1

Тема: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Недавно я став власником логана 2 2015 року.Попередній власник казав що заправлявся дизелем тільки на сокарі .Але мені незручно до сокара доїзжати і заправляюсь на ВОГ мустангом але там ще є мустанг+
Хто скаже чим вони відрізняються і чи вартує його лити. В мене по трасі розхід при шидкості 90-100 =4.1 літра 4 чоловік у машині і в багажнику кілограм 80

  0



2 Відредаговано Kap1toshka (2019-06-20 07:51:04)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Вітаю з придбанням. Мустанг + так само як і Окко пульс має присадку якусь чистячу для паливної.
Ось що каже офіційний сайт:

виготовляється з базового дизельного пального стандарту Євро-5 із додаванням миючих присадок хімічного концерну Innospec

я власне різниці не відчуваю взагалі (ні на витраті, а ні на потужності), тому заливаю звичайне ДП

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  1
Спасибо сказали: Віктор 181

3 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-20 09:26:19)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

На виготовлення Мустанг +, не пустять базове дизельте паливо яке, потрібно на окраїні по бистрому продать, теж саме про окко, шел та інші подібні бренди. На центральні заправки міста де заправляється багато легкових авто, теж не пустять каку, ібо потом куча легкових машин в місті, чуть що швидко репутація впаде, достатньо 1-2 цистерни. Потім роками потрібно відновлювать. В країніх випадках лише ребрендінг.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4 Відредаговано Георгич (2019-06-20 22:32:41)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Віктор 18 написав:

заправляюсь на ВОГ мустангом але там ще є мустанг+
Хто скаже чим вони відрізняються і чи вартує його лити.

Мустанг + по відношенню до звичайного відрізняється збільшеною кількістю миючих присадок. Вони є і в постому Мустанзі, але в ПЛЮСІ їз в рази більше. Миючі присадки змивають масляну плівку на деталях ТНВД, що спричинює підвищене тертя, і як наслідок знос прецизійних пар ТНВД, та виникнення задирів. Тому додається і антизадирна присадка, та інші.
По рекомендації ВОГ, і це логічно, Мустанг+ корисно заправити після неякісного палива, або сезонно, двічі на рік - весною, та восени промити ним паливну систему, виїздивши бак ПЛЮСА.
Чи можна на ПЛЮСУ їздити весь час? - так, можна, але користі двигуну це не додасть.
Чи варто на ПЛЮСУ їздити весь час? - ні, бо якщо паливна система відмита, то далі відмивати нічого, а наявність великої кількості присадок, а ці присадки не приймають участі у теплоутворенні при згорянні палива у циліндрі, то це приводить до більшої витрати палива двигуном.
Це все одно як випити пляшку горілки, або розвести її пополам водою і випити літруху - об'єм бухла збільшиться, а дурь та сама.
Отже, в основному їздимо на звичайному Мустанзі, і періодично, або після неякісної заправки, промиваємось ПЛЮСОМ.
Як визначити неякісну заправку? - Ваша машина 2015 року без сажового фільтра? Отже після поїздки, на прогрітому двигуні гарно прогазуйтесь і попросіть когось глянути вихлоп. Якщо там чорна хмара, то наступного разу залийте ПЛЮС.
Це ж саме стосується ОККО.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Тёмыч, Віктор 18, Engineer4

5 Відредаговано OZZY (2019-06-20 13:09:00)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

не знаю що там на Вог, я не заправляюсь на заправках з космічними намальованими цінами, тому що спеціально для них ніхто заводи будувати не буде, щоб видобувати голубу солярку, є таке розуміння як Євро 5, якщо це не бочка на околиці дороги, таких зараз дуже багато вже, можна глянути сертифікат на любій заправці, так от на заправках не таких красивих як Вог, зазвичай ДТ дешевше це Білорусь, дорожче чи плюс чи "супер-пупер" прибалтика,
а так то мої клієнти місцеві заправки розповідають, що інколи ДТ та ДТ+ просто рекламний ход і буває, що там одне і те саме )))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-20 12:07:38[/merge_posts_bbcode]

