851

Re: WOG или ОККО???

Larsen написав:

а от те що так шкідливіш

....Вся різниця, Ви стараєтесь максимально ефективно,оптимізовано використувати блага, цивілізації. А максимально ефективно,оптимізовано від них відмовлятись, де це створює перепон, перешкод.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



852

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd, я взагалі то про здоров'я говорив, а не про оптимізацію благ. Якщо ж говорити про блага - то твій приклад це не відмова від благ, а намагання їх отримати гіршим шляхом. Відмова це не пити каву, не кипятити воду, не їздити на машині і т.д. Ти ж намагаєшся отримати певні блага, які можна отримати в кращому вигляді у всіх відношеннях, однак наполягаєш на гіршому варіанті. Це не відмова від них.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

853

Re: WOG или ОККО???

Larsen написав:

Ти ж намагаєшся отримати певні блага, які можна отримати в кращому вигляді у всіх відношеннях, однак наполягаєш на гіршому варіанті. Це не відмова від них.

sdj387jsd написав:

де це створює перепон, перешкод.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

854

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd, короче, не правильну ти машину купив. Тобі напвно більше щось таке би підійшло, правда? wink
https://www.otsinternational.jp/otsrentacar/img/upload/car_class/91_main_en.png

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

855

Re: WOG или ОККО???

Larsen написав:

короче, не правильну ти машину купив. Тобі напвно більше щось таке би підійшло, правда?

Ви читаєте мої думки! Хайно ще трохи часу!
Уже не раз малював, як подібне з еталона, спрінтера  зробить! Десь якусь калькуляцію робив і тд.
А логан те мусить бути домашній поні, і як раніше писав 2-3 авто нема нічого поганого у кожного своя ціль.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  1

856

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Ви читаєте мої думки

Бажаю тобі їх здійснення! storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

857

Re: WOG или ОККО???

Larsen написав:

Ти ж намагаєшся отримати певні блага, які можна отримати в кращому вигляді у всіх відношеннях, однак наполягаєш на гіршому варіанті. Це не відмова від них.

я не думаю что сварить самому кофе - это худший вариант чем кофемашинерия , хотя опять же вкус фломастеров

sdj387jsd написав:

В мене є крісло-туалет. Так легше, зробив, так як було лень сидіть на кірточках..З собою не взяв але зручна штука! А всі диваком називают...хто це крісло бачить.

ФОТО , ФОТО БУДЬ ЛАСКА

  0
Спасибо сказали: autofraht1

858

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

ФОТО , ФОТО БУДЬ ЛАСКА

sdj387jsd написав:

З собою не взяв але зручна штука!

Звичайне, крісло роскладушка, хотутом прикручана пласмаска з унітаза.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

859

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

я не думаю что сварить самому кофе - это худший вариант чем кофемашинерия

Разве что в цилиндре, - а где еще в дороге такое давление возьмешь smile
А еще, если когда-нибудь попадешь на заправку, то обрати внимание что поголовно весь народ там поедая хотдоги зырит в светящиеся цветные дисплеи. Твои враги пиндосы их смартфонами называют. Но никто из них не жмет кнопки на мобилах.
Мало того, народ этими светящимися дисплеями или кредитками платит за топливо и хавчик, не вынимая наличку из лопатника.
Странные люди, правда?

  0

860 Відредаговано Evgenий (2019-06-13 14:44:40)

Re: WOG или ОККО???

Инноватор написав:

Странные люди, правда?

это хорошо или просто круто?

Инноватор написав:

где еще в дороге такое давление возьмешь

дело не в давлении, а в том чего в нее насыпят и как настроят smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  1
Спасибо сказали: сяся, autofraht2

861 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-13 15:19:22)

Re: WOG или ОККО???

Инноватор написав:

дисплеями или кредитками платит за топливо и хавчик, не вынимая наличку из лопатника.
Странные люди, правда?

Недальновидні, завтра старший брат, зніме статистику, і скаже ооо, треба попіклуватись, про якість, і буде держхотдог видобування, видавати ліцензії, на створення хотдога!
Це так примітивний,політ думки. насправді як використовувати Ваші перс данні, там уже ціла наука, не один відділ, установа, виробник, перепрод про Вас піклується.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: сяся, autofraht2

862

Re: WOG или ОККО???

Инноватор написав:

Твои враги пиндосы их смартфонами называют.

шось я не помню шоб мы кофий пылы з Вамы и я делился своим отношением к пиндосам ( опьять меня без меня женили )

Инноватор написав:

А еще, если когда-нибудь попадешь на заправку,

в силу того шо езжу на авте с обыкновенным ДВС то на АЗС попадаю регулярно а не когданить

Инноватор написав:

Но никто из них не жмет кнопки на мобилах.
Мало того, народ этими светящимися дисплеями или кредитками платит за топливо и хавчик, не вынимая наличку из лопатника

отето да , не смотрел я как-то по сторонам , а у меня просто телефон , переносного компа нема .
токо причём переносной комп к кофию ?

