101

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Хочу трохи струснути одноклубників.
Перечитайте мої пости про серцевий біль. Зараз це актуально.
І не зволікайте з діями - інфаркти зараз лікуються дуже успішно і ефективно. А головне - безплатно.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, Лево, Lavrik, Bob3000, sayrus5



102

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

http://images.vfl.ru/ii/1583964263/895b2f37/29845596.jpg

Це медичний апокаліпсис.
В сечі пацієнтки висіяно паличку синього гною, яка нечутлива до всіх відомих на сьогодні антибіотиків.
Будьте благорозумні - не приймайте антибіотики там, де вони непотрібні.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen, Хохол, Migen, Deniskov4

103 Відредаговано Rothmanz (2020-03-12 10:35:49)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

В сечі пацієнтки висіяно паличку синього гною, яка нечутлива до всіх відомих на сьогодні антибіотиків.

Не побоюсь этого слова - ахуеть....
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-12 09:32:41[/merge_posts_bbcode]

Doc написав:

Це медичний апокаліпсис.

Это у нас где-то? Или за границей?
Какая лаборатория делала анализ?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

104

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

А что вы хотите? У нас население лечит вирусы антибиотиками...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

105

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Aprox написав:

А что вы хотите? У нас население лечит вирусы антибиотиками...

Да я-то вкурсе. Но я не думал что все так плохо. Этого следовало ожидать. Бесконтрольное употребление антибиотиков, продажа без рецепта, все к этому шло.
Я уверен, что есть уже немало штаммов , которые также устойчивы ко всем известным антибиотикам, их еще просто не выявили.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

106

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Навіяно повідомленням Александр007

Я розумію, що у багатьох є сумніви щодо валідності обов'язкових медоглядів, тому всіх закликаю робити це для себе.

Отже часто чую таку фразу - "я хочу повністю обстежитись"
Одразу ж хочу запитати:
1. Навіщо діагностика ВСЬОГО організму?
2. Якщо і треба, то чи стане грошей на все?
Я можу  дати направлення на МРТ всього тіла з контрастом, УЗД всіх органів, ЕКГ, ЕЕГ, спірометрію, екскреторну урографію, біохімію з набром яких тільки можна параметрів (і всі дуууже важливі), тести на онкомаркери, гормони (які тільки є), загальні аналізи, ІФА з ПЛР на все, що можна знайти в людини, огляне окуліст очне дно, поля зору, цвітосприйняття), невролог, уролог (якщо ви чоловік) чи гінеколог (якщо жінка, хоча якщо жінка, то і уролог теж). Це і буде комплексне обстеження, а не УЗД і пара аналізів. Чи згодні все це пройти і, головне, чи вистачить фінансів на це?

Можна простіше і правильніше. Якщо Вам ще до 40, то в поліклініці зробіть наступне:
1. Запишіться до сімейного і поясніть, що хочете пройти диспансерний огляд.
Власне що потрібно? Виміряти температуру, артеріальний тиск, пульс. Послухати серце, легені. Помацати живота, постукати по ниркам (С-м Пастернацького). Якщо є скарги - розповісти про них. Від цього залежить подальший рух.
1. Заг.ан.крові, сечі. (можна зробити в приватній лабораторії).
2. Флюорографію. Раз в рік обов'язково.
3. Якщо в родині НЕ БУЛО ранніх смертей від серцевих проблем, або раптових смертей, особливо ничого більше робити не треба, хіба окрім ЕКГ і цукор крові.
4. Жінкам гінеколог обов'язковий.
5. При наявності скарг - додаткове обстеження.

Якщо Вам за 40
Пункти 1-2 аналогічні.
3. ЕКГ. Біхімія крові в складі:
- креатінін, сечовина, цукор крові, ліпіди крові. Окремі види за потребою.
4. Жінкам гінеколог, маммолог, чоловікам - уролог
5. Аналогічно.