Ось наша місцева заправка, на сайті можна глянути сертифікати на паливо
https://peron.com.ua/ru/quality/

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

не знаю що там на Вог, я не заправляюсь на заправках з космічними намальованими цінами, тому що спеціально для них ніхто заводи будувати не буде, щоб видобувати голубу солярку, є таке розуміння як Євро 5, якщо це не бочка на околиці дороги, таких зараз дуже багато вже, можна глянути сертифікат на любій заправці, так от на заправках не таких красивих як Вог, зазвичай ДТ дешевше це Білорусь, дорожче чи плюс чи "супер-пупер" прибалтика,
а так то мої клієнти місцеві заправки розповідають, що інколи ДТ та ДТ+ просто рекламний ход і буває, що там одне і те саме )))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-20 12:07:38[/merge_posts_bbcode]

Насчёт космических цен не знаю, у меня скидка на WOG 3,5 грн с них 2,5 наличными и 1 грн. бонусом.

  0
Спасибо сказали: Віктор 181

7

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

rigips написав:

Насчёт космических цен не знаю, у меня скидка

у людей просто 22,5 л талон і вся знижка. Самі по 23.5-24 в інеті легко найдете.
Зажрались воги окко і тд.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

8

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

sdj387jsd написав:
rigips написав:

Насчёт космических цен не знаю, у меня скидка

у людей просто 22,5 л талон і вся знижка. Самі по 23.5-24 в інеті легко найдете.
Зажрались воги окко і тд.

Але ті дешеві заправки не доливають паливо тому в них дешево але якщо порахувати то виходить дорожче чим на ВОГ чи ОККО
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-06-20 13:59:17[/merge_posts_bbcode]

rigips написав:

не знаю що там на Вог, я не заправляюсь на заправках з космічними намальованими цінами, тому що спеціально для них ніхто заводи будувати не буде, щоб видобувати голубу солярку, є таке розуміння як Євро 5, якщо це не бочка на околиці дороги, таких зараз дуже багато вже, можна глянути сертифікат на любій заправці, так от на заправках не таких красивих як Вог, зазвичай ДТ дешевше це Білорусь, дорожче чи плюс чи "супер-пупер" прибалтика,
а так то мої клієнти місцеві заправки розповідають, що інколи ДТ та ДТ+ просто рекламний ход і буває, що там одне і те саме )))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-20 12:07:38[/merge_posts_bbcode]

Насчёт космических цен не знаю, у меня скидка на WOG 3,5 грн с них 2,5 наличными и 1 грн. бонусом.

Я маю 3 гр знижки а ви як 3.5 на ВОГ підкажіть секрет

  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-20 14:25:43)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Віктор 18 написав:

Але ті дешеві заправки не доливають паливо

у не доливі вог, замічаний! сканталив як каністрами таскав, потім бачили і все норм. Тільки їхнім толоном пару раз заправишся, уже математика на бортовому не пляше, мовчав давно, але можна теж кінуть камінь в город.
Анекдот! Наливайка. Налийте 50 грам! Бармен налив. клієнт в мензурку, а там 45!, заява штраф і тд. Через декілька днів, знов тойже кліент приходить налийте 50 грам, знову там 45, знову заява штраф. І так декілька разів. Здивований кліент запитує, Вам не шкода штрафи платить? Брамен відповідає, мені легше штраф заплатить чим руку збивать!.
П.С якщо заправлятись за гроші, недолив не був замічаний, ну якось так! З картами, все норм тоже, але дорого видодить, парки від них тікають. Знайомим фуристам почали давать талони брсм.

