1

Тема: Chevrolet Volt

Що ж, можливо і дещо офтоп, але. Змінив Логан на Шевроле Вольт. Машина куплена на аукціоні Copart із незначним пошкодженням(відносно незначним). Вся геометрія кузова була ціла, подушки не спрацювали, якихось особливих нюансів не було.
Машина 2014 року, пробіг 80 тисяч миль(130 тисяч кілометрів). Батарея в ідеальному стані, мотор також, є питання по стійці де був удар, скоріш за все ще піде під заміну.
Тепер що і для чого це було потрібно. На батареї машина проїжджає 30-60 кілометрів. 30 - в режимі "Я втомився від 70 сил Логана і хочу відчути прискорення".
Машину я сам гнав із Одеси, на диво непогана дорога через Умань - Вінницю - Хмельницький - Тернопіль - Львів, зараз проблемними напевно залишились кілометрів 10 в Вінницькій області.
Тепер про саму машину.
Наразі катаюсь не довго і складно говорити інакше ніж з ейфорією. 150 електро-коників  дуууже жваво прискорюють машину не зважаючи на її значну вагу(1.7 тон). Багато дуже приємних дрібниць, які ніби і фігня, але з ними приємно( а погодьтесь що машина повинна приносити радість). Про клімат-контроль після чорного логана без кондиціонеру мені навіть говорити не хочеться. По підвісці - дуже м'яка, притому за рахунок достатньо низького кліренсу і великої ваги кренів не відчутно. За 800км з Одеси я ніде і нічого не зачепив. Руль з електропідсилювачем...інакший. Легкий, але машина траекторію тримає значно краще ніж Логан. Гальма є. Не скажу що прямо космос, але свою справу роблять добре. Інша справа, що при їзді в режимі з сильною рекуперацією вони не дуже то і потрібні. Ага, після їзді на механіці з 3ьома педалями, фактично їздиш тепер на одній. Розхід по трасі 5.5 - 6.5 літрів при 100-140 кілометрах. В місті +- стільки ж, але в місті вона їздить виключно на батареї в мене.
Складно ще щось сказати, якщо кому що цікаво - з радістю відповім. Ну і трішки фото.

Spoiler

http://puu.sh/DS0pV/e5087da92d.jpg

Spoiler

http://puu.sh/DS0qW/71cc868eaf.jpg

Spoiler

http://puu.sh/DS0ru/731b69da5d.jpg

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Георгич, _AlexSander_, Evgenий, svserj, samol, Lavrik, sayrus, b1ss, alex.cver9



2

Re: Chevrolet Volt

upp  alc  alc  alc

Mellon написав:

мінив Логан на Шевроле Вольт. Машина куплена на аукціоні Copart із незначним пошкодженням(відносно незначним).

ну и за скоко продав за скоко прыдбав ? для початку

Mellon написав:

Шевроле Вольт.

Пусть радует !!! ни самореза ни карамельки  coffee

  0

3

Re: Chevrolet Volt

Логан ще в мене. Вольт, в кінці, на українських номерах, вийшов 11 тисяч.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

4

Re: Chevrolet Volt

Ввітаю!!! app  coffee

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

5

Re: Chevrolet Volt

Mellon, класний апгрейд! Вітаю!  upp  Нехай вірно служить, ніколи не підводить і приносить лише задоволення!  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6

Re: Chevrolet Volt

Вітаю! upp

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

7

Re: Chevrolet Volt

Вітаю!!! Класний апарат!!!

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

8

Re: Chevrolet Volt

Поздравляю с новой машинкой!

Я вот подумал, что для меня такой вариант был бы тоже идеальный. В основном катаюсь по городу на короткие расстояния + пару раз в году на дальняк.

Если честно, то не знал, что есть такие гибриды

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

9

Re: Chevrolet Volt

Zevs написав:

Я вот подумал, что для меня такой вариант был бы тоже идеальный. В основном катаюсь по городу на короткие расстояния + пару раз в году на дальняк.