Все.
Не старайтесь обманути самого себе обіцянками, що завтра я все зроблю і так кожен день. Почніть перший день відпустки саме з цього.
Адже всі ви знаєте трагічну історію з нашим одноклубником. Не намагайтесь випробувати долю.
Спитайте себе, коли робили флюшку, коли жінка ходила до гінеколога, маммолога.
Вам соромно йти до уролога через ректальне дослідження? Та урологу до лампочки!!! Це лише робота. А приватний ще й гроші отримає. Чи буде краще, якщо раптом виявиться рак простати чи прямої кишки?
Болить серце? Гіпертонія? Запаморочення? Чого чекаємо?
У того водія може бути багато причин знепритомніти! Втома, голод, недосип, проблеми з судинами шиї, голови взагалі, інсульт, інфаркт, тромбоемболія легеневої артерії, раптова зупинка серця, блокади серця, пароксизмальні тахікардії, гіпоглікемія, гіпертензивна криза, кровотеча з виразки шлунку, дпк, будь-яка інша кровотеча в т.ч. геморрой, пухлини, мальформації мозку, пухлини мозку, аневризми мозку, аневризма аортти.
Та дохера причин!!!!
Що б було, якби на шляху буса на тротуарі опинилась молода мама з немовлям. Він би не зупинився, не гальмував. Він безжально давив і нищив. Бо небуло водія фактично за кермом.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Zevs, Георгич, Bob30004

107 Відредаговано floyd47 (2020-05-21 21:48:55)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

і, головне, чи вистачить фінансів на це?

так, про фінанси:
/upload/iblock/0b3/P1020469.JPG
верхній ряд--2 походи до одного й того ж терапевта;
нижній ряд--3 аналізи (кров, сеча, білок) та УЗІ лімфовузлів у 2-х точках тіла...
результат походів заспокоїв, а це--саме головне.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

108 Відредаговано Deniskov (2020-05-22 10:25:23)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc, насчет обследования - а что с онкомаркерами? Какой анализ нужно сдавать и с какой частотой?
Может стоит поднять эту тему со стороны специалиста - а на что вообще обращать внимание? При каких симптомах бежать сдаваться?

Хочу призвать всех коллег по форуму - если у вас что-то болит - ОБСЛЕДУЙТЕ.
Призвать на личном примере.

Из за своего " завтра я все зроблю і так кожен день." - сейчас попал в очень неприятную ситуацию.
Валяюсь в Лимане в институте травматологии и ортопедии на больничной койке.
Просто болела область колена. Много лет. Боль купировалась обычными мазюками, пропадала. Снова появлялась после нагрузок - велосипед, ходьба. Потом стала просто сильной, особенно по ночам. Ну пошел я на рентген, потом на МРТ, а сейчас лежу на койке после удаления огромной опухоли из большеберцовой кости.
Я пережил крайне неприятные три недели в ожидании результатов гистологических анализов сначала в Краматорске, потом в Харькове.
Все-таки между словами "саркома" и "фиброма" - бездонная пропасть, наполненная адреналином и кортизолом.
Это как ждать приговор или помилование.

На текущий момент все относительно обошлось, просто потому что опухоль доброкачественная.
Ортопеды выпилили, заместили дефект специальной "арматурой", на которую организм должен нарастить свою кость.
(Строго говоря  не совсем там так все происходит, но кому интересно сам поищет)
Теперь около 3-4-5 месяцев до момента когда я наступлю на ногу в принципе, как зарастет. Потом черт его
еще сколько времени разрабатываться.
Ну просто зона поражения огромная, примерно как куриное яйцо.
Там от кости в области сустава остались только сантиметр в области хряща и тонкие стенки кости, полость заполненна теперь аллотрансплантантом. 
Оказалась бы эта штука злокачественная - это был бы дорогущий эндопротез колена, затем грустная жизнь онкобольного с непредсказуемой длительностью.
Хорошо хоть работа позволит зарабатывать удаленно.