Spoiler

http://images.vfl.ru/ii/1561029466/45ae1654/26948376.jpg

Їде дай їде. Талон що туалетний папір, uоловне не спутать:) nа під дощь непопасти.
Різниця по росходу
https://www.logan.in.ua/forum/post704953.html#p704953

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10 Відредаговано OZZY (2019-06-20 14:38:25)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Віктор 18 написав:

Я маю 3 гр знижки а ви як 3.5 на ВОГ підкажіть секрет

какий секрет crazy

на сьогодні ОККО, ВОГ, СОКАР 31грн, нехай зі знижкою 27,50 і то це типу супер знижка і не у всіх,
а на БРСМ 26,20 і з моєю галімою знижкою на днях було мінус 50 копійок, то виходить 25,70,

перевірити не долив складно, думаю він можливий на любій заправці,

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

11

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

OZZY написав:

перевірити не долив складно

Вроде как можно попросить налить в мерную канистру

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

12

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

кожен раз просить?  lol1

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

13 Відредаговано Георгич (2019-06-20 22:26:09)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Evgenий написав:

Вроде как можно попросить налить в мерную канистру

Попросить можно, и нальют туда они правильно, но не факт, что в мернике кирпичина не валяется.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-20 20:02:28[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

у не доливі вог, замічаний!

Да при чем тут ВОГ? Это касалось, касается и будет касаться абсолютно всех сетей. Канистра - это красная тряпка для АЗС. Когда они видят канистру ведут себя как на пожаре и орут оператору У КЛИЕНТА КАНИСТРА!!!!.
Только народ сейчас недоливом не заморачивается, ну стырили с пол литра ну и фиг с ним.

  0

14 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-20 22:54:09)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Георгич написав:

Когда они видят канистру ведут себя как на пожаре и орут оператору У КЛИЕНТА КАНИСТРА!!!!.

недодивились! налив собі сам, яке було мое здивування! А яке їхне! і так два раза! потім поняли що талони, обітровую! Так і тону натаскав . П.С сьогодні вирішив спихнуть!...Всеодно халява брсм є, В село по опту дешеше буде завести!.Ну що робить коли саме в гаманець лізе, точно не відмовлятись..

Георгич написав:

Попросить можно, и нальют туда они правильно, но не факт, что в мернике кирпичина не валяется.

Жостко, наскільки зрозумів, в солярці, вона на піщинки роствориться, і не всі фільтр візьме...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

15

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Георгич написав:

Да при чем тут ВОГ? Это касалось, касается и будет касаться абсолютно всех сетей. Канистра - это красная тряпка для АЗС. Когда они видят канистру ведут себя как на пожаре и орут оператору У КЛИЕНТА КАНИСТРА!!!!.
Только народ сейчас недоливом не заморачивается, ну стырили с пол литра ну и фиг с ним.

Странно, на OKKO не было никакого аврала.
Подходит заправщик, при нём достаю канистру, он только спросил куда сначала лить и всё.
Никакого ажиотажа не было.  dntknw

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

16

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Bob3000 написав:

Подходит заправщик, при нём достаю канистру, он только спросил куда сначала лить и всё

Bob3000, перечитай свой пост и подумай smile

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

17

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

Я маю 3 гр знижки а ви як 3.5 на ВОГ підкажіть секрет


На работе выдали корпоративную карту, скидка 3,5 хоть с литра.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-24 11:44:41[/merge_posts_bbcode]

Насчёт космических цен не знаю, у меня скидка
у людей просто 22,5 л талон і вся знижка. Самі по 23.5-24 в інеті легко найдете.
Зажрались воги окко і тд.


Не вижу смысла заморачиваться, мне бака на месяц хватает.

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

18 Відредаговано Віктор 18 (2019-07-06 22:35:49)

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

На рахїунок недоливу на ВОГ можу сказати так 29.06 заправлявся у ЛЬвові по вул. Городоцькій колонка 6 компютер показав що витрачено 39.1 літра я заправлявся пеєм до повного спеціально хотів провірити скільки влиють і на моє здивування я стояв біля заправщика і все контролював влили 38.19 то був перший відстріл пістолета такщо добре вони там заправляють тепер таку саму процедуру проведу на ЮПДЖІ по вул Шевченка подивимось скільки там вдують

  0

19

Re: Чим відрізняється дп. мустанг від дп. мустанг+

rigips написав:

На работе выдали корпоративную карту, скидка 3,5 хоть с литра.

Корпорация Uklon? ))

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0