

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

питаннячко: влітку Ви собі у кліматконтролі не відмовляєте ніколи? чи то "траса" так вплинула на витрати?

Кондиціонер - "моє все" влітку, тому про таку економію мови бути не може:) Траси дійсно було багато в теплий період, оскільки немало подорожую Україною. Але не можу сказати, що міський рух суттєво збільшує середні витрати палива, за останні 400 км в мене середня швидкість 35 км/год та витрати на рівні 4.7 за даними БК - це пересування дім-робота-дім у досить щільному трафіку та їзда по відносно вільному місту на вихідні приблизно 50/50. Можливо, позитивно впливає майже повна відсутність коротких поїздок - до роботи 18 км та 40-50 хвилин. Режимом ECO користуюсь тільки у тягнучках - так виходить плавніше їздити. В цілому, я задоволений економічністю, очікував гіршого, але статистика за чеками річ вперта - вийшло тих самих 5,02 л на 100 км.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-18 23:44:33[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:
3ton написав:

- потрачено на плановое ТО - 2764 грн.

офіціали більше ні на що не натягували?

Ні, це була акційна вартість ТО в серпні і жодних спроб збільшити цю суму помічено не було

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-18 23:47:10[/merge_posts_bbcode]

svserj написав:

3ton, а можно вопросик? Какой реальный клиренс у Сандерика? А то сколько на самом деле не ясно. Одни говорят про 145мм, а другие про 175.

Вот реально не знаю, не заморачивался на эту тему. Но по ощущениям прямо кроссовер после Ланоса и 40-й Камри, основной показатель - дорога на дачу, где именно на Сандеро ни разу нигде не чиркнул порогами. Побочный эффект - крены, но это расплата за энергоёмкость подвески, я уже смирился, что управляемость так себе у машины.

  0
Спасибо сказали: floyd471

144

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Toris написав:

Так зазначено у виробника. А що не так?

шановний, у Вас запитали не про ТТХ від виробника і не про бордюри, які Ви з легкістю долаєте, а про реальний кліренс (у см); от що не так.
особисто заміряв у гаражі (звісно, без ніякого навантаження) під задньою підвіскою. боюся помилитися, але здається наміряв ~165см... мабуть, у виробника вважається за кліренс відстань від землі до порога кузову.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

145

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

а чого до 20 тис км не дотягнув? Здається раз у рік або 20 тис км...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

146 Відредаговано T.M.S (2019-11-19 00:28:40)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

165см

серьезный клиренс, можно ходить под машиной big_smile
А если серьёзно, то и правда интересно сравнить реальный просвет Логана/Сандеро и Степвея с нагрузкой и без.
16,5 см это до балки или до чашки пружины? А впереди под защитой не меряли? И какой размер шин?

Logan 1.4 Ambiance LPG - https://www.logan.in.ua/forum/post617343.html - был
Megan IV Grandtour - https://www.logan.in.ua/forum/post790289.html - есть
  0

147

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

до роботи 18 км та 40-50 хвилин.

-
у мене до роботи відстань була 14км та долав я її за десь 18-20хв. у мене пробіг за 3 роки був 15-16К км, а у Вас майже 17К за півроку!  і Ви кажете, що траси у Вас було небагато?.. тому, гадаю, і витрати 5,02... моя міська експлуатація (на ~90%) видає мені 5,2-5,3л/100км. мої показники майже збігаються з показниками форумчан з двигунами К9К С612.
п.с. клімат-контроль теж "моє все". вікон ніколи не відчиняю.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

148

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

sergiosem написав:

а чого до 20 тис км не дотягнув? Здається раз у рік або 20 тис км...

Регламент - кожні 15 тис. км або один рік, але я планую ТО робити кожні 10 тис.км. То вже мої особисті переконання щодо обслуговування авто.

  0
Спасибо сказали: sergiosem1

149

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

T.M.S написав:

16,5 см это до балки или до чашки пружины? А впереди под защитой не меряли? И какой размер шин?

165см до низу чашки. інші місця не міряв, бо то і є "самий низ". під захистом картеру не міряв, бо здалося, що те все вище. та й захист є захист (його обов*язок--приймати удари долі!). а якщо десь у лісі чи на природі зацепишся за пеньок або корягу, то буде непереливки... літня шина 205/55/16, а зимова 195/55/16. вже на пам*ятаю, яка тоді стояла. якщо не забуду, то переміряю.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

150

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:
3ton написав:

до роботи 18 км та 40-50 хвилин.

-
у мене до роботи відстань була 14км та долав я її за десь 18-20хв. у мене пробіг за 3 роки був 15-16К км, а у Вас майже 17К за півроку!  і Ви кажете, що траси у Вас було небагато?.. тому, гадаю, і витрати 5,02... моя міська експлуатація (на ~90%) видає мені 5,2-5,3л/100км. мої показники майже збігаються з показниками форумчан з двигунами К9К С612.
п.с. клімат-контроль теж "моє все". вікон ніколи не відчиняю.

Я ж не заперечую, що трасова експлуатація мала місце, але бували моменти, коли витрати на трасі були навіть вищими за міський режим. Для прикладу Київ-Одеса якось їхав 130-140 (окрім населених пунктів), по БК вийшло 5.3 л/100.

  0