1

Тема: Фарбування дисків Львів

Підкажіть, будьласка, можливо хтось знає де можно недорого у Львові пофарбувати штамповані диски?

  0



2

Re: Фарбування дисків Львів

SvIva написав:

Підкажіть, будьласка, можливо хтось знає де можно недорого у Львові пофарбувати штамповані диски?

є один чоловік, хвалять його.
як тільки дадуть мені його контакт відпишусь.
[merge_posts_bbcode]Added: 06-11-2018 17:07[/merge_posts_bbcode]

+380937494594
Ziro-cool Nazar

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: SvIva1

3

Re: Фарбування дисків Львів

SvIva написав:

Підкажіть, будьласка, можливо хтось знає де можно недорого у Львові пофарбувати штамповані диски?

балон фарби для дисків, пів метра шліфшкурки і від сили три години. Зробив сам чотири диски.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-11-06 18:31:58[/merge_posts_bbcode]

OKurylyshyn написав:
SvIva написав:

Підкажіть, будьласка, можливо хтось знає де можно недорого у Львові пофарбувати штамповані диски?

є один чоловік, хвалять його.
як тільки дадуть мені його контакт відпишусь.

Піскоструїть? Литі під оригінал може помалювати?

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

4

Re: Фарбування дисків Львів

JeepKa написав:

балон фарби для дисків, пів метра шліфшкурки і від сили три години. Зробив сам чотири диски.

Не протрималося й половину зими... При тому що піскоструїв, грунтував, фарбував та лакував грунтом, фарбую та лаком для дисків...
Хоча на цей сезон так і буде. Бо фарбувати залізяки порошком за ціною виходить майже на то саме що і купити інші залізяки))

  0

5

Re: Фарбування дисків Львів

SvIva написав:
JeepKa написав:

балон фарби для дисків, пів метра шліфшкурки і від сили три години. Зробив сам чотири диски.

Не протрималося й половину зими... При тому що піскоструїв, грунтував, фарбував та лакував грунтом, фарбую та лаком для дисків...

хз. в мене норм. відходили і чекають в підвалі наступної..

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

6 Відредаговано SvIva (2019-07-18 23:29:44)

Re: Фарбування дисків Львів

В мене це сталося після того як я лишив машину на 2 тиждні в гаражі після морозів яки були і не змив ту всю гидоту від дороги... Колеса та пороги усі були в каші примерзлій після траси.
Треба було заїхати на мийку і змити то все, але я не подумав. Після того диски помітно почали облазити... Особливо задні

  0