Если честно, то не знал, что есть такие гибриды

Гібриди такого типу називаються Plug-in, і якщо чесно їх не так багато. Із тих що реально доступні в Україні: 
- Ford Fusion(Mondeo) Energy - мінус автомобіля - ще менша батарея, пробіг на ній всього лиш 30км, батарея в багажнику що не дуже сприяє його розміру і балансу ваги
- Chevrolet Volt - власне самий популярний гібрид подібного типу, з 16 року випускалось друге покоління. Воно симпатичніше, доробили деякі речі, але відповідно на разі і дорожче
- Honda Clarity PHEV - теж новий плаг-ін гібрид, з 18 року здається.
- Toyota Prius PHV - пріус із приблизно 65км електричного ходу
І мій самий улюблений, Chrysler pacifica hybrid . Семимісний вен, із дуже красивим дизайном, прекрасними характеристиками і немалою ціною. Вже бачив такі і в Україні, зокрема у Львові на Бош сервісі вже стоїть в ремонті з Копарту.
Є ще Mitsubishi Outlender PHEV, але в США вони не продавались, і відповідно в Україну їх купити практично неможливо. До слова на таких катається поліція.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

10

Re: Chevrolet Volt

Віта з придбанням  rock
Нехай авто приносить тільки позитивні враження від володіння  crazy_pilot   tbsenile
Тільки вчора, подума за тему про Вольт, хотів запитати про результати, але не пам"ятав автора  big_smile

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

11

Re: Chevrolet Volt

Продовжую знайомство з автомобілем. Що б було зрозуміло, мануал до нього за товщиною разів в 5 грубший за той що йшов з Логаном.
Один з недоліків покупки машини на аукціоні в США, і конкретно Вольта - трохи складно зрозуміти що входить в комплектацію авто. Бонусом іде те, що з 2011 по 2015 рік коли випускалась перша модель Вольта, абсолютно кожного року були якісь апгрейди або зміни в комплектаціях.
З того що я знаю входить в базову комплектацію комплектацію:
- 6 подушок безпеки
- АБС, ЕСП, гальма по колу дискові(прощавайте задні барабани в логані)
- однозонний клімат
- передні сидіння з підігрівом
- повний електропакет склопідйомники+дзеркала(але дзеркала не складаються), підігрів лобового шкла, заднього та дзеркал
- круїз-контроль
- безключовий доступ, можливість віддалено запустити мотор
- датчики тиску в шинах
- Два дисплеї. Приборка+допоміжний по центру для мультимедії. Приборна панель цифрова, і має опцію зміни системи мір, тому не треба їздити з милями і галонами. На жаль в 14 році ще не було Android Auto, зате добавили можливість з'єдання з телефоном по bluetooth. Мій телефон без проблем подружився з машиною, і тепер можна дзвонити і приймати дзвінки не витягуючи телефон.
- сидіння з незрозумілого матеріалу.
- датчик світла

Що не було в базі, і походу доставлялось в машину як опція:
- парктроніки передні і задні. Конкретно в цій машині must have, оскільки сидиш низько і переду не видно абсолютно
- задня камера
- система слідкування за полосами. Пищить якщо переїхати розділювальну полосу без включеного повороту. Причому помічає навіть ну дуууже стерту розмітку.
- система яка повинна запобігати зіткненню з машиною попереду. Так і не зрозумів як вона працює, а перевіряти страшно.

Навігація в мене відсутня.

Скоріше за все ще щось, але я не знайшов ще або просто не знаю. Виглядає панелька приблизно вот так:

Spoiler

http://puu.sh/DTyLt/94023cbe4a.jpg

Також довелось замінити свічки запалювання. Розхід по приходу машини був дещо завищений, і в сервісних накладних я не бачив відміток про їх заміну. Тому поставив нові Бош(по каталогу підходили тільки вони чомусь, хоча мотор ніби нічим не вирізняється). Ті що були виявились реально в жахливому стані. Не знаю коли їх міняли навіть і чи міняли взагалі. Замінив ще салонний фільтр, хоча він ніби і не був брудний, зате чомусь був запхнутий догори ногами.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka, Evgenий, sayrus, alex.cver4

12

Re: Chevrolet Volt

Интересный автомобильчик.
Поздравляю!