Так вот этой штуке - много лет было. Боль эту я помню года  так с 2010. Обидно, раньше бы дернулся - менее травматично бы все было. Выпилили бы горошинку и все.

Вот думал - а почему так вышло?
1) Геройство. Мужики ж боль презирают. Подумаешь - болит...
2) Тотальная неинформированность по онкопроблемам. Я понял что относился к этой области медицины с каким-то суеверным страхом. Даже не хотел касаться в мыслях. Хотя если проблема поймана на ранних стадиях - это дааалеко не приговор.

Коллеги, еще раз призываю - не терпите боль, слушайте свой организм и тратьте деньги и время на его обследования и техобслуживание.

Doc, вопрос к вам (хотел в личку, потом решил что остальным тоже полезно может быть) - в моем случае какие обследования стоит пройти, чтобы поискать в организме еще какие-то новообразования?  Рентгенограмму легких сделали, чисто.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

109

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Deniskov написав:

если у вас что-то болит - ОБСЛЕДУЙТЕ.

   Самые опасные заболевания те, которые не болят или не болят на первых этапах. Давление не болит, пока его цифры не начинают подпрыгивать так высоко, что становится плохо. Но именно умеренно повышенное давление зачастую не чувствуется человеком но во всем организме медленно происходят изменения сосудов, которые приводят до сосудистой катастрофы - инфарктов, инсультов.
   Сахарный диабет не болит, особенно он незаметен второго типа, так называемый инсулиннезависимый. Человек просто годами живет с повышенным сахаром и особо ничего не замечает, но в это время в организме происходит изменения органов. Они стареют с очень большой скоростью, что сказывается на продолжительности жизни.
   Не болит гепатит Б и С. Но при гепатите С в один момент оказывается, что у человека уже цирроз печени и пить боржоми поздно.
   Не болят опухоли на начальных стадиях. Когда они начинают болеть, то это уже часто даже без шансов на оперативную помощь.
   Поэтому Doc правильно говорит - идти и обследоваться, чтобы поймать болезнь на начальных этапах, когда всё можно исправить.
   Есть еще такая категория людей, у которых всегда что-то болит. Зачастую это ипохондрики, у них реально болит то там то там, они проходят кучу исследований и ничего не находят. Такие люди часто здоровее тех, кто вообще не жалуется потому, что они постоянно под наблюдением врачей и проходят кучу обследований
   Если появляется боль, то это всегда должно настораживать человека. Именно первые болевые ощущения могут быть самыми опасными, потому что они могут говорить о серьезной проблеме. Боль за грудиной, которая не изменяется от смены положения тела, поворота руки, движения плеч но усиливается при физической нагрузке - это может указывать на снижение питания сердца кислородом. Хронические сердечники знают что делать в таких случаях, но когда человек сталкивается с этим впервые, он старается не обращать внимания, пока совсем не припрет. А степень поражения сердца очень сильно зависит от времени, когда сердцу не хватает кислорода. Если боль появляется при физической нагрузке а при   остановке и передышке боль уходит, значит надо показаться врачу, снять ЭКГ - это может быть признаком скорого наступления инфаркта миокарда в течение нескольких дней или недель. Если боль появилась впервые и не проходит, она выражена, отдает под левую лопатку, в левую руку, она не облегчается сменой положения тела - это указывает на внезапную закупорку сердечного сосуда. В таких случаях чем быстрее человек попадает в руки врача, тем у него больше шансов выжить или уменьшить последствия инфаркта миокарда.
Как кто-то мудро подметил, здоровый человек тот, у которого каждый день болит в другом месте.

  0
Спасибо сказали: Deniskov1

110

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

RUNO написав:

Как кто-то мудро подметил, здоровый человек тот, у которого каждый день болит в другом месте.

Еще в народе так говорят - если ты проснулся в 50 лет и у тебя ничего не болит, значит ты умер...