  0

863

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

наводку дайте плииз

на водку пишется раздельно smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-13 20:13:32[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

переносного компа нема .
токо причём переносной комп к кофию ?

так и переносной комп тут ни причем. Речь шла о смартфонах которым платишь за кофе, газ, бензин, и чисбургеры с гамбургерами.
В смартфоне прокладываешь маршрут наивыгоднейший маршрут, смотришь ютуб, читаешь новости, снимаешь и смотришь фотки и маешься дурью.
Одним словом УДОБНО.

  0

864

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

на водку пишется раздельно

не смешно ,

Георгич написав:

так и переносной комп тут ни причем. Речь шла о смартфонах которым платишь за кофе, газ, бензин, и чисбургеры с гамбургерами.

для меня переносной комп и смартфон всё одно и тоже -у меня нормальный телефон без извращений  coffee

  0

865

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Недальновидні, завтра старший брат, зніме статистику, і скаже ооо, треба попіклуватись, про якість, і буде держхотдог видобування, видавати ліцензії, на створення хотдога!
Це так примітивний,політ думки. насправді як використовувати Ваші перс данні, там уже ціла наука, не один відділ, установа, виробник, перепрод про Вас піклується.

Статистика ведется,  качестве беспокоятся, персональные данные обрабатываются. Всё нормально процесс идет и будет развиваться.

  0

866

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Речь шла о смартфонах которым платишь за

Согласен:) Очень удобно тягать с собой балалайку для того, чтобы за кофе заплатить smile И помещается она в любом кармане, и выпасть от туда не норовит, да, что говорить, если на землю шмякнется - не жалко smile

сяся написав:

у меня нормальный телефон

Вот тут вы  не правы smile Зачем вам телефон, который заряд неделю держит? А как же поиски розеток-зарядок. Стоп. Не прав. Павербанку с собой носить можно smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

867

Re: WOG или ОККО???

Evgenий написав:

Павербанку с собой носить можно

не нашёл переходника , в основном все минисб , та и не надоть -

Evgenий написав:

телефон, который заряд неделю держит?

  0

868

Re: WOG или ОККО???

"Чукчи в чуме ждут рассвета"
Вас из чума никто за уши не вытягивает, да и кофе пить вредно, передвигаться дешевле пешком или на велосипеде, и мобильная связь ох как вредная. И за все это платить не нужно.

  0

869

Re: WOG или ОККО???

А це точно тема "WOGККО" - народ, ви тему не попутали?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0
Спасибо сказали: oleh.kurochka1

870

Re: WOG или ОККО???

gatunoplus  lol  lol  lol

  0

871

Re: WOG или ОККО???

Инноватор написав:

Всё нормально процесс идет и будет развиваться.

цього не уникнути, потрібно шукать канадського діда який все подарив like

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

872 Відредаговано oleh.kurochka (2019-06-17 08:54:23)

Re: WOG или ОККО???

А на Скай кто-то заправлялся, а то у нас под боком с 0-ля построили вот думаю стоит ли, хотя там одна разновидность ДП по 28.5?

Кстати на ОККО до 17.06 включительно 4грн скидка на пульс

Вог в этот раз всосал ( обычно они опережают окко по акциям).

  0

873

Re: WOG или ОККО???

oleh.kurochka написав:

А на Скай кто-то заправлялся, а то у нас под боком с 0-ля построили вот думаю стоит ли, хотя там одна разновидность ДП по 28.5?

Кстати на ОККО до 17.06 включительно 4грн скидка на пульс

Вог в этот раз всосал ( обычно они опережают окко по акциям).

Не знаю как с дизелем на Скае - не рискую - а с бензом там были серьезные траблы. Много людей на капиталку скупились. Только прямых моих знакомых двое - киа и сеат. Поищи отзывы или просто не рискуй;)

Renault Kangoo II Model type KW08 02.2014 1.5 dCi K9K 66kW logan.in.ua
"Кевин" drive2.ru
DACIA Logan 1.4Mpi Ambiance 2007 - продан
Daewoo Matiz 1.0 Best 2007 - продан
  0

874

Re: WOG или ОККО???

oleh.kurochka, Лучше не рискуй. У них свой миниНПЗ в Каменском, на нём они топливо бодяжат.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

875 Відредаговано oleh.kurochka (2019-06-27 22:00:18)

Re: WOG или ОККО???

Благодарю за рекомендации!

ДО святкових вихідних для вас на ОККО балами на картку Fishka:

(sun) 4 грн/л за заправку
PULLS 95 та PULLS Diesel.

Діє з 27.06 по 30.06.2019р.
Не сумується з іншими
знижками.

Со стороны Вог холодок.

  0