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

13

Re: Chevrolet Volt

Сьогодні їхав по дорозі зі Львова, особливо не гнав, але і не повз економічних 70 км/год. По трасі йшов на круїзі 105-110, на місцевих дорогах - як вийде вже ( від 70 до 100 десь кілометрів). По приходу вийшло ось таке:

Spoiler

http://puu.sh/DUs9n/819daaae63.jpg

І ще трохи більше кіловата в запасі.
По відчуттях - якщо чесно, дуже навряд, що я ще хоч колись захочу пересісти на авто з ДВЗ(Вольт не рахуєм, тут тягне все рівно електромотор). Тишина і еластичність електромотору, його тяга, вони...ну... підкупляють. Я не хочу говорити про економічність, екологію, ітд.(хоча це теж дуже важливий параметр). Електромобіль просто класно їде. Власне спілкуючись з власниками Вольтів, практично від всіх чую що пересіли б хіба на 2ий вольт або на Теслу. Якось так...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

14

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

або на Теслу. Якось так...

та ото ж ...

  0

15

Re: Chevrolet Volt

Тиждень назад на аукціон цілих машин в США(Манхейм), було викинуто 150 Chevrolet Bolt'ів. Це повноцінний вже електромобіль, з батареєю на 60 кіловат, власне оглядів його в інтернеті повно. Це машини після таксі, фірма проводила оновлення парку машин. Пробіг там я дивився був різний, машина з 60к кілометрів, 2017го року коштувала 18 тисяч доларів. В Україні це виходить порядка 22.
Я розумію що за ці гроші можна купити нову Шкоду, Сузукі, Мазду ітд., але кожен вибирає сам. Тесли Sки, 14го року з Копарту, виходять після ремонту в Україні 25 тисяч.
Ще раз, я не дивлюсь на електромобіль з точки зору економії коштів, а з точки зору емоцій які він дає. Мушу визнати правда, що реально єдиний електромобіль який радує око - Тесла. Ну і Ягуар новий, але цінник там, і відповідний.
Чекаємо ще рік і масово поїдуть Тесли 3 з Копарту

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16

Re: Chevrolet Volt

В спойлерах нема картинок....
Машинка дуже цікава.
Із мінусів для мене малий кліренс і запас ходу.
Ще цікаво як вона буде себе вести взимку.

p.s.: минулої зими довелося виштовхувати теслу з колії. Вона низька і задньопривідна...
я на логані проїхав без проблем smile

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

17

Re: Chevrolet Volt

sayrus написав:

В спойлерах нема картинок....

Если адблок отключить, сразу появляются  smile

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: sayrus1

18

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Мушу визнати правда, що реально єдиний електромобіль який радує око - Тесла

Ті, що на ній їздять досить розчаровані нею. Ні, не їздою - там все окейно, а салоном, матеріалами, косяками конструкції.
Хохма була на минулорічній автовиставці. Я пішов туди з співробітником - молодим хлопцем до 30 років, але на авто він знається, їздить на МЛ-350, а у його батька Тесла.
Так ось, підходимо до Тесли, а там манагери такі козирні ля-ля-ля, бла-бла-бла, втирають народу туфту. Він звертається до одного з цих язикатих, мол можна глянути машинку і чому так? Ну той на понтах - ну звичайно, дивись. якщо руки помив.
І мій Дімич як начив розносити її в пух і прах, вказуючи на конструктивні косяки, що ті почервоніли, потім сказали - досить, ми все це знаємо. потім машину зачинили, і заткнулись до кінця виставки...
Тесла цікава, але як авто далеко не ідеальне.
Як на мене Вольт цікавіший, не розумію чому піпл його не захавав.

  0

19

Re: Chevrolet Volt

sayrus написав:

В спойлерах нема картинок....
Машинка дуже цікава.
Із мінусів для мене малий кліренс і запас ходу.
Ще цікаво як вона буде себе вести взимку.

p.s.: минулої зими довелося виштовхувати теслу з колії. Вона низька і задньопривідна...
я на логані проїхав без проблем smile