  0

111

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Пару слів про препарати при лікувані COVID 19 (чм вже 20-21...)
1. "Противірусні" - арбідол... от холера, вже забув назви! Але пофіг - НЕ ЕФЕКТИВНІ. Гроші не витрачаємо.
2. Інтерферони - НЕ ЕФЕКТИВНІ
3. Ацетілсаліцилова кислота в дозі 75-100 мг.  (Аспірин) - дискутабельно, але мабуть краще приймати. Конкретно Аспірин (Bayer) ДО ЇДИ за 30-45 хв. і запивати холодною водою. Це не антикоагулянт(!!!) як дехто думає.
4. Антикоагулянти. При важкому перебігу з пневмонією. Призначається в стаціонарах під лікарським контролем через певну загрозу кровотеч. Використовують Рівароксабан. На догоспітальному етапі не показаний.
5. Антибіотики не з першого дня, при доведеній важкій пневмонії і температурою.
6. Питний режим, вітамінне харчування, провітрювання квартири - всюди і завжди.
7. При дуже високій температурі - Парацетамол (тільки). Анальгіну в рекомендаціях немає, бо ніде в світі, крім нас він не використовується.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen, Migen, VVB, Evgenий, Лево, az74, anry77, Bob30008

112

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

ліпіди крові.

Я так розумію це важливий показник для кардіолога.
Взагалі у пацієнтів з поганими показниками можливо вплинути на зменшення "поганих" ліпідів (холестерину)?

Doc написав:

(Bayer)

Я також прихильник ліків іноземного виробництва великих компаній.
Тут питання з практики - де більше негативу:
1 - підробки дорогих ліків;
2 - неякісний вітчизняний замінник? Такку інформацію можуть надати або "хронічно" хворі або лікарі практики.


П.С. Прошу вибачення якщо не в тій темі.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

113

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

Це не антикоагулянт(!!!) як дехто думає.

А що? Навіщо його приймати?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

114 Відредаговано az74 (2020-12-22 18:53:20)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc, собственно, при самолечении только аспирин, парацетамол при высокой температуре, вода и свежий воздух с витамином С.
Остальное уже под наблюдением врача?
И такой штук, как Аденурик 80мг. Он норм против тромбов? Я его лопаю перед каждым биофреном. Дорогой, ругательство, но на общем фоне палаты за жизнь терпимо.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

115

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Rothmanz написав:

А що? Навіщо його приймати?

Патогенез (особливості розвитку патологічного процесу) коронавірусу грунтується на утворенні мікротромбів, на які діють антикоагулянти.

az74 написав:

Аденурик

Препарат проти ПОДАГРИ, і аж ніяк не проти тромбів.

Сіренький написав:

1 - підробки дорогих ліків;

Це менша проблема, бо:
1. Дуже дорогі ліки особливо не підробляють. Контроль і захист цих медикаментів значно кращий.
2. Це не масове явище, тобто просто варто поміняти аптеку і порівнювати якісну брендову упаковку з фальсифікатом. Зазвичай повністю, 1 в 1 підробити не вдасться.
3. У тотальній більшості випадків фальсифікуються "масові" ліки. Тобто не життєрятуючі. Тиму ессенціале, актовегін і т.п. Ці ліки без доказаної дії і особливо не нашкодить, якщо приймати фальсифікат, головне щоб не отрута була. Ну і гаманець постраждає.

Сіренький написав:

2 - неякісний вітчизняний замінник?

А це велика проблема. Адже фальсифікатом це не вважається і державою не переслідується. А значить пацієнт офійційно, з підтримки держави приймає пустушку.
Крім "підтримки вітчизняного виробника" це нічого не дає.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen, Сіренький2

116

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Deniskov написав:

какие обследования стоит пройти, чтобы поискать в организме еще какие-то новообразования?