Я зняв зпереду пінопластовий спойлер що йде під днищем машини. Чесно кажучи навіть не знаю скільки зараз, на око см 13 напевно. Впринципі кому треба - ставили проставка на 2 см до 15 десь. Багато це чи мало вже кожен сам собі вирішує. Поки ніде нічого не зачепив, навіть їдучи через всю Україну через Умань-Вінницю.
Запас ходу...ну якщо чесно так, тут компроміс вони вибрали. Другий момент, чому такий низький запас ходу - з 16.5 кіловат батареї мені доступно лише 10.5 десь. Тобто машина заряджається до 80% своєї ємності і розряджається до 20%. Це було зроблено що б максимізувати тривалість життя батареї. Разом з тим що в батарея знаходиться в рідині що забезпечує нагрівання і охолодження відповідно, ми отримуємо дуже і дуже живучу батарею. Це перша і основна причина чому я навіть не дивився на Ліф де батарея через перегріви влітку деградує дуже і дуже з часом.
З іншого боку, ми не задумуємось впринципі про запас ходу, оскільки завжди можна плюхнути бензину і поїхати куди хочемо. Я сьогодні вже мав незаплановану поїздку і за ранок накатав 150км. 62 на батареї 90. Розхід вийшов 6 літрів на 100км, притому що я реально спішився і по трасі їхав 130км\год з кліматом і пасажирами. Вийшло щось 3.6 літра на 100 км і машина вже встала собі на зарядку.
Врешті решт, я вже навіть бачив Вольти з ГБО big_smile , правда проблема в тому що в МРЕВ не знають що писати, бо в них немає коду для електро-бензин-газ big_smile
Зимою або пробіг буде нижчий(пічка забирає багато), або включати опцію що ДВЗ буде запускатись і працювати по суті в режимі автономної пічки для батареї і клімату. А вироблена електроенергія бонусом скидається в акумулятор.
Другий Вольт(від 16 року) їздить 80 км впевнених, а так бачив що і до 100 розтягують.

Георгич написав:

Як на мене Вольт цікавіший, не розумію чому піпл його не захавав.

Чому ж не захавав? В США він непогано продавався. Інша справа що в 18/19 році він програв ринок Теслі 3. І тому його і зняли з виробництва фактично. Розгалужена мережа Суперчарджерів і багато плюшок Тесли зробили її привабливішою ніж Вольт. Хоча як на мою думку, в реаліях України плагін-гібрид більш ніж має право на існування. Власне те що зараз ціни на вольти на копарті досить сильно піднялись, говорить про те що ринок України їх явно оцінив.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Георгич, sayrus2

20

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Хоча як на мою думку, в реаліях України плагін-гібрид більш ніж має право на існування.

Абсолютно підтримую, і саме це мав на увазі.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-19 13:04:44[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Врешті решт, я вже навіть бачив Вольти з ГБО  , правда проблема в тому що в МРЕВ не знають що писати, бо в них немає коду для електро-бензин-газ

Зачот!!!!  big_smile

  0

21

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

бо в них немає коду для електро-бензин-газ

Таких жлобов еще свет не видывал! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

22

Re: Chevrolet Volt

Mellon, поздравляю с покупкой! Очень интересная машина, буду следить за БЖ) Как по мне - идеальный вариант. Можно почти бесплатно ездить каждый день по городу и при этом иметь возможностью поехать куда угодно в выходные на бензине...

Logan 1.4 Ambiance LPG - https://www.logan.in.ua/forum/post617343.html - был
Megan IV Grandtour - https://www.logan.in.ua/forum/post790289.html - есть
  0

23 Відредаговано Георгич (2019-07-22 00:49:39)

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Чому ж не захавав? В США він непогано продавався.

Я мав на увазі нашу країну.
Придивляв собі такий, новий.

  0

24

Re: Chevrolet Volt

Вчора мав можливість пересісти на деякий час назад на Логан... До хорошого звикається швидко. Те що логан 1.4 впринципі не їде очевидно і зрозуміло. Аж тепер я зрозумів чому завжди говорили що в логані сидиш ніби на табуретці. З іншого боку після вольта де реально сидиш п'ятою точкою на землі - таке враження що логан це кросовер. Але саме більше розчарування - руль. Ніколи не думав що руль в логані настільки пустий і неінформативний. І з величезною пустою зоною в нульовій точці. Ну і стабільність на трасі. Логан вже після 120 відчуває вітер і то сильно. В Вольті я зрозумів що розігнався тільки коли мене на 160 нагло обрубав обмежувач швидкості(ага, забув написати що в Вольті програмне обмеження швидкості - 161 км\год).

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

25

Re: Chevrolet Volt

Машинка суппер. Это тот вариант гибрида когда и экономия и не ограничен длиной дороги. Поздравляю. Эх туда бы еще клиренс впихнуть но тогда это будет уже Логан  coffee

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0