Нажаль універсального способу немає. Але.
1. Можна побачити ранні стадії візуальних пухлин. Шкіра, молочні залози, яєчки.
2. Жінки не забувають про гінекологів, чоловіки про урологів. Це звісно психологічно не сама приємна процедура - пальцеве дослідження прямої кишки, але по-перше це не боляче, по-друге - лікарю пофіг, по-третє - дискомфорт від занедбаних форм неспівставити з дискомфортом від обстеження. Сподіваюсь досвід нашого Алекса не забули?
3. Флюорографія.
4. ФГДС раз в 5 років.
5. УЗД мінімум раз на 3 роки
6. Не соромимось оглядати власні випорожнення. Кров - це серйозно.
С приводу онкомаркерів. Вони більше для підтвердження.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Zevs1

117

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

Патогенез (особливості розвитку патологічного процесу) коронавірусу грунтується на утворенні мікротромбів, на які діють антикоагулянти.

Не зрозумів. Якщо Аспірин, не антикоагулянт, навіщо його приймати? Чи я вашу думку не вловив?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

118

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

пальцеве дослідження прямої кишки,

Це проктолог робить? Бо уролог теж пальцем в дупу лазить))))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

119

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Rothmanz написав:

Це проктолог робить? Бо уролог теж пальцем в дупу лазить))))

кстати да, кому свою предстательную лучше показывать ? smile

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

120

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

az74 пишет: Аденурик

Препарат проти ПОДАГРИ, і аж ніяк не проти тромбів.

К сожалению я про него узнал как лечения синдрома распада опухоли, синдрома лизиса опухоли. Скорее всего, не понял его назначения.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

121

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Zevs, Rothmanz, хоч я і не уролог, і не проктолог, але подивитись можу.
А якщо серйозно, то простата в якій патологічний процес стає тверда, як каменюка і болить. Тому навіть дурень зрозуміє що щось не те. Але все одно якщо що до уролога відправлять. Тому краще одразу до нього. ну хіба комусь захочеться ще раз пережити пальцеве. Бо уролог після хірурга його повторить.

Rothmanz написав:

Чи я вашу думку не вловив?

В принципі вловив.
Тут така ситуація досить неоднозначна. І, як я писав - дискутабельна. З одного боку на утворення спонтанних тромбів аспірин не впливає. З іншого - ми ще до кінця не знаємо всього каскаду патологічних реакцій. Можливо є пошкодження стінки судини - тоді ефект буде. Призначення аспірину - превентивний захід. Але більше з надією на допомогу, чим реально доведена ефективність.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

122 Відредаговано Rothmanz (2020-12-23 09:19:08)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

Тут така ситуація досить неоднозначна. І, як я писав - дискутабельна. З одного боку на утворення спонтанних тромбів аспірин не впливає. З іншого - ми ще до кінця не знаємо всього каскаду патологічних реакцій. Можливо є пошкодження стінки судини - тоді ефект буде. Призначення аспірину - превентивний захід. Але більше з надією на допомогу, чим реально доведена ефективність.

Наскільки мені відомо, Аспірин як раз і вживають з метою розрідження крову. О, щойно збагнув, що утворення тромбів та розрідження крову не зовсім одно й те саме. Так?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

123

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Rothmanz написав:

Так?

Так.
Розрідження крові - це вливання рідини.
А ми говоримо про плпередження утворення тромбів.
Тромбоутворення бувають 2-х типів.
  1. пов'язане з пошкодженням стінки судини (інфаркт міокарду...). Єфективні антиагреганти - препарати аспірин (найменьш ефективний), клопідогрель, тікагрелор, празугрель.
  2. пов'язане з порушенням нормального току крові - при фібріляції передсердь, венозний стаз (флеботромбоз - не плутати з тромбофлебітом), клапанні вади серця, механічні клапанні протези... Тут ефективні антикоагулянти: варфарин (в основном при клапанних пошкодженнях чи протезах), рівароксабан, дабігатран, апіксабан.

Які механізми при Covid поки - ?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Сіренький, Evgenий2